Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość organprzestepczy

300 zł to za mało na wesele!!!

Polecane posty

Gość gość
my robimy wesele troche poza sezeonem ale liczymy na zwrot gotowki bo kasa jest po czesci pozyczona. cóz w tych czasach ciezko inaczej wybieramy narazie sale sugerujac sie cena nie ukrywam ! i sa miejsa gdzie mowia ze zejda nam z ceny bo sa poza sezonem np dominow a juz na wjezdzie do lbn nie chca negocjowac bo ceny sa ustalono wiec tak to wyglada. ogólnie my jak chodzilismy na wesela dawalismy 300 zł i ucieszy mnie jak my taka srednia bedziemy dostawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też robimy w Sonatinie za rok wesele mam nadzieje ze bedę zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem i z perspektywy goscia i z perspektywy przyszłej PM. jako gosć zazwyczaj dawaliśmy z partnerem 500 zł ( ale zawsze ogłam sobie na to pozwolić, wiem ile kosztuje talerzyk, i wiem ze nie każdy poże tyle dać, my akutat mogliśmy, to dawaliśmy) natomiast z perspektywy organizatora sowjego wesela- po pierwsze przy zapraszaniu powiem niektórym jak się sprawy mają i jak się dowiem ze ktos z mojej rodziny czy znajomych nie przyszedł z powodu braku kasy do koperty, to ubiję! Nie po to robię wesele. To ma byc dzien w którym dziele sie swojim szczesciem i radoscia z najbliższymi, wiec jak tych osob zabraknie, to bedzie najsmutniejsy, a nie najradosniejsy dzien w moim zyciu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×