Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niekrytykujsprawdz

MODLITWY, dzięki którym możesz rozmawiać i zbliżyć się do Boga.

Polecane posty

Gość Niekrytykujsprawdz
04.10.2012, 14:55 - Bóg Ojciec: Moja Ręka Sprawiedliwości oczekuje, aby ukarać te rządy, które knują krzywdzenie Moich dzieci tekst oryginalny Moja najdroższa córko, chcę, żebyś wiedziała, że choć świat będzie cierpiał wielkie oczyszczenie, które może być dotkliwe, to jednak Moje Miłosierdzie jest wielkie. Jestem oceanem Miłosierdzia i dokonam wielkich zmian, aby być pewnym, że wszystkie Moje dzieci zostaną uratowane od katastrofy. Katastrofa, o której wam mówię, dotyczy działań ukrytych sił zła na świecie, które starają się panować nad każdym narodem dla własnego, niegodziwego zysku. Tak wiele dusz odrzuca Miłosierdzie Mojego umiłowanego Syna. Tak wielu Go nie uzna. Oni nadal bezlitośnie zadają cierpienia tym, nad którymi mają władzę w przekonaniu, że ich grzechy pozostaną niezauważone. Mogą walczyć z Potęgą Mojej Ręki, ale Moja Ręka opadnie na nich i zniszczy ich. Z czasem rozpoznają Moc Boga, ale dla wielu z nich będzie już za późno. Każdy Mój Czyn, w tym wielkie cuda, zobaczy wkrótce cała ludzkość. Zrobię wszystko w imię Mojego Wielkiego Miłosierdzia, które pochłonie ludzkość jak wielki ocean, aby ją zbawić. Żaden człowiek nie pozostanie nietknięty przez Moje Dary. Kiedy się to stanie, będę ścigał tych ludzi, którzy Mnie odepchną, chociaż będą wiedzieli kim Jestem. Następnie, ci przywódcy na świecie, którzy nie wprowadzili Moich Bożych Praw i którzy biczują ziemię swoimi okrucieństwami wobec Moich dzieci, zostaną dopadnięci. Wtedy już nie pozwolę im uciec przed Moją Bożą Sprawiedliwością. W tych Orędziach są oni ostrzegani, aby się powstrzymali. Muszą modlić się o prowadzenie, jeśli czują się skrępowani lub pod presją, aby wprowadzać prawa nad narodami, które spowodują ucisk. Daję im teraz ten czas, aby zaprzestali takich działań i prosili Mnie, abym pomógł im przeciwstawić się niegodziwym reżimom, które są właśnie planowane przeciwko ich rodakom. Oni wiedzą, co mam na myśli. Jestem Stwórcą rodzaju ludzkiego. Znam każde Moje dziecko. Wiem, co widzą. Co czują. Co myślą. Znam też tych spośród nich, którzy przyrzekli czynić to, co powoduje ogromne cierpienia ludzi na całym świecie. Moja Ręka Miłosierdzia czeka, aby z powrotem doprowadzić was do bezpiecznego schronienia Mojego Królestwa. Moja Ręka Sprawiedliwości oczekuje, aby ukarać te rządy, które knują krzywdzenie Moich dzieci. Nie będzie pozwolenia na to, abyście doprowadzili do tego cierpienia. Ponieważ, gdy tylko wprowadzicie te odrażające dla Mnie prawa, aby uzyskać kontrolę nad tymi, którym służycie, ześlę taką karę, że nikt nie będzie miał najmniejszych wątpliwości, co było powodem takiej kary. Jesteście Moimi dziećmi i to do mnie musicie się zwrócić po ochronę. Bez Mojej ochrony, pozostaniecie na łasce szatana. Żebyście tylko nie zapomnieli o tym, że szatan nienawidzi wszystkich. Jednak z powodu jego potężnych i subtelnych sposobów uwodzenia, naśladujecie jego dążenie do władzy jak niewolnicy. Przedkładając władzę na tej ziemi, która może was wywyższyć i przynieść uznanie ponad drogi Pana, zostaniecie odrzuceni. To ostrzeżenie jest po to, aby upewnić się, że rozumiecie, iż jest tylko jeden Stwórca. Tylko jeden, który stworzył ludzkość. Jedyny, który ma moc położenia kresu wszystkiemu, co istnieje na ziemi. Bóg Najwyższy Stwórca wszystkich rzeczy widzialnych i niewidzialnych tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
