Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajna

Nie jestem statystyczna, lubie czytac:)

Polecane posty

Wątek założony dla tych, którzy również kochają książki. Chętnie dowiem się co czytacie, polecacie i lubicie. Zapraszam zainteresowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero początkuję, tak naprawdę w roku szkolnym nie ma czasu... A wolisz polskie czy zagraniczne tłumaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpol do dupy za 2 jaja
"Gra" Neila Straussa Smierc za 300 tysiecy Latkowskiego Kowal,prawdziwa historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
654321qwert niestety, tytuł słysze pierwszy raz? mógłbyś streścic? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam czytać... Głównie Terry Pratchett ostatnio... Ale nie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie po to załozyłam wątek, żeby zaopatrzy się w coś, dobrze ocenionego przez innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam czytać:) UWIELBIAM książki Tess Gerritsen - takie thrilero-horroro-kryminały z wątkiem miłosnym:) A dodam,że dużo tematyki medycznej - ale łatwo się czyta. Jej książki są GENIALNE! Z lżejszych ostatnio pochłaniam Nicholasa Sparksa - pisze ciekawie, o sytuacjach na czasie - fajnie. Co jeszcze - jestem fanką literatury skandynawskiej - lubię sagi norweskie:) Fajnie i lekko się czyta a co dla mnie ważne - wiele tomów więc historia nie kończy się szybko - moja ulubiona to Saga o Ludziach lodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam czytać. Ale określone gatunki. Np. historycznej nie jestem w stanie przetrawić. Uwielbiam kryminały - w szczególności wszystko co wyszło spod ręki Alex Kavy. Ciekawią mnie też biografie, podróżnicze lub o tematyce psychologicznej. Ogólnie lubię czytać nie tylko książki ale przeróżne publikacje naukowe jeśli coś mnie interesuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham czytac :) dziennie 2 ksiazki :) jak sie da to wiecej :) czytam blyskawicznie wiec ksiazki polykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambasadorka ciepła Ja też uwielbiam jego książki, czytałam szczęściarza:) Dla mnie pisze świetnie, lekko no i sporo już ekranizacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z innej beczki, czytał ktoś Dżumę Camusa albo Imię róży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytałam imię róży ale to było bardzo dawno. Także nie wypowiem się bo mi sie mieszają po pewnym czasie przeczytane książki:) A ja mam pytanie czy czytał ktoś "Mężczyźni , którzy nienawidzą kobiet"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżuma swietna Imię róży za ciężka dla mnie 3 podejscia kazde fiaskiem zakonczone Moje ulubione to J.D. Salinger Buszujący w zbożu K. kesey Lot nad kukułczym gniazdem Leonard Coen Ulubiona gra A. Sołżenicyn oddział chorych na raka M.Puzo Ostatni don i Rodzina Borgiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kazdym dniem Ja właśnie też mam przerobi Dzumę niedługo, imię róży też i szczerze mówiąc klimat Imię tak mnie zaciekawił, że od razu książkę kupiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaciaa, a moge wiedziec ile masz lat, bo widze że mamy podobnych autorów i tytuły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexxip
Wczoraj oglądałam 1 z 10 i padło pytanie o bohaterów książki włoskiego pisarza, mniemam, że to pozycja z tzw "klasyków", niestety zapomniałam i nazwiska autora i tytułu - pytanie brzmiało mniej więcej "za co byli prześladowani (a może skazani) x i y (tutaj padają imiona pary) za u w ksiazce x autora y" a odpowiedz brzmiala "za ukrywanie się przed zaraza" czy jakoś podobnie... Czy ktos wie o jaka ksiazke chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam też ten program i nie moge sobie przypomnie... Kaciaa, to tylko cyferka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×