Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niekrytykujsprawdz

MODLITWY, dzięki którym możesz rozmawiać i zbliżyć się do Boga.

Polecane posty

Gość Niekrytykujsprawdz
43) Modlitwa Krucjaty "Uratuj dusze podczas Ostrzeżenia" O Boże Ojcze Wszechmogący, w Imię Twojego ukochanego Syna, Jezusa Chrystusa, oraz dla upamiętnienia Jego Śmierci na Krzyżu dla uratowania nas od grzechów, ja błagam Cię, uratuj dusze, które są poza możliwością pomocy samym sobie, a które być może umrą w grzechu śmiertelnym podczas Ostrzeżenia. Na przebłaganie za cierpienia Twojego umiłowanego Syna, ja pragnę Cię przekonać, abyś przebaczył tym, którzy nie są w stanie starać się o wybawienie, bo nie będą wystarczająco długo żyli, aby prosić Twojego Syna Jezusa o Miłosierdzie dla uwolnienia ich od grzechu. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(42) Modlitwa Krucjaty: Poszczę, aby nie dopuścić do wprowadzenia Waluty Jednego Świata. O Boże Najwyższy, ofiaruję Ci mój dar postu, tak, że będziesz mógł powstrzymać kleszcze zła na świecie, Jakie są planowane, aby zagłodzić mój kraj, [pozbawiając go] żywności, oraz Chleba Życia. Przyjmij moją ofiarę i wysłuchaj moich błagań za inne narody, aby uchronić je od Cierpień zaplanowanych przez antychrysta. Uratuj nas, Ukochany Panie, od tego zła i ochroń naszą wiarę, Abyśmy mogli składać Ci hołd jako wolni, czego potrzebujemy, aby móc kochać cię i wielbić na wieki wieków. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(41) Modlitwa za dusze niewierzących O Mój Jezu, pomóż Swoim biednym dzieciom, które są ślepe na Twoją obietnicę Odkupienia. Błagam Cię, abyś z pomocą moich modlitw i cierpień, otworzył oczy tych, którzy nie wierzą, a wtedy będą mogli dostrzec Twoją czułą Miłość i pobiec o ochronę w Twoje Święte Ramiona. Pomóż im zobaczyć prawdę i szukać przebaczenia dla wszystkich swoich grzechów, tak, aby mogli być uratowani i byli pierwszymi, którzy przekroczą bramy Nowego Raju. Modlę się za te biedne dusze mężczyzn, kobiet i dzieci i przynaglam Cię, abyś odpuścił im ich grzechy. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(40) Modlitwa dla duchowieństwa o przygotowanie dusz na Powtórne Przyjście O Mój Jezu, ja jestem tylko pokornym sługą i potrzebuję, abyś mnie poprowadził dla przygotowania dusz na Twoje Chwalebne Powtórne Przyjście. Pomóż mi nawrócić dusze i przygotować je zgodnie z Twoją Świętą Wolą, tak, aby się nadawały do wejścia do Nowego Nieba i Ziemi, które obiecałeś całej ludzkości poprzez Swoją śmierć na Krzyżu. Daj mi łaski, jakich potrzebuję, abym mógł przekazywać spragnionym duszom Twoje Słowo i nigdy nie zrzekł się mojego obowiązku wobec Ciebie, drogi Jezu, któremu złożyłem przyrzeczenie swojej wierności poprzez moje Święte Śluby. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(39) O dar udzielania pomocy duszom O Jezu, Mój ukochany Odkupicielu, proszę Cię, abyś mnie okrył Twoim Duchem Świętym, tak, że będzie dany mi autorytet mówienia o Twoim Najświętszym Słowie, dla przygotowania wszystkich dzieci Boga na Twoje Powtórne Przyjście. Błagam Cię, Panie Jezu, o wszelkie łaski, jakich potrzebuję, abym mógł dotrzeć do wszystkich wyznań, wiar i narodowości, gdziekolwiek pójdę. Pomóż mi mówić Twoim językiem, uspokajać biedne dusze Twoimi ustami i kochać wszystkie dusze tą szczególną Bożą Miłością, która wypływa z Twojego Najświętszego Serca. Pomóż mi ratować dusze tak bliskie Twojemu Sercu i pozwól mi pocieszyć cię, drogi Jezu, gdy zagubione dusze kontynuują odrzucanie Twojego Miłosierdzia. Jezu, bez Ciebie jestem niczym, ale przy Twojej wspaniałomyślnej pomocy będę walczył w Twoje Imię, aby pomóc uratować całą ludzkość. