Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tańcząca z myślami...

_^_^ Z odrobiną wrazliwości gdy świat ogarnia szaleństwo_^_^_

Polecane posty

Gość gośćlaux
i kilka cytatow dla czytajacych "Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz." ~Nicholas Sparks, I wciąż ją kocham Po to są właśnie najlepsi przyjaciele. Tak właśnie postępują. Pilnują, żebyś nie spadł w przepaść. ~Lauren Oliver, 7 razy dziś Kiedy widzisz dobrego człowieka, staraj się go naśladować. Kiedy widzisz złego człowieka, zastanów się nad samym sobą. ~Konfucjusz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta70
Serce nie musi być duże - by przyjaźń dawało. Wystarczy takie maleńkie - żeby uczucia skrywało. Więc moje serce - choć jak muszelka malutkie, Jest pełne zmysłów i uczuć - i jak płomień cieplutkie. Serce jest jak ogród, - w którym rosną przyjaźni kwiaty, I każdy kto pielęgnuje je - jest to człowiek bogaty. pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta70
Siła Przyjaźni Ma Przyjaźń zasypie srebrnymi chwilami, mruga do ciebie czarem, sercem, łzami... zasieje nasionka w ogródku, kanciastym, zapisze rozdział, kolejny, dwunasty!... Raz zburzy w zwątpieniu, co podarowała, zebrała perełki, cierpliwie kochała... lecz także naprawi, sceruje, przytuli, gdy serce dostrzeże pęknięte przez bóle! Bo przyjaźń ma twarze jak posągi greckie, (w tych oczach uczucia, rzeźbione, są wieczne!) zachwyca mądrością, zapomnieć nie może, że zagubiłeś perełkę gdzieś w drodze... Poczeka, pomyśli, i rękę znów poda, choć w sercu jest zamieć i nie ta...pogoda, bo Przyjaźń jest większa nawet od miłości! Magię swą ukryła w czynie, pieśni, w złości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrowienia dla wszystkich kochających poezję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta70
Gwizd parowozu i pociąg ruszył... Odjechałam...Ty zostałeś. Długo machałeś mi ręką... Wtulona w kąt przedziału siedziałam ze spuszczona głową... patrzyłam na oddalającą się postać... Malałeś w oczach aż rozpłynąłeś się gdzieś we mgle.. Łzy popłynęły mi po policzkach i pomyślałam - to już koniec. Teraz zostały tylko wspomnienia.... Piękne wieczorne spacery po plaży gdy woda obmywała nam stopy, a my biegliśmy dalej...dalej.... Dziś siedzę w pustym pokoju i myśląc zadaje sobie pytania: -czy jeszcze kiedyście spotkam? Czy nie zgubimy się w tym ogromnym "świecie"? Czy jeszcze kiedyś przytulisz mnie i powiesz - nie martw się Życie jest piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta70
Pamiętam tamte chwile, śpiew ptaków i radosne melodie. Pamiętam tę radość, której wokół było tyle... Teraz Cię zabrakło, to jak zgasić wszystkie gwiazdy na niebie. Zostały tylko wspomnienia, jak bardzo jestem daleko od Ciebie. Pamiętam życie, które snem było, jakże było krótkie, i tak szybko się skończyło. Pamiętam smutek i łzy, kiedy skończyły się sny, dopóki moje serce bić nie przestanie, i kiedy słońce już więcej nie wstanie. Pięknego wieczoru życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 70
Szczęśliwego Nowego Roku Dużo miłości, Radości Powodzenia w życiu zawodowym jak i osobistym Wszystkim "bywalcom" życzy Marta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzajemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie piszesz juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszący powoli wracają z urlopów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrowienia dla wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawiasz miłość jak psa w schronisku po roku wracasz by sprawdzić czy wiernie czeka wzbudzając litość jest już do serca się łasi gdy znów odchodzisz nie łka z rozpaczy nawykła do porzucenia zostaje w małej (nie)słownej klatce prócz niej... anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej płacz, jego krzyk, miłość skulona w kącie, taka nieważna, bo wygnała złość rozsądek. Słowo pada jak cios, gniew bez opamiętania, uciekła czułość, bo spóźnienie trzeba karać. Po burzy czas na sen, serca wciąż jeszcze biją, zostaną razem, bo to taka chora miłość. jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złote języki dotykają słów, bolesny skurcz umierania obietnic z papieru. Lubię patrzeć w ogień. Spopielałe wspomnienia zagrały w kominie ostatnią melodię. Zapomniałam. jw. Pozdrawiam BP i pozostałych, którzy się tutaj odnajdą.