Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niekrytykujsprawdz

MODLITWY, dzięki którym możesz rozmawiać i zbliżyć się do Boga.

Polecane posty

Gość Niekrytykujsprawdz
y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja historia28
Bogu niech beda dzieki ze man oredzia i takich ludzi posyla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja historia28
*nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Kolejna Krucjata Modlitwy (77) Za Wielką Brytanię O Najwyższy Ojcze Niebieski, Boże, Stworzycielu człowieka, proszę, usłysz moją modlitwę. Błagam Cię, ocal Anglię ze szpon zła i dyktatury. Proszę Cię, abyś zjednoczył nas wszystkich, wszystkie religie, wyznania wiary i rasy jako jedną rodzinę w Twoich Oczach. Obdarz nas siłą, by zjednoczyć się w ruchu oporu wobec każdego prawa postulującego nielegalność Twojego Nauczania. Obdarz nas mocą i odwagą, abyśmy nigdy Ciebie nie zapomnieli i dopomóż nam ocalić wszystkie Twoje dzieci poprzez nasze modlitwy. Doprowadź wszystkich moich braci i siostry do jedności, aby złożyć hołd Twojej obietnicy obdarzenia nas życiem wiecznym i zaprowadź nas do Twojego Raju. Amen. http://www.internetgebetskreis.com/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zew ryczacej gesi
Alphonsine mówi także, że Maryja przybyła do Kibeho, aby przygotować świat na przyjście swojego Syna. W Kibeho mówi się więc, że świat się skończy, że zbliża się nadejście Jezusa, że koniec świata nie jest karą, ale że był on przewidziany od zawsze. Maryja przychodzi nas o tym uprzedzić i przygotować na przyjście swojego Syna. Musimy cierpieć z Jezusem, modlić się, być apostołami, aby przygotować się na Jego powrót. Alphonsine często powtarza i śpiewa, że dziecko Maryi nie rozstaje się ze swoim krzyżem miłujcie sie 3, 2002 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowa jezusa do faustyny
koronka do miłosierdzia jest na czasy ostateczne O, jak wielkich łask udzielę duszom, które odmawiać będą tę koronkę (...) Zapisz te słowa, córko moja, mów o moim miłosierdziu, niech pozna cała ludzkość niezgłębione miłosierdzie moje. Jest to znak na czasy ostateczne, po nim nadejdzie dzień sprawiedliwy. Póki czas, niech uciekają się do źródła miłosierdzia mojego, niech korzystają z krwi i wody, która dla nich wytrysła (Dz. 848). Św. Faustyna pisze o czasie miłosierdzia, który trwa obecnie oraz o czasie sprawiedliwości, który ma nadejść: ,,orędzie miłosierdzia Bożego stanowibezpośrednie przygotowanie na chwalebne przyjście Pana. Czas miłosierdzia według jej przekazów jest czasem wytężonej pracy dla ratowania dusz, zanurzania ich w zdrojach miłosierdzia Bożego: Sam Jezus mówił do św. Faustyny: „Póki czas niech uciekają się do źródła miłosierdzia, przestrzegając jednocześnie, iż blisko jest ,,dzień Mojej sprawiedliwości oraz: ,,Kto nie chce przejść przez drzwi miłosierdzia, musi przejść przez drzwi sprawiedliwości, jednakże „przed dniem sprawiedliwości posyłam dzień miłosierdzia. Nie jest łatwo zrozumieć, co jest tym dniem sprawiedliwości. Czy były nim wydarzenia II wojny światowej? Czy ten dzień ma dopiero nadejść. Oprócz oznaczeń czasowych w „Dzienniczku występują jeszcze tzw. znaki na czasy ostateczne, które pomagają sprecyzować trochę więcej szczegółów. Pierwszy bezpośrednio przypomina symbolikę apokaliptycznego znaku z Ewangelii. Jest to znak Syna Człowieczego, który jest opisany na początku „Dzienniczka. Święta Faustyna pisze następujące słowa (na wyraźne polecenie Jezusa): ,,Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzień sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie. Opis tego znaku, którym jest krzyż Jezusa, jest bardzo przejmujący: ,,Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak na niebie, a z otworów, gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które przez jakiś czas będą oświecać ziemie. Będzie to na krótki czas przed dniem ostatecznym. Jezus mówi jeszcze o jednym znaku na czasy ostateczne, którym jest modlitwa przekazana w nadprzyrodzony sposób św. Faustynie. Sam mówił oniej: ,,Jest to znak na czasy ostateczne, po nim nadejdzie dzień sprawiedliwy. Tak konkretnych stwierdzeń Jezusa nie można zlekceważyć. Widoczny jest Jego apel, by czerpać łaskę z jego Odkupienia. Pokazuje na Krzyż i na swoje przebite serce, podaje modlitwę na czasy ostateczne. Jezus chce wszystkim wiernym przypomnieć, że uczestniczą przez chrzest w Jego kapłaństwie. Mają prawo i obowiązek przez nie składać Ojcu Przedwiecznemu ofiarę z Jego Ciała i krwi, duszy i Bóstwa. Chrystus przypomina o tym, gdyż widzi, że ,,Dusze giną mimo jego gorzkiej męki i chce im dać ostatnią deskę ratunku, którym jest ucieczka do miłosierdzia Bożego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Popatrzmy na to co dzieje się w Syrii. Zbrodnie na dzieciach. Czy to nie wystarczający powód by uwierzyć.. Zastanówmy się nad tym co w życiu jest naprawdę ważne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
21.09.2012, 15.05 - Matka Boża: Moje dziecko, zostało przepowiedziane, że w tych czasach, w których teraz żyjesz, serca ludzi będą zatwardziałe tekst oryginalny Moje dziecko, jak szybko przychodzi ludziom uwielbienie dla fałszywych królów, fałszywych bogów. Wielu ludzi w dzisiejszym świecie nie widzi problemu w czczeniu fałszywych idoli, dlatego nie mają też poczucia winy w swoich sercach, gdy odrzucają jedynego prawdziwego Boga. Moje dziecko, zostało przepowiedziane, że w tych czasach, w których teraz żyjesz serca ludzi będą zatwardziałe. Odrzucą oni nawet własne rodziny w pogoni za przyjemnością. Odrzucą tych w biedzie i tych, którzy głodują, gdyż będą działać z pobudek wszelkiego rodzaju egoizmu i popełniać grzech obżarstwa. Te dni zbliżają się do was, dzieci. Ponieważ ludzka rasa bezradnie błądzi czując zamęt w głowie, gdy nic nie jest w stanie zadowolić człowieka, będą chwytać się wszystkiego, co ich zdaniem wypełni pustkę. Ta pustka istnieje, ponieważ nie idą za Prawdą, ani nie składają przysięgi na wierność Mojemu ukochanemu Synowi. Nie tylko czczą fałszywych bogów, ale składają przysięgę wierności tym nieszczęsnym duszom, które propagują grzech tak, jak gdyby nie miał on żadnych konsekwencji. Dlatego, gdy w dzisiejszym świecie przedstawiane są im kłamstwa o Moim Synu, szybko przyjmują oni taką nieprawdę. Akceptuje się drwiny z Mojego Syna, jednak, gdy inne doktryny, które nie zawierają Prawdy, są krytykowane, to ludzie kulą się ze strachu. Oni nie boją się Mojego Syna. Nie boją się jedynego Prawdziwego Boga, ponieważ Go nie kochają. Ich serca są zamknięte. Dalej podążają drogą, która nie przynosi im żadnego pocieszenia. Przeciwnie, ta droga pozostawia ich rozczarowanych i pustych. Jak bardzo płaczę, gdy widzę ich dezorientację. Jak bardzo płaczę za Moim Synem, którego tak mocno ranią swoją pogardą. On, który tak wiele wycierpiał za nich i który umiera w w największej męce. Jednak oni nadal nie pojmują znaczenia Jego Śmierci na Krzyżu. Dopiero, gdy człowiek przyjmie Jezusa Chrystusa, prawdziwego Mesjasza, odnajdzie pokój. Wkrótce Mój Syn przedstawi im dowód, jakiego żądają. Kiedy będzie im przedstawiony dowód, wtedy będą musieli dokonać ostatecznego wyboru. Albo wybiorą Mojego Syna i Prawdę albo przyjmą kłamstwa, którymi karmi im oszust. Módlcie się dzieci, aby serca zostały otwarte i aby miłość Mojego Syna umożliwiła wszystkim dzieciom Bożym przyjęcie Jego Ręki Miłosierdzia. Wasza ukochana Matka Matka Zbawienia tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