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(38) O ocalenie Kościoła Katolickiego Matka Boża - 20 marca 2012: „Modlitwa powinna być odmawiana codziennie, przez cały miesiąc, aby zapewnić, że święci kapłani Boga nie dadzą się wciągnąć w niegodziwe oszustwo, jakie jest planowane przez fałszywego proroka i jego zwolenników O Błogosławiona Matko Ocalenia, prosimy, módl się w tych trudnych czasach, za Kościół Katolicki i za naszego ukochanego papieża Benedykta XVI, aby złagodzić jego cierpienie. Prosimy Cię, Matko Ocalenia, abyś okryła wyświęcone sługi Boga Twoim świętym płaszczem, tak, a by otrzymali oni łaski bycia silnymi, wiernymi i odważnymi podczas prób, jakie przed nimi stoją. Módl się również, aby opiekowali się swoją trzodą, zgodnie z prawdziwymi naukami Kościoła Katolickiego. O Święta Matko Boga, udziel nam, tym, którzy są Twoją Resztą Kościoła na ziemi, daru kierowania, abyśmy mogli pomóc prowadzić dusze ku Królestwu Twojego Syna. Prosimy Cię, Matko Ocalenia, chroń uczniów Twojego Syna z dala przed oszustem, gdy starają się poszukiwać zabezpieczenia swoich dusz, aby być godnymi przekroczenia bram Nowego Raju na Ziemi. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(37) Modlitwa Krucjaty o zjednoczenie wszystkich dzieci Boga O drogi Jezu, zjednocz w miłości wszystkich Twoich ukochanych uczniów, abyśmy mogli na całym świeciegłosić prawdę o Twojej obietnicy wiecznego odkupienia. Modlimy się, aby te oziębłe dusze, które boją się ofiarować Ci samych siebie w myśli, ciele i duszy, zrzuciły zbroję pychy, otworzyły swoje serca dla Twojej miłości i stały się częścią Twojej świętej rodziny na ziemi. Ogarnij wszystkie te zagubione dusze, drogi Jezu, i pozwól naszej miłości, jako braciom i siostrom, podźwignąć ich z pustyni i zabrać z nami do łona Miłości i Światła Trójcy Przenajświętszej. W Twoje Święte Ręce składamy całą naszą nadzieję, zaufanie i miłość. Błagamy Cię, rozszerz rozmiar naszego oddania się, abyśmy mogli pomóc uratować więcej dusz. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(36) Pomóż mi czcić prawdziwego Boga Jezu, pomóż mi, bo jestem zagubiony i zdezorientowany. Ja nie znam prawdy o życiu po śmierci. Przebacz mi, jeśli Cię obraziłem oddawaniem czci fałszywym bogom, które nie są prawdziwym Bogiem. Uratuj mnie, pomóż mi dostrzec z jasnością prawdę i uratuj mnie od ciemności mojej duszy. Pomóż mi przyjść do światła Twego Miłosierdzia. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(35) Modlitwa za dusze, o wejście do Raju O Mój Jezu, pomóż mi wesprzeć Cię w uratowaniu Reszty Twoich dzieci na ziemi. Ja modlę się, żebyś Ty, za przyczyną Twojego Miłosierdzia, uratował dusze przed duchem ciemności. Przyjmij moje utrapienia, cierpienia i smutki w tym życiu, dla ocalenia dusz od ognia piekielnego. Napełnij mnie łaskami, bym mógł ofiarować Ci te cierpienia z miłością i radością w sercu, abyśmy mogli wszyscy, jako jedność, zjednoczyć się w miłości do Trójcy Przenajświętszej i żyć z Tobą w Raju, jako jedna święta rodzina. