Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nati123

32-33 tydzień ciąży :) Ktos chętny porozmawiać

Polecane posty

Gość Nati123

Witam. Czy są chętne mamuśki podzielić się swoją radościa i obawami przed zbliżającym się rozwiązaniem :) Zapraszam do rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! :) Ja co prawda już 35/36 tc ciąży ;) jak się masz? :). dziewczynka, czy chłopak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati123
Hej :) ja 32 tydzien i bedzie chlopak :) Milo ze dołaczylas :) a u Ciebie jaka płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati123
Jak samopoczucie? Juz wszystko przygotowane na przyjście malenstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati123
Witamy Marlena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie samopoczucie dobre :). Właściwie już wszystko prawie gotowe :). A jak u was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati123
No ja w sumie juz sporo rzeczy mam :) Zostały mi do kupienia wanienka i przybory dla mnie do szpitala. Ja oszalalam ze szczescia jak sie dowiedzialam ze bede mamusia i zaczelam wszystko szybko kupowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My żadnych zabawek nie kupowaliśmy, bujaczów, ubranek trochę dostaliśmy, ale już na większego malucha. także praktycznie oprócz fotelika i wanienki wszystko musieliśmy kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z samopoczuciem gorzej . ;/ czekam na moment zebym sama mogla kupic wszystko co potrzebne, narazie nie mam mozliwosci a meza nie mam zamiaru prosic wiadomo jak chlop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati123
A to Wasze pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati123
lubie gdy tak piszecie o swoich dzieciach:) bo ja tak naprawde nie jestem w ciazy ale bardzo sie staramy i lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati123
No ja też musze kupic lezaczek/bujaczek . Juz sobie upatrzylam nawet :) A Ty migotka juz coraz blizej rozwiazania :) Fajnie masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marlena, musisz leżeć? ja dużo kupiłam przez net :), jakoś ok. 27 tc zaczęłam na dobre kupować, wcześniej w 20 tc, to ja się dowiedzieliśmy się płeć, to z radości kilka ubranek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaździernikowaMAMA
A ja jestem w 34 tygodniu. Mogę też dołączyć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety wstawac moge tylko do wc, rozwazalam ta mysl zeby wszystko zamowic ale jestem taka ze sama wole najperw wszystko oejrzec dokladnie, zobaczyc, dotknac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tu Nati123 . Musialam pod innym pseudo wejsc bo ktos mi sie wkradl na tamto. Sorki za zamieszanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:) ja 36 tydz tp 5 X:)) mamy wszystko oprócz fotelika. A i co najważniejsze będzie chłopak:))) trochę ostatnio opuchnięta jestem, rozleniwiona, kręgoslup pobolewa, zgaga dokucza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×