Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieustanna dietowiczka

-10 kg w dół!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość :)kasica:)
nie ma za co jak cos to pisz, postaram sie odpowiedziec na pytania , bo sb znam bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie nie robię SB, bo kasy nie mam. W ogóle to od paru dni zaczynałam oczyszczanie na kaszy jaglanej, ale wytrzymałam do 12.00 i potem normalnie jadłam, więc na razie MŻ. Potem się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)kasica:)
ja robie mz jak mi nie wyjdzie to wtedy sb choc mysle ze na mz schudne z 5 kg w miesiac lub nawe w dwa nie spiesze sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)kasica:)
damy rade!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)kasica:)
tak witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jakich dietech jestescie? Troszke tu podczytałam, ale chyba żadna nie jest na 1000kcl? Z gory przepraszam za brak Polskich liter:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubi90
Ja od jutra będe przez tydzień na 1000 kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)kasica:)
ja bede na mż a ile kalori to siem okaze w trakcie a jak nie bede chudnac to zrobie sb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wole MŻ ( 1000kcl ) niz jakies dukany, sb, kopenhaskie i td:-/ nie jestem przekonana do tego typu diet. Jesz mniej i sie do tego przyzwyczajasz, wprowadzasz to w zycie na stałe:) zdrowe jedzenie i td a po takich dukanach i td zazwyczaj efekt jojo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksinskA
Jak dla mnie dobra jest tylko mz. Schudłam 37 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkanie chce mi sie spac
Gość Grubi90
Dla mnie najlepsze są diety MZ, schudlam w ten sposób 14 kg. Na innych dietach nie wytrzymuję, bo czasem poprostu mam na cos smaka, gdy zjem stosujac MZ to poprostu wliczam w bilans energetyczny i nie ma problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio troszke sobie pofolgowała:P waga w górę nie poszła ale za duzo tez nie spadła :( jutro robie sobie dzień oczyszczający (soki), sobota jabłka, niedziela warzywa:P no może dodam w trakcie kefir :) musze oczyścic sie z tego i owego heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze widze ze coraz nas wiecej :D :)kasica:) mam jeszcze jedno pytanie moze wiesz co w 1 fazie na sniadanie .? bo patrze na te sniadanka na necie ale wszystko gotowac albo smazyc. a ja bardziej potrzebuje cos na szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiadek i kolacje juz mam :D ale nie wiem co na sniadanko ;p a niechce codziennie jajek jesc bo sie bardzo nudza;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny! Muszę się pochwalić, że dziś dałam radę. Nie zjadłam nic słodkiego. Nie pamiętam dnia bez słodyczy. Mam nadzieję, że ten udany dzień będzie wstępem do sukcesu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubi90
Gratuluję, mam nadzię,że mi jutro też się uda. Ogólnie to zawsze pierwsze 3-5 dni są dla mnie najtrudniejsze, bo musze się przestawić i przyzwyczaić do innego jedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubi ja też tak mam, że najgorsze są dla mnie pierwsze dwa tygodnie odchudzania, a potem jest już dobrze. Teraz jest dobry czas na dietowanie, ponieważ w najbliższym czasie nie ma żadnych świąt, urodzin, odwiedzin. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubi90
Dla mnie dodatkowym problemem jest to,że zawsze mam w domu duzo dobrego jedzenia, na dodatek chłopak często wyciąga mnie do jakis knajp(których mam w okolicy mnóstwo) albo podtyka pod nos ciasto czy pyszny obiad. Myślę,że jeśli wytrzymam ten tydzień na 1000 kcal to później będzie juz z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubi90
Co to za dietka oczyszczająca? Ja teraz tez nikomu nie mówię, bo później tylko mi głupio,że znowu nie wytrwałam i się tym denerwuję. Natomiast chłopak by się wkurzył, bo miałam swojego czasu kłopoty z odżywianiem i chyba obawia się, że znowu będzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×