Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kwiatuszeklalala

Jakich błędów należy unikać

Polecane posty

Gość klaudia1617
tort przed obiadem? zawsze deser po obiedzie sie serwuje...troche dzwne goscie glodni a tu na "przystawke" slodki tort? nie wierzę...:O poważnie? napewno sie wszyscy zmulili i potem obiadu nie zjedli duzo-taka oszczednosc z waszej strony?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KulturalnaJA
Tak taka oszczędność bo jedzenie mieliśmy na wagę wiesz i potem po weselu ważyli ile zostało jedzenia i płaciliśmy za każdy kilogram zjedzony. Dlatego ciągle dawaliśmy tort , pierwsze przed obiadem, potem po obiedzie, potem słodkie kremówki i tak ich zamuliliśmy że NIC nie zjedli praktycznie a my zapłaciliśmy po 30 złotych od osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tort o północy
Dla mnie to za późno, bo tort jest najciekawszym elementem wesela, a o północy to ja juz jestem zwykle w łóżku. I jeszcze jedna uwaga - nie każdy lubi tort smietankowy, ja nie lubię, choc jestem miłośniczką tortów i ciast z kremem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
moim zdaniem tort powinien byc tak ok 2 godziny po obiedzie. wtedy jest sie po obiedzie troche sie potanczy i ma sie ochote na kawe i ciasto,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhsssdgssus
co do tortu- to wraca jak jest niedobry- kupujecie jakiś syf z masami na margarynie, to nie dziwcie się, że nikt tego jeść nie chce. dajcie dobrej jakości, to nie bedzie tego problemu. co do rodzaju, to schwarzwaldzki trafia w wiekszość gustów, czy w ogóle czekoladowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z racji pracy często bywam na weselach, zauważyłam w 99% jest tak, że tort podają około 20-21, potem po 2 godzinach jakieś mięso (indyk, szynka, dziczyzna). Menu dobrze wypróbować wcześniej, nie ma co ufać na tyle kucharzowi, wiadomo, że to profesjonalista, ale to, co zaproponuje może nie trafić w masowe gusta. Fajna ta opcja z próbną kolacja, o której pisała Lilka, na której można wszystkiego spróbować i ustalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
dhsssdgssus - a ja właśnie zauważyłam, że czekoladowy najczęściej wraca niezjedzony. Ja sama osobiście jak dostaje czekoladowy tort, to jem ze dwie łyżeczki, bo zazwyczaj mdłe to to i za słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaaa126
Mowiac szczerze sama rowniez tylko dla sprobowania zjem 2 lyzeczki i oddaje. Tort czekoladowy jest dla mnie po prostu za ciezki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Ja miałam tort na samym początku wesela i wróciły puste talerzyki, wszystkim smakowało więc nie wiem co to za tradycja że się podaje w nocy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonKANIA
jest raczej normalne, że na słodkie ma się ochotę po posiłku typu obiad, tort i kawa pasują do tego idealnie, moim zdaniem glupota czekac do pólnocy, niektorzy jak piją wódkę to już ciast typu tort nie będą już jedli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdgdhh
no i właśnie dlatego pisałam o schwarzwaldzkim torcie, który jest czekoladowy, ale ma też warstę wiśni i dzięki temu nie jest mdły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonKANIA
Bombę do zabawy to będę mieć w kieliszkach, nie w torcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diviannna
karilna 90 spadaj z ta reklama, ludzie pobieraja sie i urzadzaja wesela od zawsze i daja soebie rade sami z organizacja wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubczyk28
ciepła wódka to najwiekszy błąd jakiego goście nigdy nie zapomną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrójna świadkowa
- ciepły alkohol - uzgodnienie z kelnerami żeby sprawnie nosili jedzenie i zbierali talerze - uzgodnić że kieliszki potrzaskana sprząta obsługa - wazony na kwiaty od gości (potem nie wiadomo gdzie to kłaść) podobna sytuacje jeśli chodzi o koperty (w rękach jest tego za dużo żeby trzymać) - ustalić czy pierwszy taniec gra zespół czy puszczony gotowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×