Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

masih ad-dajjal al-khóhik

szukam profesjonalnej czarownicy!

Polecane posty

nigdy nie radź się clowna ****zapisz to sobie***** PS. ani własnej intuicji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogotowie Sercowe
Niestety nasz budżet nie pozwala na prowadzenie indywidualnych zajęć psychoterapeutycznych. Możemy zaoferować jedynie ostatnią paczkę chusteczek o niskiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPS. a już przenigdy własnej mamusi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie prawdy są tylko dla ludzi światłych... dla reszty: niedzielny kompot, garsć złotych rad i krzyżyk na drogę:classic_cool: AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konkretniej prosimy. my tutaj nie wróżbici:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehyhyhihihoho
mozesz szykowac sznur :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehhh! przepraszm hmmmmmm ile ty tam masz wiosen? 22? ty jeszcze nic nie wiesz o życiu... ...a ta miłość to sie tobie tylko wydaje nakup sobie wina (dużo), chusteczek higienicznych (jeszcze więcej) i spędźcie weekend razem... pochlipiesz sobie troszeczkę, a czas zrobi resztę... innej rady nie ma. każda inna jest fałszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ta miłość, co wyjeżdża za wielką wodę? Tak czy inaczej, uważam, że warunkiem koniecznym życiowej porażki jest nie upływ czasu i czyjeś zniknięcie, lecz przesiadywanie na kafe (przesadne) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebym ja (biedna) mogła z nim jeszcze spędzić tą symboliczną minutę, ale nie... :D może i 22, może i nie wiem, może i mnie się wydaje, ale to tak mi cholernie doskwiera. 😠 bez wina i chusteczek się nie obędzie- w samotności :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"może i 22, może i nie wiem, może i mnie się wydaje, ale to tak mi cholernie doskwiera." wiem jeszcze raz przepraszam... ________________________________________ kończę nadawanie na dziś bywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmlaskam_zagrobelnego
za 16 dni idzie do pierdla czy może death row za wielką wodą zmierza ku szczęśliwemu rozwiązaniu? a może kafe mu umowy nie przedłuży? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze do usług :classic_cool: A tak na serio to... chyba faktycznie nie ma rady na sercowe doskwieranie, swoje trzeba wycierpieć :O Ale Ty na szczęście jesteś dzielnym i wytrzymałym futrzakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmlaskam_zagrobelnego
nawet nie można powiedzieć o nim, że dobry pies z niego był... smutne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale już tragizujesz und nadinterpretowujesz :O Żadne tam 16 dni 😠 Pisałem tylko ogólnie, że nie obejdzie się bez cierpienia 😴 A w zasadzie powtórzyłem słowa Petarda :O On jest starszy, więc na pewno ma rację :classic_cool: Nic nie pęknie! 😠 Już jesteś na to przygotowana, więc nie będzie żadnego szoku i zwierzątko przetrwa :) Jakimi miłostkami? Moje i tak małe serce ma ochronny pancerz i nic mu nie grozi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmlaskam_zagrobelnego
dzwony kościelne mu zabiją - w jakiej okoliczności? twarz będzie pierwsza przekraczać marmury, czy może lakierki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem faj :) naiwnie chciałam tylko spytać czy jest jakiś magiczny sposób na zapomnienie :) co Cię nie zabije to Cię wzmocni, prawda? :) nie mogę też już wytrzymać tych snów :O w tej chwili Ci zazdroszczę, zapomnienia :) nie wierzę, nie wierzę! musisz się dobrze kryć, albo udawać :) dobra. koniec miłosnych mętów. przecież to bajka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no wybacz, nie doceniłem Cię :( Jedyny sposób, jaki mi przychodzi w tej chwili do głowy, to hipnoza :D:O Z tym niezabijaniem i wzmacnianiem to dobre pocieszenie, chyba nawet najlepsze :D Widzisz, jak sama potrafisz sobie pomóc :classic_cool: Przykro mi, że nawiedzają Cię teraz takie niechciane sny :O Widzisz, kłółiku, to że wierzysz w miłość i odczuwasz do kogoś coś tak wyjątkowego, oznacza dla mnie, że to nie jest wyssane z palca i potwierdza Twą wiarę. Bo gdyby wszystko zależało tylko od Ciebie, to byście żyli długo i szczęśliwie, prawda? :) Trzeba więc trafić na odpowiednią osobę, której też będzie zależeć :( Się jakoś dopasować w tych odczuciach. A przede wszystkim na nie wzajemnie otworzyć (co dla mnie jest wyższą und nieosiągalną szkołą jazdy, wobec czego jest, jak jest :classic_cool:). Zresztą co tu dużo mówić, skoro fenomen miłości od wieków nam towarzyszy i wciąż burzy emocje, to coś w tym musi być 😴 Tym optymistycznym akcentem będę się żegnał, już pora na mnie. Śpij dobrze, miłych snów i jak najmniej czasu na zamartwianie się :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenomenalne___
powinszować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×