Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magda6171

poznam les lub bi

Polecane posty

yyyyy znowu musze cie poprawic, nie da sie tego usłyszec bo nic nie mówiłam, ewentualnie pisalam jak cos, Fakt mój mały błąd, ale i tak czułem chwilowy spokój :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więzienna diva ale jestes bardzo mily zaczynam sie zakochiwać ahhh Druga strona na samym dole ( ona zawsze jest na dole :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diva czy ty aż tak lubisz się klucicie czy aż tak znienawidzi facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diva czy ty aż tak lubisz się klucicie czy aż tak znienawidzi facetów? Zapewne to i to ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za literowki to jak 29 nie bądź złośliwy nie jest to potrzebne widzę że nie lubisz les ale daj jej się wypowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj zanudzasz mnie przypominam ci ze jestes monotematyczny i daletgo usypiam juz przy tych twoich wypocinach natomiast zyje nadzieja ze sie ozywisz :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrobisz sie jeszce ja juz sie o to postaram Prędzej ty się zmienisz :) postaram się o to ale nie wiem czy zdążę w końcu stoisz już nad grobem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubie kobiety Ty wierz że ja też :D tylko wolę te normalne ( tak to aluzja do Ciebie więzienna :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nawet bardziej niż bardzo ale chce znaleźć ta tak zwana jedyną w prawdzie nie zależy mi na ideale bo ideałów nie ma ale chce taka która pokocham ale to mniejsza i nie wazne mnie chodzi o to że poco masz udowadniać że się myli? Tzn nie znam całej konwers więc nie powiem kto na rację ale pytam poco ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj zeby zycie miało zmaczek raz dziewczynka raz chłopaczek, nie jestem zadna lessba wygolona gruba jakims babochłopem , jestem instruktorja fitnessu po awf-ie , normalna kobieta i jestem bi, nie lubie takiego powierzchownego oceniania ludzi , i przylepianie im etykiet. 29 nie zna mnie i ocenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 jestem tak normalna ze myśle że jakbys mnie zobaczył to by Ci ta malutka pytunia w majtusiach staneła słodziaku mój. dorosnij chlopcze i idz juz spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mysle jeszcze o tym, młoda jestem To pomyśl bo jak chcesz to z kobietą może Ci być ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zebym was obrażał czy coś ale zachowajcie się jak dzieci w przedszkolu które przerzucają się argumetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więzienna diva Raczej ludzie oceniali że ty przegrywałaś jak to ładnie określiłaś na punkty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×