tekst oryginalny Jestem waszym Mistycznym Oblubieńcem i jako taki będę nadal cierpiał, aby zbawić dusze. Moja najukochańsza córko, przyszła pora na kłamstwa o Mnie, aby rozpowszechniły się po całym świecie. Jak już wam wcześniej mówiłem, będą wymyślać kłamstwa i fałszować fakty dotyczące Mnie, Jezusa Chrystusa, aby zaprzeczyć Mojej Boskości. Moja Boskość jest wszechmogąca. Przyszedłem w ciele i upokorzyłem się w taki sposób jakiego ludzie się nie spodziewali. Nie przyszedłem w ubiorze króla. Nie krzyczałem ani nie przechwalałem się jak król, aby inni padali do Moich Stóp. Nie wymagałem aby Mi służono. Ale przyszedłem, aby służyć. Przyszedłem błagać o wasze zbawienie. Aby to zrobić musiałem upokorzyć się, stając się człowiekiem, biednym człowiekiem, ze skromnym pochodzeniem. Chociaż przyszedłem jako człowiek, nie oznaczało to, że Moja Boskość doznała uszczerbku w jakikolwiek sposób. Urodziłem się bez grzechu. Niemożliwe było, abym grzeszył. Mógłbym mieć takie same pragnienia jak człowiek w ciele, ale nigdy nie popełniłem grzechu, gdyż tak być nie mogło. Byłem czysty umysłem, ciałem i duchem. Byłem podobny do człowieka pod tak wieloma względami. Ale zmartwychwstałem. Kłamstwa, które się pojawią, gdy będą oni zaprzeczać Prawdzie Mojego istnienia poprzez szereg nieprawd, zaczną zalewać ziemię. Będą twierdzić, że Moje Ciało może być jeszcze znalezione. Będą mówić, że byłem żonaty. Powiedzą, że byłem po prostu prorokiem. Następnie będą starali się udowodnić, po raz kolejny, że byłem heretykiem. Że bluźniłem przeciwko Bogu. Będą wyśmiewać Moje Słowa teraz przekazywane światu, a następnie odrzucą Mnie. Zrobią to z dwóch powodów. Pierwszym jest zbezczeszczenie Mojej Boskości i przedstawienie Mnie jako zwykłego człowieka. Drugim jest wywołanie wątpliwości, co do Mojej Roli jako Mesjasza. Jak bardzo obrażają Moje Imię. Jak bardzo zwodzą Moich wyznawców. Nie słuchajcie kłamstw. Nie słuchajcie, gdy próbują was przekonać, że Bóg nie stworzył wszechświata. Ponieważ całe to rozpraszanie was ma osłabić waszą wiarę i ukraść wasze dusze. Zatkajcie uszy na takie niegodziwości. Zamknijcie oczy na nieprawdę, gdyż każdy wysiłek zostanie podjęty, aby przekonać was, że nie jestem Mesjaszem, Zbawicielem i Odkupicielem ludzkości. Jakże są ślepi. Jak niewiele się nauczyli. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
24.09.2012, 15:30 - Fałszywi prorocy są teraz gotowi i rzucą się na tę misję tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, muszę cię ostrzec przed fałszywymi prorokami, którzy starają się zakłócać tę misję. Tak wiele biednych, zwiedzionych dusz, które uważają, że otrzymują boskie orędzia, zostało wyprowadzonych na manowce przez złego ducha. On dokonuje tego żerując na ich miłości do Mnie, a wybiera jako swój cel zwłaszcza święte i pobożne dusze. Każda osoba, która mówi ci, że dostała przesłanie z Niebios, które poucza cię, abyś zmieniła lub poprawiła jakieś orędzie ode Mnie, jest kłamcą. Nie dopuszczam tego rodzaju Orędzi z Nieba. Jedynymi przesłaniami, na które udzielam pozwolenia, by były przekazywane przez jednego wizjonera dla drugiego jest przesłanie wparcia i miłości, ale tylko wtedy, gdy jest to potrzebne. Orędzia otrzymywane przez prawdziwych proroków lub wybrane dusze są prawdziwe albo fałszywe. Innych nie ma. Niebiosa nigdy nie wysyłałyby orędzi sprzecznych z innymi orędziami otrzymanymi przez wybraną duszę z Niebios. Strzeżcie się fałszywych proroków. Ci, którzy nie zdają sobie sprawy, że są fałszywymi, mogą spowodować straszliwe szkody, gdy przeczą Mojemu Świętemu Słowu. Ty, Moja córko, nie możesz zajmować się tymi, którzy twierdzą, że przychodzą w Moim Imieniu, chyba że pouczę cię inaczej. Fałszywi prorocy są teraz gotowi i rzucą się na tę misję. Nie należy się nimi zajmować. Zwróćcie uwagę na te niebezpieczeństwa, a wśród nich największym ze wszystkich będzie człowiek, który przyjdzie i oświadczy, że jest Mną. Gdy pozwolicie, Moi uczniowie, przyciągnąć się przez fałszywych proroków, to będziecie łatwym łupem dla antychrysta i jego fałszywego proroka. Zaufajcie Mojemu Świętemu Słowu. Wielu z was nie może jeszcze przyjąć Prawdy i będziecie się ze Mną spierać, ale to nie będzie miało sensu. Ponieważ najbardziej krytykujecie Mnie za to, że kocham wszystkie dzieci Boże, zwłaszcza grzeszników. Kocham wszystkich jednakowo. Wy, którzy oskarżacie Mnie o sprzyjanie grzesznikom, pamiętajcie o tym. Nigdy nie próbujcie wprowadzać w błąd innych mówiąc, że Jezus daje przyzwolenie na grzech. Wiecie, że to jest kłamstwo. Nienawidzę grzechu, ale kocham grzesznika. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyyyyyyyyyyyyyyyy
Dlaczego te modlitwy są numerowane-przepraszam za wyrażenie-,,od tyłu"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Meksyk, DF, 1 maja, 2012 Drodzy Bracia i Siostry! Pragnę mówić do was, moi współ-modlący się w tej grupie modlitewnej, o posłaniach, jakie Bóg i Jego Najświętsza Matka chcą, abyśmy znali, za pośrednictwem Marii Bożego Miłosierdzia. Na początku miesiąca Maryi, pragnę podzielić się doświadczeniem, jakie przeżyłem prawie 50 lat temu i nadal jest ono bardzo żywe w moim sercu. W posłaniach otrzymywanych przez Marię Bożego Miłosierdzia trzy razy pojawia się słowo "Garabandal" (patrz posłania z 1 stycznia 2011, 19 lutego 2011, i 31 maja 2011). W ostatnim z nich, Pan Jezus powiedział: „Proroctwa podane w Garabandal, teraz staną się rzeczywistością. Przygotujcie się do tego wydarzenia, ponieważ jest zaledwie kilka miesięcy, aby przygotować swoje dusze." Pierwszym wyjątkowym wydarzeniem, które ma mieć miejsce, jest Ostrzeżenie, o jakim nam mówią tak często Jezus i Jego Matka. Pragną, abyśmy się przygotowali i pomogli Im uratować dusze, tak, aby wszystkie dzieci Boga odpowiedziały ze skruchą i wiarą na nieskończone Miłosierdzie Boga, jakie będziemy doświadczać w nadzwyczajny sposób w tym bardzo osobistym spotkaniu z Jezusem Chrystusem. 18 lipca przypada 50ta rocznica innego specjalnego wydarzenia, choć na mniejszą skalę niż to, o Ostrzeżeniu. Jest to "milagruco", cud, który miał miejsce w Garabandal. Rzeczywiście, w małej wiosce w prowincji Santander (obecnie Cantabria ), nazywanej San Sebastian de Garabandal, 13 letnia dziewczynka (Conchita Gonzalez) otrzymała tego dnia w 1962 roku Komunię Świętą, podaną przez Michała Archanioła w sposób który wszyscy widzieli. Kilkadziesiąt osób było świadkami tego zdarzenia. To było krótko po 12 w nocy, chociaż wg. czasu słonecznego, było to stale w środę 18-tego lipca. Conchita, przez kilka tygodni wcześniej, otrzymywała słowa z Nieba, żeby przygotowała się do tego, że ma otrzymywać Komunię Św. w ten niezwykły sposób. W rzeczywistości, w czasie trwających w latach 1961 1965 Objawień Dziewicy, kilkakrotnie, dziewczynki, które otrzymywały Objawienie miały okazję przyjęcia Komunii Św. podawanej przez Św. Michała. Było to wtedy, gdy kapłana tej wsi, z jakiegoś powodu pełnienia posługi, nie było w San Sebastian de Garabandal. 