Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Senioritka Pretty Girl YT

MasterChef TVN ...

Polecane posty

Gość Senioritka Pretty Girl YT

Ogladal ktos ? Podobalo sie ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joke00
Moim zdaniem Geslerowa nie jest juz taka pyskata jak w Kuchennych rewolucjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chtooli
narazie nie jest ,potem może się rozkreci, przecież to był dopiero pierwszy odcinek ;) a pokazywali przecież prawie tylko te osoby które przeszły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta monika co to tam szlochała z radości że gesslerowa od niej poje to w big braderze była kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja ;-))
aaa to dobrze skojarzylam ta laske co z Jolka walczyla w Big B ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to obejrzałam i...
wszyscy wydają mi się tam okropnie sztuczni, te wyreżyserowane miny, gesty, masakra. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja....
obejrzałam z ciekawości jak im ta polska wersja wyjdzie...cóż szału nie było ale to dopiero pokazali eliminacje może się rozkręci ? spodobała mi się ta młoda skromna dziewczyna co ma tego brata niepełnosprawnego mam nadzieje że zajdzie daleko chociaż i tak uważam że nic nie pobije wersji australijskiej gdzie startowały dzieci to dopiero robi wrażenie jakie one miały umiejętności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkiiikkkaaaa
Tak MasterChef Junior z Australii. Świetne.I druga edycja też się świetnie zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oceniam seria
ta anka starmach PORAZKA, skad oni ja wytrzasneli, zero charakteru, TOTALNE DNOOOOO facet ten francoz super, widac ze ma haryzme i zna sie na tym co ocenia geslerowa sie juz przejadla, za duzo jej, w rewolucjach jest super, tutaj niepotrzebna powinni postawic na takie osoby jak ten francoz czyli na PRAWDZIWYCH KUCHARZY co umieja gotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiigi88
ten program to jedna wielka ustawka...zenada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seeety ; - *
Ode Mnie walczy fryzjer z Opola ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dałabym dała
O Czapskim mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazani
W porównaniu z wersją Ramseya polska edycja ma bardzo niski poziom, świadczy o tym już choćby to co przygotowują uczestnicy. Poza tym ta Ania z Jury- porażka, sztuczna, nie potrafi powiedzieć nic konstruktywnego, tylko patrzy tymi swoimi wielkimi oczami i myśli, że jest fajna bo wprowadza napięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta Monika na 100% jest pchana przez TVN. Najpierw byla w Big Brotherze(w TVNie...), potem prowadzila program na Polsacie, a teraz jest najlepsza kucharka w Polsce :D. Mamusia albo tatus sa ladnie ustawieni... Beke sobie robia z ludzi w tych programach, tylko manipulacja. P.S - "Fajna" ta jej jajecznica, ktora zapewnila jej final :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastacze
Program nawet fajny, tylko szkoda, że główną jurorką jest Gesslerowa, kobieta bez jakiejkolwiek charyzmy, rozhisteryzowane coś z żółtymi kłakami. Troszkę jej daleko do Gordona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miojm
"P.S - "Fajna" ta jej jajecznica, ktora zapewnila jej final" no bez kitu zrobiła jajecznice pokroiła pomidora i dostała sie do finału :O żenada, byli lepsi od niej a sie nie dostali, widac ze to ustawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak każdy robił tam te jajka w koszulkach, wiec po programie od razu sama zrobiłam :) Prościzna. Też bym do finału przeszła. hehehe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, i ktos mi teraz powie, ze klientka nie ma odpowiednich dojsc...najpiekniejsza(z ktorej strony!? :D), najlepsza kucharka :D(z jajecznica i ziemniakiem), prowadzaca programy i wystepujaca w Reality Shows. Smieszne i smutne zarazem, ale przynajmniej potwierdzajace, jak te wszystkie programy sa manipulowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko co z tego, że my wiemy, że to podstawiane :) Inni nadal mają nadzieję, że wygrają. Albo wzięli ją, żeby robiła show ze swojego wycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhvvvvvvvv
a tem grubasek co ostatnio odpadl pcha sie wszedzie-zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze w tym programie w Dzień Dobry TVN, który wygrała Anna Starmach,tylko chyba w 2 edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ci ludzie są
dziwni. Wszystko rozumiem, ale żeby płakać, bo jajecznica nie wyszła? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO I ODPADŁA
GOŹDZIALSKA bardzo dobrze idiotka dzis napewno w dd.tvn będzie gotowała ze starmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała kuchnia
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×