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(34) Mój dar postu dla Jezusa O Mój Jezu, pomóż mi na mój mały sposób Naśladować Twoje życie ofiary, aby ocalić ludzkość. Pozwól mi zaofiarować Ci dar postu przez jeden dzień w tygodniu w czasie Wielkiego Postu dla ocalenia całej ludzkości, Aby mogła przekroczyć bramy Nowego Raju na Ziemi. Ja ofiaruję Ci moje poświęcenie, kochany Jezu, z miłością i radością w moim sercu, aby pokazać Ci rozmiar mojej miłości. Tą ofiarą błagam Cię o ocalenie każdej duszy, która pozbawiła się łaski. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(33) Potwierdzenie przyjęcia Pieczęci Powstańcie teraz i zaakceptujcie Moją Pieczęć, Pieczęć Boga Żywego. Odmówcie tą modlitwę Krucjaty (33), dla potwierdzenia przyjęcia Mojej pieczęci i zaakceptowania jej z miłością, radością i wdzięcznością. O Mój Boże, Mój kochający Ojcze, z miłością i wdzięcznością akceptuję Twoją Bożą Pieczęć Ochrony. Twoja Boskość przejmuje w posiadanie na wieczność moje ciało i duszę. Ja skłaniam się przed Tobą w pokornej wdzięczności, Mój umiłowany Ojcze, i ofiarowuję Ci moją głęboką miłość i lojalność. Ja błagam Cię o ochronienie mnie i moich bliskich tą szczególną Pieczęcią! I ja składam moje życie dla służenia Ci na wieki wieków! Kocham Cię, Drogi Ojcze! Przynoszę Ci pocieszenie w tych czasach, Drogi Ojcze! Ofiaruję Ci Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo najmilszego Syna Twojego Na przebłaganie za grzechy świata i dla ocalenia wszystkich Twoich dzieci. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(32) Modlitwa o STOP dla aborcji w Irlandii O Matko Ocalenia, módl się za Swoje dzieci w Irlandii, aby zapobiec niegodziwemu aktowi aborcji, jaki jest nam narzucany. Ochroń ten religijny naród przed jeszcze większym zatonięciem w rozpaczy, oraz przed ciemnościami, jakie okrywają nasz kraj. Uwolnij nas od diabła, który chce zniszczyć Twoje jeszcze nienarodzone dzieci. Módl się, żeby owi przywódcy mieli odwagę i słuchali tych, którzy kochają Twojego Syna, dla postępowania zgodnie z naukami Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(31) O zastopowanie nikczemności europejskich przywódców O Mój Jezu, zezwól, aby moja modlitwa wezwała Twojego Ducha Świętego i aby zstąpił On na tych przywódców kierowanych pożądaniem, chciwością, skąpstwem i pychą dla zastopowania prześladowania Twoich niewinnych dzieci! Ja proszę Cię o powiedzenie STOP dla biedy, głodu i wojen wyniszczających Twoje dzieci! I ja modlę się, żeby europejscy przywódcy otworzyli swoje serca dla prawdy o Twojej Miłości! Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(30) Specjalna modlitwa udzielona przez Boga Ojca O Mój Ojcze Przedwieczny, Boże Stwórco Wszechświata, w Imię Twojego drogiego Syna, Ja błagam Cię, pozwól nam kochać Cię więcej. Pomóż nam być odważnymi, silnymi i nieustraszonymi w obliczu przeciwności. Przyjmij nasze ofiary, cierpienia i próby, jako dar przed Twoim Tronem, dla uratowania Twoich dzieci na ziemi. Zmiękcz serca dusz nieczystych. Otwórz ich oczy na prawdę o Twojej Miłości, aby mogły dołączyć do wszystkich Twoich dzieci w Raju na ziemi, jaki Ty z miłością stworzyłeś dla nas, podług Twojej Bożej Woli. