Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawy bolek

Czy Wam też tak robią Wasi partnerzy

Polecane posty

Gość Ciekawy bolek

Czy Wam też tak robią Wasi partnerzy, że podczas robienia minetki i lizania łechtaczki wkładają jeden palec do cipki a drugi w kakałko (V) i ruszają nimi ? Moja kobieta tak lubi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawy bolek
Muszę też tak spróbować ale z 2 w cipkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze sie nie zalogowalammm
Zdecydowanie wole jak zajmuje sie moja doopka przy pomocy jezyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrqqq
jak robię swojej dziewczynie porządną minetkę, taką do finału a nie tylko jako element gry wstępnej to robię coś podobnego. Zawsze wstydzi i broni się przed jakimikolwiek zabawami analnymi, nigdy nie wkładam jej kutasa w dupkę bo ją to boli potem jeszcze długo. Ale jak jest blisko orgazmu albo jak jest pijana to się rozluźnia. A podczas minetki jest tak - podczas pieszczot przejeżdżam co chwilkę palcem przez rowek coraz natarczywiej pieszcząc kakałko. Zawsze zaciska się i wierci pupką próbując uciekać. Ale jak jest blisko orgazmu wtedy następuje rozluźnienie, zanikają gesty obronne. Wtedy zaczynam wsuwać kciuka, najpierw odrobinkę, i tak coraz bardziej i bardziej. Jeszcze pojawiają się pojedyncze odruchy obronne ale ja już nie przestaję i zagłębiam się coraz mocniej. Ale i tak to jest tylko 2-3 cm i wtedy wiercę i kręcę na boki. Szybciutko dostaje odlotu, działa to na nią jako "dopalacz" orgazmu co sama przyznaje. Potem jeszcze lubi jak bawię się rytmicznie ściskając ją delikatnie palcami włożonymi jeden w dupkę drugi w pipkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawy Bolek
Ja też robię minetkę do końca chyba że chce poczuć mojego ciepłego fiutka w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robiąąąąąąą
na całe szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgtgtg
Mi tak taki jeden zrobił...:) i od tamtej pory uwielbiam. Aż mi się chce na samą myśl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×