06.10.2012, 23:05 - Światło Boga jest obecne w każdym z was, bez wyjątku tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, aby Mnie prawdziwie kochać, musisz patrzeć na innych Moimi Oczami. Kiedy patrzysz na inną osobę, patrz uważnie i spróbuj zobaczyć Moją Obecność, ponieważ ja jestem obecny we wszystkich duszach, nawet tych poczerniałych. Jestem tam. Spójrz, a zobaczysz Mnie. Jest to jedna z najbardziej niezwykłych łask udzielonych przez Mojego Ojca Przedwiecznego każdemu z Jego dzieci. Światło Boga jest obecne w każdym z was, bez wyjątku. To jest miłość, a każda dusza posiada zdolność do miłości. Kiedy będziesz patrzeć na innych Moimi Oczami, poczujesz miłość i to poruszy Twoją duszę tak, że nie będziesz mógł jej zaprzeczyć. Ta miłość jest prawdziwa, chociaż nie możesz jej zobaczyć ani dotknąć. Będzie ci również trudno wytłumaczyć to innym. Jednak ona tam jest. Gdyby wszystkie dzieci Boże oddawały cześć Bożej Obecności Mojego Ojca na świecie w Jego dzieciach, to na ziemi panowałby pokój. Szukajcie miłości, a ją znajdziecie. Poświęć czas na rozważenie tego, co ci teraz powiem. Światło Miłości Boga jest jak świecąca gwiazda, obecna w każdej duszy. W niektórych ona błyszczy jasno i można poczuć ogarniającą cię miłość, która płynie od tej osoby. W innych jest ona zaledwie nikłym przebłyskiem, trudnym do odkrycia, nie mniej ona tam jest. Kiedy patrzysz na innych, myśl o tym w ten sposób. Bóg stworzył każdego z was. W Jego Oczach jesteście braćmi i siostrami. Gdy widzi On Swoje dzieci okazujące sobie wzajemną miłość i szacunek, sprawia Mu to wiele radości. Kiedy walczą między sobą, zadają innym ciężkie doświadczenia i cierpienia, czuje On ogromny ból. Cierpi jak każdy rodzic, gdy Jego dzieci nie dzielą się Jego Miłością, Miłością, dzięki której ich stworzył. Pamiętaj również, że gdy ranisz innych, ranisz Mojego Ojca. On czuje ból, który zadajesz Jego dzieciom. Następnym razem, pomyśl dwa razy, zanim surowo osądzisz innego lub okażesz swoją nienawiść wobec drugiego. Kiedy tak czynisz, twoje postępowanie nie podoba się Mojemu Ojcu. Jeśli ktoś cię rani, módl się za niego. Ponieważ, gdy powstają napięcia i brak okazywania miłości między dwojgiem ludzi, jest to spowodowane przez złe duchy. Wznieś się ponad tę pokusę. Kochaj innych. Traktuj ich z szacunkiem. Spójrz na nich Oczami Boga. Gdy tak będziesz działać, odnajdziesz miłość. Przekonasz się, że wtedy jest łatwiej żyć ze sobą i wzajemnie akceptować swoje wady. Twój Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
07.10.2012, 11:00 - Maryja Panna: Płaczę za nich krwawymi łzami i ciężko Mi na sercu tekst oryginalny Moje dziecko, proszę, módl się za Moje dzieci, których liczba rośnie każdego dnia. Nie wierzą ani nie potrafią uwierzyć w Mojego Syna i skierować się na inną drogę. Płaczę za nich krwawymi łzami i ciężko Mi na sercu. Jak bardzo są zgubieni i jaką wielką czują pustkę. Modlę się, żeby Bóg w Swoim Miłosierdziu, szybko otworzył ich zatwardziałe serca. Moje dziecko, Ostrzeżenie jest blisko. Moje dzieci muszą się przygotować. Ci, którzy unikają tych Świętych Orędzi od Mojego Syna i Mojego Ojca Przedwiecznego, będą musieli odpowiedzieć przed Bogiem. Wielu szkodzi tej Misji i zachęca dusze do odwrócenia się od niej. Wiele takich dusz zmarło w międzyczasie w grzechu śmiertelnym. Gdyby zaakceptowały modlitwy przekazywane ludzkości, to dzięki Modlitwom Krucjaty, mogłyby zostać uratowane. Tym, którzy nie przyjmują tych orędzi nie wolno współpracować ze złym duchem, aby podważać Słowo Boże. Musicie modlić się o niezbędną pomoc, aby odnaleźć w sobie pokój. Zostało przepowiedziane, że prorok końca czasu nie zostanie przyjęty, nastąpi jednak wiele nawróceń, poprzez rozprzestrzenianie się w Słowa Bożego. Na własne ryzyko odrzucacie pomoc, która jest w tym czasie wysyłana z Nieba, aby pomóc zbawić wasze dusze. Nie obrażajcie Mojego Syna, przez odmowę słuchania. Możecie odrzucić te Orędzia z Nieba, ale dopiero wtedy, kiedy już je przeczytacie, najpierw jednak musicie wysłuchać tego: Wasza wolna wola oznacza, że możecie wybrać drogę, którą chcecie iść. Wasza wolna wola nie oznacza, że macie prawo do świadomego bluźnienia przeciwko Duchowi Świętemu. Gdy nastąpi Ostrzeżenie, zostaniecie napełnieni Światłem Prawdy. Wasza dusza zostanie oświecona i zobaczycie jakich dobrych i jakich złych uczynków dokonaliście w waszym życiu. Na tym etapie wielu z was przyjmie miłość Boga. Niestety, wielu będzie zbyt upartych, aby uznać swoje winy. Zostaną odrzuceni i będą strasznie cierpieć. Bądźcie gotowi w każdym czasie. Czas jest krótki. Wasza ukochana Matka Matka Boża Matka Zbawienia tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