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(29) O ochronienie praktykowania chrześcijaństwa O Panie Mój, Jezu Chryste, ja proszę Cię, abyś wylał Swojego Ducha Świętego nad wszystkie Twoje dzieci. Ja błagam Cię, przebacz tym, którzy w swoich duszach hołdują nienawiści wobec Ciebie. Ja modlę się, żeby ateiści otworzyli swoje zatwardziałe serca podczas Twojego Wielkiego Miłosierdzia. Modlę się też o to, żeby Twoje dzieci, które Cię kochają, mogły z poczuciem godności oddawać Ci cześć, Wznosząc się ponad wszelkie prześladowania. Ja proszę, napełnij wszystkie Swoje dzieci darem Twojego Ducha, aby mogły powstać z odwagą i poprowadzić Twoją armię do ostatecznej bitwy przeciw szatanowi, jego demonom i wszystkim tym duszom, które są niewolnikami jego fałszywych obietnic. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(28) Modlitwa o zjednoczenie wszystkich dzieci Boga O Boże Najwyższy, upadamy przed Tobą na kolana, prosząc usilnie o zjednoczenie wszystkich Twoich dzieci w walce o zachowanie Twoich kościołów chrześcijańskich na ziemi. Nie dozwól, aby różnice między nami, były powodem naszego podziału w tym czasie wielkiej apostazji na świecie. Za przyczyną naszej miłości do Ciebie, ukochany Ojcze, błagamy Cię o udzielenie nam łask, abyśmy kochali jeden drugiego w Imię Twojego Umiłowanego Syna, Naszego Odkupiciela, Jezusa Chrystusa. My wielbimy Cię! My kochamy Cię! My jednoczymy się, aby walczyć o siłę dla zachowania Twoich kościołów chrześcijańskich na ziemi w trakcie doświadczeń, jakim może będziemy musieli stawić czoła w latach, które nadchodzą. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(27) Modlitwa o pokój na świecie O Mój Jezu, ja błagam o Miłosierdzie dla tych, którzy cierpią z powodu straszliwych wojen. Ja proszę, żeby pośród tych torturowanych narodów, które są ślepe na prawdę o Twoim istnieniu, został zaprowadzony pokój. Proszę, okryj te narody mocą Ducha Świętego, aby powstrzymały swoje dążenie do władzy nad niewinnymi duszami. Miej Miłosierdzie nad wszystkimi Twoimi krajami, które są bezsilne wobec złych okrucieństw, jakie ogarniają cały świat! Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(25) Modlitwa o ochronę wizjonerów Matki Bożej O Boże Najwyższy, ja oręduję u Ciebie o zapewnienie ochrony wszystkim Twoim świętym posłańcom na świecie. Modlę się, żeby byli oni ochraniani przed nienawiścią innych. Proszę, żeby Twoje Najświętsze Słowo szybko rozchodziło się po całym świecie. Ochraniaj Twoich posłańców przed oszczerstwami, nadużyciami, kłamstwami i wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwem. Ochraniaj ich rodziny i przez cały czas osłaniaj ich Duchem Świętym, aby te posłania, które oni dają światu, były rozważane z sercem pokornym i skruszonym. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