18 lipca było świętem w całej Hiszpanii: rocznica Powstania Narodowego w wojnie domowej w latach 1936-1939. Oczywiście, było wiele zamieszania: muzyka, kręgle, okrzyki chłopaków ze wsi, i tak dalej. Niektórzy z tych, którzy cierpliwie czekali na polu, koło domu Conchity, który był na skraju wsi, powiedzieli, że przy takim hałasie, cud nie będzie miał miejsca.. Ale tak się nie stało. Dzięki Bogu, tata, mama i mała grupa, która im towarzyszyła (jestem najstarszym z siedmiorga dzieci), mieliśmy dostateczną cierpliwość i nie rozpaczaliśmy. Krótko po godzinie 12 w nocy, Conchita bardzo szybko wybiegła w ekstazie ze swojego domu w stronę ścieżki, która odchodziła w lewo. Najmłodsi w grupie, która czekała na zewnątrz, pobiegliśmy za nią do połowy ścieżki i widzieliśmy jak Conchita upadła na kolana. Na języku miała białą Przenajświętszą Hostię, którą zachowała w ustach przez kilka sekund. Były one wystarczająco długie dla tych, którzy wtedy tam byli, abyśmy mogli dać świadectwo o tym cudzie . Conchita tak nazwała ten cud , bo powiedziała, że prawdziwy Cud , zapowiedziany przez Dziewicę po Ostrzeżeniu, nastąpi później. Muszę wyjaśnić, że Conchita i ja jesteśmy w tym samym wieku: różnica jest dokładnie 18 dni. To miało dla mnie szczególne znaczenie. Dziewczynka w moim wieku, widziała Dziewicę i słyszała orędzia od Niej, dla każdego. Wiele razy podczas tego lata widziałem w ekstazie Conchitę i inne dziewczynki: Mari Loli, Jacyntę i Mari Cruz. Ich twarze iluminowały i były uśmiechnięte. Czasami kiwając głową słuchały tego, co usłyszały, a innym razem ich usta poruszały się i rozmawiały z Naszą Matką o najzwyklejszych rzeczach życia. Miały utkwione oczy i skierowane do góry. Ekstaza może trwać kilka lub kilkanaście minut. Czasami widziałem je biegnące po brukowanych ulicach miasteczka. Innym razem, jak pobożnie odmawiały Różaniec w kościele. Kiedyś widziałem jak jedna drugą chwyciła za kostki i podniosła żeby mogła dosięgnąć Dziewicy, i pocałować Ją na pożegnanie. Choć byliśmy świadkami niezwykłych rzeczy, wszystko było proste i znajome. Doświadczaliśmy bardzo blisko obecności Boga i Jego Matki. Pamiętam, pewnego razu, gdy w domu Conchity, kilka osób oczekiwało, że wpadnie w ekstazę, jak to już wcześniej zapowiedziała Dziewica (Conchita mówi się, że otrzymała "zawiadomienie"). Rozmawialiśmy z nią i z jej matką, gdy nagle Conchita upadła na kolana, nie zważając na wszystko, co było wokół niej. Tego dnia Conchita ofiarowała Naszej Pani medal-szkaplerz, jaki ja nosiłem i który odtąd zachowałem, jako relikwię. Byłem pod wrażeniem, w szczególności, że Conchita i inne dziewczynki, gdy nie były w ekstazie, to proste dziewczynki, nieśmiałe, kilka słów. Podczas ekstazy stawały się przemienione, jak powiedziałem. Te doświadczenia pozostawiły głęboki ślad w mojej duszy. W pierwszym orędziu Dziewicy, Nasza Pani powiedziała dziewczynkom następująco: "Musimy czynić wiele dobrych uczynków, dużo pokutować i często nawiedzać Najświętszy Sakrament. Przede wszystkim musimy prowadzić dobre życie. Jeżeli nie będziemy tego czynić, to spadnie na nas wielka kara. Kielich zła już się wypełnia i jeżeli się nie zmienimy, dotknie nas straszna katastrofa"(18 października 1961).* Oprócz tych słów, również usłyszałem o Ostrzeżeniu [el Aviso] i Cudzie, [el Milagro], które przewidują Karę [el Castigo] (lub Oczyszczanie), i są wielkim darem Boga dla świata, aby nas nawrócić. Od tego czasu bardziej poważnie potraktowałem moje życie chrześcijanina. Zacząłem przyjmować Komunię św. i uczestniczyłem we Mszy św. nieomal codziennie. Często przystępowałem do Spowiedzi. Modliłem się Różańcem nieomal codziennie (często z rodzicami, którzy modlili się codziennie od ślubu w 1946 roku aż do końca swojego życia). Ponadto w tym czasie, dzięki doświadczeniom z Garabandal, moja wiara zaczęła wzrastać, stała się bardziej dojrzała dzięki studiom. Postrzegałem dużo lepiej miłość Boga i potrzebę, aby była ona poznana przez innych. Wszystko to doprowadziło mnie w ciągu kilka lat do decyzji o całkowitym oddaniu się Bogu, a potem odkrycia mojego powołania do kapłaństwa. W dniu 18 czerwca ubiegłego roku (2011) choć byłem prawie całkowicie odizolowany od tego, co dzieje się wokół Garabandal, z utęsknieniem przypominałem sobie to, co przeżyłem w 1962 roku i jak ważne było to dla mnie. Szukałem w Internecie, czy jest coś nowego w tych Objawieniach maryjnych, i byłem bardzo zaskoczony. Szybko przeczytałem książkę Antonio Yague (Garabandal, 50 lat później) i zaraz później odkryłem posłanie Pana Jezusa przez Maryję Bożego Miłosierdzia. Jest rzeczą oczywistą, że przeczytałem je wszystkie, z coraz bardziej rosnącym zdumieniem dla ich prawdy, absolutnego bezpieczeństwa, ich prostoty, ich pobożności i autorytetu, prawdziwie przemożnego. Myślę, że wszystkie te cechy zewnętrzne, wraz z łaską Ducha Świętego w sercu, którą postrzegamy, gdy je czytamy i rozważamy, są bardzo mocnymi dowodami ich autentyczności. Osobiście mogę poświadczyć, że pomogły mi bardziej i lepiej się modlić (kontemplacja, modlitwą ustna, krucjaty modlitwy), mam większą gorliwość apostolską, i żywsze pragnienie dla ścisłej współpracy z Panem dla zbawienia wszystkich ludzi. Każdy z nas ma osobiste powołanie i musimy uświęcać siebie, tam, gdzie postawiła nas Opatrzność Boża. Ale niewątpliwie jest wielką łaską, że teraz otrzymujemy, te tak silne impulsy od naszego Pana, które zapraszają nas do słuchania i wiernego naśladowania Go we wszystkim, o co On nas prosi. Cieszę się, że mogę wszystkich was serdecznie pozdrowić. Wraz z modlitwami i moim błogosławieństwem kapłana, Ks. Victor Cano S. Mehr Infos: http://www.internetgebetskreis.com/news/%c5%9bwiadectwo-ksi%c4%99dza-victora-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyjmującypieczęcBożą
Do dr s. Fiutancja z wizytacją - nawet nie wiesz synek jakiś Ty głupi. Do Niekrytykujsprawdz - " Jam jest Drogą Światłem i Prawdą , kto we mnie wierzy nie umrze na wieki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja historia28
O widzę ze po niemiecku tez jest, super będę mogła w Niemczech przekazywac.Bog zapłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
