Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niekrytykujsprawdz

MODLITWY, dzięki którym możesz rozmawiać i zbliżyć się do Boga.

Polecane posty

Gość Niekrytykujsprawdz
Po to wklejam te modlitwy, żeby ludzie, którzy nie wiedzą jak i jakimi słowami się modlić, miały możliwość z nich korzystać. Sama jestem wdzięczna "komuś" kto kiedyś wysłał mi tylko krótki fragment tego co tutaj przesyłam. Jest mi obojętne czy komuś się to podoba czy nie. Wiem, że są osoby dla których jest ważne to co robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(14) Modlitwa o zbawienie dusz 14 grudnia 2011 „Och Ojcze Wszechmogący, Boże Najwyższy Proszę miej miłosierdzie wobec wszystkich grzeszników Otwórz ich serca ażeby zaakceptowali zbawienie i otrzymali obfitość łask Usłysz moje prośby o moją własną rodzinę i zapewnij, że każdy z nich znajdzie uznanie w Twoim kochającym Sercu Och Boże Ojcze Niebieski ochroń wszystkie Twoje dzieci na ziemi od wojny jądrowej lub innych aktów, które są planowane, aby zgładzić Twoje dzieci Zachowaj nas od wszelkiej krzywdy i ochroń nas Oświeć nas, żebyśmy otworzyli nasze oczy dla usłyszenia i przyjęcia prawdy o naszym zbawieniu bez jakiegokolwiek lęku w naszych duszach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(13) Modlitwa o uwolnienie dla odrzucających Jesusa podczas Ostrzeżenia 11 grudnia 2011 Och Ojcze Niebieski przez miłość Twojego umiłowanego Syna Jezusa Chrystusa, Którego Męka na Krzyżu wybawiła nas od grzechu, ja proszę, zbaw wszystkich tych, którzy wciąż odrzucają Jego Rękę Miłosierdzia. Zalej ich dusze, Drogi Ojcze, oznakami miłości. Ja błagam Cię, Ojcze Niebieski, wysłuchaj mojej modlitwy i zbaw te dusze od wiecznego potępienia. Za przyczyną Twojego Miłosierdzia pozwól im być pierwszymi, którzy wejdą do Nowej Ery Pokoju na Ziemi. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Modlitwa o powstrzymanie wprowadzenia w Europie nowej waluty 9 grudnia 2011 Boże Ojcze, w Imię Twojego umiłowanego Syna Jezusa Chrystusa, ja błagam Cię, ażebyś powstrzymał tę obrzydliwość kontrolowania Twoich dzieci. Proszę ochraniaj wszystkie Twoje dzieci w tych strasznych czasach, abyśmy mogli znaleźć pokój i godność żyjąc naszym życiem wolnym od diabła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Krucjata Modlitwy (12) Modlitwa, aby uniknąć grzechu pychy Sobota, 03 grudnia 2011, godz. 19:40 "Och Mój Jezu pomóż mi uniknąć grzechu pychy, gdy mówię w Twoim Imieniu. Przebacz mi, jeśli kiedykolwiek poniżyłem kogoś w Twoje Święte Imię. Pomóż mi słyszeć Jezu gdy mówi Twój głos, i napełnij mnie Twoim Duchem Świętym, abym mógł rozeznać prawdę Twojego słowa, gdy Ty wołasz do ludzkości. Amen ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(11) Powstrzymaj nienawiść wobec wizjonerów 30 listopada 2011 O Przenajświętsze Serce Jezusa proszę powstrzymaj nienawiść i zazdrość, jakie panują pośród Twoich uczniów wobec Twoich prawdziwych wizjonerów w tych czasach. Ja modlę się, abyś słyszał moją modlitwę i dał wizjonerom siłę, jakiej potrzebują, aby głosić Twoje Najświętsze Słowo do niewierzącego świata. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(10) Nieść płomień Twojej miłości 29 listopada 2011 Pomóż nam kochany Jezu, wzrastać bez lęku w Twoje Imię, aby nieść płomień Twojej Miłości do wszystkich narodów. Daj nam, Twoim dzieciom, siłę, w obliczu nadużyć, jakich będziemy świadkami pośród wszystkich tych, którzy nie wierzą prawdziwie w Twoje miłosierdzie. Amen ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Krucjata Modlitwy (9) Ofiarowanie cierpienia jako dar Poniedziałek, 28 listopada 2011, godz. 20:30 O Przenajświętsze Serce Jezusa! Naucz