Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niekrytykujsprawdz

MODLITWY, dzięki którym możesz rozmawiać i zbliżyć się do Boga.

Polecane posty

Gość zazuzidfh
2. PRZESTROGA PRZED FAŁSZYWYM WSTYDEM (4,23-35). 23 Synu, pilnuj czasu i strzeż się złego. 24 Nie wstydź się mówić prawdy ze względu na duszę twoją. 25 Bo jest wstyd przywodzący grzech, i jest wstyd przywodzący sławę i łaskę. 26 Nie miej względu na osobę przeciw osobie twojej, ani na kłamstwo przeciw duszy twojej. odnoszac sie do mojego wpisu powyzej dolaczam fragment z ksiegi przyslow-czego Bog naucza-nie miej wzgledu na klamstwo przeciw duszy -innymi slowy-nie nalezy sie tym przejmowac :) Jestesmy dziecmi Bozymi! :) Coz nam czlowiek moze uczynic? W rekach Boga Ojca nic nam sie nie stanie :) a to ziemskie cierpienie jest niczym w porownaniu z chwala jaka w nas sie po smierci objawi a wiec do przodu z podniesiona glowa bez wzgledu na okolicznosci nic nas nie zlamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Właśnie można, patrząc na nastolatków, większość nawet jeżeli chodzi do kościoła to " z przymusu" najczęściej.. niestety takie są realia. Na szczęście są i " wielcy duchem " , odważni, inteligentni... pomocni. Chwała im za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
15.10.2012, 23:30 - Ci, którzy przeżyją przy końcu czasu, nie umrą śmiercią fizyczną tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, ważne jest, aby zrozumieć tajemnicę dotyczącą wskrzeszenia. Kiedy umarłem jako człowiek w ciele, zniszczyłem waszą śmiertelność. Moja śmierć nie tylko uwolniła was od śmierci, ale z grzechu po śmierci. Moja Śmierć na Krzyżu dała wam dar nieśmiertelności w Moim Nowym Królestwie. Ponieważ umarłem jako człowiek, umarłem śmiercią śmiertelnika. Jeśli ktoś jest w stanie łaski, to kiedy umiera, staje się nieśmiertelny. Kiedy powstałem z martwych przekazałem ten Dar dla tych, którzy są już w niebie, a którzy umarli w stanie łaski. W Moim Nowym Raju otrzymają oni doskonałe, nieśmiertelne ciała. Ci, którzy będą na ziemi podczas Powtórnego Przyjścia w mgnieniu oka staną się nieśmiertelni. Gdy zabrzmi trąba Mojego posłańca, umarli powstaną, jak również ci, których imiona zapisane są w Księdze Żywych, aby cieszyć się przez 1000 lat Życiem Wiecznym w Moim Nowym Królestwie, obiecanym Mi przez Mojego Ojca. To się nazywa Nowy Raj i aż do samego końca nie będzie już dłużej tego wszystkiego, co jest śmiertelne. Będziecie zjednoczeni ze Mną, waszym Jezusem. Śmierć już nie będzie miała znaczenia, bo przestanie istnieć. Teraz, kiedy przynoszę wam Dar Mojego ostatecznego zbawienia, musicie Mnie wysłuchać. Bierzcie to pod rozwagę i przekonujcie tych, którzy dziś, tak jak za dni Noego, dążą do oddawania się w swoim życiu uciechom, że byliby niemądrzy, gdyby zignorowali te znaki. Tacy za czasów Noego zostali zmieceni w przerażeniu, gdy wody wezbrały. Nie pozwólcie, aby tak się stało tym razem. Moi wyznawcy otrzymali wyczerpujące ostrzeżenia, ale to jest dla nich bezużyteczne. Problem tkwi w tym, że ci, którzy przyjmują Prawdę, mieszają się z tymi, którzy nie akceptują Prawdy i to ma na nich wpływ. Musicie trzymać się z dala od tych, którzy są poganami i modlić się za nich. Jeśli nie będziecie się trzymać się z dala, pociągną was kłamstwa i duchy nieczyste.Ci, którzy stawiają Mi opór, zostaną wyrwani spod Mojej ochrony Wkrótce przekonają się, że ich niemoralne życie, z wolna nimi owładnie. Wtedy zapomną o Mnie i staną się niewolnikami kłamstw. Kiedy będziecie