23.09.2012, 09:00 - Tak wielu ludzi poszukuje Prawdy i nie może jej znaleźć tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, nadchodzi czas, kiedy człowiek musi zadać sobie pytanie - kim jestem i po co żyję? Jedyna odpowiedź , która przynosi mu pokój, jest zrozumienie, że jest dzieckiem Boga. Zamiast zaprzeczać Prawdzie z powodu presji wywieranej przez tych, którzy szydzą z wierzących w Boga, musi być uczciwy wobec siebie. On wie, że miłość, którą odczuwa pochodzi od Boga. On wie w swoim sercu, że nędza ludzka, którą odczuwa, gdy jest w ciemności i rozpaczy pochodzi od innej strony. Ciemnej strony. Tak wielu ludzi poszukuje Prawdy i nie może jej znaleźć. Choć Prawda została zapisana w Świętej Księdze, wielu nie może przyjąć, że Pismo Święte zawiera wszystkie odpowiedzi, których szukają. Musicie przyjąć Prawdę i trzymać się jej za wszelką cenę gdyż jest to wasza droga do zbawienia. Wiele osób będzie robić wszystko, co tylko możliwe, aby zaprzeczyć Prawdzie. Użyją ludzkiej inteligencji głównie po to, by rozszarpać Prawdę i kazać wam uwierzyć w kłamstwo. Użyją każdego argumentu, aby zaprzeczyć Prawdzie Bożej. Tak przekonujące będą te argumenty, że wielu wierzącym trudno będzie bronić Prawdy. Wasza wiara przetrwa próbę czasu, ale tylko wtedy, gdy pozwolicie Mi, abym was prowadził dzień i noc. Abym mógł was prowadzić, nigdy nie odrywajcie ode Mnie oczu i oprzyjcie się o Mnie, abym was wspierał. Rozmawiajcie ze Mną. Utrzymajcie łączność ze Mną o każdej porze dnia, w samochodzie, w pracy, w szkole czy w waszym kościele. Nie ma znaczenia gdzie, ponieważ możecie Mnie wzywać w każdej chwili i będę odpowiadał. Ta droga, droga na Kalwarię stanowi los Moich wyznawców. To jest bardzo trudne wzgórze do wspinania. Musicie znosić przeciwności i ból odrzucenia tych, którzy nie akceptują waszego prawa do praktykowania waszej religii. Szczyt wzgórza powinien być waszym celem. Dopiero wtedy, gdy osiągniecie szczyt, odnajdziecie pokój. Wytrwajcie, umiłowani uczniowie, a Moja Miłość będzie odczuwalna przez was w taki sposób, że przyda ona wam sił, które wcześniej uznawalibyście za niemożliwe. Kocham was. Idę z wami. Nigdy was nie opuszczę. Błogosławię was wszystkich. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
23.09.2012, 20:00 - Przygotujcie się, aby zostać świadkami znaków, jakie wkrótce zostaną objawione z Niebios tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, to z miłości proszę wszystkie dzieci Boże, aby przygotowały się na to, że staną się świadkami znaków, jakie wkrótce zostaną objawione z Niebios. Znaki zostaną przestawione światu w różny sposób, aby obudzić dzieci Boże. Wielu będzie próbowało zaprzeczyć tym znakom i odrzucić je jako przesądy istniejące tylko w wyobraźni wierzących. Musicie wiedzieć, że dla was, którzy będziecie świadkami tych znaków, będą one pomocą w przygotowaniu wam waszych dusz. Bowiem, kiedy wcześniej zatroszczycie się o wasze dusze i poprosicie o przebaczenie swoich grzechów, wasze cierpienie po Ostrzeżeniu będzie znikome. Przyjmijcie te znaki, te cuda, jako dar z Niebios. Nie walczcie z nimi ani nie ignorujcie ich, ponieważ są dowodem Mojej Obietnicy, aby przygotować was wszystkich przed Moim Powtórnym Przyjściem. Idźcie teraz i zawierzcie. Zaufanie jest najważniejszym aktem wierności Mnie, waszemu Jezusowi. Zaufajcie Mi, a wszystko będzie dobrze. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
(78) Ocal mnie od złego O Jezu, obroń mnie od mocy szatana. Zabierz mnie do Swojego Serca, podczas gdy ja zrywam z całym moim przywiązaniem do niego i do jego nikczemnych dróg. Oddaję Ci moją wolę i przychodzę do Ciebie na moich kolanach z pokornym i skruszonym sercem. Powierzam moje życie w Twoje Święte Ramiona. Ocal mnie od złego. Uwolnij mnie i mnie zabierz do Twojego bezpiecznego i pewnego portu teraz i na wieki wieków. Amen. Demokracja zniknie Księża będą męczeni Orędzie nr 51 z serii Ostrzeżenie. Otrzymano czwartek, 3 marca 2011, godz.23:30 Droga córko, tego wieczoru przychodzę do ciebie z radością. Twoja nieobecność sprawiła Mi ból, ale wiedziałem, że niedługo zwrócisz się do Mnie. Proszę, słuchaj uważnie. Zdaję sobie sprawę, że jesteś zajęta codziennymi sprawami, jednak musisz zrozumieć nagłą potrzebę tego orędzia. Przekazuję do was Moje słowo w najbardziej historycznej epoce od początku dziejów. Ponieważ w tym czasie świat doświadczy zmian, jakich ludzkość jeszcze nigdy nie doświadczyła. Przygotowujcie się teraz Moje dzieci, gdziekolwiek jesteście w świecie, ponieważ w niedługim czasie każdy z was doświadczy jednego z najbardziej cennych darów Mojego Miłosierdzia. Moje Ostrzeżenie, które będzie wam dane, spowoduje nawrócenia na całym świecie. Kiedy to nastąpi, po tym jak ziemia stanie w miejscu, Miłość rozprzestrzeni się poprzez akceptację prawdy. Sługom szatana trudno będzie bronić swoich grzesznych zachowań w obliczu miłości i światła, które będzie jaśnieć w was. Jednak, mimo że to wielkie Wydarzenie, które was zaskoczy, przyniesie wiele nawróceń, w dalszym ciągu musicie się na nie przygotowywać. Zaakceptujcie, że proroctwo to się wypełni. Niewielu mu zaprzeczy zarówno w czasie jak i po tych wydarzeniach. Jednak wielu nadal będzie się odwracać ode Mnie. Nastąpi Wielkie Prześladowanie. Księża będą cierpieć Moja armia umiłowanych wierzących powstanie odważnie i będzie bronić Mojej obecności. Lecz nawet ci, po których najmniej się tego spodziewacie, włączając w to przywódców Mojego Kościoła Chrześcijańskiego, staną po stronie złego i jego sług. Będą zwodzeni z powodu słabej wiary. Zauważycie, że Moi wyświęceni wikariusze, Moi wierni słudzy, będą musieli bronić swojej wiary. Okrucieństwo jakie zostanie im okazane będzie podobne do tego, którego Ja doświadczyłem od moich oprawców. Strzeżcie tego wszystkiego wszyscy, którzy podążacie za Mną. Nie ulegajcie pokusie pójścia ścieżką zdrajców, nawet jeśli będziecie wystraszeni. Nigdy nie wierzcie ich fałszywym obietnicom. Bądźcie odważni. Módlcie się o siłę. Prześladowania nie potrwają długo Przygotujcie się wierzący, ponieważ nawet wasi najbliżsi odwrócą się od wiary. Możecie poczuć się osamotnieni, wyśmiewani i publicznie ośmieszani. Ignorujcie ich zarzuty. Będę was prowadzić i strzec. Ponieważ ten czas nie potrwa długo. Największe cierpienie jakiego doświadczycie będzie z powodu ich niewierności Mnie. Kraje niechrześcijańskie będą kontrolować Modlitwa może osłabić niektóre katastrofalne wydarzenia, które mają nadejść. Prześladowanie, które zadane będzie tym, którzy wierzą we Mnie i w Ojca Przedwiecznego odbędzie się przez narody, które pozbawione są miłości. Miłości do Boga. Jedyną miłość, którą mają w swoich sercach, to władza nad krajami, którym gorzej się powodzi. Ich głównym celem jest kontrola. Sława, pogoń za bogactwem i władza nad wami, waszym krajem, i tymi, którzy nie chcą odstąpić ode Mnie. Moje dzieci, jeśli ulegniecie zobaczycie, że będzie wam ciężko wrócić do Mnie. Będzie to wymagać wielkiej odwagi w obliczu wielkiej niedoli, ale wygracie. Jeśli spotka was cierpienie z powodu wielkiej miłości jaką macie w sercach do Boga, Ojca Przedwiecznego, przyjmiecie je z radością w waszych duszach. Powstaną nowi dyktatorzy Nagłe zmiany w sytuacji na świecie, które do tej pory wydawały się tylko małym niepokojem teraz rozwiną się w wojny. Wojny doprowadzą do braku żywności. Demokracja szybko osłabnie i pojawią się nikczemni dyktatorzy. Jednak ci dyktatorzy, będą bardzo ostrożni w tym, jak ich postrzegają. Będą ujawniać się jako pokojowi negocjatorzy i „zbawcy. W zamian za dostarczenie jedzenia będą kontrolować waszą własność, aby potem ją przejąć. Będziecie musieli uzyskać pozwolenie, aby nakarmić wasze rodziny. Aby podróżować, będziecie musieli posiadać specjalny identyfikator i przyjąć Znamię Znamię