ciekawy komentarz "No właśnie. Na marginesie to nie będzie zwykły RFID czy MIFARE, ale gó*no zawierające dodatkowo źródło zasilania w postaci baterii litowej. Bateryjkę taką najłatwiej ładować mini płyteczką Peltiera. Dlatego w laboratoriach stwierdzono, że najlepiej umiejscawiać takie chipy na skroni bądź dłoniach gdzie jest najwyższa różnica temperatur. Bateria jest potrzebna np. do zasilania nadajnika dalekiego zasięgu do śledzenia gościa. Lit powoduje wrzody i śmierć a taka ma być śmierć chipowców"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
zapraszam do obejrzenia filmiku po wyzej w linku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
08.10.2012, 19:00 - Zapowiedź ogłaszająca Moje Powtórne Przyjście nastąpi nagle tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, wzywam wszystkich Moich wyznawców, aby byli silni w tym czasie. Moje Święte Słowo, Mój Dar dla ludzkości, przekazywany przez te orędzia, będzie przedmiotem wielkiej krytyki. Musisz pozostać silna, gdy Moje Słowo jest rozszarpywane i lekceważone. To będzie bardzo trudne, ale musisz wytrzymać to cierpienie, ponieważ to jest dopiero początek. Wróg będzie wzrastał w siłę i niszczył Moje orędzia przekazywane dla każdego z was, aby wasze dusze mogły być zbawione. On zlicza każdą duszę, którą uwiedzie, a następnie odciąga je z dala od Moich orędzi. Czyni to najpierw przez kuszenie wierzących, aby nie współpracowali ze Mną dla ocalenia waszych braci i sióstr. On nie chce, abyście się modlili o zbawienie ich dusz. Każdy sługa Mojego Kościoła, który zabrania wam modlić się Moimi Modlitwami Krucjaty potrzebuje waszej modlitwy. Nie mogą powstrzymywać rozpowszechniania Moich modlitw. Kiedy tak robią, potrzebują waszej pomocy. Niestety, wiele dusz, będą odciąganych od Mojej misji, ostatniej tego rodzaju na świecie. Te czasy ujrzą postępujący podział Mojego Kościoła. Jedna strona cierpi chroniąc Moją Ewangelię, druga stara się na nowo wymyślić Mój Kościół, zmodernizować Moje nauczanie i wprowadzić rozwiązłe prawa do Mojego Kościoła. Odważnie powstańcie i zjednoczcie się, gdyż ten czas już prawie nadszedł i usłyszycie o tych nowych zwyczajach, z których żaden nie będzie zawierać Mojej prawdziwej Ewangelii, Mojego nauczania czy Prawdy. Próby te wyłonią się jak wielkie barykady. Wy, Moi uczniowie będziecie czuć się jak złapani w potrzask. Będziecie czuli się bezradni i popłyną wam łzy. Wasza słabość będzie waszą siłą. Właśnie przez wasze cierpienie, gdy będziecie świadkami tego strasznego biczowania spowoduje, że staniecie się silni. Ponieważ każdą próbę można znieść w Moje Imię, Ja uczynię was jeszcze silniejszymi. Wytrwajcie, a Ja będę wam błogosławił udzielając łaski siły, odwagi i pewności. Jesteście Moją armią, promieniem Mojego światła w świecie. Zostaną podjęte wszelkie próby, aby stłumić to światło, ale będą one nieskuteczne. Promienie waszego światła, wasza miłość do Mnie, będą tak świecić, że staną się one jak latarnia morska, a w końcu jak ogień. Ten ogień Ducha Świętego, który ogarnie każdego z was, będzie sięgać swoimi płomieniami do każdego zakątka świata. To wy tego dokonacie, Moja droga armio. Będziecie prowadzeni przez Niebo. Będzie maszerować naprzód. Zdepczecie nikczemną armię biednych dusz, pod rozkazami szatana, a oni będą wobec was bezsilni. Wkrótce potem Chwała Mojego Wielkiego zwiastowania objawi się światu. Zapowiedź ogłaszająca Moje Powtórne Przyjście nastąpi nagle. Będzie ona także nieoczekiwana, jednak zostaliście dobrze przygotowani. Dzięki temu przekazany wam będzie wielki Dar Życia Wiecznego. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytyka polityczna to lewicowe
Maryja w Medjugorie ostrzega przed fałszywymi objawieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjfljkhd\s
fauszywe objawienia beda stawialy na piedestale osobe ktora je glosi pozostawiajac Boga w cieniu najwazniejsza powinna byc wiadomosc z Gory i powinna uczyc otwarcia sie na Ducha Sw mowic o Chrystusie i o Bogu i Milosierdziu Bozym nie wolno odrzucac proroctw-trzeba patrzec jakie sa ich owoce i czy sa tez zgodne z Biblia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfvj\dhs
