Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nati123

32-33 tydzień ciąży :) Ktos chętny porozmawiać

Polecane posty

Zobaczymy, mama mnie pocieszyla ze jezeli sie zacznie to sie nie spieszyc bo i tak przy pierwszym dziecku to dlugo . Jakas zdenerwowana jestem, tak jakby cos mnie dreczylo. Ja jezeli nie urodze to w czwartek wizyte mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi tez mowia ze nie ma co panikowac bo z pierwszym to przewaznie dlugo trwa :/ Moja znajoma co niedawno rodzila pojechala do szpitala jak miala juz skorcze co 10 minut to odeslali ja do domu i powiedzieli ze ma przyjechac jak bedzie miala co 5 minut. Oczywiscie mogla zostac w szpitalu ale oni zapytali czy woli sie stresowac w szpitalu czy posiedziec w domu . Ja to sie wczoraj smialam do mojej mamy ze jak dostane skorcze w nocy to musze napewno sie jeszcze ogolic i umyc wlosy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Dawno nie zaglądałam, bo i źle się czuje i ciągle mam z laptopem problemy. Nasza Maleńka kończy jutro 3 tygodnie, ale zleciało.. Migotka gratulacje synka! Cały czas odczuwam bóle brzucha, nawet na spacerze chodze jak połamana, dobrze, że mam pomoc, bo chce szybko wrócić do stanu sprawności i móc zajmowac się wszystkimi dziećmi Pozdrawiam Was serdecznie, aha Patinia super, ze bedziesz rodzić sn, a nasza córeczka ma na imię Oleńka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam już jedno cięcie, na życzenie co prawda, a teraz będę rodzić normalnie. U mnie jest dziś dokładnie 37 tyg + 4 dni. Jestem umówiona wstępnie na 31. 10 do szpitala. Mam nadzieję, że nie urodzi się 1.11...aha, i dziś na wizycie ważył ok 2800 g, ale myślę, że większy się urodzi. Tak mi się wydaje ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja jeszcze chodze ;/ . jest mi coraz gorzej, wczoraj jakies delikatne skurcze mialam co pol godziny i jakos sie uspokoilo. a co u Was?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Nie odzywalam sie wczoraj bo mialam troche stresu :(O maly wlos trafilabym do szpitala.Zaczelo sie od tego ze przedwczoraj zaczal mnie bolec zab i pol nocy nie spalam. Bylam wczoraj rano na kontroli i okazalo sie ze mam cisnienie 140/80 a po 15 inutach 155/90 i lekarz stwierdzil ze skierowanie do szpitala. Powiedzialam mu ze to omze od tego zeba takie cisnienie bo nie spalam i sie stresuje i wogole. No to stwierdzil ze natychmiast po tabletki na nadcisnienie i i2 razy dziennie na pomiar do przychodni a dzisiaj jeszcze na kontrole. A dzisiaj na kontroli tez nie bylo za niskie ale mam brac tabletki i uwazac na siebie a jak bym sie zle poczula i glowa by mnie bolala to natychmiast jechac do szpitala. Na dodatek rozwalil mi sie bojler i musze wydac 1000zl na naprawe no i musialam odwiedzic dentyste a to nie jest mile:((( Takze wczoraj mialam dosyc i poszlam spac po 20 A jak u Was kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) tak czytam i widze ze jeszcze nie rozpakowane jestescie;))a tak na powaznie to trzymam za Was wszystkie kciuki!!juz niedlugo !nasz maly juz ma miesiac...jeju jak to zlecialo...i wazy juz 4,5kg;)rosnie tak szybciutko.. Pozdrawiam was mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę do szpitala 31.10...pewnie będzie wywoływany bo tak z doktorem się umówiliśmy. Chyba, że nic tam się nie będzie działo, to jeszcze poczekam. Nie śpieszy mi się aż tak, choć brzuch już ogromny...Byle się tylko 1.11 nie urodził...na 365 dni w roku to chyba najsmutniejsza data.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, patrze topik juz wogole umiera. Ja po wizycie wczorajszej, maluszek w granicach 3700g wazy, to niezle ;) na dniach bede rodzic, tylko cisnienie podwyzszone znowu , jezeli dzisiaj tez takie bedzie to poloza mnie na oddzial ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . No topik umiera niestety. Marlena a jakie mialas cisnienie? Moj gin stwierdzil ze mam brac tabletki a dzisiaj jak zajechalam do przychodni to tak mi sie slabo zrobilo i okazalo sie ze mialam cisnienie 100/60 :( Ja tez bym juz chciala miec to za soba. A jakos teraz od 2 dni znowu zaczelam sie strasznie denerwowac przed porodem , ze tak strasznie bedzie bolalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak sie czujesz Marlena? Ja jakby od paru dni moge wiecej chodzic albo juz sie przyzwyczailam do tego bolu :/ Mam wrazenie ze wogole