Bestii. Uciekajcie Moje dzieci. Ukrywajcie się, ponieważ to jeszcze nie wszystko. Będą wam narzucać jak się modlić, ponieważ nie zwracają się do Boga. To, Moje dzieci, jest armia szatana, która chce uwięzić wasze dusze. Wy, którzy wierzycie we Mnie bądźcie przygotowani. Natychmiast wracajcie do waszych kościołów. Módlcie się do Boga, Ojca Przedwiecznego. Zbierajcie się w grupach i módlcie się, módlcie, módlcie. Korzystajcie teraz z sakramentu pojednania, aby kiedy będziecie świadkami Ostrzeżenia przyjąć z pokorą stan waszej duszy. Nie będziecie mieli się czego bać. Módlcie się także za wasze rodziny i przyjaciół, wasze dzieci, waszych sąsiadów. Każdy z nich musi być przygotowany. Wielu wtedy nawróci się, gdy doświadczą Mojej obecności. Tak wielu nie wytrzyma wstrząsu, gdy ujrzą jak bardzo Mnie obrażali. Inni zwyczajnie pozostaną obojętni. Zegar tyka. Proście Mnie o pomoc Znaki, wszystkie, które zostały przepowiedziane, są pośród was. Zobaczcie i przyjmijcie je. Powstania, trzęsienia ziemi, powodzie, zmiany klimatu będą się teraz nasilać. Pieniądz staje się teraz coraz rzadszy, tak samo stanie się wasze jedzenie. Nie wierzcie, że wszystko jest stracone, bo gdy poprosicie Mnie o pomoc, modlitwy wasze zostaną wysłuchane. Będę trzymał was wszystkich za rękę i przeprowadzę przez ten zamęt. Ale musicie otworzyć serca. Odrzucajcie każdą próbę zwodzenia was, by dołączyć do knowań złego. Zachowajcie czystość serca i umysłu. Bądźcie skromni w wyglądzie. Nigdy nie bójcie się bronić waszego prawa do wiary we Mnie. Czas, aby przygotować wasze dusze Czas nadszedł. Idźcie teraz Moje dzieci i przygotowujcie wasze dusze. Poszukujcie w sakramentach łaski, które potrzebne są w uświęcaniu waszych dusz. Proście mnie, abym wziął was w Moje ramiona i proście o zbawienie. Moja miłość i współczucie do każdego z was są poza waszym zrozumieniem. Ale gdy nadejdzie Ostrzeżenie, jeden z Moich największych darów, które mogę wam ofiarować przed Sądem Ostatecznym, musicie je przyjąć z zadowoleniem. Bądźcie wdzięczni, że otrzymujecie ten wspaniały Dar, ponieważ gdy zaczną się nawrócenia w każdym miejscu w świecie, będziecie wtedy naprawdę gotowi na nowe Niebo i nową Ziemię, które złączą się w jedno Mój Raj i wspaniałe dziedzictwo, które każdy z was ma prawo dzielić, jeśli tego będziecie chcieli. Oczekujcie teraz Mojego Ostrzeżenia Moje dzieci. Ponieważ ten czas jest już bardzo blisko. Wasz kochający Zbawiciel, Sędzia Sprawiedliwy i Miłosierny Jezus Chrystus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
"Moja córko, kiedy nadejdzie Ostrzeżenie i nastąpi nawrócenie, Moje słowo będzie chętniej słuchane. Będzie to czas dla Moich pobożnych wyznawców, by buntowniczo zjednoczyć się przeciw tyranii, która powstanie w świecie zachodnim, zwłaszcza w Europie. Walczcie o wasze prawo do modlitwy. Jeśli tego nie zrobicie, wybuchnie wojna religijna, a będzie to nie wojna, a rzeź."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
24.09.2012, 15:55 - Każdy człowiek, który nienawidzi drugiego z powodu swojej religii, nie kocha prawdziwie Boga tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, każdy człowiek, który nienawidzi drugiego z powodu swojej religii, nie kocha prawdziwie Boga. Jak bardzo brzydzę się, widząc obłudę tych, którzy twierdzą, że są pobożnymi wyznawcami Boga. Te osoby grożą, że zabiją tych, którzy nie zgadzają się z nimi i mordują tych, którzy obrażają ich bogów. Nienawidzić drugiego jest grzechem. To grzech śmiertelny, gdy zabijacie innego lub próbujecie śmiertelnie ranić inną duszę w imię religii. Czy nie wiecie, że jeśli tak pośpiesznie skazując drugiego na śmierć, ponieważ obraża Boga, to właśnie nie postępujecie według praw Boga? Apeluję do wszystkich religii i wszystkich wyznań, którzy twierdzą, że wierzą w Boga. Jeśli wierzycie w Boga, to musicie okazać innym miłość, nawet jeśli was dręczą czy obrażają. Wiele ścieżek prowadzi do Mojego Ojca, ale jest tylko jeden Bóg. Prawdziwy Bóg jest Stwórcą świata i tylko wtedy zostaniecie przyjęci do Jego Królestwa, gdy będziecie kochać swoich bliźnich, włączając w to waszych wrogów. Bardzo łatwo jest nienawidzić innego ponieważ złe duchy atakują i dręczą dzieci Boga w każdej chwili. Jak bardzo zły duch się cieszy, gdy człowiek religijny, który otwarcie wyznaje miłość Boga, podżega do nienawiści i który nie zastanawia się dwa razy przed zgładzeniem tych, których uważa za swoich wrogów. Żaden człowiek nie uniknie kary, jeśli zabije drugiego. Żaden człowiek nie zostanie przyjęty do Nowego Raju, jeśli morduje drugiego w imię Mojego Ojca. Może to być trudne i może was to ranić, gdy człowiek obraża waszą wiarę, ale musicie modlić się za niego i nigdy nie możecie zapominać o Przykazaniu "Nie zabijaj". Przykazania Mojego Ojca są bardzo proste. Są one jasne. One nie muszą być zdefiniowane, ale biada człowiekowi, który łamie Prawa Mojego Ojca. Wasz Jezus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
25.09.2012, 12:50 - Są tylko trzy sposoby na ochronę siebie przed złym duchem tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, nigdy nie możesz popaść w beztroskę i odczuwać, że kiedy ta praca wydaje się iść dobrze, to choćby przez moment uniknie ona nękania przez złego ducha. Jest on wściekły. Dobiera się do każdego zadania, które podejmujesz, stwarza problemy i przeszkody, co wywołuje u ciebie sfrustrowanie i bezradność. Tak wielu ludzi jest ślepych na plagi, które zsyła on na ludzkość. Ponieważ nie mogą go zobaczyć, nie wierzą, że istnieje. Ci, którzy otwierają drogę do niego przez grzech i wpuszczają go do swych dusz, nie będą w stanie uwolnić się od straszliwego bólu i rozgoryczenia jakie wprowadzi on do ich życia. Są tylko trzy sposoby na ochronę siebie przed złym duchem. Pierwszy to Sakrament Spowiedzi, który oczyszcza twoją duszę, jeśli naprawdę żałujesz. Ci, którzy nie są katolikami, proszę niech przyjmą Dar Odpustu Zupełnego w Modlitwie Krucjaty (24) danej światu w tej Misji. Drugim sposobem są codzienne oddawanie się Mojej Matce, która otrzymała moc zmiażdżenia szatana. Jej Święty Różaniec jest ważną tarczą, która osłoni was i wasze rodziny przed jego klątwą. Ostatnim jest Stan Łaski, który możesz osiągnąć poprzez regularne łączenie się ze Mną poprzez przyjmowanie Mnie w Świętej Eucharystii. Tak wielu ludzi, którzy chcą uciec ze szponów szatana, a którzy w swoich sercach wiedzą, że zostali wciągnięci w wir zła, muszą zwrócić się do Mnie i prosić Mnie, aby pomógł im tą szczególną Modlitwą Krucjaty (78) Wybaw mnie od złego. Jezu, chroń mnie od mocy szatana. Zabierz mnie do Swojego Serca teraz, kiedy uwalniam się ze wszystkich moich przywiązań do niego i jego nikczemnych dróg. Oddaję moją wolę i przychodzę do Ciebie na kolanach z pokornym i skruszonym sercem. Składam moje życie w Twoje Święte Ramiona. Wybaw mnie od złego. Uwolnij mnie i weź mnie do Twojej bezpiecznej przystani schronienia teraz i zawsze. Amen. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