przebywać w ich towarzystwie, to także zostaniecie zaatakowani. Wtedy okaże się, że będziecie przepraszać za głoszenie Prawdy, Słowa Bożego. Na tym właśnie etapie wyraźnie zobaczycie podział w waszym świecie. Dar jaki otrzymaliście od Ducha Świętego, będzie polegał na tym, że natychmiast będziecie wiedzieli, w jakim oni są w niebezpieczeństwie. Gdyby tylko znali Prawdę, przybiegliby do was. Z powodu ubóstwiania przez nich wszystkich fałszywych bożków, wykonanych z rzeczy materialnych, stworzonych przez Boga, popełniają oni ten sam klasyczny błąd. Uwielbiają cuda rzeczy materialnych, ale ignorują ich Stwórcę. W Nowej Erze Pokoju będą mieli o wiele więcej, dużo więcej doskonałych rzeczy. A jednak się odwracają. Zawsze będę ich kochał, ale ich brak miłości do Mnie, oznacza, że nie wejdą do nowego życia, które dla nich stworzyłem. Te nowe życie zostało stworzone i uczynione z dwóch powodów. Kiedy umarłem w ciele, zniszczyłem śmierć. Kiedy powstałem z martwych, dałem wam Życie Wieczne, kiedy ciało już dłużej nie ma władzy nad wami. To jest Moja Obietnica dla wszystkich dzieci Bożych. Ci, którzy przeżyją przy końcu czasu, nie umrą śmiercią fizyczną. Oni są błogosławieni. Ich ciała zostaną natychmiast przemienione w idealne ciała fizyczne w mistycznym zjednoczeniu z Moim Chwalebnym Ciałem. Wówczas spotkają tych, którzy umarli w Mojej łasce, którzy powstaną z martwych. Wszyscy oni będą mieszkać w Moim Nowym Raju. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gingivaa
mohery przesladuja ateistow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
16.10.2012, 16:20 - To trudny i samotny czas dla wielu wizjonerów i proroków, ponieważ każdy pracuje sam tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, kiedy mówię, że wysłałem Moich proroków na świat, oznacza to, że każdy z nich otrzymał odrębną misję. Nie ma nawet dwóch takich misji, które by się pokrywały. Ty, Moja córko, jak już mówiłem, jesteś ostatnim prorokiem. Każdy, kto się teraz pojawia twierdząc, że głosi Moje Słowo, od czasu, gdy ty otrzymałaś orędzia, nie otrzymał tej władzy ode Mnie. Wiele biednych dusz postanowiło zwrócić na siebie uwagę i w niektórych przypadkach szkodzą tym Świętym Orędziom przekazywanym światu, aby pomóc uratować Moje dusze. Przychodzę błagać dzieci Boże, aby słuchały tego, co mam do powiedzenia, ale nie mogę zmusić ich, by Mnie słuchały. Nigdy nie mogę rozkazać dzieciom Bożym, aby coś robiły, gdyż jest to niemożliwe, ponieważ otrzymały one Dar wolnej woli. Proszę tylko, abyście otworzyli swoje serca i pozwolili wypełnić Moją Miłością wasze dusze. Chcę, abyście wszyscy, w tym ci, którzy popełniają złe czyny, wiedzieli, że was kocham. Dlatego wasze zbawienie jest Moim priorytetem. Tak czy inaczej, proroctwa przepowiedziane w Księdze Apokalipsy zaczęły się już spełniać. Ci, którzy słuchają Moich wskazówek i odpowiadają na Moje wołanie, mogą uratować wiele dusz. Moim pragnieniem jest to, aby każdy z was przyszedł do Mnie i miał udział w Królestwie Nowego Raju. Nie potępiam zatwardziałych grzeszników ani nie proszę, abyście ich potępiali, bo nie macie do tego prawa. Kiedy potępiacie innych nie mówicie w Imię Boga. Jeśli zachęcacie kogoś, by osądzał innych ludzi potępiając ich, odrzucacie Mnie, waszego Jezusa. Wzywam was wszystkich, abyście słuchali tylko jednego głosu w tym czasie. Skupcie się na tylko Moim Głosie, bo dzięki niemu uratujecie siebie, swoje rodziny, przyjaciół i bliźnich. Potrzeba teraz wszystkich modlitw, aby pomóc wam samym i waszym ukochanym, abyście się przygotowali do Spowiedzi przede Mną, do Ostrzeżenia. Czas jest bliski. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
