Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mr. Testosteron

Samotne matki to kobiety gorszej kategorii

Polecane posty

10 000 tys na lokacie ? widze że nie szanujesz swoich pieniędzy żeby kłaść je na lokate, ale ok. teraz koniec wakacji więc owszem kilkanaście jest już zamkniętych. Byłaś na Euro 2012 w Warszawie ? Między innymi tam była otwarta przez jakiś czas w atrakcyjnej lokalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiarygodne źródła
Tak tak, ja też mam telefon i mobile internet ale mając swoją firmę nie pieprzę na kafe jakichś farmazonów dzień w dzień . Wiszisz, ja jestem stałą bywalczynią na kafe w swój wolny dzień (lubię pogadac z babeczkami ) ale ty siedzisz tu od wczoraj i chyba nic innego nie robisz mając swój wieli kababowy interes. Obstawiam że nie masz pojęcia o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię czasem o pierdzieluchach popieprzyć na tym forum, relaksuje mnie to (między innymi oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zwykły
głupek który obczytał się na necie , założył konto na kafe (który bisnessmen tak robi? ) i zarywa "wiedzą" babeczki na kafe żeby się dowartościować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zwykły
O ile to nie twój jedyny relaks :D. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demorator opisz
mi dokładnie jak się robi kebaba i jakie urządzenia trzeba posiadać w budce by go wykonać. Napisz szybko tak by nikt nikt nie pomyślał że zdążyłeś na necie poszpyrać :D. Akurat wiem o tym interesie sporo więc sam ocenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idfgifdjhkgjkgj
Właśnie szanuję w przeciwieństwie do klientów Amber Gold. To jak zakładasz się ? Konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demorator opisz
Napisz mi tez jak wygląda system podatkowy w PL bo zamierzam coś tam robić . Jak się płaci podatki , z całości czy tylko z czystych dochodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdgdfgfdgd
ten temat jest jakiś porąbany, gdyby tutaj byłby omawiany problem jak kawaler mając do wyboru, zamiast za wolną i atrakcyjną kobietę bierze się za pannę z dzieckiem - to dopiero jest problem i temat do gadania. Oczywiście ta wolna i atrakcyjna dziewczyna ma zdecydowanie milszy charakter niż ta wywłoka z bękartem ... zetknęłam się z tym problemem w swoim środowisku i ręce mi opadly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tobie nie muszę i nie chcę niczego udowadniać. Nie wierzycie nie musicie. Nawet nie wiem jak was bym przekonywał, wstawał fotki, podał regon i tak mi nie uwierzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demorator opisz
Znam pana M.Plichtę , powiem mu że ma adoratora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idfgifdjhkgjkgj
To jak zakładasz się ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demorator opisz
Ja się tylko zapytałem jak płacisz podatki czy z całości czy z czystych dochodów ? Prosta odpowiedź .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demorator opisz Napisz mi tez jak wygląda system podatkowy w PL bo zamierzam coś tam robić . Jak się płaci podatki , z całości czy tylko z czystych dochodów? a co ty książek nie potrafisz czytać ? podobno w UP takie kursy prowadzą to idź i się dowiedz. Jak już się dowiesz i coś zaczniesz to zrozumiesz że informacja kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko nie rozumiem
Po co autor rozważa tę kwestię, co go nakłoniło do refleksji o samotnych matkach, czyżby sam stał przed takim problemem, że związał się z samotną matką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demorator opisz
Jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko nie rozumiem
Nawet niech już będzie racja, że te kobiety z dziećmi mają gorzej w wyborze partnera.... Ale która wolna, bezdzietna, ładna, inteligentna kobieta chciałaby się związać z kimś tak beznadziejnym jak autor i faceci go tu broniący ? Chyba żadna, ja na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demorator opisz
Wiesz jak łatwo dałeś się zaprowadzić w kozi rób i z tematu przeszedłeś na swój "interes" ? Człowiek interesu nie da się tak łatwo z kursu wyprowadzić a juz na pewno nie gada o swojej matce (kogo obchodzi że jej nie ma) . Albo zbyt wrazliwy jestes albo zbyt głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demorator opisz
Płacisz ogromne podatki ? Ach to cwane państwo :) A ty jakiś głupi albo nie masz pojęcia jak się interesy robi . Czołem ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demorator opisz
Dodam jeszcze tyle że , ZMIEŃ KSIĘGOWĄ a wtedy będziesz zarabiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idfgifdjhkgjkgj
OOOOO i teraz po tym poście widzę że nie masz tych 100 budek !!!!!!!!!!!!! Mój znajomy ma firmę medyczną i żeby nie płacić wysokich podatków księgowi doradzili mu żeby wyprowadził firmę do luksemburga, tam będzie miał mniejsze podatki. I tak robi KAŻDY przedsiębiorca który przez wysokie dochody płaci wysokie podatki. KAŻDY. Jesteś frajerem z małym fiutkiem a nie właścicielem 100 budek. Tak jak napisałam może kiedys założyłeś kiosk na obrzeżach małej miejscowości i to w spółce bo Ci brakło kapitału. Nic ponadto. Lepiej nie udowadniaj już tego że masz budki bo się kompromitujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testosteron to taki rodzaj faceta który dużo gada w necie a co do czego jest no lifem. Jaki normalny facet siedzi cały dzień na kafeterii? No proszę was. Wyładowuje swoje frustracje i niepowodzenia na samotnych matkach. Mi żadna krzywdy nie zrobiła,wręcz podziwiam je za to że daja sobie radę. Na nic tłumaczenia autorowi że nie mozna tak generalizować,niestety to człowiek bardzo płytki emocjonalnie,apodyktyczny i co wiecej jego ego przerosło go samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko nie rozumiem
Co Ty tu człowieku o kebabach pierdzielisz ? Nie widzisz, o czym jest temat, idź na forum kulinarne, jak chcesz o budkach z kebabem pogadać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynka............
Demorator opisz Płacisz ogromne podatki ? Ach to cwane państwo A ty jakiś głupi albo nie masz pojęcia jak się interesy robi . Czołem ! O dokładnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałem gadać o samotnych matkach, ale jakaś banda na mnie naskoczyła i zaczęła wypytywać o te kebaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×