26.09.2012, 16:40 - Maryja Panna: Wkrótce rozpoczną się wielkie zmiany na świecie tekst oryginalny Moje dziecko, wkrótce rozpoczną się wielkie zmiany na świecie. Czas, aby plan zbawienia został wprowadzony we wszystkich krajach w sercach ludzkości. Tak wielu ludzi zostanie wstrząśniętych Prawdą skąd pochodzą i jak muszą odkupić się w Oczach Boga. Jak bardzo dzieci Boże są nieprzygotowane na te wielkie wydarzenia. Dzięki Miłości Boga do wszystkich Jego dzieci, jesteście właśnie teraz ostrzegani. Ignorujecie te znaki ostrzegawcze na swoje nieszczęście. Śmiech czy szyderstwa z tych Boskich interwencji, które nastąpią, by doprowadzić serca ludzi do Serca Boga, spowodują wasze cierpienie. Dzieci, musicie zachować czujność w każdym czasie. Znaki z Nieba i cud Boskiej Interwencji, z każdym dniem są coraz bliżej. Módlcie się, abyście otrzymali łaski otwarcia waszych serc na Wielkie Miłosierdzie Mojego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa. Wszystkie drogi są otwarte, aby zachęcić dzieci Boże do schronienia się powrotem w Jego Najświętszym Sercu. Wasza ukochana Matka Matka Zbawienia tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
26.09.2012, 22:12 - Grzech może być odpuszczony za życia. Nie po śmierci. tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, dopuszczam na ciebie dzisiaj te intensywne cierpienia fizyczne, aby uratować więcej dusz. Ofiaruj ten ból za te wybrane dusze, które musisz Mi pomóc ocalić. Ten ból nie będzie trwał długo, ale kiedy ustąpi, pamiętaj, że wiele dusz zostało uratowanych od ognia Piekła i są teraz w Czyśćcu oczekując oczyszczenia. Jako dusza ofiarna musisz przyjąć fakt, że mogę pozwolić ci na chwile cierpienia, aby pomóc uratować dusze dzieci Bożych. Pewnego dnia spotkasz te dusze i wtedy zrozumiesz, jak wiele szczęścia przyniosło to Mojemu Ojcu. Pamiętaj, że kiedy cierpisz, cierpię z tobą, aby złagodzić twój ból. Nie jesteś sama. Kiedy czujesz, że nie możesz oddychać, jest to takie same uczucie duszenia się, jakie jest odczuwane przez dusze, które po śmierci stają w dymie ogni Piekła. Gdyby tylko ludzie znali Prawdę o życiu po śmierci. Gdy dusza opuszcza ciało, bez względu na to czy jest w stanie Łaski czy też nie, szatan dręczy mocą uwodzenia. Próbuje nawet wtedy przyciągnąć dusze do siebie. Modlitwa za te dusze, jest bardzo ważna. Przyciągam dusze do Mojego Światła. Ale tylko te, które są w Stanie Łaski mogą znieść Moc Mojego Światła Miłosierdzia. Jeśli nie są czyste na duszy, to muszą zostać oczyszczone w Czyśćcu. Istnieje, Moja córko, wiele kręgów w Czyśćcu i w zależności od popełnionych grzechów przez dusze, będą one wypełnione oczyszczającym Ogniem Ducha Świętego. Czyściec jest bolesny dla duszy i ci, którzy muszą tam przebywać odczuwają to jako fizyczny ból, jak gdyby jeszcze żyli. Niech nikt nie lekceważy poświęceń koniecznych do utrzymania swojej duszy w stanie godnym Królestwa Mojego Ojca. Mój Ojciec kocha wszystkie Swoje dzieci, ale dusze muszą zasłużyć na prawo, aby nadawać się do wejścia do Królestwa Mojego Ojca. Aby być tego godnymi muszą odkupić się w Moich Oczach, gdy jeszcze żyją. Muszą odpokutować za swoje grzechy ze szczerym sercem. Nawet w chwili śmierci grzesznik może skorzystać z Mojego Wielkiego Miłosierdzia, prosząc Mnie o wybaczenie mu jego grzechów. Porwę go i wezmę w Moje Ramiona. Wyleję wtedy Moje Miłosierdzie nad nim, a następnie wezmę go za rękę do Bram Raju. Grzech może być odpuszczony za życia. Nie po śmierci. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
27.09.2012, 09:00 - Dwa miliardy dusz odrzuci Moją Miłosierną Dłoń tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, Misja ratowania tych dwóch miliardów dusz, które odrzucą Moją Miłosierną Dłoń, musi stanowić część codziennej modlitwy za tych wszystkich, którzy nazywają siebie Krzyżowcami Boga. Tak wiele cudów spowoduje, że większość ludzkości otrzyma Dar Zbawienia i wejdzie do Nowego Raju. Ból w Moim Najświętszym Sercu jest dotkliwy z powodu tych zagubionych dusz. Dlatego Moi uczniowie muszą tak mocno się modlić, aby wszyscy się zjednoczyli jako jedna rodzina w Nowej Erze, ponieważ jeśli Moja rodzina będzie podzielona, przyniesie Mi straszne cierpienie. Wzywam was wszystkich, aby ratować te dusze, które będą uparcie odrzucać przyjęcie Boga, poprzez odmawianie tej Modlitwy Krucjaty (79) za 2 miliardy zagubionych dusz. O Drogi Jezu, błagam Cię, wylej Twoje Miłosierdzie na te zagubione dusze. Wybacz im odrzucenie Ciebie i posłuż się moją modlitwą i cierpieniem, abyś mógł przez Twoje Miłosierdzie, wylać na nich Łaski, których potrzebują, aby uświęcić ich dusze. Proszę Cię o dar łaskawości dla ich dusz. Proszę Cię o otworzenie ich serc, aby przyszli do Ciebie i proszę Cię, abyś wypełnił ich Duchem Świętym, aby mogli przyjąć Prawdę o Twojej Miłości i żyć z Tobą i wszystkimi z Bożej rodziny na zawsze. Amen. Wielu ludziom trudno przyjąć Boże Miłosierdzie. A to ze względu na moc, którą szatan ma nad nimi, ale w wielu przypadkach oni o tym nie wiedzą. Jednak w niektórych przypadkach nie mają wątpliwości co do istnienia Boga, ale wybierają szatana mając pełną świadomość tego, że Bóg istnieje i że On ich stworzył. Odwracają się od Królestwa Bożego. Wybrali królestwo obiecane im przez szatana. Uważają, że to królestwo przy końcu czasów, oferuje wielkie bogactwo, wielkie wspaniałości, i że będzie to świat pełen blasku, ale tak nie będzie. Zobaczą jedynie wielkie jezioro ognia, gdzie będą cierpieć z ręki złego ducha. On będzie dręczyć ich przez wieczność i będą cierpieć w każdej chwili z powodu tego bólu, gdyż on nigdy nie będzie miał końca. Teraz wiesz, dlaczego znoszę takie cierpienie, ponieważ sama myśl o cierpieniu, które czeka takie dusze, jest nie do zniesienia. Tylko wasze modlitwy, Moi wyznawcy i Moje Miłosierdzie mogą stanowić dla nich jakąś nadzieję. Pomóżcie Mi je zbawić. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
28.09.2012, 22:15 - Ten człowiek oznajmi światu, że jest Mesjaszem i będzie popierany przez wielu czołowych, światowych przywódców-figurantów tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, wielkie zmiany w świecie, przepowiedziane przed Moim Powtórnym Przyjściem, odsłaniają się krok po kroku. Czas na oszustów, którzy będą twierdzić, że przychodzą w Moim Imieniu i przedstawią się światu, jest bardzo bliski. Tak wielu ludzi zostanie zwiedzionych i uwierzy tym fałszywym prorokom, albowiem oni ogłoszą się z wielką pompą. Ale jeden z nich oszuka wielu, gdyż przedstawi siebie jako króla, w pokorny sposób, aby przekonać ludzi, że jest Mną, Jezusem Chrystusem. Ten człowiek oznajmi światu, że jest Mesjaszem i będzie popierany przez wielu czołowych, światowych przywódców-figurantów. Przedstawią go początkowo jako niezwykłego i współczującego lidera politycznego. Będzie on postrzegany jako utalentowany rozjemca, jak wam powiedziałem. Jego popisy wytworzą mistyczny obraz, który będzie wydawał się być pochodzenia boskiego. Jego postawny, dobry wygląd i kusząca osobowość będzie przyciągać masy. Ma się on wkrótce objawić światu, a jego pojawienie będzie nagłe. Ci przywódcy, którzy przedstawią go jako wybawiciela, człowieka, który przyniesie kres wojnie na Bliskim Wschodzie, są