Mojim zdaniem najwazniejsze jest zaufanie Bogu. Bog jest miloscia jakiej nie jestesmy naszym umyslem ogarnac, ale mozemy ku Bogu sie zblizyc. Nie musimy o konkretnej godzinie odmawiac rozanca, Bog lubi bardzo spontaniczna modlitwe, rozmawiajmy z Nim jak z Ojcem lub jak z najlepszym przyjacielem. On nas kocha my jestesmy Jego dziecmi. Czemu mamy sie od Najwyzszego Dobra odwracac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgvhv
Czy to takie trudne - otworzyc serce? czasem nie trzeba mowic po prostu nic, wystarczy otworzyc serce i zaufac jakie to niezrozumiale dla mnie ze ludzie chetniej kochaja drugiego czlowieka ktorego milosc niesie z soba niejednokrotnie zawod i cierpienie, udane zwiazki sa tylko dla wybranych Milosc Boza jest niezawodna i daje ogromna radosc. Wystarczy Bogu zaufac, a rozlewa On ogrom radosci i oswietla sciezki, rozjasnia umysl, obdarza, prowadzi, czyni cuda, chce pokazywac nam jak bardzo nas kocha! Ale my mamy zamkniete serca i to Boga bardzo zasmuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgvhv
V: Nie, nie. Bóg pozwalał na to i myślę, że to było dla mojego oczyszczenia i rozeznawania. Demon nigdy nie dał przesłania dobrego i stosownego. Czasem mogło się wydawać dobre, ale on zawsze się pod nim „podpisywał. Nie chcę przez to powiedzieć, że podpisywał się własnym imieniem, ale nie potrafił się pohamować przed zostawieniem jakiegoś małego śladu, który go ujawniał. Wtedy mogłam sobie zdać sprawę, że to on i to bardzo szybko. Mówi trzy, cztery słowa, ale przy piątym już wiadomo, że to jest demon. Nigdy nie wpadałam w panikę, kiedy go odkrywałam, mówiłam tylko: „No, proszę, to znowu on próbuje mnie zwieść. Kiedy się orientowałam, że to on, wtedy mnie znieważał i znikał. To stało się wiele razy. Jezus na to pozwalał. Mówił mi: „Pozwalam na to, aby ludzie zrozumieli, że demon istnieje. Pozwalam nawet na to, aby usłyszano jego słowa. Jezus chce więc w ten sposób ukazać, że demon istnieje. Pan mówił często, że ostatnia zasadzka demona polega na przekonywaniu ludzi o tym, że on już nie istnieje. NCH: Zatem myśli pani, że czasem była wystawiona na spotkania z szatanem dla własnego oczyszczenia, ale również po to, aby się nauczyć rozeznawania, czyli poznawać różnicę pomiędzy Jezusem a szatanem? Myślę, że lepiej się pani dowiedziała, jaki jest Bóg, poznając jego przeciwnika i zapragnęła pani jeszcze bardziej Chrystusa oraz tego, co sprawiedliwe. V: Tak. Tak wielka była różnica. Jezus na to pozwala, aby ludzie pojęli, że szatan istnieje naprawdę i że nie jest tylko mitem. Wielu myśli, że piekło nie istnieje. Cóż za głupota! To, czego Kościół zawsze nauczał, jest prawdą: piekło istnieje. To rzeczywistość. Szatan jest bytem, duchem, demony są upadłymi aniołami. NCH: To potwierdza nauczanie Kościoła i to, co napisał C. S. Lewis: „Największy podstęp demona to sprawić, żeby ludzie uwierzyli, że on nie istnieje! A jak pani opisałaby dar rozeznawania? V: Nie wystarczy stwierdzić, że Jezus nauczył mnie rozeznawać przez kilka doświadczeń. Bóg dał mi dar rozeznawania. To prawdziwy dar, gdyż Bóg otwiera rozum, umysł, aby wlać dar rozeznawania. To dar bardzo czuły. Dzięki niemu już po przeczytaniu kilku słów można powiedzieć, czy to lub tamto orędzie pochodzi od Boga czy też nie. Jest zawsze coś, co o tym mówi. fragment wywiadu z Vassula Ryden sprzed kilunastu lat Vassula nadal otrzymuje proroctwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
09.10.2012, 21:31 - Ta nowa, jedna światowa religia będzie oddawała hołd bestii tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, wiele dusz jest w tym czasie czujnych, gdyż są oni świadkami szybkich zmian w Moim Kościele katolickim, które teraz zaczynają się ujawniać. Zaczynają się pojawiać znaki ukazujące to, co przepowiedziałem przez ciebie. Już można zauważyć brak dostępu do Mszy. Dostęp do Eucharystii nie jest już tak łatwy. Sakrament Spowiedzi jest ograniczony w wielu Moich Kościołach. Wiele Moich kościołów nie posiada kapłanów, aby nimi kierować. Tak wiele Moich kościołów jest opuszczanych w tym czasie ucisku, że wkrótce te kościoły zostaną przekazane biznesmenom. Dlatego, gdy wiara chrześcijan jest poddawana próbie, ważne jest, aby