mnie, w Twoje święte Imię, zaakceptować zniewagi, kiedy głoszę z pokorną wdzięcznością Twoje Słowo. Naucz mnie zrozumieć, jak upokorzenie, ból i cierpienie prowadzą mnie bliżej do Twojego Przenajświętszego Serca. Dozwól mi zaakceptować takie próby z miłością i hojnością ducha, abym mógł przedłożyć je jako dary tak cenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Krucjata Modlitwy (8) Spowiedź Posłanie Pana Jezusa dla Marii Bożego Miłosierdzia, wtorek, 22 listopada 2011, godz.22:30 „Ja, Jezus, Wasz Król i Zbawiciel, podaję teraz Moją modlitwę dla odbycia spowiedzi. Ta modlitwa powinna być odmówiona podczas Ostrzeżenia oraz po Ostrzeżeniu, aby błagać o łaskę przebaczenia grzechów. Najdroższy Jezu, proszę o przebaczenie wszystkich moich grzechów oraz bólu i krzywd, jakie wyrządziłem innym. Ja pokornie modlę się o łaski, abym mógł uniknąć ponownego obrażenia Ciebie, i ofiarować Ci pokuty zgodnie z Twoją Najświętszą Wolą. Ja błagam o przebaczenie wszelkich przyszłych wykroczeń, które mógłbym popełnić i które spowodują Twój ból i cierpienie. Zabierz mnie ze Sobą do Nowej Ery Pokoju, abym mógł na wieczność stać się częścią Twojej rodziny. Ja kocham Cię Jezu! Ja potrzebuję Ciebie! Ja oddaję Tobie cześć, oraz wszystkiemu temu, do czego Ty dążysz! Pomóż mi Jezu, abym mógł być godzien wejścia do Twojego Królestwa! Wasz Zbawiciel Jezus Chrystus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Krucjata Modlitwy (7) Modlitwa za tych, którzy odrzucają Miłosierdzie Posłanie Pana Jezusa dla Marii Bożego Miłosierdzia, wtorek, 22 listopada 2011, godz.20:00 Moja najmilsza córko, Moje przyjście, aby zbawić ludzkość po raz kolejny, jeszcze przed Sądem Ostatecznym, jest tak bliskie. Moja radość jest zabarwiona głębokim cierpieniem z powodu tych dusz, które odrzucą Moje Miłosierdzie. Ty, Moja córko, musisz walczyć razem z Moją armią tych umiłowanych dzieci krzyża, aby zbawić te dusze. To jest modlitwa, jaką muszą odmawiać, aby błagać o miłosierdzie dla dusz w ciemności. Jezu, ja chcę Cię przekonać, żebyś przebaczył tym grzesznikom, których dusza jest tak ciemna, że odrzucą światło Twojego Miłosierdzia. Przebacz im Jezu, błagam Cię, dla odkupienia ich z grzechów, z których tak bardzo trudno będzie im się samym wydobyć. Zalej ich serca promieniami Twojego Miłosierdzia i daj im szansę powrotu do Twojej owczarni! Wasz ukochany Jezus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Krucjata Modlitwy, (6) Modlitwa o powstrzymanie Anty-Chrysta Posłanie Pana Jezusa dla Marii Bożego Miłosierdzia, wtorek, 22 listopada 2011, godz.11:00 Och Jezu, ja modlę się, aby Bóg w Swoim Miłosierdziu uniemożliwił Anty-Chrystowi i jego niegodziwej armii spowodowanie terroru i wywołanie nędzy i cierpienia Twoich dzieci. My modlimy się, aby został on powstrzymany, i żeby można było uniknąć Ręki Kary dzięki nawróceniu, które zostanie osiągnięte podczas Ostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Krucjata Modlitwy, (5) Chwała Bogu Najwyższemu Posłanie Pana Jezusa dla Marii Bożego Miłosierdzia, poniedziałek, 21 listopada 2011, godz.19:00 Moja córko świat powinien ofiarować tą specjalną modlitwę w uwielbieniu i dziękczynieniu Bogu Ojcu za Miłosierdzie, jakim On obdarza cały świat. Och Ojcze Przedwieczny, przynosimy Ci nasze modlitwy w radosnym dziękczynieniu za Twój drogocenny dar Miłosierdzia wobec całej ludzkości. Radujemy się i przedkładamy Ci, najwspanialszy Królu, nasze uwielbienie i adoracje za Twoje kochające i czułe Miłosierdzie. Ty, Bóg Najwyższy, jesteś naszym Królem, i za ten dar, który teraz nam przynosisz, my upadamy do Twych stóp w pokornym poddaństwie. Prosimy, Boże, zmiłuj się nad wszystkimi