Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kornela4444

zwiazek z hindusem

Polecane posty

Gość gość
//Autorkę interesuje jak się żyje innym kobietom z Hindusami a nie z jakimi problemami społecznymi zmaga się ten kraj.... // A szkoda bo inteligentna kobieta wolałaby wiedzieć coś na temat kultury i życia w kraju swojego wybranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowaa
Ale inteligenta kobieta będzie to wszystko wiedziała zanim wyszła za Hindusa i nie potrzebuje informacji od kogoś kto przeczytał "Tylko z moją córką" i obejrzał dwa programy Martyny Wojciechowskiej. Inteligenta kobieta pewnie już była w Indiach i sama widziała kulturę, poza tym czytała książki takie jak na przykład "Sikhowie, wiara i życie", która zawiera rzetelne informacje. Jak sięgniesz po artykuły z onetu o Polsce to jakie wnioski wyciągniesz? Że wszystkie polki kiszą w beczkach po kapuście swoje dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podział obowiązków w związku to norma w cywilizowanych krajach, ale nie w Indiach gdzie króluje patriarchat a kobieta jest bezwartościowa, nikt nie chce mieć rodzin z przewagą córek, nikt nie chce łożyć na ich edukację, a gwałty zbiorowe są tak powszechne że nikogo już nie dziwi kolejna zbrodnia wyrządzona na dziewczynkach/kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowaa
Mam pytanie skąd Ty to wszystko wiesz, że NIKT nie chce łożyć na edukację kobiet, nie istnieje podział obowiązków itp? Mógłbyś/mogłabyś podać źródło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychowanie dziewczynek jest po prostu nieopłacalne! Ale wielbicielki curry wiedzą lepiej, bo przeczytały kilka propagandowych pisemek podsuniętych przez innych Hindusów i się cieszą, w ciemno zachęcając przy tym inne dziewczyny do takich związków, a całe stado tych Azjatów już zaciera łapska na swoje Residence Card ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowaa
Acha, czyli zamiast źródła, o które prosiłam - ataki w nadziei, że zacznę się kłócić, ok... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuu nie związałabym się z hindusem :O porażka :O a te indyjskie dzieci wyglądają na chore, kiedyś tink! tu wrzuciła swojego gremlina ma ktoś jeszcze te fote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam takie pytanie, skoro wszyscy tak plują komuś w twarz, bo ma brązowy kolor skóry, i skoro wszyscy tak się szczycą swoją białą skórą, to skąd się wziął taki kult opalenizny i solariów w Europie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
solara jest dobra dla wieśniar. poza tym skoro już siedzisz w azjatyckiej kulturze to powinnaś wiedzieć, że azjatki starają się wybielać skórę różnymi specyfikami, nie chcą jej opalać i zabiegami próbują wyglądać bardziej europejsko :) ale ja im się nie dziwię, biali mają najlepiej, nie ma co ukrywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie tu to zdjęcie gremlina Tink! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mieszkam w Indiach i smieje sie z tych waszych onetowskich rewelacji :D moja corka chodzi do prywatnej szkoly, druga tez pojdzie, w domu malo co robie bo mamy sluzbe, moj maz prowadzi dochodowy biznes. Niejedna z tych sdrustrowanych panienek, co tak obrazaja polecialaby za nim od razu. PS twoje dziecko nigdy nie bedzie nawet w polowie tak ladne jak to ze zwiazkow mieszanych sfrustrowana troglodytko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sfrustrowanych, bo zaraz sie doczepi jakas domorosla polonistka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desi pani
Gosciowa ty nie oczekuj merytorycznych argumentow od kogos na tak niskim poziomie. Od kogos dla kogo nazwanie kogos szmata jest jak argument. Wiedza tutejszych agresorow o Indiach i krajach osiennych jest na poziomie zerowym, tzn ich jedynym zrodlem sa propagandowe artykuly rodem z onet.pl czy tez fakt.pl. w Indiach to nigdy nie bylo i nie bedzie. A obrzucanie innych blotem to ich jedyna rozrywka po wyjsciu z pracy na zmywaku. Nie widzi taka roznicy miedzy hindusem muslimem czy sikhiem. No i pokusze sie o stwierdzenie, ze musi byc.im ciezko w zyciu. Dzwigac takie poklady jadu i frustracji. Szczesliwy czlowiek traktuje innych z szacunkiem, a tutaj te wszystkie frustratki nawet nie znaja definicji tego slowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desi pani
