Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tańcząca z myślami...

_^_^ Z odrobiną wrazliwości gdy świat ogarnia szaleństwo_^_^_

Polecane posty

Gość gość
ten szarik wszystkich wszedzie wyzywa i psuje tematy,psychol!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slonecznego dnia i milego wieczoru dla wszystkich odwiedzajacych ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laux,nie pozwól na to, żeby szarik Cię obrażał. W internecie nikt nie jest anonimowy. I nawet pisanie pod niezalogowanym nickiem nie gwarantuje anonimowości!! Szarik za daleko się posuwa!! to już nie jest zabawne. Zgłoś to na razie do redaktor naczelnej kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Występowanie tylko pod pseudonimem, nawet w przypadku portali nie wymagających uprzedniej rejestracji związanej z podaniem danych osobowych, nie uniemożliwia ustalenia personaliów autora wpisu. Przy dokonywaniu bowiem każdego takiego wpisu zapisywany jest na serwerze serwisu numer IP komputera sprawcy. Należy zwrócić się do administratora portalu o udostępnienie danych. W razie odmowy ze strony administratora portalu pokrzywdzony ma prawo zwrócić się do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, który może wydać decyzję nakazującą ujawnienie danych. Kolejnym krokiem po uzyskaniu numerów IP jest wystąpienie do Prokuratury z wnioskiem o ustalenie danych personalnych osób, którym te numery zostały przypisane. W przypadku odmowy ze strony Prokuratury istnieje możliwość zwrócenia się do Policji. Gdy znajdziemy się w posiadaniu w/w danych, możemy wnieść prywatny akt oskarżenia przeciwko autorowi wpisu. Nie pozwalajcie na obrażanie siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
Witajcie.Nie warto znizac sie do poziomu takiej osoby,naprawde nie warto.Reszta bez komentarza.Nie wie na kogo trafił niestety.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta70
Witam Wszystkich:-) Nie należy po prostu zwracać uwagi na takie osoby. Traktować jak powietrze wtedy sami odejdą w siną dal:-) Pozdrawiam w ten pochmurny dzień:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata szarika
Szarik jak socjotechnika,pojawia sie i znika. My psy bez kagańca,dzisiaj piszemy od rańca... Przepraszam. Ceniąc sobie wrazliwość,docenić trzeba że,trafiło sie na prawdziwą. "Z odrobiną szaleństwa gdy świat ogarnia wrażliwość" https://www.youtube.com/watch?v=rfOrplg80MM Laura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkolez
ona jest uparta i dobrze jak ktos zawiedzie ja to juz koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata szarika
Kiedyś też byłem uparty,ale z czasem zrobiłem się jakiś taki...wrażliwszy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik na 102
Dla tych co mają wrażliwe uszy i leży im coś na duszy... Bo to nie zawsze idzie w parze,jakoś tak to życie kojarze... https://www.youtube.com/watch?v=4N82TLB03Vk Słuch absolutny,perfekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata szarika
Synu przy takiej muzyce,samotność jest wielkim darem. Dzięki nie daremne...Wycie nasze bywa też przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
INNE Zawsze, gdy na mnie spojrzysz, Wiedz : Że jestem smutny n i e d l a t e g o (Dlaczegokolwiek, O czym pomyśleć możesz), Ale dla czegoś innego, Dalekiego Czym ty się nigdy nie trwożysz. Umrę ci kiedyś. Oczy mi zamkniesz. I wtedy - swoje Smutne, zdziwione, Bardzo otworzysz. Tuwim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co nas umieraniem straszysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
bardzo mi sie podoba ten cytat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jakiego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
czesto z dnia na dzien sie cos zmienia a smierc jest koncem swiata tylko i wylacznie nas samych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
Pulvis es et in pulverem reverteris.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
"moje ramię będzie zawsze przy tobie jeśli kiedykolwiek zechcesz płakać wszystko będzie dobrze bo zawsze będę cię kochać aż do dnia w którym umrę" Powyższy cytat pochodzi z książki właśnie Danielle Steel "Światło moich oczu". Nie jest to typowa książka o miłości, lecz autobiograficzna powieść o miłości matki do nieżyjącego syna. Książka wzruszająca i jak najbardziej warta przeczytania. Bo miłość potrafi przetrwać nawet śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
:) a to? Najpiękniejsze słowa wyrażające miłość są to słowa zapisana przez Halinę Poświatowską. Poniżej trzy jak dla mnie najpiękniejsze. nie umiem powiedzieć słowem nie słowem tęsknię ale rękoma zamykającymi przestrzeń ale krwią opływającą ręce Jesteś w moim tętnie odkrzykującym sobie powracającym do siebie wiecznie pamiętającym we mnie powstajesz najgłębiej i każdy oddech który na mrozie krzepnie przypomina że Jesteś... Jesteś dla mnie szeregiem zielonych liter dźwięczących miło, jesteś płaskim listem, który można całować nie czując nic. Twoje imię wypisane nisko przypomina sierść kota i przeciąga się podłużnie, gdy je wymawiam. Chciałabym cię dotknąć tak, jak dotykam twojego imienia. Ale boję się chwili, w której zobaczę twoje brwi i usta. Jest tyle linii uśmiercających tkliwość i tyle przyćmionych świateł nie szepczących o miłości. Chciałabym cię poznać dotykiem, chciałabym, żebyś przyszedł w nocy, pochylił się nade mną śpiącą i znowu odszedł jak księżyc. Przestałabym wpatrywać się w nieruchome okno i usnęłabym wtulona w zapach po tobie. Odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę, to jest bardzo głupie nosić szminkę w kieszeni, gdy ty patrzysz na mnie tak poważnie, jakbyś w moich oczach widział gotycki kościół. A ja nie jestem żadną świątynią, tylko lasem i łąką-drżeniem liści, które garną się do twoich rąk. Tam z tyłu szumi potok, to jest czas, który ucieka, a ty pozwalasz mu przepływać przez palce i nie chcesz schwytać czasu. I kiedy cię żegnam, moje umalowane wargi pozostają nietknięte, a ja i tak noszę szminkę w kieszeni, odkąd wiem, że masz bardzo piękne usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilka sama z soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata szarika
Blokowanie mnie to świadczy o czyimś "płaskostopiu"umysłowym,tak samo jak podszywanie się podemnie...Jakiemuś platfusowi jest przyjemnie... Piszę z tego samego IP...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty uwazaj i nie podskakuj tak he he he bo twoj koniec jest bliski psycholu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata szarika
Przypomnę że,wyróżniamy 3,powtarzam trzy rodzaje inteligencji. a)wrodzoną b)nabytą c)nieosiagalną Kogoś obraziłem...nie ja się tylko zbłazniłem że,jestem tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre Rady: 1.Nie rozmawiać z kretynem zwanym szarikiem 2.Nie czytac kretyna 3. Pod zadnym pozorem nie dac sie sprowokowac ! 5.Ignorować 6.Nie ruszać g****a bo cuchnie. 7. Nienawidziec to szarkowe plemie 8.Niech spada na drzewo On szuka zaczepki !karmi się tym! Jak nie dostanie to udławi się własnym ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata szarika
c)jak c,co pisze to co chce...najgorsze że ,byle co zje. A potem byle co powie,mimo wszystko na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×