szanowani w wielu częściach świata. Dlatego ten fałszywy mesjasz zostanie tak łatwo przyjęty. Po pewnym czasie jego urok rozprzestrzeni się. Media będą chwalić jego umiejętności dyplomatyczne, a liczba jego zwolenników będzie duża. Ten człowiek powie, że jest mesjaszem. Powie wszystkim, że jest Jezusem Chrystusem, który przyszedł ponownie, aby ogłosić swoje powtórne przyjście. On jest antychrystem. Nie dajcie się zwieźć ani przez chwilę. Ja, Jezus Chrystus przyszedłem w ciele po raz pierwszy, aby zbawić ludzkość. Ale pamiętajcie o tym. Tym razem nie przyjdę w ciele. Przyjdę, jak złodziej w nocy. Przygotuję świat, przez te orędzia, ale nie podam wam dnia ani godziny, bo tego nie wiem. Tylko Mój Ojciec zna ten czas. Ogłoszę Moje Powtórne Przyjście przed znakiem Mojego przybycia, który pojawi się na niebie na całym świecie. Każdy człowiek, który twierdzi, że jest Jezusem Chrystusem, a który chodzi po ziemi jako człowiek, jest kłamcą. Uciekajcie, gdyż on przyniesie nieopisaną nędzę i cierpienie. Oszustwem otumani dusze kierując je ku fałszywej miłości Boga. Będzie przeinaczał Prawdę. Ci, którzy pójdą za nim, znajdą się w wielkim niebezpieczeństwie. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
29.09.2012, 19:15 - Wierzący nigdy nie powinni czuć się pewni tego, że znają prawdę tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, muszę powiedzieć wszystkim, którzy wierzą we Mnie, Jezusa Chrystusa, aby się teraz przebudzili i przeżywali teraz swoje życie we Mnie. Te Orędzia są nie tylko dawane dla ostrzeżenia tych, którzy nie wierzą w Chrystusa, Odkupiciela Ludzkości, lecz są także dla wierzących w Boga. Wierzący nigdy nie powinni czuć się pewni tego, że znają prawdę. Wy, którzy mówicie, że znacie prawdę Moich Nauk nigdy nie możecie popaść w samozadowolenie. Jeśli tak się stanie, może to oznaczać, że zaniedbacie działań niezbędnych do uświęcenia waszych dusz. Wierzący mogą nie pojmować czegoś z Moich Nauk. Tak wielu nie rozumie co oznacza Moje Powtórne Przyjście. Wielu Moich wyznawców przypuszcza, że będzie to znaczyło, iż cała ludzkość i tak zostanie powiadomiona, i że dzięki Mojemu Miłosierdziu, zostaną zbawieni. O, jakże bym pragnął, aby to była prawda. Przyniosłoby mi to ostateczną ulgę. Niestety, wielu nie będzie gotowych. Wielu odmówi słuchania Moich ostrzeżeń i poleceń. Dlatego nie przygotują się odpowiednio. Moje Powtórne Przyjście nastąpi. Wierzący, którzy mówicie, że wierzycie w Prawdę zawartą w Piśmie Świętym, pamiętajcie o tym. Łatwo przyjąć wam to, co zostało w nim przepowiedziane, a co się już wydarzyło. Nie tak łatwo zaakceptować przyszłe proroctwa, których ludzkość ma dopiero doświadczyć. Zaakceptujcie również fakt, że Boskie Orędzia będą wysłane, aby was przygotować. Przyjmijcie, że to przygotowanie odbywa się już teraz. Bądźcie czujni przez cały czas. Nie odrzucajcie Mnie w tej chwili, gdyż jest to czas przygotowań. Bądźcie wdzięczni, że są otrzymujecie ten wielki dar. Wasz ukochany Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
29.09.2012, 23:00 - Tak wielu ludzi dzisiaj obsesyjnie goni za sławą i własną chwałą tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, dlaczego tak wielu ludzi na świecie uważa, że ich śmiertelność jest nieograniczona? Tak wielu ludzi dzisiaj obsesyjnie goni za sławą i własną chwałą. Tak wielu tych, którzy pragną wielkiego uznania i sukcesu i osiągają go jest uwielbianych przez tych, którzy uważają, że to jest zaszczytem, do którego muszą dążyć i który ich zaspokoi. Bardzo niewiele czasu poświęca się na to, co się naprawdę liczy. Depczą innych, aby dostać to, czego chcą, bo ich nienasyconym pragnieniem jest błyszczeć w chwale przed światem. Ich próżność jest podsycana przez świat rozrywki, mediów, gdzie przyklaskuje się ich dążeniu do samodoskonalenia. Do tego właśnie dziś dążą zwykli ludzie. Otwarcie podziwiają takie ambicje i staje się to jak religia. Ubóstwiają tych, którzy dotarli tak wysoko, a potem przystępują do naśladowania ich życia. Nigdy nie zastanawiają się nad tym, że te sprawy pozbawione są prawdziwego znaczenia. Nigdy też nie zatrzymają się by zadać sobie pytanie: "Czy to jest to, co ma wypełnić moje życie?" W większości przypadków nie wierzą w Boga, ponieważ gdyby tak było, wiedzieliby jak niemiłe jest w Oczach Boga szukanie pochlebstw w ten sposób. Kiedy człowiek stale szuka uznania, pochwał i ma obsesję na punkcie wizerunku prezentowanego światu, nie rozumie, jak krótka jest ta droga. Z czasem ona dobiegnie końca, a wtedy stwierdzą, że są puści, bez miłość, którą by mogli się dzielić z innymi. Poświęcają tak wiele czasu na miłość własną, że nie ma u nich miejsca na jakąkolwiek inną miłość. Stawiają potrzeby własne przed potrzebami innych. Zrobią wszystko, włącznie z popełnieniem czynów, które obrażają Boga, aby osiągnąć własną chwałę. Temu pokoleniu powiedziano tyle kłamstw na temat sposobu, w jaki mają przeżyć swoje życie. Są zachęcani przez świat, który uważa, że korzyści materialne, sława, kultura i ambicja, które przyniosą wielki podziw, to najważniejsze rzeczy, do których należy dążyć. Jak niewiele wiedzą. Jak bardzo będą wstrząśnięci, gdy odkryją, jak bardzo się mylili. Ludzi, którzy prowadzą takie życie, czeka rozczarowanie, kiedy ich pożądliwości nie zostaną zaspokojone. Żadne działanie mające na celu przyniesienie im więcej przyjemności, z powodu obsesyjnej ambicji własnej, nie przyniesie im spokoju. Módlcie się, aby wkrótce ludzie uświadomili sobie, że dążenie do sławy i własnej chwały zaspokaja tylko na krótki czas. Jest tylko jeden cel, do którego należy dążyć, jest to stosowanie się do Nauk Pana. Gdy tak będziecie czynić, osiągniecie spokój. Możecie nadal korzystać z wielu przyjemności na świecie, ale zrozumiecie, co się naprawdę liczy. Tak wielu młodych ludzi przyjmuje te wartości tak, jak postrzegają je inni. Naciski, aby prowadzić swoje życie realizując te same dążenia, co podziwiane przez nich gwiazdy, szkodzą ich duszom. Zamyka ich na to, co rzeczywiście jest miłe Bogu. Zamyka na Prawdę. Tylko Prawda da im poczucie spełnienia i przyniesie im pokój, miłość, radość i szczęście. Ja Jestem tym życiem, o które się starają. We Mnie, znajdą życie w Chwale. Tej Chwały muszą poszukiwać. Jeśli zwrócą się do Mnie, wówczas będą żyć w Wielkiej Chwale w Nowym Raju. To jest jedyna chwała, która przyniesie im nieopisaną radość. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