17.10.2012, 12:30 - Wkrótce rozpocznie się fala zmian tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, wkrótce rozpocznie się fala zmian. Tak wiele osób na świecie zrozumie wreszcie sens swojego życia i to, co jest ważne, a co nie. Czas, który jest przed wami, musi być traktowany jako okres przygotowań do Nowego Raju na ziemi. Nie wolno wam się bać. Tym, którzy Mnie znają powiedziałem, że musicie Mi całkowicie zaufać. Tym, którzy Mnie nie znają Prawda zostanie ujawniona po raz pierwszy. Moi uczniowie muszą teraz zacząć odmawiać Moje Modlitwy Krucjaty włączając w to numer (43) O zbawienie dusz podczas Ostrzeżenia, aby odnowienie Ziemi nastąpiło zgodnie z Moją Najświętszą Wolą. Moje Święte Orędzia muszą być rozprzestrzeniane na cały świat natychmiast po przekazywaniu Prawdy. Kiedy tak będzie, wielu będzie uprzedzonych o oszustwach, z którymi będziecie mieli do czynienia w swoich krajach. Nauczą się, jak rozpoznać antychrysta i będą mogli się uzbroić przeciw udręczeniom z jego strony. Teraz nadszedł czas na zjednoczenie was w przy Moim Najświętszym Sercu. Kiedy będziecie w jedności ze Mną, będziecie chronieni przez cały czas. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
18.10.2012, 18:00 - Bóg Ojciec: Wkrótce, Mój Syn zostanie wysłany, aby odsłonić Prawdę o Stworzeniu człowieka tekst oryginalny Moja najdroższa córko, bliski jest czas, abym ponownie wysłał Mojego jedynego Syna, Jezusa Chrystusa, by zebrać wszystkie Moje dzieci przy Moim sercu. Moje Serce, źródło wszelkiego Życia, otworzy się, aby zgromadzić w jedno wszystkie Moje dzieci. Moja Obietnica, aby ocalić wszystkie Moje maleństwa, jest prawie wypełniona. Moim największym pragnieniem jest ukazać się każdej osobie, także tym, którzy nie rozumieją, dlaczego i w jaki sposób zostali stworzeni Moją Ręką. Wkrótce Mój Syn zostanie wysłany, by odsłonić Prawdę o Stworzeniu człowieka. Przygotowania do tego dnia trwały tak wiele dziesięcioleci. Dlatego nie można dopuścić, aby teraz zostało utraconych tak wiele z Moich dzieci, gdyż strata byłaby zbyt wielka. Wkrótce Moje dzieci zobaczą Prawdę o stworzeniu, ich istnieniu i o nieśmiertelności dusz. Podczas, gdy to wydarzenie wytworzy wielką nadzieję i radość u wielu dusz, dla innych będzie to udręka, której nie będą w stanie udźwignąć. Moim Źródłem Miłości i Miłosierdzia zostanie zalana cała ludzkość przez Mojego Syna, Jezusa Chrystusa. Potem przyjdzie wielki podział, kiedy te dusze, które odpowiadają na Jego Miłosierdzie zostaną wzięte na osobne miejsce. Pozostałe dusze otrzymają każdą możliwą okazję, by usłyszeć Moje Wołanie z Niebios. Ja, ich Ojciec, dam się poznać w potędze klimatu. Moja Ręka będzie widoczna, gdy wyciągnę ją do każdego z Moich dzieci, aby uchronić je przed śmiercią. Moje Wołanie będzie słyszalne, ale nie przez wszystkich. Tym duszom zostanie ukazana Moja Miłość przez Moich proroków w ostatniej próbie, aby przyciągnąć je do Mojego Serca. Niebo odsłoni się i zostanie odciągnięte. Zostanie zwinięte jak zwój, dopóki znaki z Niebios nie zostaną ujawnione. Głosy Moich Aniołów będą przyciągać te biedne Moje dusze, aż do samego końca. Przyrzekam teraz, że Moje Źródło Miłości okryje całą ziemię, gdy połączę Moje Serce z sercami wszystkich Moich dzieci. Miliardy będą świadkami Mojej Boskiej Interwencji i wielu przybiegnie z ulgą do