Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nati123

32-33 tydzień ciąży :) Ktos chętny porozmawiać

Polecane posty

marlena, szczerze jakoś mi się to nie widzi, nie podoba, to "udoraślanie", no jak dziecko ma chociaż z pół roku, to jeszcze jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisalyscie dziewczyny dzisiaj ale to super ;) Ja bylam dzisiaj u siostry i kolezanki i kolejne 2 osoby stwierdzily ze brzuch mam nizej i ze jakos spuchlam na buzi i na nogach co juz mi sie mnie podoba :P Co do koszul to tez mam 3 i mysle ze starcza :) A gazetki tez kupowalam bo lubie poczytac o dzieciaczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie ściągnęłam wersje internetowe dziecka i m jak mama ;), obie za 3,62 zł, szybko bez problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne takie maluchy w koszulkach,ale starsze, wiadomo,że nie noworodek. na wiosne sama chętnie małemu skórke założę na spacerek jak nie wyrośnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgotka81
Hej hej! :) Jak się dziś macie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja nadal twierdzę,że lada chwila urodzę..;) mój mąż już się śmieję ze mnie,że wkółko to powtarzam,no a przecież i tak w końcu urodzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja samopoczucia dzisiaj? Ja czuje sie troche polamana ,chyba za dlugo spie :p Nie- A wszystko juz gotowe bo to rzeczywiscie nie znasz dnia ani pory a jak masz przeczucie to mozesz w kazdje chwili zaczac :) Ale super, bedziesz miala juz przy sobie swoje dzieciatko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ladna pogoda sie zapowiada dzisiaj to skorzystam i kolejne ciuszki sie wyypiora ;) Urodzicie napewno , tzn my wszystkie urodzimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć cześć... CO u Was słychać ?? Ja trzymam się całkiem całkiem, generalnie wszystko ok ;) Nie mam zamiaru urodzić wcześniej - im później tym lepiej dla dzieciaczka. Ten 38 tydzień oby minął ;) w niedziele jedziemy do stolicy do dużej sali zabaw, później na obiad do jakiejś pizzy hut ;) Zaczynamy jesień i zimno, trzeba jakoś przetrwać bo na dworku wytrzymać to brrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pogoda ladna dzisiaj ale ja cos czuje ze gardelko mnie zaczyna bolec wiec chyba dzisiaj nie wychodze bo boje sie ze rozloze sie na sama koncowke ;) Wiem ze niby nie mozna ale planowalam dzisiaj okno szybko umyc ale troche sie boje. chociaz mysle ze nic sie nie stanie jak jedno okienko szybko umyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami ja tez planowalam ale to chyba moze poczekac tak przynajmniej do 38 tc zeby nic sie nie stalo. Lepiej nie kusic losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami, uważaj, bo ja też nawet nie wiem kiedy się przeziębiłam! wypijam hektolitry mleka z czosnkiem i miodem, herbaty z cytryną i sokiem malinowym i lepiej zdecydowanie się czuję niż parę dni temu. no wszystko przygotowane mam, torby dwie szpitalne stoja na widoku;) no ja dziś zaczynam 39 tydzień, także juz blisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pati mi narobiłaś chęci na pizzę... dawno już nie jadłam, ale chyba sama zrobie dziś na kolację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie87, mówisz 2 torby, ja w końcu biorę jedną walizkę na kółkach trochę głupio z walizką ;), ale wygodnie i chrzanie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko minęly te miesiące, a pamiętam jakby to było wczoraj, dzień w którym zrobiłam sobie test, wizytę u gina potwierdzającą moje przypuszczenia... jeju. a za rok o tej porze nasze dzieciaczki bedą już takie sporawe..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka, mi mama radziła,żeby właśnie w jedną walizke się spakować, ale ja już spakowana w jedna torbe no i małego w drugą. może faktycznie byloby wygodniej, no ale już zostaje przy opcji dwóch toreb. chociąz mama moja ostatnio lezała na ginekologii i mówiła,że dużo kobietek było z walizkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie 87 - Ja nie tyle martwie sie o przeziebienie jak o to ze jestem w 34 tc i nie chcialabym zadnej niespodzianki :p No a Wy dziewczyny rzeczywiscie na ostatnich nogach :) Jejciu a ja sie juz tak boje ze szok a tu jeszcze dobry miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ano szybko, mi się tylko I trymestr ciąży ciągnął, zima... :). a jak szybko się dowiedziałaś o ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie87, właściwie nie ma znaczenia czy torba, czy walizka :). ja z kolei w środę w bielańskim widziałam pielgrzymki z torbami, chyba nikogo z walizką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami, no jasne że najlepiej jest donosić, ale też bez paniki, 34, 35 tc, to obecnie już tragedii nie ma, przed 30 tc, to takie dziś niebezpieczne wcześniactwo, trochę o tym wiem, bo mamy w rodzinie wcześniaka urodzonego w 24 tc, właściwie cud że przeżyło...a teraz ma 4,5 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka- ale jeszcze teraz bym chyba nie chciala rodzic. napewno Marcelek by byl taki malutki a poza tym w szpitalu w ktorym chce rodzic przyjmuja dopiero od 37 tygodnia bo nie maja intensywnej terapii dla noworodkow i przyjmuja tylko dobrze przebiegajace ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem ;) A swoja droga to naprawde szczescie ze takie dzieciatko przezylo :) A moge wiedziec dlaczego taki wczesny porod ze 24 tc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×