Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fan Fanaberii

W ten poniedziałkowy poranek

Polecane posty

Gość smutne, ale
ci od fanaberii to jakaś para? jak Jacek i Barbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantasto, wirtualne ciastka mają to do siebie, że nigdy nie są czerstwe i mają mniej kalorii niż jeden tic-tac, same zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne, ale
nie będę się sprzeczał, bo nigdy nie próbowałem, Dark a co do jpega, to wolę nie ryzykować. znając Ciebie Vero już odpowiednio zmodyfikowane pojawiałoby się w prawie każdym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sobie kpisz. Nigdy nie upubliczniłam żadnego zdjęcia tutaj. Nie jestem duchem cafe, deką ani innym ćwokiem. A moje zdolności graficzne pozostawiają wiele do życzenia, choć potrafię zmienić kolor tęczówek w GIMPie. :D Nie lubię takich słodyczy. Lubię ciasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne, ale
z tego to widzę to Ona już kabluje :D :D chyba że lubi na dwa kable... chociaż raczej nie. za dużo ma w sobie pruderii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posty są ulotne z natury. Czasem starczy lekki powiew czyjegoś zakłopotania by zniknęły na zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gdzie ze 67 strony? W tym żałosnym temacie o robieniu partnerów w chuuja i kółku wzajemnego wsparcia tchórzliwych kurrewek? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stale jestem zakłopotana tym co piszę, to musi być widać, bo moje posty rzeczywiście znikają. To jedyne forum z taką funkcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzięki za takie postawienie sprawy. Faktycznie, kobieta, która nie wypina się przed hordą dzikusów jest taka pruderyjna. Skad ty czerpiesz takie podejście? Z domu rodzinnego? Widziałeś jak tatuś dzielił się mamusią z zapijaczonymi kolegami spod monopolowego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już zaczernili
wcale nie kpię, tylko coś niezdrowo insynuuje, Vero i pewnie że nie ciasteczka, kto by się tam ograniczał, biorąc pod uwagę Twoje możliwości wchłaniania pokarmu z nieadekwatną do tego przemianą materii.... :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, żelazny argument. faktycznie musisz być strasznym przegrańcem, ze łykasz wszystko, co podobni tobie zaserwują. :D Nie planujesz rozpocząć prawdziwego życia? Życie kafeterią i jej projektami jest takie bezcelowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusk nas robi w chuuja, a Marcin Plichta chce być świadkiem koronnym. Dlatego jeśli wszystko się uda, to zmienię miejsce zamieszkania na zdrowsze pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już zaczernili
w Boga wierzę, ale w prawdziwe życie??? nikt mi nie powie że jest coś takiego jak poza forume a Ty, Vero już na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe ile Polaczków w przyszłych zagłosuje na JKM. Po roku jego rządów dopiero będą się działy cyrku i masowa emigracja. A w tym czasie Kasia Tusk pyka sobie kolejne foty na swojego bloga... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już zaczernili
a kto to jest Tusk, jakiś nowy projekt na Kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim wypomina , że nie mają życia prywatnego , siedzą wiecznie na forum , są kurwiarzami lub kurwami , sprzedają sie i tym podobne. Ciekawe jaka jesteś tak na serio Vero . Ponoć jesteś w realu zajebistą babka , fajną i miła , wiec czemu wykrzykujesz na inne ,,projekty,, ? możemy tu pisać jak sama wiesz co nam ślina na język przyniesie , może sie to podobać lub nie , nie wytykaj wszystkim że nie mają prawdziwego życia, to Ciebie na każdym temacie można spotkać , praktycznie o każdej porze dnia i nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się zaczernię
byle nie na długo Dark i faktycznie stopka była do duupy. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuskówna jest dość zabawna. Czego nie można powiedzieć o synu Tuska. Ciekawe czy sprawiedliwość go dosięgnie. Pewnie nie. Postresuje się chłopak i tatuś go wyśle na wakacje do Chin O, albo Peru (wiadomo dlaczego tam...:D) za pieniądze podatników. Doskonały model państwa równych i równiejszych. A my ciągle łapiemy się na te same bzdury wyborcze i obietnice, które mają ciałem się stać...by żyło się lepiej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×