!(24) Pan Jezus objawia odpust zupełny całkowitego rozgrzeszenia ! Posłanie Pana Jezusa dla Marii Bożego Miłosierdzia, wtorek, 31 stycznia 2012, godz. 21:30 Niechaj odmawiają tę modlitwę przez siedem kolejnych dni, i otrzymają dar całkowitego rozgrzeszenia oraz moc Ducha Świętego. „O Mój Jezu, Ty jesteś światłem ziemi! Ty jesteś płomieniem, który dotyka wszystkich dusz! Twoje Miłosierdzie i Miłość nie znają granic! My nie jesteśmy godni ofiary, jaką Ty poniosłeś przez Swoją śmierć na Krzyżu! My wiemy jednak, że Twoja Miłość dla nas jest większa niż miłość, jaką my mamy dla Ciebie. Udziel nam, O Panie, daru pokory, abyśmy zasługiwali na Twoje Nowe Królestwo! Napełnij nas Duchem Świętym, abyśmy mogli maszerować naprzód i prowadzić Twoją armię, Dla proklamowania prawdy Twojego Świętego Słowa i przygotowania naszych braci i sióstr Do Chwały Twojego Powtórnego Przyjścia na ziemię! My oddajemy Ci cześć! My wysławiamy Ciebie! My oferujemy samych siebie, nasze smutki, nasze cierpienia, jako dar dla Ciebie, aby ocalić dusze! My kochamy Ciebie, Jezu! Miej Miłosierdzie dla wszystkich Twoich dzieci, gdziekolwiek one się znajdują! AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(23) Modlitwa o bezpieczeństwo dla Papieża Benedykta. O Mój Ojcze Przedwieczny, w Imię Twojego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa, oraz cierpień, jakie On przeszedł, aby ocalić świat od grzechu, Ja modlę się teraz, żebyś ochronił Twojego Świętego Wikariusza, Papieża Benedykta, Głowę Twojego Kościoła na ziemi. Tak więc również i on może pomóc w ocaleniu Twoich dzieci i wszystkich Twoich wyświęconych sług od bicza szatana i panowania jego upadłych aniołów, które krążą po ziemi, kradnąc dusze. O Ojcze, ochroń Twojego Papieża, aby Twoje dzieci mogły być kierowane po właściwej drodze do Nowego Raju na ziemi. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(22) Modlitwa do odmawiania przez duchownych katolickich O Mój umiłowany Jezu, zachowaj mnie silnym i rozpal płomień mojej miłości do Ciebie w każdej chwili mojego dnia. Nigdy nie pozwól, żeby ten płomień miłości do Ciebie migotał albo zgasł. Nigdy nie pozwól mi osłabnąć, gdy nadejdzie pokusa. Udziel mi potrzebnych łask, żebym był wierny mojemu powołaniu, mojej pobożności, mojej wierności, i abym stał na straży nauczania ortodoksyjnego Kościoła Katolickiego. Ja ofiarowuję Ci moje posłuszeństwo o każdym czasie. Ja składam moje zobowiązanie walczenia w Twojej armii, tak, żeby Kościół Katolicki mógł znowu powstać w Chwale, aby powitać Cię, kochany Jezu, na Twoje Powtórne Przyjście. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Krucjata Modlitwy (21) Modlitwa dziękczynna do Boga Ojca Wychwalamy Cię i dziękujemy Ci, O Święty Boże, Wszechmogący Stwórco ludzkości, za miłość i współczucie, jakie masz dla ludzkiej natury. Dziękujemy Ci za Dar Ocalenia, jakim obdarzyłeś Twoje słabe dzieci. Błagamy Cię, O Panie, abyś ocalił tych, którzy postępują za diabłem, i aby ich serca otworzyły się dla prawdy ich życia wiecznego życia. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Krucjata Modlitwy (20) M-twa aby powstrzymać Anty-chrysta Och Boże Ojcze, w Imię Twojego drogiego Syna, Ja wołam do Ciebie, żebyś zapobiegł usidleniu przez Anty-chrysta dusz Twoich dzieci. Ja błagam Cię, Ojcze Wszechmogący, abyś powstrzymał go przed terroryzowaniem Twoich dzieci. Ja błagam Cię, abyś go powstrzymał od splugawienia Twojego stworzenia i proszę Cię byś miał miłosierdzie nad tymi biednymi duszami, które będą wobec niego bezsilne. Wysłuchaj mojej modlitwy drogi Ojcze i uratuj Swoje dzieci od tego strasznego zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Krucjata Modlitwy (19) Modlitwa za młodych ludzi Matko Ocalenia, Ja proszę Ciebie żebyś się modliła o Miłosierdzie dla młodych dusz, które są w tak straszliwej ciemności, że nie rozpoznają Twojego umiłowanego Syna, kiedy On przyjdzie, żeby zbawić całą ludzkość. Nie pozwól, aby przepadła nawet jedna dusza! Nie pozwól, aby nawet jedna dusza odrzuciła Jego Wielkie Miłosierdzie. Ja modlę się, Matko, żeby wszyscy zostali ocaleni i proszę Ciebie żebyś okryła te dusze Twoim Świętym Płaszczem, aby zapewnić im ochronę, jakiej potrzebują przed oszustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslisz, że Bóg będzie
zadowolony z klepania tych formułek? Nie lepiej swoimi słowami podziękować za wszystko co spotkało nas w dniu dzisiejszym i prosić o dalszą opiekę? Modlitwa to rozmowa z Bogiem, a nie bezmyślna recytacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Krucjata Modlitwy (18) M-twa o STOP dla Anty-Chrysta - 11 styczina 2012 O ukochany Jezu uratuj świat przed Anty-Chrystem. Wspomagaj nas przeciw niegodziwości i zasadzkom szatana. Uratuj od zła ostatnie resztki Twojego Kościoła. Daj wszystkim Twoim kościołom moc i łaski potrzebne by bronić się przed wojnami i prześladowaniem planowanymi przez szatana i jego armię terrorystów. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Krucjata Modlitwy (17) Modlitwa do Matki Ocalenia 1 stycznia 2012 Och Niepokalane Serce Maryi Matki Ocalenia i Pośredniczki Wszystkich Łask! Ty, która będziesz miała udział w ocaleniu ludzkości od nikczemności szatana, módl się za nami! Matko Ocalenia módl się, aby wszystkie dusze mogły być uratowane i przyjęły Miłość i Miłosierdzie okazywane przez Twojego Syna Pana Naszego Jezusa Chrystusa, który przychodzi po raz wtóry, aby uratować ludzkość i dać nam szansę wiecznego ocalenia. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Krucjata Modlitwy (16) Modlitwa o pozostanie mocnym czasie Ostrzeżenia 31 grudnia 2011 Och Mój Jezu zachowaj mnie silnym podczas tego procesu Twojego Wielkiego Miłosierdzia Daj mi łaski potrzebne, aby stać się małym w Twoich oczach Otwórz moje oczy na prawdę o Twojej obietnicy Wiecznego Zbawienia Przebacz mi moje grzechy i pokaż mi Swoją miłość i rękę przyjaźni Przygarnij Mnie w ramiona Świętej Rodziny, tak, abyśmy wszyscy mogli ponownie stać się jednością Ja kocham Cię Jezu i obiecuję od dnia dzisiejszego, że będę głosił Twoje Święte Słowo bez strachu w moim sercu i w czystości duszy na wieki wieków. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Krucjata Modlitwy (15) Podziękowanie za Dar Bożego Miłosierdzia 19 grudnia 2011, godz. 19:30 „Och Mój Ojcze Niebieski! Z głębokim uznaniem oddajemy Ci cześć za ofiarę, jaką złożyłeś, gdy posłałeś na świat Zbawiciela. Z radością i dziękczynieniem ofiarujemy Ci w pokornej wdzięczności naszą modlitwę za dar, jaki dajesz teraz Swoim dzieciom, Dar Bożego Miłosierdzia. Zlituj się nad nami Boże Najwyższy, abyśmy się stali godnymi i z wdzięcznością zaakceptowali to Wielkie Miłosierdzie. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×