Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kornela4444

zwiazek z hindusem

Polecane posty

Gość Jebać ciapatych
hindusi to k***y i oszuści, dajcie sobie spokój z tym gnojem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś zna hindusów z Mauritiusu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Dziewczyny uważajcie na hindusów ja pracowałam w restauracji w Krakowie to polska restauracja jednym z kucharzy jest hindus na pierwszy rzut oka bardzo miły z zachowania dużo rozmawialiśmy  pracowaliśmy razem więc trudno żeby słowem się nie odezwać. Po jakiś 2 miesiącach spotkaliśmy się na kawę i ciastko poszliśmy tez na spacer potem odprowadził mnie na autobus i pojechałam do domu. Następnego dnia widzieliśmy się w pracy rozmawialiśmy i on mi powiedział że on chce mnie widzieć naga całe ciało że chce miec seks bo dawno seksu nie miał wiec ja mu odpowiedziałam NARA DO WIDZENIA tutaj jest Polska tutaj sie szanuje kobiety zmieniłam prace ponieważ nie mogłabym pracowac z kims takim jak on czułam sie jakby mnie wzrokiem gwałcił   . Także dziewczyny uwazajcie bo oni sie bardzo kamuflują i słusznie na forum ktoś napisał że oni potrzebuja białych kobiet do seksu . także dziewczyny odradzam zwiazki z nimi . Nie dajcie się im zwieść . Najlepiej Polacy zyja sobie sami oni maja swoje bo oni nie szanuja naszej kultury ani nas . Nie dajcie sie omamic że ładna ma karnację itp. Przestrzegam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość XYZ napisał:

Dziewczyny uważajcie na hindusów ja pracowałam w restauracji w Krakowie to polska restauracja jednym z kucharzy jest hindus na pierwszy rzut oka bardzo miły z zachowania dużo rozmawialiśmy  pracowaliśmy razem więc trudno żeby słowem się nie odezwać. Po jakiś 2 miesiącach spotkaliśmy się na kawę i ciastko poszliśmy tez na spacer potem odprowadził mnie na autobus i pojechałam do domu. Następnego dnia widzieliśmy się w pracy rozmawialiśmy i on mi powiedział że on chce mnie widzieć naga całe ciało że chce miec seks bo dawno seksu nie miał wiec ja mu odpowiedziałam NARA DO WIDZENIA tutaj jest Polska tutaj sie szanuje kobiety zmieniłam prace ponieważ nie mogłabym pracowac z kims takim jak on czułam sie jakby mnie wzrokiem gwałcił   . Także dziewczyny uwazajcie bo oni sie bardzo kamuflują i słusznie na forum ktoś napisał że oni potrzebuja białych kobiet do seksu . także dziewczyny odradzam zwiazki z nimi . Nie dajcie się im zwieść . Najlepiej Polacy zyja sobie sami oni maja swoje bo oni nie szanuja naszej kultury ani nas . Nie dajcie sie omamic że ładna ma karnację itp. Przestrzegam

 

hindus czy arab to taki sam człowiek jak ty a może nawet lepszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 godzin temu, Gość XYZ napisał:

Dziewczyny uważajcie na hindusów ja pracowałam w restauracji w Krakowie to polska restauracja jednym z kucharzy jest hindus na pierwszy rzut oka bardzo miły z zachowania dużo rozmawialiśmy  pracowaliśmy razem więc trudno żeby słowem się nie odezwać. Po jakiś 2 miesiącach spotkaliśmy się na kawę i ciastko poszliśmy tez na spacer potem odprowadził mnie na autobus i pojechałam do domu. Następnego dnia widzieliśmy się w pracy rozmawialiśmy i on mi powiedział że on chce mnie widzieć naga całe ciało że chce miec seks bo dawno seksu nie miał wiec ja mu odpowiedziałam NARA DO WIDZENIA tutaj jest Polska tutaj sie szanuje kobiety zmieniłam prace ponieważ nie mogłabym pracowac z kims takim jak on czułam sie jakby mnie wzrokiem gwałcił   . Także dziewczyny uwazajcie bo oni sie bardzo kamuflują i słusznie na forum ktoś napisał że oni potrzebuja białych kobiet do seksu . także dziewczyny odradzam zwiazki z nimi . Nie dajcie się im zwieść . Najlepiej Polacy zyja sobie sami oni maja swoje bo oni nie szanuja naszej kultury ani nas . Nie dajcie sie omamic że ładna ma karnację itp. Przestrzegam

 

Normalny gościu z niego , bardziej wygląda że ty masz spaczone podejście do seksu. Ludzie czasen uprawiają seks bez zobowiązań co w tym złego. Bardziej ty się zachowalas jak burak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeremiaszowa G

A po kiego grzyba zaraz zwiazek??? Nie mozecie sie pobawic bez zobowiazan ? Fajny egzotyczny romans , a w miedzyczasie zyc wlasnym zyciem a nie tylko NIM , tak ze przestajecie funkcjonowac,  swiat przestaje sie krecic , zaczyna jedynie istniec ON I egocentrum tego co ON pan I wladca z wami zrobi ,czy bedzie dobry czy zly ....SRAC to ,ma byc dobry w lozku na chwile,  na krotki czas ,on wam makaron na uszy ,wy jemu tez , po czym jazdy wraca do swojej piaskownicy I spotykac sie mozna jak bedzie ochota, kolacja, romantyzm , do rana ...I juz . Ja bym takiego chciala jako zabawke na chwile 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×