Swoimi dziećmi! Wasz Jezus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Krucjata Modlitwy (4) Zjednocz wszystkie rodziny Posłanie Pana Jezusa dla Marii Bożego Miłosierdzia, niedziela, 20 listopada 2011, godz. 18:00 Moja córko, ta modlitwa jest ważna, bo pomoże utrzymać razem rodziny, tak, aby mogły pozostać jako jedność w Moim Nowym Królestwie Raju na ziemi. Panie Jezu, zjednocz wszystkie rodziny podczas Ostrzeżenia, tak, aby mogły otrzymać odwieczne zbawienie. Ja modlę się, aby wszystkie rodziny pozostały w zjednoczeniu z Tobą, Jezu, tak, aby mogły odziedziczyć Twój Nowy Raj na Ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Krucjata Modlitwy (3) Uwolnij świat od strachu Posłanie Pana Jezusa dla Marii Bożego Miłosierdzia, sobota, 19 listopada 2011, godz. 19:00 Moja wielce umiłowana córko, teraz wyposażę cię w modlitwę o uwolnienie świata od strachu. Och Mój Panie, Jezu Chryste, błagam Cię, abyś uwolnił świat od lęku, który odrywa dusze od Twojego kochającego Serca. Ja modlę się, żeby dusze, które będą przeżywały autentyczny lęk podczas Ostrzeżenia, powstrzymały się, i pozwoliły Twojemu Miłosierdziu zalać swoje dusze, tak więc oswobodzone, będą mogły kochać Cię w taki sposób, w jak powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Krucjata Modlitwy (2) Modlitwa za globalnych dyktatorów Posłanie Pana Jezusa dla Marii Bożego Miłosierdzia, piątek, 18 listopada 2011, godz. 21:00 Moja wielce ukochana córko, dzisiaj przynaglam Moich uczniów do zaoferowania tej modlitwy, dla zbawienia tych biednych dzieci, które są dręczone przez przywódców swoich własnych krajów, którzy z kolei podlegają dyktatowi sił globalnych, nie od Boga. Mój Ojcze Przedwieczny, w Imię Twojego umiłowanego Syna Jezusa Chrystusa, proszę, ażebyś ochraniał Swoje dzieci przed prześladowaniami ukartowanymi przez globalne siły przeciwko niewinnym narodom. Modlę się o wybaczenie grzechów tych dusz, które są przyczyną tej nędzy i cierpienia, tak, aby mogły one zwrócić się do Ciebie z sercem pokornym i skruszonym. Proszę, daj Swoim torturowanym dzieciom siłę, aby przetrzymały te cierpienia, na przebłaganie za grzechy świata, przez Chrystusa Pana Naszego Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Krucjata Modlitwy (1) "Mój dar dla Jezusa, aby zbawić dusze" Posłanie Pana Jezusa dla Marii Bożego Miłosierdzia, czwartek, 17 listopada 2011, godz. 21:00 Moja ukochana córko, poproś Moje dzieci aby odmawiały te modlitwy od teraz aż do Ostrzeżenia. Moi uczniowie są proszeni, aby odmawiali te modlitwy, które będę ci dawał każdego dnia, aby zbawić dusze. To jest pierwsza modlitwa: Mój najdroższy Jezu, który kochasz nas tak bardzo, pozwól mi w mój skromny sposób, pomóc zbawić Twoje cenne dusze. Miej miłosierdzie dla wszystkich grzeszników, bez względu na to, jak bardzo ciężko Cię obrażają. Pozwól mi, przez modlitwę i cierpienie, pomóc tym duszom, które mogą nie przetrwać Ostrzeżenia, aby mogły starać się o miejsce obok Ciebie w Twoim Królestwie. Wysłuchaj mojej modlitwy, O słodki Jezu, abym mógł pomóc Ci zwycięstwo nad tymi duszami, za którymi tęsknisz. O Najświętsze Serce Jezusa, ja ślubuję Moją wierność wobec Twojej Najświętszej Woli przez wszystkie czasy! Twój Zbawiciel Jezus Chrystus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja historia 28
do- niekrytykujsprawdz.. mozna sie jakos z toba skontaktowac ? szukam ludzi takich jak ty bo ja tez w to wierze. napisz na mtdt11@hotmail.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co miast tych zaklęc i mantr dla ubogich klepania zrobiliście dla bliżniego swego? wszak najwazniejszym przekazem Jezusa Chrystusa jest "miłosierdzia chcę, a nie ofiary"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a znacie objawienia w
