Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ubi krol

Macochy nie znosza pasierbow

Polecane posty

Gość gość
Pozdrawiam wszystkie wspaniałe macochy, jesteście wielkie! To matki tych dzieci są nienormalne i to one powodują konflikty. Matce mojego pasierba dzieci zostały odebrane, wkrótce zostanie pozbawiona praw rodzicielskich , a pasierb już mieszka ze mną. Trzymam go krótko , a jak będzie podskakiwał to zaproponuje mu dom dziecka- w końcu gdyby nie moja zgoda na jego zamieszkanie z nami to właśnie tam by trafił. Ma 9 lat, więc za 9 lat się wyprowadzi i ja tego dopilnuje. Najważniejsza jest żoną, mąż i ich wspólne dziecko, a nie jakiś tam gówniak po jakiejś poprzedniej babie, jak przeszkadza w funkcjonowaniu rodziny powinien być z niej wydalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd jestem macocha , bajka o Kopciuszku brzmi dla mnie zupełnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti 12
do gościa z 16 51 ....w swojej nic nie wnoszącej pustej wypowiedzi pokazałaś jak jesteś żałosnym pustym człowiekiem.Takie jak ty już w swoim życiu widziałam i wiesz jak skończyły?....kiepsko , a facet twój jak w końcu zrozumie z kim żyje pod jednym dachem to kopnie ciebie w dupsko szybciej niż się spodziewasz.Bo on przede wszystkim jest ojcem i za to dziecko w pierwszej kolejności jest odpowiedzialny.Jeśli jest żałośnym dupkiem tak jak ty i nie wywali ciebie ze swojego życia , to wkrótce sami zobaczycie jak twój ukochany synek da wam popalić :)...karma wraca i tego tobie życzę....bez odbioru podła bezwartościowa babo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakladam ze wpis z 16'51 to glupi zarcik po kiepskim obiedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą bajką o Kopciuszku to w sumie racja. A ty z 16.51 jesteś ostro zdesperowana , ale zakladam, z chwilowo masz zły dzień. Nie gadaj, że tak naprawdę myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to "myślisz'? Przecież to jest kobieta. Ona dłuuugo nie mogła zaznać hoja w pochwie. Wreszcie sie trafił. Dzieciaty i żonaty po rozwodzie. Trudno - peesda nie będzie dłużej czekać. przecież. O! Zrobił mi dziecko - NO TO JA TERAZ WSZYSTKIM POKAŻE!!! I pokazuje. Tak jak i wy wszystkie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehh po latach doswiadczenia i problemow uwazam ze dobrze zrobilam goniac dzieciory meza. Po 15 latach wreszcie swiety spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupi mąż,że pozwolił sie zmanipulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Gosc 2.05 Ciebie i twoje dzieciory tez powinien ktos pogonic. Pewnie wyrzadzilas im wiele krzywd. Mam nadzieje ze cale zlo do Ciebie wroci. To samo tyczy sie twoich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marza,wyluzuj z tym zyczeniem komuś zla.To nieetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość marza dziś - a teraz, jak już złożyłaś szczere życzenia, idź do kościoła, poklep sie po cyckach i nażryj sie opłatków. I sie nimi udław!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Gosc 13.18 sama sie udlaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Gosc 13.16 a etyczne jest krzywdzenie dziec***artnera? Etyczne jest jak jedna koieta nakreca druga w tepieniu dzieci swojego faceta? Dlaczego dzieciom z drugich zwiazkow ma sie lepiej wiesc niz z pierwszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego dzieciom z drugich zwiazkow ma sie lepiej wiesc niz z pierwszych" Bo ta pierwsza to zła kobieta była. Męża nie szanowała. Piła, zdradzała i sie szlajała - to jej dzieci muszą mieć gorzej. Bo grzech qrwy spada na qrwięta. Strzeż sie marza! Strzeż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
To druga kobieta jest zla, czesto rozwala rodzine i chce odizolowac ojca od dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marza a dlaczego dziecią z pierwszego lepiej? Co z tego że były pierwsze? To mają większe prawo do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marza jest znane ze zło życzenia i zapewne to do niej wróci!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14'17,to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - znasz rodzaje prawdy?: 1- twoja prawda 2- moja prawda 3- i g****o prawda. W tym przypadku prawda ma postać 1+3. Natomiast najprawdziwsza prawda wygląda tak: od dobrej żony do złej kobiety mąż nie odchodzi. Chyba że głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Prawda jest taka ze większość kobiet jest od razu nie zbyt przyjaznie nastowiona do dziec***artnera. Najgorsze sa te ktore same maja dzieci z poprzednich związków, od swoich partnerów wymagaja pelnej akceptacji dla swoich dzieci a dziec***artnera traktuja jak piate kolo u wozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nim pozna on czy kolejna to dobra czy zla kobieta to troche czasu mija wiec co ? wtedy gra jeszcze na dwa fronty? Operujesz sloganem jak to od dobrej żony gosć nie odchodzi.Może ty znasz tylko jego wersję a statystyki pokazują,że większość spraw o rozwód wnosza kobiety,najczęsciej z powodu romansów i zdrad mężów więc to one odchodzą a gość szybki szuka następnej do prania gaci. Ponoc na dodatek najczesciej wybierają podobne do byłej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesto nie popieram formy postów marzy,ale w ostatnim ma rację absolutną.Często jest tak,jak pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"statystyki pokazują,że większość spraw o rozwód wnosza kobiety,najczęsciej z powodu romansów i zdrad mężów więc to one odchodzą" Skoro mąż zdradza i romansuje, to znaczy że on odszedł. Prawda? A wiesz jak sie stopniuje wyraz "kłamstwo'?: - kłamstwo -wielkie kłamstwo - STATYSTYKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaa,mąż odchodzi gdy romans wychodzi na jaw. Podkula ogon i zebrze o powrot do żony i dzieci. I gra obiema kobietami.I w sumie obie oszukuje,bo wie,że któraś urobi i go przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18'06, wybrana cząstka z całości wypowiedzi,jak wygodniej.Stare zagrywki tych drugich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - jaka żona taki mąż. dziś - i czego nie rozumiesz? Pewnie niczego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrac jedno zdanie i chwalic sie tym ? to ty nie rozumiesz calości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ci tłumaczyć całość głupoty twojego rozumowania? To się raczej mija z celem, jeśli nie rozumiesz jednego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×