Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arkadiuszonyszko

Obserwując wymagania dzisiejszych kobiet stwierdzam, ze faceci mają przejebane

Polecane posty

Gość ddweqeqwq
wymagania kobiet sa sprzeczne, nierealne, wzjamnie sie wykluczjace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobbbbbbbba
a ajki mamy wybór w facetach? miszkam w duzm meiscie i tu same cipki chodzą, niscy i chudzi, zero miesni, gdzie ta męskość? kobiet ajest kobieca czy chuda czy puszysta, ale atrybuty swje ma, a facet? nie jestem olbrzyemme ale większośc facetów to dla mnie cieniasy,...mój jest oejgo wzrostu ale chcociąz ma mięsnie, anie watły jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielke PHI!
Dobra, każdy startuje to kobiet pięknych i interesujących, aktywnych zawodowo z pasjami tak? Więc takie kobiety potrzebują kogoś, kto im dorówna Więc jak taka kobieta się zainteresuje wiecznie labiedząca na damskim forum łajzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego najlepiej wg mnie samemu bawić się kobietami tak jak one bawią się facetami, wydymać i zostawić i następna bo miłość do śmierci to ciężej niż trafienie szóstki w totka, pisze tak dlatego ze sam wiele razy dostałem po rogach, nikt niema serca z kamienia. Ten komu mniej zależy - ten wygrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze eliminujemy przegrańców życiowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczzcz
Zaraz - PANI piszaca z niemiec , ten tamt jest o pewnym typie kobiet nie o wszystkich , kto tego nie widzie ma problemy :) ze jest głupcem juz sobie podaruje , inaczej ktos kto napisał by taki temat i wcisnoł do niego wszystkie kobiety był by idiotą a w tym worku znalazła by sie i jego matka :) wiec :) jak najbardziej istnieje taka grupa kobiet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczzcz
sobbbbbbbba kobieta jest kobieca czy chuda czy puszysta, ale atrybuty swje ma x Ma ???!!! co ma ? co jest atrybutem kobiety , wielkie oblesne dupsko i wiszace cyce jak donice ? opony w tajli , trzesaca sie skóra ? albo kosci wystajace i cycki jak u faceta ? pijechałas po bandzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eugeniusz Tromba ma rację co do wymagań kobiet, potwierdzam to w 200 procentach na podstawie swoich związków. Uważam że obecnie lepiej być samemu i korzystać ewentualnie z okazji i prostytutek jak ktoś ma kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z: 27.03.14 W 100% się z Tobą zgadzam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze...to znajdź sobie nieatrakcyją kobietą. chyba ze nalezysz do tych co sami wymagają ale jak od nich sie cos wymaga to juz zle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A faceci oczekują od kobiet wyglądu z rozkładówki playboya tzn - idealnie szczupła, płaski brzuszek - ale jednocześnie ze sporymi cyckami - i wypiętym tyłkiem - duże oczy - malutki nosek - długie włosy - długie , szczupłe nogi Odnośnie cech niefizycznych - ma gotować jak szef kuchni w mariocie. - ma sprzątać jak perfekcyjna Pani domu. - ma rodzić dzieci i idealnie przy tym wyglądać ! - ma zarabiać tak samo jak facet w pracy zarobkowej - po pracy ma mu robić smaczny obiadek i sprzątać całą chatę - a pod koniec dnia być gotowa na seks bo przecież mąż sobie zasłużył.... Faceci są żałośni. Swędzenie w gaciach nazywają miłością. Dziś wiem ,że nie warto mieć faceta bo nie zagwarantuje Ci nic oprócz łez , zmartwień i wiecznych pretensji ,że nie jesteś idealną kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor jest żałosny....sam pewnie chciałby atrakcyjną kobietę (bo pewnie dla brzydkiej uważa się za zbyt dobrą partię :D). ale jak już ktoś stawia mu wymagania to burzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha i bardzo dobrze ,że mamy wymagania !!! Rooochać to wam się chce i to najlepiej modelki ale od siebie to najchętniej byście nic nie dawali !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz25
Ja szukam normalnej, skromnej kobiety o średniej urodzie. Już miałem trochę tych związków, i jeszcze żaden nie trwał dłużej niż 7 miesięcy. Ja nie mam dużych wymagań. Jedynie co wymagam od kobiety to żeby mnie kochała za to jaki jestem, żeby była mi wierna, szczera,prawdomówna,troskliwa. Ciężko mi znaleść prawdziwą miłość, jestem chory na padaczkę. Wg mnie to kobiety mają zbyt duże wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymekkksss
Opowiem Wam jak to wygląda z perspektywy gościa żyjącego w małym 10 tys miasteczku, zostałem bo mam firmę - zarabiam bardzo dobrze od 40 - 80 tys zł msc - pracy poświęciłem 9 lat życia, jestem ustawiony, przystojny ale nieszczęśliwy bo widzę co się dzieje - rewolucja seksualna - kobiety przeprowadzają się do dużego miasta dla podniet, zabawy, kariery. Poznałem ostatnio dziewczynę z dobrego domu ale mieszka w dużym mieście, ładną. Na 3 randce mi powiedziała że się 'bzyka z przyjacielem jak z nikim nie jest'... Po prostu się rozpłakałem - nie przy niej ale w domu - po prostu nie mam już siły... Duże miasto - mnóstwo pokus nie sprzyja miłości - 44 % małżeństw w dużych miastach się rozpada... Przez co ?? Przez to, że kobiety jak i mężczyźni patrzą na seks i związki nie przez pryzmat małżeństwa tylko pryzmat zabawy... Ta dziewczyna miała wymagania żeby być jedyną dla mnie a miała w łóżku tylko z tego co mi mówiła dziewięciu facetów - to jest chore... Żaden normalny facet - powtarzam - żaden normalny niezdesperowany facet nie będzie szanował Was dziewczyny jeśli będziecie mieć dużą ilość partnerów seksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do nich to nie dociera szkoda strzępić ryja i tracić na nie czasu. Znalezienie w Polsce kobiety takiej jak opisał jeden pan wcześniej:wierna, miła, prawdomówna, szczera, troskliwa + w miarę ładna z urody(nie typowa lala)to znalezienie dosłownie kwiatu paproci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Dnia 5.09.2012 o 01:41, Gość miłanarzeczonka napisał:

ja akurat mam jedno wymaganie żeby nie zdradzał są tacy??

Jest mnóstwo.

Dnia 5.09.2012 o 03:07, Gość kiss me and smile for me napisał:

Zal mi polskich facetow, ktorzy tak postrzegaja swiat. ciesze sie, ze nie mieszkam w PL i ze nie mam za faceta polaka, ktory sie jara tandetnymi zrobionymi ...mi, ktore tutaj w dojczach sa wysmiewane, bo interesujacy mezczyzni pragna kobiety atrakcyjnej, ktora sie potrafi zachowac i nie robi wiochy. Tutaj faceci lubia grzeczne dziewczyny. Ale im wieksze szambo, gdzie wieksza biedota i ciemnogrod, tam sie bardziej jaraja ...ami heh. ...owi jestescie, pozdrawiam.

Nie jaram się "tandetnymi zrobionymi ...mi", szukam grzecznej, skromnej kobiety, która nie robi wiochy. Ale takie pragną pustych przystojniaków zamiast normalnych mężczyzn, którzy je szanują i którym na nich zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
Dnia 5.09.2012 o 03:14, Gość akura napisał:

Dziekuje bardzo poprzedniczce za wypowiedz! podnioslas mnie na duchu! to przestaje sie zamartwiac ze nie mam faceta! po prostu polscy faceci to wiesniacy! i leca na taka dorote rabczewska albo natalie siwiec. a jak jest subtelna skromna dziewczyna to sie dla nich nie liczy

W życiu bym nie poleciał na Dodę czy Siwiec. Szukam takiej skromnej dziewczyny, ale jeszcze na taką nie trafiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toron
Dnia 27.03.2014 o 15:12, Gość gość napisał:

A faceci oczekują od kobiet wyglądu z rozkładówki playboya tzn - idealnie szczupła, płaski brzuszek - ale jednocześnie ze sporymi cyckami - i wypiętym tyłkiem - duże oczy - malutki nosek - długie włosy - długie , szczupłe nogi Odnośnie cech niefizycznych - ma gotować jak szef kuchni w mariocie. - ma sprzątać jak perfekcyjna Pani domu. - ma rodzić dzieci i idealnie przy tym wyglądać ! - ma zarabiać tak samo jak facet w pracy zarobkowej - po pracy ma mu robić smaczny obiadek i sprzątać całą chatę - a pod koniec dnia być gotowa na seks bo przecież mąż sobie zasłużył.... Faceci są żałośni. Swędzenie w gaciach nazywają miłością. Dziś wiem ,że nie warto mieć faceta bo nie zagwarantuje Ci nic oprócz łez , zmartwień i wiecznych pretensji ,że nie jesteś idealną kobietą...

Ciekawe, gdzie tych facetów spotykasz. Ani ja, ani nikt z moich znajomych nie ma takich wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikj
Dnia 27.03.2014 o 09:12, Gość gość napisał:

A faceci oczekują od kobiet wyglądu z rozkładówki playboya tzn - idealnie szczupła, płaski brzuszek - ale jednocześnie ze sporymi cyckami - i wypiętym tyłkiem - duże oczy - malutki nosek - długie włosy - długie , szczupłe nogi Odnośnie cech niefizycznych - ma gotować jak szef kuchni w mariocie. - ma sprzątać jak perfekcyjna Pani domu. - ma rodzić dzieci i idealnie przy tym wyglądać ! - ma zarabiać tak samo jak facet w pracy zarobkowej - po pracy ma mu robić smaczny obiadek i sprzątać całą chatę - a pod koniec dnia być gotowa na seks bo przecież mąż sobie zasłużył.... Faceci są żałośni. Swędzenie w gaciach nazywają miłością. Dziś wiem ,że nie warto mieć faceta bo nie zagwarantuje Ci nic oprócz łez , zmartwień i wiecznych pretensji ,że nie jesteś idealną kobietą...

Ale przecież wy wszystkie jesteście idealne, a nawet więcej, więc gdzie leży problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×