Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Głupia i naiwna.....

Jestem singlem wysłałam komuś nagie zdjęcia a on prosi o kolejne. Co robić?

Polecane posty

mi mała ta sama - rozumiem, że miałaś na myśli ... myśli przenoszone na ekran komputera będące balsamem dla Twojej duszy? ;) No, może nie takie w stylu kasiah-owym ;) Szczerość, prawda to tylko to, co nam zostało (tajemniczo, co nie? ;) ). mi mała - to masz "jaja"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała ta sama - jeszcze się okaże (nie okażę :P ), że mnie znasz i też miałaś dzieciństwo obfitujące w masę różnorakich przeżyć ;) Jaja - mnie chodziło o "Panie przodem", bo ja się oderwać od Ciebie nie mogę :( - tak, jestem słaby, i co z tego ... mam już dosyć udawania twardziela! Chcę się w końcu zakochać, rozpłynąć, myśleć tylko o ukochanej, wypatrywać jej, tęsknić, czuć się przy niej wyśmienicie, patrzeć jej w oczy, rozpływać się w nich, dotykać, głaskać po policzku, całować, bawić się jej włosami (nie łonowymi), ustami pocierać jej usta, głaskać szyję, ocierać się policzkiem o jej policzek, dłonią masować jej brzuszek, językiem lizać jej uszko, itd. - ale nie będę się rozpisywał, bo miejsca nie starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia i naiwna.....
Napisałam na kafe bo przeczytałam o podobnych do mojej historiach. Niektóre wpisy są chamskie i mam świadomość że wiele osób się z tego śmieje. Jestem ciekawa jakby reagowali w podobnej sytuacji. Pytałam zaufanego informatyka o włamanie i usunięcie wiadomości, stwierdził że to niemożliwe. ErnestoBastian Ładnie to opisałeś chyba jesteś jakimś poetą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gin(ko) - to wszystko przez małą, przez nią się na chwilkę zapomniałem i dopuściłem wnętrze do głosu :( Dupa a nie informatyk, ja informatyki nie studiowałem, a bym się włamał i usunął to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała ta sama
albo poeta, albo baba (krążą takie plotki na kafe);) a małą lepiej się nie zauraczać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała ta sama - Twoja nieufność prawie dorównuje mojej ;) Ty wiesz jak zachęcić :) To pewnie teraz nie zdradzisz dlaczego, prawda? ;) Gin(ko) - potrzebowałabyś podesłać jemu odpowiedni plik, który on musiałby uruchomić, tak to działa, wówczas znając jego IP podłączasz się do tego komputeraz i masz podgląd na twardy dysk. Ale nie siedzę w tym - to tylko taki ogólny zarys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia i naiwna.....
To znaczy że nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia i naiwna.....
Ja potrzebuje konkretów. Jaki plik, jak ma on wyglądać i jak się później dostać na jego twardy dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Głupia i naiwna.....
Usuną czy nie nie znaczy, że użyje ich niewłaściwie. Każdy ma w domu nóżdo krojenia chleba ale czy każdy zadaje nim śmiertelne ciosy? Eh, nie dorosłaś do seksu to może wartopoczekaćdekadę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ty musisz zdecydować i zastanowić się jakich lubisz facetów. Czy takich jak on jak na moje oko Erotomana. Czy normalnego który potrafi szanować kobietę. Na twoim miejscu dałbym sobie z kimś takim spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia i naiwna.....
Nie zainstaluje Skypa i nie będę się pokazywać online wystarczy już głupot. A także nie mam zamiaru się nigdzie włamywać. Przestaje już z nim rozmawiać i znikam z GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam musztardy
na drugi raz wysyłaj zdjęcia z zamazaną twarzą, w bieliźnie. Po co wysyłać zdjęcia nagich piersi skoro lepiej je pokazać i "dać pomacać" w odpowiednim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce przezwycieżyc swuj wstyd i pokazać pańiom nagie fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSZUKANA

Jestem lesbijką na grupię dla nich dziewczyna napisała post że chcę poznać fajną dziewczynę. Napisałam do niej bo wydawała się sympatyczna. Kiedy tak pisałyśmy poprosiła o moję intymnę zdjęcia ja zgodziłam się bo jej zaufałam. Ale ona nie wysłała swoich tylko napisała że wyślę później.  Po jakimś czasie napisał do mnie jakiś facet. Zaczęliśmy pisać i w którymś momencie on napisał tak,, hahaha beka z ciebie lecz się ...a lezbo" później to samo napisała tamta dziewczyna i oboję mnie zablokowali. Nie wiem co robić. Boję się że wykorzystają moję zdjęcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×