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ogłosić ludziom którzy Znają świat z map i słowników Nie zauważają setki drobiazgów Z których składa się codzienne istnienie Żyjemy z dziurawymi marzeniami Nasze zegarki chodzą coraz szybciej Kaleczą nas wątpliwości i oswaja dobrobyt Uparcie wędrujemy ku granicom alokacji Zostaję znienawidzony za mówienie prawdy Tymczasem kochają mnie za wygłaszane kłamstwa Zapamiętałem ważne prawdy jak słowa pacierza Ale pokora i wstyd trzymają moje słowa na uwięzi Czasami sytuacja bywa podobna do miłości Innym razem ktoś nie znający wartości słów Zechce napisać górnolotny wiersz o miłości Jakby świadomość usiłował zakryć patosem Do twarzy nam chyba z tą łagodną jesienią Nie uciekniemy od niepokoju i złudzeń Oby nie zabrakło nam tej ostatniej minuty Bo do tego świata nie ma już drogi powrotnej... net pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na niebie niwa obłoków falują bestroskim żywiole jak wody kryształ lśniących potoków jak kwieciem usłane pole marzenie poszło słońca spojrzeniem gdzie rosa wonnych poranków gdzie wiosen płynie istnienie odzianych w błękit kochanków myśli lecą daleko tam gdzie kolory magicznych snów popłynąć można tam rzeką falami wspomnień zebranych słów o młodości bajkowa jak krople rosy jak promyk radości bez miary odeszłaś jak szeptu milknące głosy już bez powrotnej wiary już ciszą gra dusza stęskniona pieśnią młodości w sercu wspomnienie wzrusza ukrytą nutką radości net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów o drogę mnie pytasz jestem zmęczony już tym nie chcę innego świata już chwytać tu moja miłość i rym tam drogi nieznane i kręte pejzarzy skręcony ład a moje serce jak by wycięte rzucone w złomowiska skład tu moja rzeka w rzece tu pień w pieśni gór tu moja radość nie przecze sonetu zdrój tam droga jest błędna w niepewnym księżycu tkwi tu dla mnie niezbędna tu magia się śni odjadę znowu daleko o drogę nie pytaj mnie ty pozostaniesz tu rzeko kiedyś na pewno zobaczę cię znów we mnie serca tak mało jak mało już słów pożegnać sie pozostało ja milczę ty rzeko mów net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na niebie wiatr błękit kołysze na dłoniach słyszę tą ciszę utulę czas pachnący gajem gdzie dziecka sen rajem się staje to nie mój sen to uśmiech przepięknych dni to kwiat jest ten co w sercu tkwi pobiegnę tam przez pola zielone tonąc w nieba błękicie gdzie źródła pejzaży szalone gdzie blaskiem lśni życie to tango cudownych chwil gdzie skały złotem się stały pod niebem z tysiąca mil świat zwariowały to nie mój sen to obłok w tańcu wiruje to magią zasiany dzień w złocistym słońcu tańcuje to dłonie te które oplotły cudowne chwile to jest ten rytm co daje świt wirując w odległe mile znów cisza trwa choć tango leci od nowa muzyka ta co słońce tka górskich potoków wymowa net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstępujesz w serce kochaniem głębokim w dzień ogrzewasz pomarańczą słońca nieba lazurowego śnieniem jesteś rozmarzeniem oczu dajesz mi wieczory pełne twoich szeptów i dłonie dotyku wypijam wzrokiem czerwoność twych warg pragnę scałować ich barwę drzewa pełne kwiatów kłaniają się niebu a ono śpiewa przecudną pieśń miłości dla nas. autor ; tancerka78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz w tym szepcie jest całe niebo białe żagle w bezchmurny dzień niebiańska fregata płynie w twoją stronę w jeziora toni pluszczą się promienie słońca fala za falą głaszcze letnio patrzę na rysy cieni popołudniem malowane kiedy szept rozbrzmiewa w zachodzie słońca przesuwa ciepłą twarz kolorowo omdlewa wiśniowy sad w chmurze kwiatów wyszeptując tajemnice z czerwonych ust malw jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta70
Nie wolno mi ciebie kochac! Zabronione cos, co mogloby byc tak piekne. Betonowy mur nie do pokonania i ciagly wewnetrzny krzyk, ktory nigdy nie zabrzmi. Poprawiam maske na twarzy, moja jedyna zaslone. Nikt nie zajrzy do serca, nikt nie ma prawa! Ucze sie zycia z tajemnica, ucze sie zycia podwojnego. Twoje usta zacisniete, ubrane w glupia mine. I tylko oczy zdradzaja to co dzieje sie w twoim sercu. ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obudzony miękkością, puszystych snów, poczułem ciepło, twych splecionych ud. Rozpalone, koronkową nagością zmysły, skleiły wilgotnym drżeniem, nasze śliskie krawędzie. Wtulone w siebie, spragnione myśli, przenikają czułe linie, splecionych opuszków. Delikatnym szelestem słów, powoli odgarniam, twe figlarnie uśmiechnięte, tańczące kosmyki. I całuję, pożądania rumieńcem, zroszone, zawstydzone usta. Całuję, całuję, całuję... https://www.youtube.com/watch?v=QkMVscR5YOo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×