01.10.2012, 16:30 - Kiedy człowiek raz doświadczy Miłości Bożej, to już nie może bez niej żyć tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, musisz pogodzić się z tym, że kiedy Moi wyznawcy będą wierzyć w te Orędzia, przyniesie im to od czasu do czasu udręki duszy. Wielu będzie się radować, gdy będą czytać Moje Święte Słowo i przyjmą je, jako cud. Inni też przyjmą Moje orędzia, ale w niektóre dni będą rozdarci na połowy z powodu wątpliwości, które ich opanują. Te wątpliwości są naturalne. Niektórzy będą wciąż stawiać pod znakiem zapytania czy one naprawdę pochodzą z Nieba. Z kolei inni będą pełni niepokoju, ponieważ będą wiedzieli, że ich życie się zmienia i że będą świadkami Ponownego Przyjścia. Oznacza to, że życie, które prowadzili do tej pory, zmieni się nie do poznania. Dla wielu jest to przerażające, zadowalając się tym, co mają, chcą się trzymać swego dotychczasowego życia, jakkolwiek nie dawało im ono szczęścia. Strach przed przyszłością, strach przed Ręką Boga i strach przed dręczeniem przez armię szatana. Jednak, chociaż Moje Orędzia mogą czasem zasiać strach w ich sercach, to również przynoszą pocieszenie. Natomiast jedna rzecz jest pewna. Odczują Mojego Ducha Świętego w swoich duszach i gdy raz się tak stanie, poznają Miłość Boga. Kiedy człowiek raz doświadczy Miłości Bożej, to już nie może bez niej żyć. Ona przynosi pokój. Tak więc, bez względu na to jak bardzo możecie być bojaźliwi, Moi wyznawcy, musicie pamiętać, że Ja, wasz Jezus, nigdy was nie opuszczę. Jesteście Moi. Ja jestem Życiem w waszych duszach. Przeze Mnie będziecie zbawieni. Jestem pełen miłosierdzia dla dusz, które zwracają się do Mnie o pomoc. Nie pozwolę wam cierpieć z rąk wyznawców szatana. Osłonię was Moją Najdroższą Krwią. Nie macie się czego obawiać. Zamiast tego, otrzymujecie łaski, abyście się przygotowali. Teraz musicie być odważni, nie pozwólcie, aby wątpliwości zaciemniły waszą miłość do Mnie ani nie zaślepiły was na Prawdę tych Orędzi. To jest Mój Dar dla was. Są one wam przekazywane, abyście byli bezpieczni i chronieni przed skrzywdzeniem. Zawsze proście Mnie, abym rozwiał wasze lęki, ponieważ są one zasiewane, jako nasiona niezadowolenia w waszych umysłach przez złego ducha, aby was wytrącić z równowagi. Błogosławię was. Daję wam pokój. Daję wam Moją opiekę. Zawsze Mi ufajcie. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
02.10.2012, 15:30 - Maryja Panna: Wielu przywódców Kościoła Mojego Syna nic nie mówi. Już nie bronią publicznie, Świętego Imienia Mojego Syna. tekst oryginalny Moje dziecko, działania obrażające Imię Mojego ukochanego Syna, Jezusa Chrystusa nasilają się. Nie wystarczy, że zapierają się Go, wielu chce obrażać Jego wizerunek w umysłach tych, którzy w Niego wierzą. Ukrzyżowanie Ciała Mojego Syna, Ukrzyżowanie Jego Kościoła, potęguje się. Wielu przywódców Kościoła Mojego Syna nic nie mówi. Już nie bronią publicznie, Świętego Imienia Mojego Syna. Brakuje im odwagi, aby bronić Ciała Mojego Syna, Jego Kościoła na ziemi. Wielu nie chce przyciągnąć niepotrzebnej uwagi z powodu grzechów księży w przeszłości. Wielu z nich po prostu nie ma silnej wiary niezbędnej, aby być prawdziwym świadkiem Prawdy nauk Mojego Syna. Tak wielu na świecie nie wierzy w istnienie Mojego Syna i to powoduje Jego płacz. Tak wielu, którzy dobrze znają Prawdę, sądzi, że dopuszczalne jest okazywanie braku szacunku przez słuchanie bluźnierstw w całkowitym milczeniu. Dzieci, musicie otwarcie i bez strachu potwierdzać Prawdę o Ukrzyżowaniu Mojego Syna. Ludzie będą słuchać. Będziecie słuchani. Gdyby każdy sługa Mojego Syna miał milczeć, kto wówczas będzie mówił o Moim Synu? Kto będzie rozpowszechniał Jego Święte Słowo w tym czasie, gdy tak wiele dzieci Bożych zaprzecza istnieniu Boga? Wkrótce nie będą mieli wymówki. Gdy zobaczą stan swoich dusz, po raz pierwszy zrozumieją, że mają dusze. Módlcie się, aby stali się po tym silniejszym i aby zostali prawdziwymi żołnierzami Chrystusa. Wasza ukochana Matka Matka Zbawienia tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
03.10.2012, 13:30 - Chrześcijaństwo jest atakowane z jednego najważniejszego powodu Jestem twoim ukochanym mistycznym oblubieńcem, Synem Człowieczym, narodzonym z Niepokalanej Dziewicy Maryi. Moja najukochańsza córko, każda potworność, której byłem świadkiem w Ogrójcu, podczas gdy byłem wyszydzany)przez złego ducha, odsłania się teraz na świecie, na Moich Oczach. Ludzie wszędzie stracili wiarę. Błąkają się po morzu w błędów, w stanie odstępstwa, którego świat nigdy dotąd nie doświadczył na taką skalę. Miłość bliźniego umarła. Szacunek do potrzeb innych nie jest już uważany za cechę godną podziwu. W dzisiejszym świecie chciwość, żądza i zazdrość kierują umysłami wielu ludzi. Mają zimne serca, już nie cenią życia jako takiego, a zabójstwo nie stanowi już problemu. Przyjmuje się to za coś oczywistego. Chrześcijaństwo jest atakowane z jednego najważniejszego powodu. Aby prawa, które tolerują grzech zostały z łatwością wprowadzone w waszych krajach. Obsesja fałszywych religii i fałszywych bożków jest powszechna. Mój Kościół upada, a Moi wyświęceni słudzy w przeważającej większości nie podkreślają niebezpieczeństwa grzechu i prawdy o życiu wiecznym. Nienawiść, wojny, chciwość, pożądliwość, zazdrość i miłość własna są powiązane w jeden fałszywy stan, stan, który w niczym nie przypomina Prawdy Moich Nauk. Wiedziałem wtedy, w Ogrodzie Getsemani, że Moja Śmierć na Krzyżu, nie będzie uważana przez to dzisiejsze pokolenie za to, czym ona była. To był ból, który rozdzierał Moje Serce jak miecz. Ofiara, którą złożyłem dla człowieka, aby odkupić go w Oczach Mojego Ojca, nie jest dziś uznawana. Jak bardzo zapomnieli. Jak wiele im nie powiedziano. Wszystko to wiąże się z grzechem tolerancji, przedstawianym światu jako dobro. Wojny i nienawiść rozprzestrzeniają się jak wirus, gdyż są planowane przez złego ducha. Ból Moich wyznawców zjednoczy się z Moim bólem, gdy zobaczą jak plugastwa będą wydobywać się z ust tych przywódców rządów, którzy będą postępować według kłamstw umieszczonych w ich duszach przez szatana. Szatan i jego demony są bardzo potężne. Nigdy nie przypuszczaj ani przez chwilę, że łatwo jest osłabić kontrolę jaką mają oni nad osobą, która pozwoliła im przeniknąć swoją duszę. Oni łatwo się nie poddadzą i będą przeszkadzać duszom, które chcą zwrócić się do Mnie, ich Jezusa, o pomoc, gdyż uczynią ich bezradnymi. Dla tych dusz modlitwa będzie torturą. Słowa nie będą mogły wyjść z ich ust. Będą czuli całkowitą niechęć do myślenia o Mnie. Będą próbowali z całych sił, ale będzie to trudne zadanie. Ci, którzy mówią, że są dobrymi ludźmi, którzy nie szkodzą innym, ale którzy w swoim życiu nie przyjmują Mnie, Jezusa, niech o tym wiedzą. Nie jesteście wyznawcami Chrystusa. Jeśli nie przyjdziecie do Mnie, nie możecie być przyjęci do Królestwa Mojego Ojca. Wprowadzenie do Królestwa Mojego Ojca wymaga przygotowania. Szatan może działać tak szybko, aby odciągnąć dusze, że wiele z nich zostanie wziętych znienacka. Te czasy wielkiego niepokoju na świecie i brak świadomości o Moim Ojcu, Bogu, Stwórcy wszystkich rzeczy, może prowadzić do jednej rzeczy. Katastrofy. Kary zostaną wylane na świat, aby zbawić ludzkość i aby oczyścić ludzkość. Jeśli ludzie nie będą chcieli słuchać, nie usłyszą Prawdy. Prawda uratuje, nie tylko ich życie na ziemi, ale da im Życie Wieczne. Skutkiem odrzucenia Prawdy będzie śmierć, zarówno ciała jak i duszy. Nadszedł czas dla ludzkości, aby dokonała wyboru. Nie mogę ich zmusić, aby poszli za Mną. Mimo wszystkich darów, łask i cudów, które zostaną im dane, nadal będą się odwracać. Mimo całego Mojego Wielkiego Miłosierdzia, niektórzy nadal będą wybierać śmierć, ponad życie. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×