Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mr. Testosteron

Samotne matki to kobiety gorszej kategorii

Polecane posty

Gość No tak, dla niego wyjaśnienie
było z góry jasne więc już wiadomo że inaczej dyskusja wyglądać nie mogła. Myślę że jestes zwykłym homofobem o ile traktujesz kobiety jak ludzi a nie kategorie. Totalna patologia społeczna to stan chorobowy a nie sytuacyjny , tak więc wyjaśnijmy że patologia wychodzi a głowy , nie z zewnątrz . Teraz już wiesz demoratorze jak cię postrzegamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On tu tkwi przez
Widzisz ja wiem rzeczy których ty jeszcze nie dostrzegasz. Gdybyś je dostrzegał , nie byłoby tej dyskusji z rolą główną w tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz uważam temat za zamknięty. Napisałam swoje zdanie, poznałam też innych. Temat bardzo rozległy i mozna by było dyskutowac bez końca. Jednak pamiętajmy o tolerancji. Bo kiedyś i nam życie może spłatać figle. Pozdrawiam cieplutko i dziękuje za dyskusje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynka............
,,Kebabowy Baron, sieć budek w całej Polsce " He he zrobić ci konkurencję? Hmmm...nadam sobie tytuł Baronowej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klementynka ty i kebab ? nie nie nie Klementynka mi się kojarzy z mandarynkami, jest taki gatunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On tu tkwi przez
Spójrz na swoje dyplomatyczne wypowiedzi (nie dość profesjonalnie) które zdradzają tak czy tak kim jesteś . Na kafe jestes jak na kozetce a obiecałam że psychoanaliza będzie. NIe ważne kim jesteś dla innych , czy masz 50 czy 200 budek z kebabami , ważne co soba reprezentujesz . Bierzesz udział w dyskusji i stoisz po przeciwnej stronie tak by dyplomatycznie nie być zbyt dosłownym (jak autor) a tak naprawdę jego reprezentujesz tylko w łagodniejszej dla oka wersji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w internecie nic nie jest ważne. Dla mnie jesteście tylko pomarańczowymi lub czarnymi literkami. Ja dla was też. I niech tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynka............
,,klementynka ty i kebab ? nie nie nie Klementynka mi się kojarzy z mandarynkami, jest taki gatunek" A niby czemu nie? To,że nie lubię kebaba nie znaczy , że interesu związanego z nim nie mogę prowadzić. Ta branża jest mi co prawda obca (gastronomia jakoś nigdy mnie nie interesowała), ale co tam. Lubię wyzwania i szybko się uczę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On tu tkwi przez
Oj to nie te czasy by na psychoanalizie kokosy zbijać ;). To moja pasja i mój chlebek . Ja nie mam 100 budek z kebabami ale podatki równiez płacę a do tego jestem wyjątkowo tolerancyjna co trochę ułatwia mi zycie . Tobie musi być trochę cieżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On tu tkwi przez
Tak więc z kim ty rozmawiałeś biedaku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On tu tkwi przez nie podpalaj się z tymi kokosami to ironia była. A skoro o kokosach mowa, to zajmij się zaklinaniem psów, podobno to jest teraz w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On tu tkwi przez
Ty mnie zniechęcać? Haha :) . Przeceniasz swoje możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demorator powinienem zacząć cię zniechęcać ale nie potrafię to do klementynki było !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On tu tkwi przez
Zaczynasz zmieniać twarz , już lepiej , przynajmniej zaczynasz byc sobą a to wazne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynka............
Demorator Mnie na szczęście interesuje inna branża :-) Taka budka to zbyt małe dochody, za dużo kosztów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On tu tkwi przez
A chciałbyś ? Pamiętaj że takie rzeczy kosztują (ja też wiem co jest interesem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On tu tkwi przez
Masz nietypowe potrzeby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ty mi pisałaś że trzymasz 10 000 na lokacie ? mam wrażenie że przynajmniej 20 razy nick zmieniałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietypowe potrzeby to pestka w porównaniu do moich nietypowych zachcianek (bez podtekstów absolutnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynka............
a to ty mi pisałaś że trzymasz 10 000 na lokacie ? To było do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baronie zaczynasz
się plątać . Od rdzenia tematu do hipnozy ? Masz coś z głową albo tracisz cierpliwość? :D Wiesz co się takiej sytuacji robi? Pomogę ci. Najlepiej wyłącz kompa albo telefon i odpocznij a potem przeanalizuj swój zmarnowany czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On tu tkwi przez
Zaczynasz mysleć (pisać) w egocentrycznym stylu a to już mało profesjonalne zważywszy że początek był mało osobisty . NIe wiem czy chcę poznać twoje zapędy a widzę że wszystko do tego oświecenia prowadzi :D. Do widzenia , może trafisz kiedyś na mój gabinet bo na kafe póki co wszystko za friko (tak nie można) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynka............
To nie ja :-) Ja na koncie mam tylko na bieżące wydatki. Wszystkie pieniądze inwestuję w zakup działek. To taka moja emerytura na starość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×