Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

masih ad-dajjal al-khóhik

szukam profesjonalnej czarownicy!

Polecane posty

nie Ty jeden, nie pierwszy i ostatni :classic_cool: nie będę się wdawała w szczegóły, co do odpowiedzi, bo pewnie nie przeczytasz, a i temat pójdzie w zapomnienie. kiedyś się wzbiorę i w końcu odpisze na mejla :D na zakończenie tematu: otóż, to cała ta miłość i otoczka zwaną zaczarowaniem istnieje, niepodważalnie. a że nie zawsze występuje w roli szczęśliwej.... :D dramat dramatowi nierówny :classic_cool: optymistycznie: dobrej :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOkko_le
nareszcie zmienia miejsce zamieszkania? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze wszystko czytam, moja droga 😴😠🖐️ Co do zmiany struktury mego serca i komplikowania życia zaklęciem mam pewne obawy :O Ale gest z Twej strony szlachetny, jestem poruszony :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dobrze, zwierzątku, dobrze, nie bądź dla siebie taki surowy :D Szczególnie w tym trudnym czasie 😭 Tragizujący niecierpliwcu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oi takj kmaja
Znajdz sobie jakiegos Araba albo Murzyna ktory cie pocieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, nie mamy teraz sprzyjających czasów na romantyczne wynurzenia :( Hm, o takich trikach Noxelii nie słyszałem :D Ale można się z nią nawet dogadać, także trzymałbym ją w pogotowiu. Tyle że masz jeszcze solidne 2 tygodnie czasu, więc na Twoim miejscu poczekałbym jeszcze cierpliwie kilka dni, np. do sabatu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omerbak
widocznie paszczury go nie interesują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej mam piękne wnętrze, pomarańczowa ohydo :classic_cool: no niestety, do wszystkiego się przyczepią. :( z tym, że Noxa łagodnie mówiąc nie bardzo za mną przepada. myślisz? może i masz racje. czekam do sabatu. postanowione :classic_cool: później pomyślę o drastyczniejszych krokach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omerbakczi
ja pierdole ,takie gówna to fakt tylko mogły odnależć sie na tak niszowym forum,przynajmniej jeden cymbał przybrał nick adekwatny do siebie,faktycznie fajansiarz jestes zawodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omerbakczi
ludzie czy wy nie macie naprawde jakich normalnych zajęć? czy najnormalniej w świecie nigdzie was juz nie chcą? az tak paskudne macie mordy czy jakas inna przyczyna stanowi,ze kiedy się nie wejdzie na kafeterie to wiecznie jedne i te same ryje i pierolenie w kółko głupot o niczym,to chore nawet nie jest to jest dnooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 333+222+111
Polecam moją szefową. 666 diabłów wcielonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omerbakczi
i tak mielą non stop to samo:-D jakiś zjeb tehe khóhik :-D sam ten nick to juz mówi sam za siebie i pare innych zjebów lize dupe jakiemus fajansiarzowi ten niby jest wstrzemięzliwy i ciagnie flircik na zasadzie rozprawki idioty z debilem i tak słodko mija czas na nieróbstwie i tak jałowej gadce,ze nawet głuchy by sie zerzygał gdyby to słyszał :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omerbakczi
ja nie czytam bo czytać sie tego nie da,wystarczy przelecieć pare wpisów na poczatku i na końcu to jest jedna wielka kupa gówna jakichś niedojebów którzy życie przejebali na kafe pwenie albo i jescze na innych forach,oczywiście jest to wasza prywatna sprawa jak i moja opinia,a ze jest to forum publiczne to ja wyrażam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na woodstok sobie moglas pojechac, tam zawsze klimat jest taki ze staiwa na nogi :p Bylam w tym roku z ojcem jak i niemal co roku ,czary sie dzieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze hipokryci nie spędzający w ogóle czasu na kafeterii (ewentualnie 'zaglądający tu tylko raz na jakiś czas') ładnie się zaprezentowaliście, poziom pokazaliście, a teraz pozwólcie, że na chwilę zniżę się i ja i oznajmię łaskawie: wypierdalać :classic_cool: 🖐️ czego oczy nie widzą, temu sercu nie żal :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omerbakczi
jak się tak kochacie to sobie dzwońcie ,mailujcie czy spotkajcie w realu a wy chyba chcecie zwrócić na siebie uwagę skoro pociskacie ten chłam publicznie,w końcu macie tyle czasu wolnego,że spotkanie czy inna bardziej prywatna forma kotaktu między tak kochajacymi sie adwersarzami nie stanowi problemu :-D:-D kurwa ale wy jestescie pojebani ludzie,ludzie ehhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omerbakczi
przecież takie pierdzenie nałogowe przed kompem uszkodzi wam już i tak uszkodzone mózgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omerbakczi
ale zeby tyle pzrygłupów w jednym miejscu to mi się wierzyć nie chce,tu chyaba siedzi jedna ,dwie osoby i tak sobie pisza w cudownym rozmnożeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omerbakczi
to nawet nie jest smieszne to jest TRAGICZNE!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omerbakczi
to juz nie jest tragiczne to juz jest SKANDALICZNE!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BabciaFrania
Znam Rozmaline ,ona na kafeterii ,również wróży czasem,ale wszystko się u niej zgadza to prawdziwa wiedzma chyba? wywróżyła mi że nie będe ze swoim chłopakiem do miesiąca i ten drań mnie zostawił,nienawidze tej wróżki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho, trochę mnie ominęło. Dziękuję za opinię i dobre rady, mentorski orendżu mistrzu, może kiedyś dzięki Tobie wyjdziemy na ludzi. Tak czy siak, obyś już się przez nas nie musiał denerwować :classic_cool:🖐️ PS. Dobrze, że nie musisz płacić za ten topik jakiegoś publicznego abonamentu :O Wystarczy że musisz na niego wchodzić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×