Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laura2233e

możliwe ,ze olał mnie po propozycji spotkania?

Polecane posty

setunia dlaczego powielasz posty? ;) WIESZ zdarzało mi się że nie odzywałem sie do swojej obecnej zony za kawalerki i kilka dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mu napisałam coś w tym styu po tym jego smsie ,ze ,, w ostatnim tygodniu września wyjeżdzam ,ale jak nastepny weekend nie wypali to w pazdzierniku sie spotkamy" narzuciłam sie tym za bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranoja jest moja
Narzuciłaś się? Omg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu prowokacja? zle to sformułowałam może bo nie chciałam żeby to tak zabrzmiało ,ze musimy sie w pazdzierniku spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranoja jest moja
Dobra, jak to nie prowo, to napiszę, że totalnie Ci odbiło dziewczyno :). Przeczytaj swoje wpisy i sama się przekonaj, że WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dissolved girl
A ja powiem tak, jeśli Cię olał, bo zaproponowałaś pierwsza spotkanie, to jest debilem i dobrze, że to tak szybko wyszło. Naprawdę chciałabyś faceta, z którym musiałabyś ciągle się bawić w jakieś gierki żeby podtrzymać jego zainteresowanie? No, ale moim zdaniem wcale Cię nie olał i nic się nie stało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres nie powielalam specjalnie;) dla mnie w zwiazku nie powinno byc czegos takiego jak nieuzasadnione milczenie;) chyba ze jest konflikt kłótnia to wtedy wiadomo ze moga byc ciche dnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mu napisałam coś w tym styu po tym jego smsie ,ze ,, w ostatnim tygodniu września wyjeżdzam ,ale jak nastepny weekend nie wypali to w pazdzierniku sie spotkamy" narzuciłam sie tym za bardzo? dziewczyno ale Ty musisz miec slaba samoocene;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idż na spacer Powinno pomóc zmien lepiej obiekt swoich westchnien na pewno pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie w zwiazku nie powinno byc czegos takiego jak nieuzasadnione milczenie" ale oni nie milczą cytuję faceta autorki "ze nie wie czy sie da rade wyrwać w tym miesiacu ,ale da znac" nie minał jeszcze dzien od tego wydarzenia więc chyba trzeba wrzucić na luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia nadmienię że autorce bardzo zależy na tym facecie :D Myślę nawet że jest nim zauroczona a jeden dzien nieodzywania sie chyba nie jest tragedią noa le ja tam sie nie znam i mogę sie mylić że jeden dzien dla niektórych kobiet bez telefonu od ukochanego to już istna KATASTROFA :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt czasem tak bywało ,ze sie nie odzywal... może nie powinnam mu tego tak narzucać czy mamy sie jeszcze spotykac ( ale uznałam ,ze on tego chce skoro mowił mi sam ,ze ma nadzieje ,ze sie niedlugo zobaczymy na ostatnim spotkaniu) ale uznałam ,ze skoro on miał prawo np stwierdzic,ze ,, niedlugo znow sie spotkamy" po miesiacu naszej znajomości to ja mam prawo napisac ,ze ,, zobaczymy sie w pzadzierniku" .Może mi troche odbija ,ale tak to jest jak sie zauroczysz w kims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres napisalam tak o tym neiodzywaniu sie, bo wlasnie o tym jednym dniu milczenia pisaliscie:) moze i facet faktycznie jakis zajety a gdzie on mieszka??? troche mi sie nei chce jednak wierzyc ze jak facetowi zalezy to nie znajdzie dla niej chwili:) widocznie on mniej sie zauroczyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia- ale problem w tym ,ze ja wcale nie chce zmieniać obiektu westchniec :( inni faceci mnie nie interesuja a przynajmniej narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala ta sama
ale aż mi serce peka jak pomysle ,ze mnie mogl olac dziewczyno! przestan uzalezniac swoje dobre/ zle samopoczucie, swoje byc albo nie byc od faceta oszalalas? miej swoje zycie, zyj swoim zyciem nie masz pracy, pasji, towarzystwa? skup sie na sobie. odezwie sie- to dobrze nie odezwie sie- tez dobrze, bedzie inny:) badz soba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNOL ZMIEN TOP [PODEJSCIE BO INACZEJ ZADEN FACET cIE NEI ZECHCE NA DLUZEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×