w dalszym ciągu modlić się Moimi Modlitwami Krucjaty. Wkrótce nowi słudzy zostaną wprowadzeni do Kościoła katolickiego i do innych Kościołów chrześcijańskich. Początkowo różnice między religiami będą zacierane tylko przy ich granicach. Następnie, w krótkim czasie już nie rozpoznacie Mojego Nauczania, ponieważ ono niezauważalnie zniknie. Ich miejsce zajmie szereg niejasnych, ale poetyckich wypowiedzi, które będą zachęcać do grzechu. Kłamstwa przedstawiane osobom praktykującym, nie podejrzewającym niczego złego, początkowo nie zostaną przez nich zauważone. Jednak wkrótce pojawi się u Moich wyznawców głęboko niepokojące odczucie, że coś jest nie tak. Ostateczne oszustwo nastąpi wtedy, gdy Święte Sakramenty zostaną zastąpione pogańskimi namiastkami. Wszystkiemu będzie przewodniczył fałszywy prorok, który będzie rościł sobie prawo do tego, aby być najwyższym kapłanem nad wszystkimi religiami połączonymi w jedną. Ta nowa, jedna światowa religia będzie oddawała hołd bestii. Wszyscy ci, którzy ślepo za nim podążą, zostaną pochłonięci przez bestię i na zawsze będą dla Mnie straceni. Szybkość z jaką to się to stanie, zaskoczy Moich wyznawców. Plan jest starannie realizowany. Kampania, aby przekształcić wrogie nastawienia Chrześcijan do świeckich praw w ich akceptację, jest przeprowadzana profesjonalnie. Jest ona planowana wśród wielu narodów, przez jedną grupę, która wykorzystuje sławne osoby, celebrytów i figurantów, szanowanych przez większość ludzi, aby popierali ich nikczemne kłamstwa. Uważajcie. Nie przyjmujcie kłamstw. Nie angażujcie się w plan zbezczeszczenia Mojego Świętego Imienia. Wasz Jezus Król i Zbawiciel wszystkich ludzi tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Miałam problemy z dodawaniem wypowiedzi... Tak, to ten sam film. Kochani bądźmy czujni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianiemaryjama twarz
chorechorechorechorechorechorechorechorechorechore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanktology????????
Czy to ta religia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
10.10.2012, 21:50 - Pogaństwo będzie wymuszane na wszystkich Kościołach Bożych tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, powiedz światu, że musi się obudzić ze swojego uśpienia. Jeśli nie, to nie zobaczą jak się ujawniają niegodziwe plany, które zapowiadałem jakiś czas temu. Mówię o powszechnej dominacji, która została zorganizowana, aby zniszczyć chrześcijaństwo. Mój Kościół jest dziesiątkowany cegła po cegle. Moi wyświęceni słudzy celowo są atakowani do granic wytrzymałości. Mój Kościół jest również zbezczeszczony przez tych, którzy oddają cześć bestii. Ci obłudni oszuści nie są chrześcijanami. Praktykują okultyzm i przenikają wszystkie organizacje, w tym różne Kościoły i religie. Ich szczególnym celem jest Kościół katolicki. Ten Kościół jest najbardziej przez nich znienawidzony. Ich kłamstwa sprawiły, że katolicy są zbyt zawstydzeni, aby powstać i bronić swojego Kościoła. Ich kłamstwa sprawiły, że bardzo trudno jest Chrześcijańskim Kościołom stawać w obronie Świętych Sakramentów w formie nakazanej przez Boga. Pogaństwo będzie wymuszane na wszystkich Kościołach Bożych i biada człowiekowi, który stanie do obrony Prawdy Bożej. Nadszedł czas na podział ludzkości. Przyjdę i podzielę ziemię. Ci, którzy będą wierni Mojemu Nauczaniu, zostaną przygarnięci do Mojego Łona. Ci, którzy przeciwstawiają się Bogu i bluźnią przeciw Prawdzie, zostaną odrzuceni. Bitwa już się rozpoczęła. Dowody są przedstawiane. Jest jeszcze czas, aby wybrać pomiędzy kłamstwami tej satanistycznej grupy, która przychodzi przebrana za owce, a Prawdą, o której powiedzą wam, że jest kłamstwem. Musicie być czujni przez cały czas. Miejcie oczy szeroko otwarte. Odwracajcie się od tych, co będą bluźnić przeciw Mojemu Imieniu, Mojemu Ciału, Mojemu Słowu. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
