Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madmaddie

bardzo zniszczone włosy

Polecane posty

Gość gość

Ja miałam bardzo zniszczone włosy i koleżanka poleciła mi żebym kupiła maske do włosów z e-naturalne.pl i rzeczywiście pomogło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melaa
Dnia 18.08.2019 o 23:56, Gość Zalakowka napisał:

Do salonu Magia Blondu chodzę, jak mam podciąć włosy, czy je zafarbować. Na prostownaiu włosów jeszcze nie była, ale musze koniecznie sie wybrać 😉

A mają jakieś zabiegi na zniszczone włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

Mają, olaplex, zabieg rekonstrukcyjny, nie tylko po koloryzacji. Ale też jest ampułka s.o.s. i to całkiem niedrogo, bo chyba 30 zł płaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melaa

Super, za taką cene to się umówię przy okazji farbowania. Bo akurat za kilka dni idę do p. Kingi. Któraś z Was była u niej? Jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanola

Jest super, jak zresztą wszystkie. Ale tak czy siak, do kogo byś nie poszła, to jest tam pełna współpraca, wszystkie panie sobie pomagają,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikinia

Z ciekawości sobie przejrzałam ich fb, no i chyba też się umówię, od roku nie mogę uzyskac takiego blondu, jak bym chciała. A tutaj na zdjęciach widzę super efekty facebook.com/danutacyboronmagiablondu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardylka

Na zniszczonewłosy- dobry kosmetyk do domowej pielęgnacji. Mi pomaga zestaw duo help z inoaru. Włosy powoli odżywają i wyglądają coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałaś może suplementację kolagenem naturalnym? Poprawia kondycję włosów i paznokci, a poza tym ma cały szereg innych działań na skórę czy stawy. Ja stosuję Pure Collagen w kapsułkach od Noble Medica i bardzo polecam. Odkąd stosuję suplementację, moje włosy wyglądają o niebo lepiej, a także ciągle je farbuje. Kapsułek jest dużo w opakowaniu, a cena jest dobra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zależy jak bardzo zniszczyłaś włosy ale rozjaśniacz plus prostownica raczej nie mogą wróżyć niczego dobrego 😞 często najlepszym rozwiązaniem jest cięcie oraz zadbanie o nowe włosy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mi na suche i bardzo zniszczone włosy po rozjaśnianiu pomogła maska z firmy kosswell structure repair. Po tygodniowym stosowaniu zauważyłam pozytywne efekty. Produkt warty swojej ceny! Polecam z całego serca wszystkim osobom z bardzo zniszczonymi włosami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olaplex myślę, że na suche włosy to dobre rozwiązanie dodatkowo warto co dziennie nakładac odżywkę bez spłukiwania by ciągle te włosy nawilżać i regularnie odwiedzać fryzjera. Teraz już są farby, które nie wpływają niekorzystnie na włos 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

- ścięcie suchych włosów systematycznie

- gumki bez żadnych metalowych dodatków

- spanie w warkoczy albo koku

- maseczka na włosy (warto zrobić raz na 2 tygodnie sobie taka proteinową)

- szampony bez slsów i innych

- olej lniany, z orzechów, awokado

- spanie na delikatnej poszewce

- przy wycieraniu włosów w ręcznik nie trzyj ich. lepiej potrzymac dłużej ręcznik by wszystko wsiąkło

- nie czesz włosów gdy są mokre tylko czekaj aż wyschną

- używaj dobrej jakości szczotki

- staraj się jak najrzadziej malować włosy (ewentualnie szukaj czegoś jak najmniej szkodliwego)

- myj włosy jedynie przy skalpie robiąc masaż głowy, resztę tylko obczyść szamponem delikatnie

- spłukuj włosy letnią wodą

- rozcieńcz czasem ocet z dużą ilością wody by lekko zamknąć łuski.

 

Ooo fajnee i cenne porady szczególnie te dotyczące rozczesywania włosów .O occie słyszę pierwszy raz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żadne drogeryjne cuda nie pomogą, siegnij po szampony i odzywki dla fryzjerów - bez problemu kupisz je w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A próbowałaś olejowania? Obecnie w drogeriach internetowych jak horex.pl czy innych są dostępne naturalne oleje, które są polecane właśnie w przypadku zniszczonych włosów. Też warto wybierać odżywki i maski z dobrym składem na bazie naturalnych składników. Poczytaj na ten temat. Zawsze też można udać się do fryzjera na zabiegi regeneracyjne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olejowanie włosów-przed myciem włosów nanieś olej na skórę głowy, wmasuj go a potem naniesc po całej długości włosów. załóż czepek kąpielowy(foliowa torebka)i zawiń w ręcznik. Zostaw na parę godzin albo na noc a potem umyj swoim normalnym szamponem. Efekt rewelacyjny. 

Do włosów nadaje się wiele olejow np. Arganowy, Moringowy, do szybko przetłuszczających się Szałwiowy. Ja używam mieszanki olejów Renohair od renovality. Wybór olejów jest naprawdę ogromny, a metoda ta jest naturalna co dla mnie jest bardzo ważne. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×