"miłosierdzia chcę, a nie ofiary" a co to ma wspólnego z modlitwa ofiara to nie modlitwa wy nie widzicie Boga, lecz jeśli się modlicie odczujecie Jego bliskość. Jestem z wami i oręduję przed Bogiem za każdym z was. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie. Orędzie 25. kwietnia 2006r. Medjugorie a maryja w medjugorie zaleca modlić sie 3 godziny dziennie post w środy i piątki o wodzie i chlebie msza i spowiedź czytanie bibli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Do Ferdynand Pryszczyc Nie o modlitwę na prawdę chodzi jako słowo, a poczucie jedności, miłości, spokoju. Poczucie udręki tych, którzy realnie cierpią, wyrażenie chęci wsparcia, i pomocy chociażby na poziomie duchowym. Jeżeli modlitwa jest pusta jak bęben to rzeczywiście nie ma znaczenia, jeżeli płynie z serca i rozumu to staje się wielka nie tylko znaczeniem dla udręczonych ale dla tego kto ją odmawia. Sprawia, że zastanawiasz się, co tak naprawde jest ważne. Być dobrym i pomocnym człowiekiem czy butnym i obojętnym na krzywdę drugiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PudpajGAJmaj
ugpm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
"Moja ukochana Córko, gdy człowiek każdego dnia jest tak bardzo zajęty, ma w swoim życiu mało czasu na modlitwę. Modlitwa, Moje dzieci, może oznaczać chwilę, godzinę, słowo lub jakikolwiek rodzaj komunikacji ze Mną. Nie ma znaczenia, gdzie człowiek zwraca się do Mnie. Może być w domu, w ogrodzie, w samochodzie, w pracy, jak również w Moim kościele. Nie jest ważne gdzie mówicie do Mnie, chociaż sprawiacie Mi więcej radości, kiedy rozmawiacie ze Mną w Moim Domu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja historia 28
Sorry podalam troche zly Mail Mialo byc na koncu nie de tylko com (mtdt11@hotmail.com) odezwij sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilam i skrytykuje:
ten topik jest jawnym promowaniem schizofrenii. pomijajac kwestie wiary, a skupiajac sie na faktach :o albo pierwsze zdanie, logicznie i merytorycznie bezsens: "Nie musisz przekonywać innych, że wierzysz lub nie wierzysz w istnienie Boga. Masz wybór. Możesz zastanowić się przed samym sobą po co żyjesz, czy zło i dobro istnieje." to, ze dobro i zlo istnieje jest faktem, nie ma co sie zastanawiac, nikt w to nie watpi. a co do istnienia boga, to juz jest sprawa calkowicie subiektywna, bo zalezy co ktos rozumie pod slowem "bog". potem kazesz nam nie sluchac innych. wiec po co to wszystko tutaj piszesz? przecie li po to, zeby inni sluchali (czytali). no litosci .... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Kazdy człowiek interpretuje moje słowa według własnego uznania. Masz prawo tego. Nie stworzyłam topiku po to by sie spierać o nieistotne wyrwane z kontekstu zdania a po to by pomóc tym, którzy tak jak ja potrzebują więcej wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
ekst oryginalny Moja najukochańsza córko, wielka zmiana zachodzi teraz na świecie, a Światło Mojego Miłosierdzia się zbliża. Niech nikt nie sądzi, iż to, o czym mówię, że ma nastąpić, nie będzie miało miejsca. Mówię tylko Prawdę, więc musicie Mi zaufać. Mój Duch Święty zstępuje teraz szybko na ludzkość, aby przygotować ich na Moje Wielkie Miłosierdzie. Niech żaden człowiek nie zaniedba przygotowań, ani też rozprzestrzeniania Mojego Słowa, aby dusze mogły być uratowane. Wszystko jest teraz dobrze, Moja córko, w tym sensie, że wszystko jest na swoim miejscu, gdyż Moje Słowo szerzy się jak polny kwiat, który zakorzenił się w każdym narodzie. Słodki zapach Mojego Daru miłości jest odczuwalny