11.10.2012, 10:03 - Wielu z was zaprze się Mnie przez przyjęcie tych niegodziwych, nowych praw tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, trudności, których doświadczają Moi uczniowie w tym czasie są dwojakiego rodzaju. Po pierwsze, muszą przyglądać się tej paradzie kłamstw, za którymi stoi siła świeckich rządów. Te kłamstwa, w postaci nowych, proponowanych praw, nowych pomysłów i nowych zasad zmierzają do jednego. Łamią Prawa Boże. Są to prawa tolerancji, które dają swobodne przyzwolenie na to, żeby grzeszne czyny były chronione w waszych konstytucjach i kościołach. Drugie cierpienie będzie z powodu presji wywieranej na was, gdy będziecie mieli odwagę głosić Prawdę, Słowo Boże. Odwaga mówienia Prawdy, Moja córko, spotka się z ostrym sprzeciwem. Będą was wtedy oskarżać, że nie postępujecie nie po chrześcijańsku i jesteście pozbawieni tolerancji. Widzicie jak działa szatan? Zwodzi te słabe dusze, by uwierzyły w kłamstwa i zaakceptowały grzech poprzez zaprzeczenie mu, jakby w ogóle nie istniał. Ci ludzie pochodzący ze wszystkich narodów i najściślej ze sobą powiązani zwiększają presję, aby zniszczyć Moje chrześcijańskie Kościoły i doprowadzić do tego, żeby grzech stał się łatwy do zaakceptowania. Mają oni na celu uciszyć Moich wyznawców i ich zdolność do otwartego głoszenia Prawdy Mojego Świętego Słowa. Będziecie cierpieć z powodu tych obrzydliwości. Gdy tego doświadczacie, pamiętajcie, że ściśle łączę się z waszymi sercami. Proszę, abyście przez wzgląd na Mnie, byli silni. Musicie modlić się za te biedne, zwiedzione dusze, gdyż są pionkami w podłej grze, uknutej przez tych, którzy oddają cześć szatanowi. Nie dajcie się zwieść, bo kiedy już będziecie myśleć, że ich nikczemność przebrana za tolerancję i poszanowanie praw innych ludzi, już owładnęła ludzkością, to wtedy właśnie walka się nasili. Ręka Mojego Ojca uderzy z taką siłą, że ci sprawcy zostaną zmieceni. Nigdy nie wolno wam rozpaczać i uważać, że ta grupa pokona Moich uczniów. Oni nigdy nie będą w stanie tego zrobić, choć czasem może się tak wydawać. Obudźcie się, Moi wyświęceni słudzy. Nie możecie dać się zastraszyć ani dać się wciągnąć do tego przebiegłego planu, mającego na celu zbezczeszczenie Słowo Boże. Musicie utrzymać w mocy Moje Nauki, Nauki waszego Zbawiciela i nigdy się Mnie nie zaprzeć. Jednak będziecie do tego kuszeni. Wielu z was zaprze się Mnie, akceptując te niegodziwe, nowe przepisy. Jeśli tak zrobicie, będę czekał, gdyż jeśli Mnie zawołacie, podniosę) was. Podtrzymam was Moją Boską Interwencją. Proszę, odmawiajcie tę Litanię (3) Obrona Słowa Bożego O drogi Jezu, chroń nas od kłamstw, które obrażają Boga. Chroń nas od szatana i jego armii. Pomóż nam bardziej Cię kochać. Wspieraj nas w naszej walce. Broń nas w naszej wierze. Prowadź nas do Twojego bezpiecznego schronienia. Pomóż nam powstać i bronić Twojej Świętej Woli. Wzmocnij nasze postanowienie bycia Twoimi prawdziwymi uczniami. Daj nam odwagę. Daj nam zaufanie. Prowadź nas drogą Prawdy. Broń nas przed wrogiem. Wylej na nas Łaski Ochrony. Pomóż nam uniknąć pokusy. Przybliż nas do Twojego Najświętszego Serca. Pomóż nam pozostać wiernym Tobie przez cały czas. Amen. Idź, Moja Armio, ze spokojem i w pokoju wiedząc, że jestem blisko waszych serc w tych strasznych czasach. Gdy poczujecie się samotni, zagubieni lub porzuceni, pamiętajcie o tym. Ponieważ właśnie wtedy będę najbliżej was. To właśnie wtedy wasza słabość okaże się wielką siłą, a jednocześnie to co było postrzegane jako siła waszego wroga zmaleje do zera. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frtgyh
co to /atak moherów , moheriada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
12.10.2012, 23:15 - W Nowym Raju złożonym z 12 narodów będą różne poziomy tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, Moja miłość jest tak potężna, że jest już odczuwana przez tych, którzy nie znają Boga. Pomimo zła obecnego w świecie, człowiek czuje teraz w swoim sercu miłość do innych, co jest w sprzeczności z zepsuciem, które jest obecne w duszach i to ich zaskoczy. Tak niespodziewanie ta fala miłości przeniknie ich dusze, że wielu doprowadzi do łez. Te łzy miłości, tak czyste w ich sercach spowodują ich rozdarcie na pół. Nie będą wiedzieli dlaczego mają takie uczucie wobec swoich braci i sióstr. Odczują również tę prawdziwą i wyjątkową miłość do ich Stwórcy, Boga Ojca. Jednak nie rozpoznają, że