Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mr. Testosteron

Samotne matki to kobiety gorszej kategorii

Polecane posty

santa maria! Napisalem pare wyrazow a wy juz mnie z kraju wyganiacie, nawet nie zdażylem sie odniesc do tematu! Poza tym jak mam prawie setke lokali gastro. Nie oznacza to ze jestem jakims ciapasem. Place poteżne podatki na wasze zasilki, staże, ubezpieczenia i inne duperele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie wiem co miała na celu ta idiotka, w ogóle jaki powód, chyba tylko taki żeby sobie połechtać dzyndzelka jaka to ona kafeterianka. A dzieci nie masz owszem bo w gimnazjum nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgaaa
eee tam dziewczyny większość polskich chłopów to nieudacznicy (z wyjątkiem mojego męża) niedojdy, które boją się mamusi u której mieszkają, zarabiają 1300- 2000 pln i na dodatek mają małe fiutki 15-18cm. nie dziwne że tak wiele kobiet woli rodzić dzieci obcokrajowcom, niedługo wszystkie wolne (z dziećmi i bez) wyemigrują a wtedy zostaną tylko rączki albo koledzy :) Jak macie dzieci to szukajcie obcokrajowca, taki to ma KASĘ, swoje mieszkanie, załatwi pracę i bedzie chciał szybko ślubu, bo kobiety z zachodu nie potrafią gotować, nie chce im się sprzątać. Mam kilka koleżanek (z dziećmi i bez) które mają za męża Niemca. Chwalą sobie bardzo i nigdy z Polaczkiem by nie chciały mieć nic wspólnego. Więc pomyślcie czy chcecie tu siedzieć czy robić to samo za granicą a mieć z tego większe profity i dla siebie i dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulacja
Kochany, KAŻDA kobieta szuka "jelenia", nawet taka bez dzieci, dobrze zarabiająca, bo każda wcześniej czy później będzie chciała mieć bejbi. Przez to będzie musiała być wyłączona z życia zawodowego przez dłuższy czas to oznacza niższe dochody. Poza tym ambicja każe kobiecie szukać faceta z lepszą kasą niż ona ma. Żadna nie zwiąże się z facetem wiedząc że jest niedojdą, bez kasy i mieszkania, niezaradnym życiowo i emocjonalnie. Skoro jesteś takim "tradycjonalistą "to weź pod uwagę że wg starych przekonań mężczyzna ma utrzymywać żonę i dzieci i być głową rodziny. Szkoda tylko że polscy mężczyźni tego nie potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulacja no przynajmniej szczera jesteś, masz rację. Ale tu się rozchodzi o te kobiety z obcym dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulacja
natomiast potrafią się kurwić, pić z kolegami, i nie interesować się dziećmi. Na szczęście nie mam męża ani dzieci z polakiem bo bym sobie chyba w łeb strzeliła. Co polak to niedojda, bez ambicji wykształcenia, obycia i kultury. Wiesz co widziałam ostatnio w Wawie ? Facet w garniturku sikał na stacji metro przy ludziach. Szok, tzw. polska słoma z butów wyłazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lornetnik i spółka
macie racje my szukamy jeleni i jesteśmy wszędzie rozsiane po kraju tak więc strzeżcie się dupki osrane :D. Mądra babka znajdzie w końcu jelenia a tacy jak wy zostaną kiedyś rogaczami . Ten co ma setkę budek z bułkami - Pisząc musiałeś się wytłumaczyć by wypaść lepiej w oczach innych? Kompleksiak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulacja
A to czy kobieta ma dziecko czy nie to wiesz o czym świadczy ? O tym czy błędy jej przeszłosci się ostały czy nie. Mnbóstwo jest kobiet k...rw bez sumienia robiące skrobanki kilka-kilkanaście razy w zyciu, i co, taka jest lepsza od tej co się pomyliła co do faceta i się nie wyskrobała ? Jest gorsza bo ma ludzkie odruchy i odczucia ? Bo potrafi kochać ? Widzę że masz szkielety w szafie, czas ją chyba wywietrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie można tak generalizować że każdy co do jednego to niedojda. Zawsze było tak że więcej jest głupszych niż mądrzejszych (tak samo kobiet jak i mężczyzn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oni porównują się
do lwa który zabija obce lwiątka :D. Ludzie , gdzie wy żyjecie , w buszu? My żyjemy w ludzkim społeczeństwie ale widać niektórzy mają zwierzęcy poziom intelektualny :D. Aż oczom nie wierzę że to piszą ludzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulacja
Czyli jakimi kryteriami kierujesz się co do wyboru kobiety, partnerki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulacja
Porównują się do lwa a nie potrafią się mamusi przeciwstawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlazły takie osrańce
na babskie forum i się tu popisują i to z zapartością godną podziwu bo większą niż niejedna kobieta tu na forum :D wiec coś mi tu śmierdzi bo nie znam faceta tak wynuszonego który musi siedzieć na forum nienawidząc kobiet. Kto pisze że kobieta samotna z dzieckiem jest gorszej kategorii? Ktoś kto nie nawidzi takich kobiet . Temat jak dla mnie jasny i zamknięty bo każdy prymityw z nienawiścią w sobie będzie szukał ujścia a dla tych debili jest to kobiece forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jszdnjsdn
