Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kitkitka

bronię się przed romansem z żonatym

Polecane posty

Gość bdfhWIPA;EDwe
worku a ty czemu ziejesz taka nienawiścią przeciez kochanki same sobie robia krzywdę i same ponosza konsekwencje ziej na małżonków hipokrytów, którzy udają szczęśliwą rodzine a w rzeczywistości zdradzaja się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfhWIPA;EDwe
worku ja nie mam ani takich doświadczeń ani statystyk na temat kochanek według mnie to ofiary kłamstw i obietnic facetów, mające często niską samoocenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfhWIPA;EDwe
najgorsze jest to, że faceci-kochankowie to często przeciętniaki, nic nieznaczące bubki, którzy poprawiają sobie samopoczuciem jak wyrwa jakąś laskę jedni i drudzy to ofiary własnych kompleksów, którzy nie uczą sie na błedach to recydywiści, którzy za każdym razem wchodzą w podobny układ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfhWIPA;EDwe
worku to nie one niszczą życie innym kobietom, tylko ich ukochani mężowie, którzy uganiają się za innymi, mając w dupie zona i rodzinę, mało tego, zawsze bedą to robic, bo wiedza, że ich zony nie maja honoru i nic z tym nie zrobia, bo przecież kochają swojego misiaczka, którego zabiera wredna suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekamy
az worka wydupczy jakaś mężatka, która mu obieca złote góry. I zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfhWIPA;EDwe
kobieta, która ma honor odchodzi od drania, który ja zdradza a nie udaje, że nic sie nie dzieje dając przyzwolenie na takie postepowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfhWIPA;EDwe
i nie ma to nic wspólnego z Holokaustem żony w przeciwieństwie do żydów maja wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dyskusja jest coraz bardziej bez sensu, bo ktoś kto ma klapki na oczach albo czegoś nie doświadczył zawsze będzie bronił uporczywie swojego zdania, a czasem wystarczy spojrzeć na wszystko szerzej. Żona tego "mojego" powiedziała, że obwinia tylko i wyłącznie jego za zdradę, nie mnie!!! Tak więc ona obwinia męża, a worek kochanki haha Błagam litości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfhWIPA;EDwe
tak czy inaczej, porównywanie zdradzanych żon do eksterminacji żydów to "lekka przesada"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekka przesada? - To jakaś jest paranoja. Zreszta Worek wali wulgaryzmami i oszczerstwami na prawo i lewa, może zapomniał o szacunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfhWIPA;EDwe
cos mi mówi, że worek nie jest żadnym facetem tylko zdradzona kobietą albo zakompleksioną ja mam wielu kolegów i nigdy nie slyszałam, żeby tak wulgarnie mówili o kobietach, nawet kochankach ps. i nie sa to cioty, tylko konkretni faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga26
Wyszło na to, że jestem ostatnią k**wą, bo się zakochałam... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga26
Mam to w nosie...Teraz zastanawiam się co zrobić, żeby nie zwariować ;/ Siedzę i nic mi się nie chcę... Zostałam z tym sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga26
Nie. Tylko tyle, żebym o nim nie zapomniała. I że będzie na wiosnę. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga26
Jeszcze w życiu nie chciałam, żeby tak czas przyśpieszył.. Szkoda, że nie mogę zapaść w sen zimowy i obudzić się dopiero na wiosnę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga26
I tak w kółko... Bez sensu to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djskjkdjoe
dokladnie, worek wyglada mi na porzucona zone Zonaty facet tez moze sie zakochac,drugi, powinien wtedy wziasc rozwod nie oszukiwac zony, a zadna zona go na sile nie zatrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djskjkdjoe
kinga a jestes pewna ze on na wiosene na pewno przyjedzie? I wtedy jak czesto sie bedziecie widziec? Powinien odejsc od zony skoro kocha ciebie bo tak krzywdzi was obie, nie warto z kims byc tylko z powodu dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djskjkdjoe
Winny zawsze jest facet nie kochanka, ale zony tego nie rozumieja i obwiniaja o wszystko kochanke, zony nie maja ambicji, beda sie trzymaly faceta pazurami wiedzac ze je zdradza i traktuje jak smiecie, powinny miec ambicje i odejsc chyba ze to byla jednorazowa zdrada taka zdrade moze mozna wybaczyc, ale nie cykliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga26
Pytanie tylko czy kocha naprawdę...Ostatnio kiedy mi to mówił, powiedziałam mu, że nie musi mi tego mówić, jeżeli tak nie jest, bo przecież i tak się z nim spotykam. Stwierdził, że niczego nie udaje i że kocha, więc nie wiem.. Rozmawiałam z nim czy przyjedzie i powiedział, że na pewno będzie, muszą przecież skończyć budowę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djskjkdjoe
jedno jest dla mnie pewne, ze na pewno nie kocha zony, facet ktory naprawde kocha niz zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre und mocne
Zony nie maja ambicji? A kochanki takie jak kinga maja? No tak, zdobyc faceta, ktory zdradza kobiete bez ambicji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djskjkdjoe
zony nie maja ambicji jesli wiedza o zdradach faceta i nadal z nim sa, oczekuja od takiego faceta szacunku? I tak je w koncu kiedys zostawi bo nie sa nic warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga26
Nawet mi do głowy nie przyszło, kiedy go poznałam, żeby go zdobywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×