On istnieje. Zamiast tego, wielu będzie się błąkać i pytać samych siebie. Czym jest ta niesamowita, ale potężna miłość, którą odczuwam w moim sercu? Jak to możliwe, skoro nie ma Boga? Jak mogę czuć tę miłość, jeśli jestem tylko wynikiem ewolucji; produktem cząsteczek pochodzących z ziemi? Prawda, Moje dzieci, jest taka. Nie jesteście cząstką ziemi, odpryskiem czasu. Jesteście żywymi istotami, żywymi duszami, które mają zdolność do życia wiecznego, bez końca. Cierpicie z powodu grzechów Adama i Ewy, waszych pierwszych rodziców. Możecie się uśmiechać, drwić lub ośmieszać to, co uważacie za zmyślone opowiadanie, ale Prawda jest taka, że żyjecie niedoskonałym życiem. To życie w cierpieniu jest spowodowane grzechem waszych pierwszych rodziców. Splamieni ich grzechem, jesteście ślepi na Bożą Prawdę, przez tego samego węża, który ich zwiódł. Uważacie, że żyjecie w świecie realnym, w świecie materii, która ma ograniczoną trwałość. Wasze życie na ziemi jest krótkie. Wasze ciała starzeją się. Wasze zdrowie się pogarsza. Z czasem wasze ciała umierają. Zapomnijcie o swoim duchu, swojej duszy, a staniecie się niczym. Uznajcie, że jesteście dziećmi Boga, a życie na ziemi stanie się ważniejsze, gdy będziecie żyć według Prawa Bożego. Wasze życie zostanie przedłużone i otrzymacie wielki Dar, Życie Wieczne. Gdybyście zobaczyli przebłysk tego życia, tylko na jedną godzinę, nigdy nie obrażalibyście Mojego Ojca. Musicie wiedzieć, że otrzymacie te Dary. Będziecie żyli z całą rodziną, z tymi, którzy umarli w stanie łaski i tymi, którzy będą stanowić Moją armię reszty na ziemi. Wasze ciała zostaną oczyszczone i stworzone na nowo do stanu doskonałości w takim wieku, w jakim przyjęliście Miłość Boga. Będziecie żyli w miłości i pokoju ze swoimi bliskimi i bliźnimi. Nikomu z was niczego nie będzie brakowało. W Nowym Raju złożonym z 12 narodów będą różne poziomy. Na dolnym poziomie będą miasta i wsie, wszystkie współpracujące, czerpiąc ze źródła pokoju, miłości szczęścia i zadowolenia. Nikomu niczego nie będzie brakowało. Ja będę ich Królem, ich Mistrzem i będę królował pośród nich w Mistycznym Zjednoczeniu. Potem będą wyższe poziomy. Będą one utrzymywać wszystkie narody w łączności z Moim Nauczaniem, a wszyscy ludzie będą złączeni w pełnej harmonii ze sobą i z ziemskimi zwierzętami, zarówno dużymi jak i małymi. Wszyscy będą żyli dzięki jedzeniu z Drzewa Życia. Nikomu nie zabraknie pożywienia. Wtedy będą rządy narodów. Zapewnią one, że wszystko będzie zgodnie z Moim Nauczaniem. Moje rządy będą kierowane przez Moich świętych i apostołów. Tak będzie aż do samego końca, gdy nastąpi drugie zmartwychwstanie zmarłych, do ostatniego starcia. Szatan zostanie uwolniony wraz ze swymi demonami na krótki okres. Wtedy wszelkie zło zostanie zniszczone. Moje Miłosierdzie zostanie wreszcie przedstawione światu w połączonych Nowych Niebiosach z Nową Ziemią. Wtedy wszystko zostanie odsłonięte, gdy tajemnica Boga ukaże się wszystkim w jego pełnej i ostatecznej Chwale. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
13.10.2012, 16:10 - Wtedy zostaną wprowadzone powszechne szczepienia, które was zabiją, jeśli je przyjmiecie tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, proroctwa przepowiedziane w Fatimie zaczynają się teraz ukazywać światu. Jeden światowy rząd, utworzony w tych narodach, które niestrudzenie pracują razem, prawie zakończył swoją pracę, która wkrótce ma zostać przedstawiona światu. Jej wynikiem będzie jedna, nowa światowa religia, obrzydliwość w oczach Mojego Ojca. Mój Kościół został opanowany przez wrogów, którzy są wewnątrz niego, jak wilki w owczej skórze. Oszukują wszystkich, z którymi się zetkną. Wtedy zostaną wprowadzone powszechne szczepienia, które was zabiją, jeśli je przyjmiecie. To czas, kiedy tylko modlitwa, wiele modlitw, mogą złagodzić skutki tego strasznego zła wytworzonego przez elitarną grupę ludzi u władzy. Pracują w każdej części waszych rządów i ci, którzy pracują, ramię w ramię z nimi, każdego dnia wiedzą, co robią. Są tak przebiegli, że przedstawią każdy zły uczynek, jako wspaniałą rzecz, znakomicie służącą ludzkości. Zrobią wszystko, aby zbezcześcić wszystko to, co ma związek z Bogiem. Będą szerzyć i promować pogaństwo. Dzieci Boże, które zaakceptują ich prawa i ich nauki, zostaną opanowane przy pomocy ich niegodziwych metod. Musicie się modlić o ochronę, ale przede wszystkim musicie modlić się za te dusze. Ponieważ Mój Ojciec zamierza ich ukarać. On wybierze każdego z nich z osobna i wyniszczy. Bez waszych modlitw oni będą zgubieni i zostaną wrzuceni do jeziora ognia. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
