Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Senioritka Pretty Girl YT

MasterChef TVN ...

Polecane posty

ja też kibicuje Jankowi a myślę że niestety może wygrać Basia a jakoś jej nie lubię, jakoś tak niezauważalnie prześlizguje się z odcinka w odcinek nigdy nie była ani w grupie najlepszych ani najgorszych tylko tak po środku mam wrażenie że Gesslerowa jej pobłaża od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto dziś odda fartucha
ja też kibicuję Jankowi i Miłoszowi, jacyś tacy sympatyczni. Ta laska która wczoraj odpadła miała w sobie coś drażniącego, w sumie naprawdę nie umiem zdefiniować dlaczego, ale jakos tak mnie drażniła. no i ten Michał taki troszkę zgejowaciały mnie denerwuje - :-/ Ps. za tydzień Joe Bastianich - w amerykańskiej wersji był super - konkretny i nie patyczkował się z uczestnikami, mam nadzieję, że i tu pokaże z czego słynął w wersji MasterChefa z Ramseyem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak zrobić tę solankę?
dokładnie ta laska płaczka dobrze że odpadła, najbardziej podoba mi się ten Janek i widać że zna się na gotowaniu, taki młody a już nieraz pokazał co potrafi, tylko denerwuje mnie że cała reszta towarzystwa jakby go olewa, wczoraj też tam na tym balkonie stała cała czwórka i niby to trzymała kciuki za tę tójkę na dole a przecież na balkonie był też Janek a dopiero na samym końcu pokazali go w tej grupie a wcześniej co? odwrócili się od niego? wg mnie ani agnieszka ani basia ani kinga nie nadają się na wygraną raczej jakiś facet ten michał? raczej nie, miłosz? niczym chyba jeszcze nie zachwycił? dla mnie tylko Janek ale wiadomo że nie pozwolą żeby wygrał bo za młody , ale życzę mu żeby dalej robił swoje i szedł tą drogą , widać że się nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsfkhsusgsuygfsuysfgusytgduys
ja myślę, ze wygra Kinga. Najlepiej z nich gotuje właśnie ona i Janek, jednak stawiam na nią. Najbardziej wkurza mnie MIchał, ma strasznie debilny głosik i w ogóle chyba jest gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaWszędobylska
Ja bardzo kibicuję Kindze i Jankowi. Chociaż myślę, że w finale pewnie będzie Kinga ( co jest ok.) z Basią. Chciałabym, żeby odpadła Agnieszka, ona zawsze robi o wszystko problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze uczetsnicy
tak ostentacyjnie odpychaja Janka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndhduidhud
uff dobrze, że Janek i Kinga zostali, kibicuje im;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu tego
czemu tego Janka tak odpychają? Fajny, sympatyczny chłopak z talentem, z głowy wymyśla przepisy, ma potencjał! a jeszcze płaczka szepnęla dzisiaj ze to janek jest nagorszy nie lubię jej bo wiecznie ryczy, o dziwo dzisiaj nie ryczała ma mordę jak chomik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjfkljfkhs
Płaczka jest dobra tylko w kuchni włoskiej, w reszcie jest beznadziejna, dzisiaj akurat udało się jej i była ta jedyna kuchnia o której ma pojęcie dlatego nie ryczała. Dobrze, że tego w brylach wyrzucili, wkurzył mnie jak był taki pewny siebie i powiedział, ze pewnie Janek odpadnie, a tymczasem tępak o najważniejszym, czyli o bułce zapomniał haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znielubilam placzke,
jak nie mogla pokroic krolika to jej pomogli i ja wpierali a tutaj bezczelnie mowi ze Janek byl najgorszy. Jak sie cieszyla ze dobre danie zrobila, pierwsze od dawna, ostatnia byla zagrozona, a teraz dali kuchnie wloska to i jakos dala rade. Mi sie wydaje ze odpuchaja Janka bo jest dla nich duzym zagrozeniem. Oby w nastepnym odpadla placzka, skonczy sie niemila atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na przekor......
wszystkim debilom pokroju macka i agnieszki placzki powinien wygrac Janek... zenujace jest patrzec na doroslych ludzi tak sie zachowujacych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfajed
