Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nati123

32-33 tydzień ciąży :) Ktos chętny porozmawiać

Polecane posty

Gość gość
ooooo niiiieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez coś napisze, na wypadek gdyby ktoś tu trafił i miał te same obawy: absolutnie nic nie grozi :) nadmiar kwasu foliowego wydalamy z moczem, nie kumuluje się w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli po prostu trzeba brak Folik, oprócz tego prowadzić zdrową diete i cieszyć sie z nadejscia chwili kiedy bedziemy mamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rozmawialam z koleżanką połozną to ta powiedziała ze teraz własnie rodzi sie naprawde coraz wiecej dzieci z tak duza masa urodzeniowa. Po prostu- mamy bez zastanowienia łykaja suplementy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiedziałam sie o ciązy w 6 tygodniu. I tez nie brałam wczesniej kwasu foliowego. Ale tutaj nie mozemy wpadać w panikę bo przeciez jesli prowadzimy zdrową diete to nie powinniśmy sie tez o nic martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama jestem tego doskonałym przykładem, bo własnie zaczełam przyjmowac kwas foliowy jak juz sie dowiedziałam o ciązy w 5 tyg. I wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drodzy, dieta jest ok, ale nie zawsze dostarczysz w niej odpowiedniej dawki kwasu foliowego. W tabletce masz 100% pewności ze tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore już drugie opakowanie Femiovitu. Poleciła mi go pani farmaceutka, więc ja jej całkowicie zaufałam i myślę że jeśli chodzi o najbardziej zbilansowany suplement to miala 100% racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do samych witamin to na pewno polecałabym Feminovit. Ja je przyjmuję z polecenia mojej położnej. I bogaty skład suplementu dostarczy Tobie na pewno wszystkiego co potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze witaminy to Feminovit. Akurat w moim przypadku sprawdzają się naprawdę dobrze. Dla mnie maja dobrze zbilansowany skład. Zapytaj lekarza, mój akurat właśnie polecił ten suplement. Polecam Wam kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietajcie przyszłe mamusie, że KP jest bardzo ważne i trzeba sie do tego dobrze przygotiwac metytorycznie, dlatego polecam stonę hafija.pl gdzie zawarte są najrzetelniejsze informacje o Karmieniu Piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy z supelementów jakie poleciła mi położna to Feminovit. Uważam ze jest naprawde najlepiej zbilansowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Feminovit sprawdza się naprawdę dobrze. Dla mnie maja dobrze zbilansowany skład. Zapytaj lekarza, mój akurat właśnie polecił ten suplement. Dla mnie jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×