14.10.2012, 18:10 - Ci, którzy z zimną krwią dopuszczają się morderstwa, mogą zostać uratowani dzięki waszym modlitwom tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, nigdy, ani przez chwilę nie przypuszczaj, że ci, którzy popełniają straszne grzechy i których złe uczynki są przyczyną okrucieństwa świata, nie mogą być zbawieni. Ci, którzy z zimną krwią dopuszczają się morderstwa; wykonując wyroki na swoich rodakach i zabijają własne dzieci, które są jeszcze w łonie matki, mogą zostać uratowani dzięki waszym modlitwom. Wiele takich dusz nie będzie szukać odkupienia w Moich Oczach, gdyż nie widzą nic złego w tym, co robią. Ich zbawienie zależy od waszej modlitwy. To są te dusze, których najbardziej pragnę. Te zagubione dusze są tak daleko ode Mnie, że tylko poprzez cierpienia dusz ofiar i modlitwy Moich uczniów, będą mogli być zbawieni. Nawet ci, którzy świadomie czczą szatana i którzy wiedzą, że istnieję, ale którzy nadal kpią ze Mnie, także mogą być uratowani od wiecznego potępienia. Wzywam was wszystkich, abyście wołali do Mnie tą Modlitwą Krucjaty pragnąc odkupienia dla tych dusz w grzechu śmiertelnym, które popełniają morderstwa. Modlitwa Krucjaty (80) Za dusze tych, którzy popełniają morderstwa O drogi Jezu, Błagam o miłosierdzie dla tych, którzy popełniają morderstwa. Nalegam o łaskę dla tych, którzy są w stanie grzechu śmiertelnego. Ofiaruję własne cierpienia i niedogodności dla Ciebie, abyś otworzył Swoje serce i odpuścił im ich grzechy. Proszę, abyś osłonił Swoją Najdroższą Krwią wszystkich ze złymi zamiarami w duszach, aby mogli zostać obmyci ze swoich win. Amen. Pamiętajcie, że nawet jeśli ich grzechy mogą was odrzucać, Moi wyznawcy, to te dusze potrzebują waszej pomocy. Zostały one zaatakowane przez złego ducha i wielu z nich nie widzi różnicy między dobrem a złem. Są to te dusze, które sprawiają Mi największą udrękę i ból. Moje cierpienie wydłuża się, żeby każdy z nich mógł zostać odkupiony. Idźcie, Moi uczniowie i pozwólcie Mojej miłości i pokorze zalać wasze serca, abyście dzięki swojej hojności w cierpieniu mogli pomóc uratować te biedne, zagubione dzieci Boga. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Właśnie dlatego ludzie wstydzą się mówić o swojej religii... Bo chrześcijanie postrzegani sa za "moherow" , mośków... i innych wielce uciśnionych... Błędne myślenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnvfglkzjn
Pan wystawia nas na proby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnvfglkzjn
Pan wystawia nas na proby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnvfglkzjn
Jak mozna tylko po takim okresleniu zawstydzic sie siebie i swojego Boga hm??? Czlowiek ktory naprawde gleboko wierzy nawet jesli uslyszy ze jest moherem nic sobie z tego nie zrobi Jezus nie takie rzeczy wycierpial, ale o wiele wiecej Ja sie tam wyzwisk nie boje-chodze do kosciola i nie wstydze sie tego Moj Bog to najwspanialszy przyjaciel, wszechmocny i kochajacy doskonala, bezwarunkowa miloscia-czego mam sie wstydzic? Zal mi tych, ktorzy tej Bozej Milosci w sobie nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnvfglkzjn
Jak mozna tylko po takim okresleniu zawstydzic sie siebie i swojego Boga hm??? Czlowiek ktory naprawde gleboko wierzy nawet jesli uslyszy ze jest moherem nic sobie z tego nie zrobi Jezus nie takie rzeczy wycierpial, ale o wiele wiecej Ja sie tam wyzwisk nie boje-chodze do kosciola i nie wstydze sie tego Moj Bog to najwspanialszy przyjaciel, wszechmocny i kochajacy doskonala, bezwarunkowa miloscia-czego mam sie wstydzic? Zal mi tych, ktorzy tej Bozej Milosci w sobie nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×