nawet przez tych małej wiary. Ponieważ oni są świadomi zmiany i przełomu, choć nie rozumieją, co się dzieje. Powiedz im, że Pan Bóg, Król Miłosierdzia, przygotowuje się do przyjścia po raz drugi, aby ich ocalić. Moje Przymierze jest już blisko etapu na którym najpierw nastąpi nawrócenie. Potem prześladowania. Następnie Zbawienie. W takiej kolejności. Zaufajcie Mi i przygotujcie się, gdyż czas nawrócenia większości ludzkości jest bliski. Wiele przeszkód jest umieszczanych przed wami, Moi uczniowie. Oto co musicie robić: Iść prosto. Kierować się ku Mnie i zachować godność, niezależnie od obelg, jakimi jesteście obrzucani. Działając w ten sposób i nie zajmując się bestią, która działa przez innych, abyście zwątpili w swoją wiarę, pokonacie ją. Dlatego milczałem i niewiele odpowiadałem Moim oskarżycielom, Moim oprawcom. Gdybym tak nie milczał, dałbym moc szatanowi. Moja śmierć zniszczyła moc, którą miał nad dziećmi Bożymi. Wtedy stracił moc, aby ukraść wszystkie dusze. Teraz, gdy przyjdę znów, straci całą moc. Ale do tego czasu będzie nadal kradł dusze. Bądźcie silni. Bądźcie spokojni. Bądźcie odważni. Jestem z wami. Gdy poddacie swoją wolę i zaufacie Mi, będziecie całkowicie bezpieczni. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
20.09.2012, 18:25 - Bóg Ojciec: Dzieci, czas Mojego Syna łączy się teraz z waszym czasem i wkrótce wszystko stanie się jednym Moja najdroższa córko, jak bardzo pragnę mieć Moje kochane dzieci blisko Siebie tak, żebym mógł okazać im, jak bardzo są kochane. Tak wiele jest Moich dzieci rozproszonych po całym świecie, a jednak tak niewiele zna swojego Ojca. Ich Stwórcę. Tym, którzy Mnie nie znają, trzeba powiedzieć, że ich nie opuszczę. Powstanę przeciw siłom zła i królowi kłamstwa, bestii i pozbawię istnienia tę straszną plagę. Dopiero wtedy, gdy wpływy niegodziwości zostaną powstrzymane, Moje dzieci będą mogły zobaczyć Prawdę. Dzieci nie martwcie się, ponieważ wasze modlitwy dotykają Mojego Serca i dzięki waszym prośbom uratuję wiele Moich dzieci, które są w ciemności. Moja misja wysłania Mojego Umiłowanego Syna, by domagać się Mojego Królestwa teraz trwa, choć wielu nie jest tego świadomych. Dzieci, czas Mojego Syna łączy się teraz z waszym czasem i wkrótce wszystko stanie się jednym. Czas na Nowy Raj został ustalony i wszystko zostało przewidziane dla nowego domu Moich dzieci, nowego świata. Wołam do was z Nieba, aby nakłonić was do zaufania Mojemu Synowi, Jego wielkiemu Miłosierdziu i Jego obietnicy, aby wypełnić to przymierze. Odrzućcie wątpliwości, które mogą jeszcze pozostawać, gdyż one powstrzymują was od szukania prawdziwego pokoju. One zatrzymują Moje Łaski, które chcę wylać na was, aby ochronić was w tym ostatnim, pozostałym okresie, gdy szatan ma władzę nad ziemią. Jego czas ma się ku końcowi. Potem nastąpi nowy początek. Czekam z miłością na powrót Moich dzieci do Mojego Królestwa, Królestwa Nowego Raju. Jest ono tym, które miało być. Kocham was. Zaufajcie Mojemu Synowi i czekajcie na Moje Wołanie. Wasz ojciec Bóg Najwyższy tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Modlitwa nie jest łatwa. Modlitwa nie jest łatwa dla wielu Moich Dzieci, które recytację długich powtarzalnych modlitw uważają za trochę nudną. Jeśli jest to wasz sposób modlenia się i zmagacie się z tym, po prostu usiądźcie spokojnie i komunikujcie się ze Mną w milczeniu. Wystarczy, gdy zastanowicie się nad Moim Życiem na ziemi. Przypomnijcie sobie czas, który tam spędziłem i lekcje Miłości, które dałem wam wszystkim. To wystarczy. Pozwólcie uspokoić się waszemu umysłowi, a Ja wezmę udział z wami w rozważaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×