Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Senioritka Pretty Girl YT

MasterChef TVN ...

Polecane posty

Gość zaspana_marzycielka
A jednak Barbara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinna wygrać KINGA
albo Miłosz i koniec kropka, Baski nie powinno być nawet w finale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga21312312
Szkoda ,że Kinga nie wygrała... Polubiłam ją bo jest skromna i taka ,, normalna" w przeciwienstwie do Basi i Miłosza. Poza tym wiele razy zaskakiwała w programie pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinna wygrać KINGA
Kinga była najlepsza ale wiadomo nie od dziś ze nie wygrywają najlepsi, gesslerowa skrytykowała jej przystawke mimo ze pozostalym smakowała no ja patrząc na jej dania mialam ochote wyciągnąć rękę do ekranu i sie poczęstować, baski dania nie powalały wyglądem ani taką kombinacją składnikow jak kingi, Baska w finale to pomyłka a raczej USTAWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w niedzielę wieczorem
zaraz po zakończeniu naszego masterszefa na TLC jest wersja amerykańska z Gordonem , wczoraj też włączyłam i tam była taka historia że mieli zabić i zrobić coś z żywego kraba , jedna dziewczyna zaczęła trochę płakać , to była jakaś chyba hinduska i to się nie godziło podobno z jej religią , Gordon tam do niej podszedł i jakoś ją przekonał i w końcu ugotowała tego kraba a jej danie było w trójce najlepszych, ona nie robiła aż takich histerii jak "nasza" płaczka ale jednak... tak teraz myślę czy ta historia z królikiem nie była ustawką? płaczka której nie cierpię najbardziej się nadawała a chyba ten jej królik też był jednym z lepszych dań? może taki wątek jest wogóle "wpisany" w ten program i ktoś go musi odegrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999999999999999988888888888888
fajnie mi się oglądało wszystkie odcinki, ale finałowy zamiast być najlepszy okazał się kompletną żenadą, baska się prześlizgiwała z odcinka na odcinek nie wiadomo czemu a nagle taka gesslerka zadowolona z niej pff a wcześniej po niej jechała wiadomo że to wszystko ustawiona głupota szkoda czasu na takie programy nauczka na przyszłość żeby nie oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Geslerowej jakoś tylko Baśki potrawy wczoraj smakowały, jakoś nie kryła się z tymi pochwałami nawet żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajubajubaju
to po co oglądacie skoro od początku wiadomo, że ustawka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość master dupa a nie masterchef
Anna się popisała mówiąc..."ale teraz bez żart" :D Wielka pani kucharka co nie umie po polsku mówić. Ustawka jak nie wiem. Geslerowa to mało się nie zesrała nad potrawami Baśki. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka wygrała
100 tys zł oraz (zabrakło mi słowa:P może wydac książkę ze swoimi przepisami i o dziwo, książka już jest. Czytałąm w necie kilka jej przepisów. Jednak wiadomo było juz od dawna kto wygra ten program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie ANi Starmach ale
przeciez wiadomo, ze ona to powiedziala celowo w nawiazaniu do tego jak mowi Michel! czy to tak trudno zrozumiec? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto odda fartucha
Ludzie, nie zachowujcie się jak kretyni.... Owszem może to i była ustawka, ale nie świadczy o tym fakt, ze książka Baśki miała wczoraj swoją premierę. Ludzie myślenie nie boli!!! Przecież program był kręcony jakiś czas temu i fakt, że emisja ostatniego finałowego odcinka była skorelowana z premierą książki to zabieg marketingowy... Przecież to nie był program na żywo... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marineczka20
Ten program od początku był programem nie stricte kulinarnym, ale pod publikę. Zdarzały się przecież takie sytuację, że na castingach był wybierany ktoś za osobowość, a nie za super talent do gotowania. Muszą czymś zachęcić ludzi do oglądania. http://czasy-angielskie.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka wygrala bo
miala otwierać restauracje wiec wygrana jej to jeszcze bardziej ułatwila,teraz jej gęba bedzie znana. Za 100 tys otworzy restauracje a moze nawet i nie jedną, ona jest nadziana wiec ją stać szkoda ze tych 100tys nie dostał ktoś inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka wygrala bo
marineczka oczywiscie ze to byl program pod publikę zresztą jak prawie wszystkie tego typu programy,to jest po prostu show

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajkeklae
Ona juz ksiazke wydala :o Szybko. Pewnie miala ja gotowa wieki temu,bo w koncu program nie szedl na zywo i dawno bylo wiadomo,kto wygral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogonic jury z tvn mastersche
master schef to najwiekszy syf jaki powstal kiedy kolwiek . ludzie za pare zlotych robia z siebie blaznow . jury to bez komentarza . jury , czy oni potrafia co kolwiek ugotaowac ? telewizja jest iluzja i z najwiekszego glaba zrobi geniusza . wiec zastanowcie sie ,czy ci wulgarni w jury potrafia gotowac ? uwazam ,ze to statysi ,ktorym dobrze zaplacono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogonic
Geslerowa to robi z siebie gwiazde z mysiego cyrku . moze o kuchnie otarla sie lecz stylu i kultury to jej bardzo mocno brak . sloma wystaje jej z butow i tyle . prawdopodobnie jeszcze nie zapomniala jak trzeba chodzic za stodole za potrzeba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogonic
pogonic Geslerowa to robi z siebie gwiazde z mysiego cyrku . moze o kuchnie otarla sie lecz stylu i kultury to jej bardzo mocno brak . sloma wystaje jej z butow i tyle . prawdopodobnie jeszcze nie zapomniala jak trzeba chodzic za stodole za potrzeba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis byla najlepsza matka tej blondynki haha co wybrala dla niej eklerki, a potem jeszcze zamaiast pocieszy dokopala, nie wiem czy to zamierzone ale mina mlodej bezcenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×