Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Senioritka Pretty Girl YT

MasterChef TVN ...

Polecane posty

Gość masterChef-owa
Ja tam jestem za Maciusiem ;) od razu mi przypadł do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODDAJ FARTUCHA
odpadł ale wrócił za tą młodą fajną laskę co ma brata niepełnosprawnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co się stało ?
z tą młodą laską ? (co ma niepełnosprawnego brata). kibicujęjej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda ona bardzo fajnie gotowała wczoraj jak biegli po składniki do gotowania to ona upadła i bardzo się uderzyła w klatkę piersiową może żebra połamała powiedzą w niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak zwykle tvn schrzanił
dobry program:O Uwielbiałam australijską wersję masterchefa, ramseyowa była do przyjęcia, a polska?:O Głównie pokazywanie sponsora, nawet uczestnicy wypowiadaja się na tle reklamy makro zamiast planszy masterchefa:O Kompletny brak napięcia i w sumie wczoraj oglądałam po raz ostatni, bo ile można dawać szans? Porażka. Niech się ta stacja nie bierze już za nic przyzwoitego, bo ni potrafia robic takich programów. A wiecie, że w polskiej wersji miał wystąpić Gordon? ale 'kreatorka smaku i gustu' się nie zgodziła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddaj fartucha to tekst roku
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddaj fartucha
dobrze że ta durnowata monia z mordą konia odpadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniulka
Jacy wy jesteście idiotyczni! Żal wam dupska ściska i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeOla25
straszna jest ta Polska edycja :/ trochę szkoda, ale strasznie, strasznie sztuczna, emocje wymuszone, wszystko takie nienaturalne, widać, że kiepski reżyser, bo że wszystko wyreżyserowane to od razu widać, wypowiedzi na siłę, jakieś okrzyki, które mają pokazać emocje tak samo. Dla mnie to dramat, obejrzałam 4 odcinki i koniec, nie dam szansy kolejnym. Cieszyłam się, że zrobili Polską edycję, ale niestety straszna porażka wyszła. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojownika3
Serial jest przede wszystkm bardzo pouczający ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj szkoda mi się zrobiło tego janka [20lat chłopak] ten co tak młodo wygląda mówił że nie wie dlaczego go nigdy do swojego zespołu nie bierze ale potem jak okazało się że fajnie zrobił najlepszy makaron ludzie niebyli tym faktem zachwyceni za to jak brzydszy brat gonery[francuz ] z tą ryżą z amnezją byli do pdpadnięcia wszyscy mało co sie nie zesrali tak szlochali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhjjjkl;
Ja nie oglądam bo wkurza mnie jak telewizje czepią się jednego tematu aż do zanudzenia. Kolejny program kulinarny, jak czepili się tańca to wszędzie tylko jedno - Taniec z gwiazdami, You can dance, tylko taniec, gwiazdy tańczą na lodzie itp., jak programów talent show czy o śpiewaniu to Idol, X factor, mam talent , must be the music, bitwa na głosy , the voice of poland, fabryka gwiazd itd, aż ludziom bokiem wyjdzie , ile można?? A teraz gotowanie jest na tapecie i tutaj też się powoli rozkręca- kuchenne rewolucje, ugotowani, serial o tematyce kuchennej przepis na życie,a teraz jeszcze master chef.Trzeba wycisnąć cytrynę do ostatniej kropli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiishfihfuisgsygsygsy
ja akurat lubię programy kulinarne, zawsze czegoś nowego można się dowiedzieć, lepsze to niż wygłupy jakichś pajaców w ''Mam talent''. Drażni mnie trochę ten francuz, ale jakoś go trawie, mam tylko nadzieję, że ta beksa lala ruda w końcu odpadnie, bo ryczy w każdym odcinku żałosna mimoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się podoba
Basia, taka chyba fajna kobitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
ona ma na imie Agnieszka chyba ta ruda i tez mnei wkurwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulis123654789
Super program ;) http://masterchefpolska.pl/ Uwielbiam programy kulinarne, a master szefa szczególnie. Mam nadzieję, że wygra Basia. Lubie to jej opanowanie i to, że radzi sobie w każdej sytuacji. Jest wszechstronna i naprawdę zasługuje na tytuł mistrza kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to prawda,że wywalili Mikołaja,bo ta druga laska bardziej przeżywała,że jej potrawa nie wyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dlatego, tylko
facet dostał tak jakby drugą szanse i jej nie wykorzystał, a zmarnował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,bo nie obejrzałam odcinka i wyczytałam na forum,że ta z krótkimi włosami przeszła,bo bardziej się wczuwała podczas gotowania i było po niej widać,że przeżywa nieudaną potrawę,a po Mikołaju nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dlatego, tylko
no w sumie tak też było. ale mikołaj podczas wybierania produktow ze spizarni, zapomniał/nie zabrał koszyka i zostały mu jakies marne produkty z których zrobił jakąś breje zwaną kremem z pieczarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie wydaje ze
wywalili Mikolaja a nie ta mala, bo po prostu Mikolajowi po raz kolejny potrawa nie wyszla. Wiec wydaje mi sie ze wzieli caloksztalt z programow i on po prostu byl gorszy. Zreszta z tego co pokazal - to on nic ugotowac nie potrafil, bo za kazdym razem mu nie wychodzilo chociazby ci rozbitkowie z karaibow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto wczoraj oddał fartucha?
?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrrrrrrrr
Idir..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto wczoraj oddał fartucha?
oj to lipa, bo ona akurat i miał talent i był sympatyczny, ja bym wywaliła tego kolesia Michała Moskałę czy Muskałę - nie wiem dlaczego ale mnie drażni :P Oglądam na pół gwizdka tą polską wersję bo uważam że jest słaba, no i poza francuzikiem, jury jest mało charyzmatyczne, a Gesslerowa to już zupełnie jak próbuje te dania to mnie śmiech ogarnia... Ta młoda laska jest natoiast drętwa i bez wyrazu, jedynie Francuz ma to coś że miło się go ogląda. Kibicuję Miłoszowi, albo temu młodemu chłopakowi - nie wiem jak sie nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjfkshs
mnie z kolei francuz najabrdziej z nich drażni, ale to już kwestia gustu...żal mi wczoraj było tej Agnieszki, pewnei sama też tak bym zaragowała, biedne króliczki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę, że wiadomo
od początku tko ma wygrać ten program. Odnoszę takie wrażenie po obejrzeniu części 3 odcinków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×