Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magda6171

poznam les lub bi

Polecane posty

Cieszę sie że mnie rozumiesz Rozumiem bo miałem też parę kobiet i nieraz patrzyłem na nie osłupiały rozbawiony no i zrozpaczony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LMam trochę wisielczy humor ost więc żarty innego typu też mi się przydadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom masz może gg? No spoko zaraz Ci podam :D Chcesz może jeszcze przepowiednię dotyczącą wyników w lotto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom masz może gg? No spoko zaraz Ci podam Chcesz może jeszcze przepowiednię dotyczącą wyników w lotto ? yyy....wyjaśniam w razie nieścisłości to był żart ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy zdjęciach onanizowalem się w wieku 15 lat teraz to już mi przeszło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ciężko stwierdzić uznałem że jak znajdę jaką normalną która nie będzie miała o wszystko pretensji to chetnie spróbuje a tak to nie będę szukał na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy zdjęciach onanizowalem się w wieku 15 lat teraz to już mi przeszło Serio tak nic totalnie ? ja czasem jak np moje laski nie ma bo pojechała odwiedzić rodziców np to ..."uścisnę kogo trzeba" że się tak wyrażę :D ale rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gram w lotto ale poprostu wygodniej się pisze na gg niż na kafe muszę co chwilę kilka odswiez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no zdarza się ale nie przy zdjęciach Wiedziałem bo normalnie ruszyło mnie sumienie że ja jakiś "drań" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no zdarza się ale nie przy zdjęciach No ja też wolę jak tam się rusza wszystko :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale raczej rzadko to robię lub czasami jak mówiłem bo nic mi nie zastąpi zbliżeń z kobietą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no czasem trzeba spuścić z siebie nadmiar energii bo inaczej człowiek zwarjuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusza i wydaje dźwięki Rusza tak a tamte to najczęściej "ooołł fuck" i tak w kółko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×