nie urodze bo czekam i czekam :p A lekarz Cie badal ze stwierdzil ze za pare dni urodzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak sie czujesz Marlena? Ja jakby od paru dni moge wiecej chodzic albo juz sie przyzwyczailam do tego bolu :/ Mam wrazenie ze wogole nie urodze bo czekam i czekam :p A lekarz Cie badal ze stwierdzil ze za pare dni urodzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , mialam ta nieprzyjemnosc siadania na fotelu i po badaniu powiedzial ze szyjka dojrzewa i glowka maluszka jest juz niziutko, ze bedziemy rodzic. nastepna wizyta wypada 2.11 ale powiedzial ze nie spotkamy sie juz. a Kami pytalas jak sie czuje, to lepiej nie mowic, od poniedzialku tak jak pisalam, co godine, we wtorek co pol, potem sroda czwartek spokj a wczoraj myslalam ze do szpitala pojade, lapalo mnie co 10 min czasem czesciej , potem np 20 min nic i znowu to samo, a od pewnej godziny wszystko ustapilo, mierze cisnienie tak jak kazal, pare razy dziennie no i nie bylo zadowalajace, na szczescie dzisiaj jak narazie troszke lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, a co tu tak cicho?. No i dzisiaj kolejna wizyta, (niedziela hehe) , cisnienie wysokie i leki musi dac ;/ . Jak nie spadnie to jutro szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciśnienie wyższe w ciąży jest dość popularne i normalne, szczególnie przy końcówce. Nie chcij leżeć w szpitalu, lepiej bierz leki i siedź w domu. Jak się zacznie to dopiero jedź. Uwierz, naprawdę. Wyganiają rodzinę, szczególnie przy takiej pogodzie, śpi się nie we własnym łóżku - a to już dyskomfort ogromny... Im mniej w szpitalu tym lepiej ;D A jeżeli o mnie chodzi to wszystko ok, już nie wstaje tak często w nocy, zostało ponad tydzień ale jak mam zamiar tak w okolicy 6-7 listopada urodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny...ja jestem mama i jestem juz w domu. skonczyło sie cesarką z powodu zagrozenia zamartwicą wewnatrzmaciczna plodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. ja siedze cicho bo poprostu umiera od 2 dni na zeba. okazalo sie ze mam zapalenie dziasla i wogole . Ma antybiotyk ale nie bardzo przechodzi. Jak bym teraz zaczela rodzic to nie wiem jak bym to ogarnela bo nie funkcjonuje przez ten bol :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszek miał 3400g i 55cm. długie włoski strasznie że zakrywa mu uszy:) je ładnie ciągnie cyca i raz w nocy ok 2-3 wstaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewzyny od poniedzialku jestem w szpitalu, nie chca mnie puscic do domu, skurcze na ktg sa ale ja ich nie czuje, byc moze jutro podana bede miala oxy. Mam nadzieje ze juz bede miala swojego synka przy sobie . Evi gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co u Was? Odezwijcie sie :) Marlena urodzilas juz? Ja caly czas sie kulam, na srode mam termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kami , tak urodzilam 3.11.12 idealnie w terminie ;) maluszek 4240g i 63 cm ;) niestety cesarskie ciecie, 29 trafilam do szpitala z nadcisnieniem swoim, w sobote zaczal sie porod, sama zaczelam rodzic , 15,5 h i sytuacja obrocila sie . 10 punktow dostal, do domku wyszlismy jednak dopiero 8.11. teraz cisze sie malenstwem, ;) a co u Was?. faktycznie top umarl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena gratulacje :) Chyba wszystkie juz urodzilyscie oprocz mnie :/ Ja w piatek mam isc do szpitala i beda wywolywac. Marlena a jakie ialas cisnienie ze trafilas do szpitala i dlaczego mialas cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami , cisnienie skakalo ale te dolne ciagle powyzej 100 , zdarzalo sie 160/115 . a cc mialam bo zagrozenie zycia maluszka bylo, tetno zaczelo spadac i nie bylo wyjscia, tak tez mam wpisane w karte, na szczescie mam juz to za soba i jestem szczesliwa mamusia ;) a i Ty sie doczekasz, moj urodzil sie idealnie z pierwszego terminu, tylko nikt nie spodziewal sie ze taki duzy bedzie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie juz masz Marlena :) A jak sie czujesz po cc. Boli mocno czy poruszasz sie normalnie. Pytam bo ja mam tez problemy z cisnieniem i jest prawdopodobienstwo ze bede miala cc . Jestem juz 8 dni po terminie i jutro ide do szpitala. Boje sie strasznie ,az plakac mi sie chce :((( Juz bym chciala byc po i byc w domku z malym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×