Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ala ma kotkaaaaaaaaaaaa

Co na przeziębienie dla malucha ?

Polecane posty

Gość ala ma kotkaaaaaaaaaaaa

Witam ! Drogie mamy co polecacie na przeziębienie u malucha ? Synek ma katar i jest osłabiony(nie ma gorączki) . Czyszczę nosek , psikam wodę morską i nasivin, podaję lipomal , a na noc smaruję dodatkowo maścią majerankową. Mały ma 20msc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu mam inhalator,więc dwa razy dziennie inhalacje z wody fizjologicznej.Do picia herbata lipowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję zawsze to samo co ty a dodatkowo smaruje mu plecki, piersi i stópki maścią rozgrzewajacą na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dodatkowo smaruję klatkę i plecki pulmex baby taka miętowa maść rozgrzewająca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 7.09.2012 o 10:35, tawułka napisał:

W domu mam inhalator,więc dwa razy dziennie inhalacje z wody fizjologicznej.Do picia herbata lipowa.

Ja bym doradzała włoski inhalator Novama Familino Pro na dożywotniej gwarancji. Urządzenie niezawodne, praktyczne (nie zajmuje dużo miejsca), do stosowania u dorosłych i u dzieci, profilaktycznie i normalnie w terapii. Można tutaj spokojnie podać lek nie tylko na górę ale też na dolne drogi oddechowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie zastanawiaj się, czy kupić inhalator dla dziecka, czy osoby dorosłej tylko bierz po prostu model uniwersalny. To jest jeden z najlepszych przykładów Novama Familino PRO Flaem. Jak do infekcji to nadaje się idealnie. Można też wyregulować podanie leku pod dolne drogi oddechowe. Jak dla mnie to bardzo ciekawa pozycja od włoskiego producenta. Akurat z włoskich akcesoriów medycznych zdarzało mi się w przeszłości korzystać i wykazują dużą jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×