Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

masih ad-dajjal al-khóhik

szukam profesjonalnej czarownicy!

Polecane posty

Gość Tanaczaca_
za duzo emot fajansiarzu jakbym miala ,cos z serca doradzic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
im mniej emot i faktow,tym wiecej haremu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
proponuje tez zrobic kilka fot: -trawy o poranku ( najlepiej dodaj ze byla lekko pokryta rosa twoich lez po rozstaniu) :D -Fontanny w twoim miescie -lub ptaka ktorego akurat zobaczyles i dodaj wpisik:ten ptak uskrzydlil moja dusze" :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez emot (a zwłaszcza jednej) nie potrafię się dostatecznie wyrazić, niestety :classic_cool: Oho, Otulonej się narozrabiało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
100% tych debilek jest twoja,ale odsiejesz przynajmniej polowe co sie za to nie chwyci udajac matki teresy :D :classic_cool: kiedys mi pomogles ja teraz moge pomoc tobie o ile chcesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
banow mialam przez te kilka lat wiele,ale nigdy nie przypuszczalam ze zbanuja mnie za prawde :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się zastanawiam, jakie okropności w poprzednim życiu ten biedaczek musiał popełnić, żeby teraz przechodzić przez takie męczarnie :( otulona -> oho, kolejna szanowna Pani, która wyżej sra niż dupę ma (za przeproszeniem) :D 🖐️ faj, gdzie Ty taką inteligencką ekscelencję wynajdujesz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, prawda często boli i wywołuje agresję :classic_cool: Dziękuję za gotowość niesienia pomocy, bardzo doceniam ten miły gest, ale nie mam chęci na rozmowę z debilkami, choćby były kurturalne jak ja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
otulona -> oho, kolejna szanowna Pani, która wyżej sra niż d**ę ma (za przeproszeniem) przygarnial kociol garnkowi :D🖐️ zaloz jeszcze wiecej debilnych tematow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
la madam..nigdy nie pretendowalam by stawiac sie przy madam i lady :classic_cool:,nawet powiem ze byloby to duza niescisloscia jezeli ktokolwiek i gdziekolwiek by ode mnie tego wymagal..wiec niech Pani wyluzuje la Pani Madam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
podszywy zatem Panstwo wybaczcie :D 🖐️ ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'nigdy nie pretendowalam by stawiac sie przy madam i lady' - najwidoczniej nie masz podstaw, grunt to wystawić sobie konstruktywną opinię :) 🖐️ a po drugie, jakbym napisała, jej wysokość, uklękłabyś? :classic_cool: ja nic nie mówię, nic nie wspomnę o tym co trzeba mieć w głowie, żeby kafeterię przekładać na rzeczywistość. kończę 'dyskusję'. nie pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot co totoroto
Juz po nicku widac ze jestes slodka idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×