Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magda6171

poznam les lub bi

Polecane posty

Ej 29 spokój ja tu rozmawiam koniec obrazania jasne? No dobra odpuszczę jej ale to strasznie irytująca istotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlag mnie trafi nie idzie tu z nikim pogadac To podaj temat jakiś chętnie pogadam z tobą jak chcesz rozmowa mnie uspokaja no wyjątkiem jest tylko rozmowa z więziena coś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie chcialam byc, dawanie dupy za wystepy , darmowe dragi nie interesuja mnie , wybacz ale twoja bi laseczka ma szanse taka sliczna jest dawaj ja na casting :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 wiesz dobrze że to nie jest odp pytam konkretniej a nie z grubsza ciebie diva też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 dla ciebie PANI WIĘZIENNA DIVA Dobra skompromitowałaś się a teraz przeproś wszystkich, ukłoń się i wyjdź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 juz jest tak pozno wiec moge zadac intymne pytanie czy na tej klatce wykiełkował Ci przyjamniej jeden włos czy nadala taki dziewiczy step :D::DD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diva muszę cię zmartwic gdyż jedrne młodszy dwa lata od 29 czyli mam 21 jeśli ci to nie przeszkadza to możemy pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kompromitacja to jest stosunek twoich wypowiedzi do wieku , nie jest on wprost proporcjonalny niestety Czy ty czasem czytasz siebie ? To zacznij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diva dlaczego nie myslalas nad założeniem rodziny nie pytam żeby cię obrazić czy coś ale pytam bo mnie to ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diva dlaczego nie myslalas nad założeniem rodziny nie pytam żeby cię obrazić czy coś ale pytam bo mnie to ciekawi Bardzo proste każdy facet rezygnował bo wiedział w co się ładuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×