Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Armaid

co zrobić z panią od francuskiego?

Polecane posty

wiem że dużo ale jestem kompletnie w kropce!:( w szkole mam angielski i niemiecki. razem z mamą postanowiłyśmy że będziemy uczyć sie razem dodatkowego języka-francuskiego. nauczycielka przyjeżdża do nas raz w tygodniu. ma początku było nas 4 osoby ale 2 zrezygnowały więc została moja mama i ja. ja nie mam problemu z wkuwaniem słówek-nawet to lubię (szczególnie w wakacje bo mam dużo czasu) ale zauważyłam że od jakiegoś czasu nauczycielka mojej mamie daje o wiele prostrze przykłady niż mnie. mama mówi że ona jest stara a ja młoda i mam lepszą pamięć ale ja teraz jestem w gimnazjum (3kl.) i ucze sie co dzień do kartkówek. dzisiaj miałam francuski i pytała babka z słówek i ja miałam 14/20 a mama 27/20 w tym ona mamie podpowiadała a jak ja sie chciałam nad słówkiem zastanowić to po 10sek. wpisywała minusa a potem mówi żebym sie przyłożyła. no i wtedy sie wściekłam a potem mama na mnie wrzeszczała że sie źle zachowuje. moja mama na samym początku uczyła sie u innej kobiety i zastanawiałam się czy by do niej nie pójść (nawet ma te same książki co my) ale proble taki że trzeba by 15minut dojeżdżać a rodzice się nie zgodzą. nie chce rezygnować z powodu nauczycielki bo bardzo lubię ten język ale ta babka wciąż coś do mnie ma. raz nawet powiedziała "może dorównasz poziomowi swojej mamie" a ja pomyślałam "a co my w różnych grupach k**wa jesteśmy!!!" co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×