Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drobniaczek88

jak zlikwidować smród psa z przedpokoju?

Polecane posty

Gość drobniaczek88

Mieszkam w domu 2-rodzinnym, mamy osobne mieszkania ale wspólny korytarz (ok. 5m2) a sąsiedzi maja pieska- małego, krótkowłosego ale stary i śmierdzi okrutnie :O I cały ten korytarz wali tym psem cały rok, aż niedobrze się robi- w korytarzu jest okno, wiec poza zimą jest uchylone non stop- nic to nie pomaga :/ Juz nie mam siły, pies wychodzi kilka razy dziennie i tylko przechodzi przez ten korytarz- to az dziwne, ze ten zapach tam tak dlugo zostaje. nie ma tam dywanu- są panele, nie ma w zasadzie innych rzeczy poza dużym lustrem i szafką na buty, wiec nawet nie wiem , co tak przejmuje ten zapach. Ściany? Są jakies odswieżacze powietrza (najlepiej takie stojące na stałe) ktore pochlaniaja te brzydkie zpaachy? Mycie podlogi tez niewiele daje, moze troche, juz sama nie wiem.. :O Help :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
a może od sąsiadów ciągnie pod drzwiami i ten zapach z ich mieszkania stale dostaje się do przedpokoju? może wtedy wystarczyłoby podklejenie solidnej uszczelki pod ich drzwiami i może uszczelnienie nawet całych drzwi? rozmawiałaś z sąsiadami? może wystarczy ich na spokojnie poprosić, żeby kąpali psa? może po prostu sami nie czują tego zapachu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorek... .... .... ... .
soda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
może to nie pies ale buty w szafce ? może od sasiadów z mieszkania ten zapach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobniaczek88
nie, to na bank "zapach" psa, a nie butów czy czegokolwiek innego. W ich domu śmierdzi tak samo, więc wiem, poza tym ten pies dokładnie tak samo śmierdzi. No oni tego psa czasem kąpią ale to nic nie pomaga, po prostu nawet oni sami jakby chcieli to nei za bardzo mają co zrobić- pies śmierdzi i już :O Więc pozostaje mi tylko zlikwidować ten zapach- z tym uszczelnianiem to może być też dobry pomysł- ale kurde, musiałabym to zrobić jakoś po kryjomu. Nie mogę im powiedziec- śmierdzi od Was z chaty psem, więc zakleję Wam drzwi :D bo się obrażą. Ale jeśli chodzi o jakieś odświeżacze- nie znacie jakiegoś mega skutecznego? Najlepiej takiego, który stoi 24 h i pachnie non stop- a nie tylko taki, którym mogę psiknąć- choć i to dobre, zanim przyjdą goście zawsze mogę spsikać cały korytarz. Tak mi wstyd czasem przed gośćmi tego smrodu buu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa_________
to jest niemożliwe, żeby tak śmierdziało tylko dlatego, że ten pies przechodzi przez przedpokój kilka razy dziennie moim zdaniem dzieje się tak, ponieważ powietrze z mieszkania sąsiadów jest wciągane do przedpokoju, trzeba uszczelnić wszystkie drzwi, okna i zatkać wszystkie otwory, kratki itp. w przedpokoju, jak powietrze przestanie być od sąsiadów wyciągane przez szpary w między drzwiami i framugą, albo pod drzwiami, to problem powinien zniknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze odświeżacz powietrza no i może uszczelnij drzwi do przedpokoju jakimiś dobrymi uszczelkami, np www.polwent.com.pl/ - tam powinny jakieś być? to powinno wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...w tym temacie sprawdzają się odświeżacze marki foen dostępne na www.foen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ozonowanie usunie wszystkie zapachy, Airozone robią to dość niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie jeżeli smród na dłuższa metę jest uciążliwy i żadne inne zapachy, odświeżacze nie pomagają- zostaje jedynie ozonowanie, które musi być skuteczne i zda egzamin. Warto tez na przyszłość pomyśleć o dobrych środkach czystości, ja zamawiam je na Euro-Zakupy.pl mają o wiele taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pies niestety śmierdzi mocno i musieliśmy z rodziną zainwestować w lampy zapachowe. Bardzo dobre są marki brytyjskie, amerykańskie, ewentualnie jeszcze francuskie. Z tych lepszych sklepów to na pewno aromanti.com.pl, bo nam podpowiedzieli, co się sprawdzi w tym przypadku. Dobrano nam lampę katalityczną z odnawianym wkładem, dość tanim. Powiem w ten sposób. Jak ktoś, np. zapali w mieszkaniu to zapach dymu papierosowego znika po mniej więcej 15 – 30 minutach. Zależy, gdzie ustawiasz lampę. Jak masz zwierzaka i podobny problem to idealny układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×