ja tez sie ciesze, ze odpadl Maciek. Byl bardzo pewny siebie i to go zgubilo :P a Janek jest skromny. Ta Agnieszka tez mnie denerwuje. Poszczescilo sie jej, bo byla kuchnia wloska, to fakt. Mam nadzieje, ze za tydzien wyleci z programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na początku kibicowałam
Mackowi (w okularach),ale też mnie wczoraj zirytował ta pewnością siebie. Kinga mnie wkurza-jej sposób mówienia. Agnieszka- też mnie wkurza Lubię Janka,bo jest zdolny a skromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie ciesze
ze odpadł maciek, zawsze wielce pewny siebie, a o bułce zapomniał żal A Janek to skromny chłopak, ma talent i chyba czuja, że jest dla nich zagrożeniem, chłopak radzi sobie w kazdej kuchni a Płaczka niech wypieprza w nastepnym odciunku bo mnie ogromnie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzendla bengla
uważam że Michał jest bardzo fajny i ma szanse wygrać Janek też zdolny i może wygrac Kinga równiez mnie tak samo :D wkurza sposobem mówienia, to mnie drażni i robi to specjalnie no i Agnieszka i Basia sa dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka anka
Basia jest taka nijaka, nigdy nie była ani najlepsza ani najgorsza. Zresztą teraz są tylko najlepsi. Powinien wygrać Janek, on ma prawdziwy talent wie co ze sobą połączyć. Nie lubią go pewnie dlatego, że czują że jest naprawde dobry, a szkoda chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiiiiiila
szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta ruda powinna odpaść
ona chyba nie wiedziała co to za trufle. gesslerowa nawet powiedziała, że pierwszy raz styka się z takimi truflami w formie cukierniczej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrraaaaarrrrrrraaaa
szkoda Janka, ale ma szanse młody jest oni wszyscy w jego wieku nie dorastali mu do pięt, pewnie się teraz zagryzą bo ich "ofiara" odpadła, mam nadzieję, że kolejna będzie rycząca ruda wredota... dorośli ludzie a takie świnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszy odcinek odsłonił
trochę prawdziwe oblicza i umiejętności bądż ich brak, basia np wogóle nie wiedzała co ma robić i straszną nerwówkę tam wprowadzała , ruda najlepiej chętnie by wszystkimi rządziła a i pewnie za tydzień znowu będze wyła coś tak mi mignęło na tych zajawkach, szkoda Janka straszne sympatyczny i zdolny chłopak, z tych co zostali to z kobiet najsympatyczniejsz jest Kinga i po raz kolejny pokazała że zupełnie nie znając produktu potrafi zrobić jedno z najlepszych dań, z facetów to jedynie miłosz , ten michał to jakiś nie bardzo jak dla mnie capciowate kluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffjsofjojfos
Michał jest okropny, na bank jest gejem, mam nadzieję, że odpadnie następnym razem, bo już patrzeć, ani słuchać jego debilnego głosiku nie mogę;/ szkoda Janka, fajny chłopak, kibicowałam mu, teraz kibicuje Kindze, też jest sympatyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddaj fartucha
ja już przestałam oglądać ten program, bo w polskiej wersji jest bezsensowny :P Szkoda jednak, że jak piszecie odpadł Janek - ja bym odstrzeliła Rudą płaczkę i Michała ciepłego knedla... Teraz trzymam kciuki za Miłosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaWszędobylska
Ja widzę w finale Kingę i Miłosza, ale pewnie to tylko marzenia. Widziałam w zwiastunie, że Ruda płaksa znowu będzie robiła problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny oglądam ten serial sporadycznie....i wg mnie ta ruda powinna już wylecieć wtedy....kiedy narobiła afery jak miała rozkroić królika...płakała,lamentowała dlaczego jury jej nie wyeliminowało? Przecież tak nie zachowuje sie prawdziwy kucharz.... Jak wygra to się chyba pochlastam i bedę się pluć w brode za stracony czas oglądania tego show. Szkoda mi Janka...kibicowałam mu...miał smykałkę do łączenia różnych składników przez co końcowy efekt zawsze był zaskakujący.... i smaczny :) mam nadzieję,że przez ten program zostanie zauważony i ktoś doceni jego talent kulinarny :) Pozdrawiam Janka i Wszystkich którzy mu kibicowali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×