A jesli chodzi o gwalty, sorry gwalty sa wszedzie i gdybys ruszyla glowa sprawdzilabys najpierw statystyki. To nie Indie przoduja w tego typu incydentach, a europa. Nie porownuj Indii do okreslonego kraju Europejskiego, tylko do calego kontynentu. Wielkosc takiej UK i liczba mieszkancow ma sie nijak do wielkosci i liczebnosci Indii. Mysl troche, to nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To nie Indie przoduja w tego typu incydentach, a europa" nawet w g***tach na dzieciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, w Europie jest coraz więcej gwałtów (Szwecja przoduje), masz rację ale jak się spojrzy w statystyki to można zauważyć, że w Europie gwałcą głównie imigranci z Azji i Afryki. Dzicz nie może się dostosować do nas, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Annabel Rodrigez 25 sierpnia 2014 o 16:08 Witam. Moja historia u boku hindusa była niesamowicie piękna z "nietypowym" zakończeniem...mianowicie..próbował poderżnąć mi gardło jak go zostawiłam...6 godz opercji, połamane żebro, pocięte gardło, dwie rany cięte lewej ręki, uszkodzona nerka od noża i wylew wewnętrzny jamy brzusznej...I zakończyło się love story...Któraś z Pań jest jeszcze zainteresowana przystojnym hindusem? Ja na razie podziękuję :-)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz takie historie to ja ci moge serwowac, ale z polakami w roli glownej. Wiec przestancie sie juz osmieszac, bo dobrzy i zli faceci sa wszedzie. Wam poprostu kolor skory sie nie podoba a to juz jest rasizm. W niczym nie jestescie lepsze od kobiet w Indiach, Afryce czy na Madagaskarze. Czas sie z tym oswoic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież pisałyście, że Hindusi należą do rasy białej a dzieci z nimi można porównać do Hiszpanów czy Włochów to jaki niby rasizm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo należą do rasy białej, ale wam nie pasują ze względu na kolor skóry, wiec umownie można nazwać to rasizmem. A jak się ktoś terminologii czepia, to niech będzie, ze ksenofobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej ksebofobki z 22:22 to nie tink wrzucila zdjecie swojego dziecka tylko mayor to zrobila i nawolywala do wysmiewania. Swoja droga urocze i sliczne dziecko i tylko ograniczona zawistnica pokroju asi cieslak mogla napisac, ze jest chore. A mayor dostala za swoje bo jej bratanek sie urodzil chory. Karma wraca. PS mayor przeszla na islam hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ludzie w kraj w ktorym narodziny kobiety jest uwazane na rowni z problemami i pechem moze byc normalny? nie trzeba byc inteligentnym ani byc w indiach osobiscie zeby to wiedziec wystarczy obejrzec kilka dokumentow o tym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowaa
Jak kraj, w którym co trzeci facet pije na umur i znęca się nad swoją rodziną może być normalny... ? Wiem, że Indie nie są rajem dlatego też wielu ludzi wybiera kraje dające lepsze możliwości i perspektywy dokładnie tak jak my sami. Ale czy to oznacza, że nie można znaleźć normalnego człowieka? A co z waszymi ojcami/braćmi/przyjaciółmi/synami/matkami/partnerami? Jak byłam wcześniej z Polakiem, to moja koleżanka Francuzka miała o nim niezbyt dobre zdanie, tak jak większość o Hindusach i nie mogła wyjść z podziwu jak go poznała, ze jednak można spotkać w przyrodzie całkiem fajnego Polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5:14 a co niby ma do tego jej bratanek? To nie jej dziecko, to cieżar dla rodzicow a nie dla niej... Tu nie co ma mowic o karmie. Jestem ciekawa co dziele sie teraz z psycholką Mayor. Te jej prowokacje to była niezła polewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak kraj, w którym co trzeci facet pije na umur i znęca się nad swoją rodziną " i ze to niby Polska? chyba kpisz takie statystyki mogly sie narodzic tylko w twojej chorej glowce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba twój ojciec chlał na umór i znęcał się nad tobą,jeżeli nasz takie skojarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby spojrzec na polskie dzielnice w UK to taki wniosek sie nasuwa, tak samo jak sady na temat Hindusow po obcowaniu z patologia w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowcie sobie co chcecie, w tej chwili Indie sa bezpieczniejsze niz Europa. Zobaczcie co sie dzieje we Francji, a to dopiero poczatek. A odnosnie Mayor, ona przeciez jest chora, i kto wie moze sciagnela pecha na siostre swoimi akcjami, ktore tu zrobila. Przeszla na islam? Serio? Heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast mam złe doświadczenie, jeśli chodzi o hindusów :( Rozkochał mnie w sobie, potem zranił swoim zachowaniem i zniknął... więc mam nadzieję, że na zawsze bo już się pozbierałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjrdndddndoidnxodnnx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×