Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magda6171

poznam les lub bi

Polecane posty

Gość 29 to jej
My kobiety najlepiej wiemy co nam trzeba No na pewno nie wiecie co trzeba facetom :P po za tym to nie jest normalne....ani podniecające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 to jej
ojjj uwierz mi ze jej tego nie wybiłeś i nigdy nie wybijesz ojjj ona kocha tylko mnie nie łudź cie się ani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 to jej
Wiezienna masz racje cos w tym jest ze my kobiety sie przyciagamy taaa...niedługo zaczniecie gwałcić dzieci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jażda kobieta jest bi, nie wierze że nie kreci cie widok calujacych sie zadbanych slicznych kobiet. nawet moj kumpel ktory nie nawidzi homo, jak mnie widzi i moja to mowi że ma ochote sie przylaczyc i go to bardzo kreci :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 wez sie lecz świrze my kobiety musimy sobie dawac to co faceci nie potrafia, albo mała pyta albo , 3 sekundówki i po sprawie, skoro twoja kobieta mysli o innej to znaczy ze czegos Ci brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 to jej
jażda kobieta jest bi, nie wierze że nie kreci cie widok calujacych sie zadbanych slicznych kobiet. nawet moj kumpel ktory nie nawidzi homo, jak mnie widzi i moja to mowi że ma ochote sie przylaczyc i go to bardzo kreci :d Nie każda moja jest hetero nie wierze że nie kreci cie widok calujacych sie zadbanych slicznych kobiet. Bardziej by mnie kręciło jak by się zajmowały mną albo ja nimi a nie patrzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 to jej
skoro twoja kobieta mysli o innej to znaczy ze czegos Ci brakuje. Nieprawda ona tylko się zastanawiała dlaczego one to robią a nie mysli o innej i mówiła że ona by tak nie mogła więc chyba ma inne zdanie niż ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad taka pewnośc ze nie fantazjuje, co ty taki naiwny jestes, sadzisz ze przyjdzie i powie kochanie ja jestem bi powinienes o tym wiedziec oszlalae hehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 to jej
29 wez sie lecz świrze To nie ja mijam się z "normalnością "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 to jej
albo mała pyta albo , 3 sekundówki i po sprawie Strasznie na "trudnych facetow" trafiasz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 to jej
albo mała pyta albo , 3 sekundówki :D tak stworzyła natura i tak być musi i tak jest wystarczająco i tak należysz do mniejszości większość to rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 to jej
zatrzymales sie w kamieniu łupanym odstaw lepiej ta maczuge z reki Uzasadnij ? Raczej to ty się zatrzymasz na odwyku seksoholiczek i lesbijek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 to jej
no szkoda ze na ciebie nie trafilam pewnie byłabym normalna , taki idela No pewnie mógłbym Ci nawet dać szansę ale jakoś straciłem ochotę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 to jej
to dawaj ja do mnie :d odzyje Raczej się załamie tylko był by mały problem ona wolała by mnie przykro mi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 to jej
nie jestem twoim kociakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 to jej
jaki ty idelany jestes i perfekcjonista zawsze cytuje, bo nie zapamieta tresci. Och to akurat robię dla ciebie :) złociutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 to jej
a zakład watpie ze by wróciła Marz dalej jej nie pociągają kobiety czego nie możesz zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 to jej
nie jestem złociutka To akurat wiemy ale uznaj to jako hmmm...zwrot grzecznościowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×