Ja bym takiego osrańca wyswatała z taką właśnie naciągaczką .....z czystym sumieniem bo tak się traktuje śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulacja
wiecie co, to byłby świetny temat do "rozmów w toku". Wyobraźcie sobie pryszczatego, garbatego, bezrobotnego 20-30 latka (tak sobie wyobrażam facetów z kafeterii) który mówi że nie weźmie nigdy samotnej z dzieckiem bo wstydziłby się mamie i rodzinie ją przedstawić. A poza tym nie weźmie bo taka doiłaby go z kasy (którą dostaje od mamusi bo sam nie pracuje) Ale byłby ubaw !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jszdnjsdn
:D Byłby ubaw i to duży , zwłaszcza że nie wierzę w żadne budki kebabowe i to jak się przedstawiają , tu chodzi tylko o jedno , o to by wkurzyć, sprowokować i poniżyć a tak robi tylko chory człowiek który nie potrafi w życiu dać upustu swojej desperacji. Od dawna wiadomo że faceci którzy męczą psychicznie, poniżają, mają sami bardzo zanizone poczucie wartości . Sam fakt że jeden z nich pisze że ma ponad 100 budek z kebabami. Który facet czułby potrzebę aby się tym chwalić? :D To coś jak małolat który mówi jaki mu stary zasponsorował samochód a w przyszłości będzie na dzień dobry popisywał się bajkami nie z tej ziemi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że o mnie mowa. W wielu tych budkach u mnie pracują takie właśnie kobiety, wyrzucone z rynku pracy podczas macierzyństwa. Ale dla was i tak jestem "be". Na kafeterie wchodzę bo to forum jest tak jajcarskie jak te głupkowate strony "jebzdzidy" " kwejk" itp. Z mamą nie mieszkam. Moja mama nie żyje od kilku lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jszdnjsdn
Dobrze , już nam opowiedziałeś o swojej mamie i o twoich pracownicach , to może jeszcze o sobie opowiesz skoro już tak głęboko zaszedłeś? Wszak to anonimowe forum , mozna mówić co się chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irueiurer
demorator widać bardzo ci zalezy by ratować opinię z i jeszcze zrobić z siebie bohatera ratującego wszystkie kobiety z niższej warstwy i bez twojej łaski potencjalnie bezrobotne :D . Oh God że tacy ludzie tu wchodzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demorator właśnie,
dawaj ostro a ja sobie tu ponotuję i zabawimy się z p. analizę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ok. wiem z wiarygodnych źródeł że 1/3 ludzi z tego forum jadła w jednej z moich bud. A druga ciekawostka to taka że dużo kobiet na diecie przerwało ją właśnie fast foodem mojej firmy ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demorator właśnie,
A tak jeszcze mnie naszło . Masz dużo czasu siedząc przed kompem w tygodniu....hmmm papcie na nogach i śniadanie w toku? (a w drugim pokoju pikna żonka karmiąca swoje dziecie? ) :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demorator właśnie,
A ty ciągle o tych swoich budkach :D . Ja chcę żebys znalazł inny atut bo wiesz, budka to trochę za mało mówi o człowieku :D A i ja kekabów nie jadam bo to największy syf dla żołądka a tu gdzie mieszkam nie traktuje się tego interesu z powagą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiarygodne źródła
mówiące o tym że 1/3 kobiet z tego forum jada z jego budek :D....O ja pikolę już widać że bredzisz człowieku. Myślisz że każdy jest idiotą żeby łykać to co piszesz? Idź się lecz człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syf dla żołądka i to mało powiedziane. Mięso czasem jest gorszej jakości niż te myte ludwikiem w Tesco. A słyszałaś o internecie mobilnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idfgifdjhkgjkgj
gdybym miała 100 budek z kebabem to zapewne miałabym w ch... kasy. Jeśli jeszcze miałabym do tego troche wolnego czasu to na pewno nie spędzałabym go na forum kafe, tylko np, skacząc ze spadochronem, przebywając na seminariach, ewentualnie na zakupach. Znam kilka bogatych osób i wierz mi, albo nie mają czasu żeby na forach siedzieć bo pilnują interesu, albo wolą wydawać swoją kasę. Tak więc założę się z Tobą o 10.000 (tyle mam na lokacie która mi się skończy za kilka dni) że nie jesteś właścicielem 100 budek z kebabem, co najwyżej masz mały kiosk na obrzeżach małej miejscowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Demorator no to ok. wiem z wiarygodnych źródeł że 1/3 ludzi" Ludzi użytkowników kobiet jak i mężczyzn. A że złamało diete to nie koniecznie z forum. Chociaż wszystko możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idfgifdjhkgjkgj
i co zakładasz się ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×