Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nati123

32-33 tydzień ciąży :) Ktos chętny porozmawiać

Polecane posty

Zdecydowałam się na poród sn, mam nadzieję, że szybko pójdzie ;) Szkoda tylko, że u mnie nie ma znieczulenia zewnątrzoponowego i wszystko na żywca jest...to jest najgorsze. Ale spróbuję, może nie będzie tak źle - nie ja jedna i nie jedyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Patinia no pewnie ze dasz rade i moze nie bedzie tak zle :) A my jednak zostajemy przy Marcelku ,juz znajomi nawet tak mowia :P A co tu znowu tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja dalej u rodzicow ;) wczoraj mialam wizyte, waga naszego maluszka to juz 3300g prawie, chociaz sam w to za bardzo nie wierzy , mowil ze moze byc mniejsza bo maluszek ma okraglutka glowke. Wspominal tez cos o cisnieniu, ze jezeli podczas porodu tez bedzie te dlne takie to nie wie czy lekow nie bedzie musial podac. Po za tym jest ok, wczoraj rowno 37 tydzien i moge juz spokojnie rodzic ;) Mam tez fotke jak maluszek ssie kciuk swoj ;) a imie chyba u nas jednak tez sie zmieni i wroci do pierwszej wersji , Oskarek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak sie dzisiaj spalo....mi dzis w miare dobrze choc noca dokucza mi ból podbrzusza. maluszek ostatnie dni bardzo zmniejszyl ilosc swoich ruchów choc jak juz sie poruszy to tak że pamietam na długo:) mam do was kilka pytań. pierwsze: czy zamierzacie szczepic maluszka na rotowirusy i pneumokoki? drugie: brałyście pod uwagę pobranie z pepowiny komórek macierzystych? trzecie: odszedl którejś z was już czop śluzowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) U nie nocka w miare ok, poza tym ze boli mnie to krocze i te bole jak na @ . Marlena=to super ze wszystko ok,a tak sie balas ze tak szybko urodzisz a tu widac ze dzidziusiowi dobrze u mamusi :) Evi= ja chce szczepic na rotawirusy , ale nie zamierzam krwi pepowinowej pobierac i sluz niestety mi jeszcze nie odszedl :/ a juz bym chciala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Evi, jeżeli chodzi o rota to ja Gabrysia szczepiłam i małego też na pewno będę. Starszy od skończenia 7 mca chodzi do żłobka więc to było niemal konieczne, młodszy też będzie. Na pneumokoki nie szczepię. Szczepiłam szczepionką 5 w 1. Jest drożej ale mniej ukuć. Jeżeli chodzi o krew, to ja przy Gabrysiu się zastanawiałam dość mocno, ale nie zdecydowałam się, i teraz też nie. Generalnie ze względów na koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydaje ze moj maly od 4 dni jakby byl rzadziej aktywny ale za to jak sie ruszy to az brzuch boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami mam tak samo...dzisiaj bardzo boli mnie podbrzusze i jakoś ogólnie jestem taka otępiała. czuje sie tak jak zawsze przed samym okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak od soboty wlasnie ze codziennie pobolewa mnie podbrzusze tak jak na miesiaczke i boli mnie podbrzusze jak pochodze troche. Czyli jestesmy juz coraz blizej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak,ja teraz jeszcze pracuje właśnie siedzac przed komputerem i momentami tak bardzo mnie boli ze az mnie wygina. im dalej jestem to nie wiem którym terminem porodu mam się kierować. według okresu mam jeszcze czas. ale według usg od początku samego wychodzi mi tydzień szybciej czyli za tydzien właściwie wiec moze się już zaczyna u mnie... choć miałam już bóle gorsze takie skurcze i wiem ze raczej bedzie bolało bardziej niz teraz mam wiec poki co sie nie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) wrocilam wczoraj do domku juz , bedziemy czekac na rozwoj sytuacji, ale juz chcialabym zeby bylo po wszystkim , jak u was samopoczucie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mnie dzisiaj o polnocy obudzil bol brzucha (a skoro mnie obudzil to byl mocny bol ) i juz myslalam ze sie zaczelo ale pochodzilam troche i przeszlo :) A dzisiaj sie wzielam za sprzatanie calego mieszkania i dopiero skonczylam, teraz ciepla kapiel i relaks :) A jak u Was dziewczyny ? Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki Pamiętam, że któraś z Was była przeziębiona...co brałyście ?? bo mnie wzięło nieźle, katar, samopoczucie gorsze, jeszcze tylko na temperaturę czekam...Oddałam Gabrysia mojej mamie, niech się pobawi u nich a ja odpocznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinia no ja teraz dopiero zaczynam dochodzic do siebie, tym razem nic nie bralam ale wczesniej w 12 tyg lekarz kazal mi brac Stodal i Tantum verde . Teraz tylko herbata, sok malinowy i kilogramy cytryny . ;) i czosnek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusie:) Jak Wam minela noc? Jak sie czujecie wogole? Jakies nowe objawy sie pojawily ktore by przepowiadaly porod? Ja na szczescie nie jestem przeziebiona wiec nie moge sie wypowiedziec ale zapobiegawczo od kilku tygodni pije hebtaki z cytrynka :)) Milej niedzieli dziewczyny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby! Jestem mamą!!!! :D :D :D W środę wieczorem urodziłam, a od wczoraj jesteśmy w domku . Mały jest uroczy, wszystko ok, ważył 3270 g, 56 cm, poród sn...nie mogę się na niego napatrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super :) Gratulacje Migotka.Mamy kolejna mamusie. Opowiedz nam cos dokladniej, zdaj relacje jak to sie zaczelo, jak bylo i wogole :)) Jeszcze raz Gratulacje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki widzę, że forum zasypia. szkoda...fajnie jest czasem zajrzeć i poczytać co u kogoś słychać, tym bardziej na ostatnich dniach i przygotowaniach... Jeżeli chodzi o mnie to niestety nie obyło się bez antybiotyku. Noc koszmarna, nie mogłam spać, tak dusi kaszel i boli gardło. Czuję jakbym miała tarkę, z każdym przełykiem śliny jest ciężko. Dajcie znać co u Was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie :) Widze ze nam umiera forum :( U mnie nic nowego poza bolem krocza i podbrzusza,malutki rzadziej sie rusza ale lekarz mowil ze nie widac zebym szybciej urodzila :/ A co u Was? Juz nas tak malo zostalo :/ Odzywajcie sie kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. no faktycznie forum nam coś ucicha. ja wstępny termin mam już w weekend więc siedzę jak na igłach. coraz częściej mam skurcze ale takie nieregularne raz mniej raz bardziej bolesne. chciałabym już mieć wszystko za sobą. tak się boję bardzo tej chwili.a u was jak przyszłe mamuśki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) u mnie podobnie , termin 3 listopad , od soboty lapia mnie skurcze, ale tak samo nie regularne, czasem dosc bolesne, noce mam okropne, na szczescie przeziebienie puscilo , dopiero , czasem kaszel zlapie ale juz o niebo lepiej. Nie moge sie juz doczekac. Ostatnio dostalam spis rzeczy dla mnie i maluszka do szpitala, a nawet nie wiedzialam ze taka lista tu zrobiona, normalnie jak ulotka ;) W niedziele generalne przestawianie mebli, ;) coraz mniej tu nas, a szkoda ze forum tak ucicha ;( Milego dzionka dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bardzo szkoda że tak mało wpisów...musimy jakoś dziewczyny się zmobilizować:) w piatek znajoma urodziła a miala termin na koniec miesiaca po 25 jakoś. ma maleńką córeczke, w szpitalu była od piatku i w niedziele do domu juz na rosołek. tez bym chciala już być w domu z maleństwem. w ogole to w rodzinnej miejscowości mojej rodza się prawie sami chłopcy. jedna dziewczynka na cały rok. ostatnio sasiadka mowila ze jej córka rodzila i w tym samym czasie na porodówce było 13 chłopców i 2 dziewczynki...nasi panowie będą mieli mały wybór w przyszłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) No chyba juz wszystkie sie czujemy tak samo. Mnie tez boli podbrzusze tak jak na miesiaczke i to boli mnie juz od ponad tygodnia. Teraz juz poprostu czekam na akcje albo zeby czop odszedl. Mojej mamie z cala trojka odeszly najpierw wody wiec duze prawdopodobienstwo ze mi tez odejda :p Ciekawe jak tam nasze mamuski ze swoimi kruszynkami :) A czy Wam tez lekarza kazali liczyc ruchy dziecka w danych godzinach i zapisywac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do liczenia ruchów to robi się to podobno do któregoś tygodnia. Ja w pierwszej ciąży robiłam to codziennie, o tej samej porze po posiłku jakimś. Teraz jakoś nie przywiązuję do tego uwagi, czuję, że się kręci - często mam brzuch krzywy ;) Lekarz mówi, że wszystko ok i pozostaje mi wierzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×