Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AUS.com

Coraz więcej męzczyzn wybiera życie bez kobiet. Co one zrobią?

Polecane posty

Gość lolejbus
a prostytutki to nienormalne? ja mysle ze to z toba cos jest nie tak. caly "brud" zrzucasz na dziwki i nie widzisz ze sam az sie lepisz od syfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jd.gw
A czemu jej o tych dziwach nie powiedziales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
no bo raczej by sie jej to nie spodobalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jd.gw
To jaka liczbe jej podales?skoro od niej wiesz ze miala dwoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
mialem wczesniej 1 stala partnerke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolejbus
jak to nie spodobaloby sie? raczej ucieszylaby sie ze miales powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mnie obchodzi co one
zrobią? wiemy wszyscy jakie one są , więc same są sobie winne. Kiedyś polki były naprawdę wspaniałymi dziewczynami, kobietami. Teraz taka sodówka do głowy uderzyła, że sam nie wiem jak faceci z nimi wytrzymują - żeby nie było - 5 lat po ślubie z Japonką, jestem najszczęśliwszym facetem w kraju. Ale reszcie szczerze współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
mylisz pojecia, ona cieszy sie, ze mialem powodzenie u normalnych kobiet, bo nie ukrywam ze zle nie wygladam, ale nie spodobaloby sie jej ze bylem kilka razy u prostytutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jd.gw
Acha to powiedziales jej ze miales 1?to jestes bardziej cnotliwy niz ona wedl twojej laski ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolejbus
hmm tego od Japonki juz gdzies kiedys widzialam na kafe ;) ludzie sie nie zmieniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
caly czas mylisz wszystko, pytala sie ile mialem zwiazkow, to powiedzialem zgodnie z prawda ze 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do szef mody
Nagłówek tego artykułu: "Dla panów najważniejszymi atrybutami męskości są sprawność seksualna oraz fizyczna. Natomiast, dla kobiet filary męskości stanowią opiekuńczość, szacunek, stabilność materialna i bezpieczeństwo wskazują najnowsze badania na reprezentatywnej grupie Polaków." Nie rozśmieszajcie mnie, naprawdę!! kobieta chce wszystkiego - co przez to rozumiem? Już wyjaśniam. Facet może być czyuły, opiekuńczy ... ble ble i tak dalej - ale jak nie wygląda świetnie fizycznie i nie jest atrakcyjny dla kobiety, która PATRZY na męskość a nie leci na cechy charakteru męskie, to nie ma szns. I tu pojawia się fakt - masz być atrakcyjny fizycznie a po poznaniu masz być czuły, opiekuńczy bla bla i tak dalej, czyli MASZ MIEĆ WSZYTKO! Więc skończcie mi tu gadać o jakiś badaniach - to cos jak ze średnią płacą w Polsce 3200zł... gdzie ja się pytam? Ubaw po pachy. A potem się dziwić, że na kafeterii siedzą faceci użalający się nad sobą - "jestem przeciętny, chcę kochać, mam super cechy charakteru - ale PRZECIĘTNY WYGLĄD" także wypad z baru - a ja muszę później im tłumaczyć, że nie są bezwartościowi, bo je zaszczu.łu jakies baby. Żal na to patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jd.gw
He dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolejbus
tchorzem podszyty, jak wiekszosc medrcow z kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolejbus
kobiety chce NIE ROWNA SIE kobiety dostają, wiec bez paniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mnie obchodza co one
DO lolejbus Jestem pierwszy raz w życiu na cafe dzisiaj, wszedłem z nudów w pracy jak to często bywa - więc mnie mało obchodzą inni co piszą podobne rzeczy. Zresztą jakbym napisał, że ktoś już pisał wyraz "dziewczyna" i dodał"aaa to ten, nigdy się nie zmienia" to byłoby to chore. Także opanuj się mądralo, bo nie masz racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolejbus
spokojnie, nie tlumacz sie, nie wolno sie pomyslic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, ma przeciętny wygląd- niech szuka dziewczyny o przeciętnym wyglądzie. Tu nie chodzi o szczucie biednych panów, tylko zwykłe prawa doboru. Sorry, jeśli dziewczyna będzie mądra, dobra, świetna w łóżku, ale mocno przeciętna z wyglądu- już widzę ten ogonek adoratorów... akurat. A jeśli ten przeciętny facet uderza do bardzo atrakcyjnej dziewczyny to niech potem nie płacze, ze dostał kosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
wyglad to nie wszystko liczy sie tez kasa, ja wygladam niezle a o zwiazek bylo mi ciezko, bo z kasa gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolejbus
trzeba bylo nie przepuszczac na dziwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jd.gw
Wyglad i kasa-a charakter,czulosc,dobro to juz gowno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
normalne kobiety akurat kosztuja duzo wiecej, wiec to nie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szef mody
zna wielu facetów , i każdy prędzej czy później pieprzy jaki jest samiec,te wasze durne tekściki mam penisa tyle a tyle , jak cię zadowolę.Akurat tacy dla mnie to są jak żałosne zwierzątka.Jaj nie macie i tyle.Plączecie się po życiu jak gówno w przeręblu z nadzieją że znajdzie się kolejna zdesperowana co przytuli taką niedojdę. faktycznie zadowalajcie się sami, albo chodźcie do burdeli , bo na tyle was stać. Dla mnie taki facet to nietrafiona inwestycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
jestem tez czuly i dobry, mam tez wiele innych zalet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolejbus
a jaki charakter moze miec puszczacz? zaden, wiec tez u panny charakteru nie szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy dla kogo- jeśli chodzi o kasę ja stawiałam poprzeczkę wysoko- ale sobie. Jak poznałam mojego- zarabiał mniej ode mnie. Teraz się to zmieniło- ale nie był to dla mnie żaden wyznacznik. Ale przyznaję, ze mam sporo koleżanek, które są zwyczajnie rozleniwione pod tym względem- i patrzą na faceta jak na bankomat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szef mody
14:33 [zgłoś do usunięcia] krisss wyglad to nie wszystko liczy sie tez kasa, ja wygladam niezle a o zwiazek bylo mi ciezko, bo z kasa gorzej 14:33 [zgłoś do usunięcia] lolejbus trzeba bylo nie przepuszczac na dziwy tekst miesiąca Polly a nie uważasz ze kobieta powinna sama na siebie zarobić? Wtedy jest partnerstwo nie sponsoring.I obowiązuje to dwie strony.Jesteśmy bo: jest na fajnie , dobrze etc.A nie bardziej , albo mniej zaowalowana forma prostytucji, również małżeńskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
polly84- fajnie ze masz takie podejscie i sa takie kobiety, ale nie ukrywajmy, ze kasa ma duze znaczenie i ja to rozumiem w mojej sytuacji powiem tak: nigdy nie mialem klopotu z kobietami jesli chodzi o przygodne znajomosci, ale jak przychodzilo co do czego to do zwiazku wybierala kolesia z wieksza kasa ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mnie obchodza co one
lolejbus spokojnie, nie tlumacz sie, nie wolno sie pomyslic? to nie są tłumaczenia tylko fakty, ale nie dla ciebie tylko dla innych, także nie schlebiaj sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mnie obchodza co one
Dla mnie taki facet to nietrafiona inwestycja. I to wyjaśnia wszystko - inwestycja. Czyli nie ma to nic wspólnego z tym co ważne, czyli miłością, czyli zwykły handel i biznes. Dziękuję dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×