Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nati123

32-33 tydzień ciąży :) Ktos chętny porozmawiać

Polecane posty

oj tyle pozytywnego myślenia co ja mam przez całą tą ciaże nie mialam przez cale zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi, ja takie porządki robiłam przez ostatnie 2 tygodnie ;), teraz już najważniejsze porobione, dziś robię pierogi do zamrożenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zapasów jedzenia jakos jeszcze robic nie zaczelam i nie wiem czy zaczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ;) U nas mąż pracuje w składzie celnym w godz. 7-15. niestety dojeżdża do pracy pociągiem i wychodzi 5.20 a wraca ok 16.20 także chociaż w miarę wcześnie jest w domu. A torbę do szpitala muszę zacząć pakować chyba. Tak mi przypominacie a ja cały czas odkładam na później. Jakby mnie coś złapało wcześniej to nie dałabym rady zebrać tego w kilka minut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam dziewczyny ze normalnie juz nie moge się doczekac jak przytule moje go małego, bede miała go w domku i razem z męzem bedziemy sobie leżeć a między nami nasze małe szczescie.czasem jak tak lezymy i parzymy na tv to sobie wyobrażam jak to bedzie gdy takie dzieciatko zagości w naszym życiu. nieraz gdy w nocy budzę się do wc to staje nad łóżeczkiem i wzruszam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Nie -trzymaj sie i informuj nas w miare mozliwosci Evi - bedzie dobrze Migotka podziwiam ze masz sily robic pierogi :) Marlena a Ty to odpoczywaj sobie A ja sie pochwwale ze bylam dzisiaj na wizycie i lekarz wzial mi posiew, sluchalismy serduszka ale USg mi nie robil wiec nie wiem ile kruszynka wazy i powiedzial ze bedzie robil mi usg dopiero w 39tc. Stwierdzil ze nic nie zapowiada wczesniejszego porodu i przepisal mi jakies tabletki na obrzeki bo nogi mi spuchly. A jutro musze jechac oddac krew i mocz. Milego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami ale grunt ze dobrze wszystko ;) Evi ja tez czesto sobie wyobrazam nasza trojke razem juz Migotka z mojej strony tez podziw ze masz sile i checi zeby robic pierogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bym zjadła pierogów z kapustą i grzybami...jakby mi tylko mama pomogła to chętnie bym robiła, ale sama to nie bardzo...aż do niej zadzwonię i powiem, że mały w brzuchu kategorycznie domaga się pierożka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie moja mama Polka to my byśmy jedli bułki z masłem i czymś gotowym...Uwielbiam jak moja mama gotuje, dobrze, że zawsze dużooo więcej robi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa pierogi z kapustą i grzybami, mniam :) oj wiecie trochę dla zabicia czasu to robię, żeby nie siedzieć i nie czekać na poród ;), poza tym czuję się dobrze, tylko zgaga mnie często męczy, jakbym się czuła źle, to bym odpuściła robienie pierogów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami, to fajnie że wszystko dobrze z maluchem :) evi, ja też już bym chciała tulić małego, ale też fajnie jest tak czekać te 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to tez uwielbiam kuchnie mojej mamy. Nie ma to jak mamusia cos ugotuje :)) Marlena wiem ze ok, ciesze sie ze wszystko dobrze ale jakos czulam ze szybciej urodze a nic na to nie wskazuje, A jeszcze lekarz mi powiedzial ze jak bede brala te tabletki na obrzeki to moge jeszcze pozniej urodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi z ostatniego USG z wczoraj, tp wyszło na 16 października, oby nie :D, bo to jeszcze kupa czasu...także trzymamy się tego 5 października z OM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie powod do smutku ;) ja zaczelam juz pmalu niektore leki odstawiac a w czwartek sie okaze co nowego i wszystkie w odstawke pojda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze ujdzie, biedne te kobitki, które całe miesiące w ciąży leżą w szpitalu :O, jeszcze nie każda się przecież jakoś mocno źle czuje i weź wyleż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie . ja nerwowo w szpitalu nie wytrzymuje i nawet jak zle sie czuje to mowie ze jest ok zeby szybciej puscili, a troche polezalam juz na roznych oddzialach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo, jak trzeba to się leży, ale ja się tego strasznie bałam, że coś wyjdzie nie tak i zostane skierowana do szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi co myślicie. miałam bardzo wysoki cukier i zadzwonilam do swojego gin. powiedzial ze jak bedzie tak jeszcze kilka dni to za tydzien w srode da mi skierowanie do szpitala zeby malego rodzic. to bedzie wedlug jednego lekarza 36 a wedlug drugiego 37 tydzien. powiedzial ze po wielkosci malego okresli czy cc czy naturalnie.chyba ze nie chce rodzic przed czasem....co myslicie o tym?fajnie jest miec malego przy sobie ale czy to nie za szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi, wiesz ja uważam, że lepiej trochę wcześniej, niż trzymanie małego w nie najlepszych warunkach...zresztą 37 tc, to już donoszony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zapewne bym się zdała na zdanie mojego gina, bo skąd mi wiedzieć, co jest najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×