Moich Świętych Ramion. Prawda Mojego Boskiego Planu i tajemnica życia na ziemi zostanie obnażona, aby ją wszyscy zobaczyli. Dopiero wtedy człowiek przyjmie Prawdę o istnieniu Życia Wiecznego. Koniec cierpienia na ziemi jest bliski. Ostateczne prześladowanie, kiedy zły duch zapanuje nad Moimi dziećmi dopełnia się. Po nim wolność Moich dzieci, której pragnąłem od początku, będzie w końcu ich udziałem. Dzieci, spójrzcie na Mnie, waszego ukochanego Ojca, gdyż trzymam was w Moich Rękach. Przychodzę przez Mojego Syna, aby zabrać was do Mojego Nowego Królestwa na ziemi. To jest dziedzictwo, które obiecałem Mojemu Synowi. To jest Moja obietnica dla wszystkich Moich dzieci. Czas na te wielkie cuda bardzo się przybliża. Błogosławię Moje dzieci, każde z osobna. Kocham was. Obejmuję was i jednoczę z Moim Sercem. Wasz ojciec Bóg Najwyższy tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
19.10.2012, 09:06 - Maryja Panna: Gdy przyjmujecie Ciało Mojego Syna, otrzymujecie łaski tekst oryginalny (Odebrane podczas ukazania się Najświętszej Maryi Panny, które trwało 20 minut, a podczas którego obraz Świętej Eucharystii pojawił się na Jej czole) Moje dziecko, Hostia, którą widzisz na Moim czole to symbol, mający udowodnić wszystkim dzieciom Bożym rzeczywistą obecność Mojego Syna w Świętej Eucharystii. Mój Syn jest obecny na świecie i stoi przy każdym dziecku Bożym, każdego dnia w nadziei, że odczują Jego Obecność. Dzieci, tylko przez przyjmowanie prawdziwego Ciała Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, Odkupiciela ludzkości, zostaniecie pobłogosławieni szczególnymi łaskami. Kiedy Mój Syn umarł za wasze grzechy, aby każde dziecko Boże mogło uniknąć śmierci, pozostawił ważne dziedzictwo. Obecność Chrystusa w Eucharystii jest prawdziwa, a spożywana, daje szczególną ochronę. Przybliża was do zjednoczenia z Nim. On jest Chlebem Życia. Ten Dar dla was, dzieci, nigdy nie może być podważany czy odrzucany. Wśród Łask udzielanych tym, którzy przyjmują Jego Ciało i Krew jest łaska ocalenia od Czyśćca, jeśli przyjmują Je codziennie. Mój Syn weźmie was w chwili śmierci, w Swoje Ramiona z dala od płomieni Czyśćca. Msza Święta, która ofiaruje Prawdziwe Ciało Mojego Syna ku czci Mojego Ojca, niesie ze sobą także ogromne dobrodziejstwa. Otrzymacie uwolnienie od oczyszczenia w ogniu Czyśćca, gdy częściej będziecie uczestniczyli w codziennych Mszach i częściej przyjmowali Ciało i Krew Mojego Syna w Eucharystii. Ci, którzy odrzucają istnienie Mojego Syna w Świętej Eucharystii, odmawiają sobie wielkiego Daru. Nie będziecie potępieni za odrzucenie Jego Ciała we Mszy Świętej, ale nie otrzymacie tych łask, którymi pragnie On obdarzyć wszystkie dzieci Boże. Komunia Święta, którą przyjmujecie musi być konsekrowana prawidłowo. Kiedy przyjmiecie Jego Ciało, On napełni was głęboką i pokorną miłością, która wzmocni waszą wiarę i przyniesie wam Życie Wieczne. Najświętsza Eucharystia jest Darem, który daje wam Życie Wieczne. Nigdy tego nie zapominajcie. Mój Syn bardzo cierpiał, aby dać światu ten wielki Dar, paszport do Nieba. Nie odrzucajcie go. Nie podważajcie Jego hojności. Nie lekceważcie Potęgi Świętej Hostii. Proszę, odmawiajcie tę Modlitwę Krucjaty (81) o Dar Komunii Świętej O, Przenajświętsza Hostio, nasyć moje ciało pożywieniem, które ono potrzebuje. Wypełnij moją duszę Bożą Obecnością Jezusa Chrystusa. Obdarz mnie łaskami, abym wypełniał Świętą Wolę Boga. Napełnij mnie pokojem i ciszą, które pochodzi z Twojej Świętej Obecności. Nigdy nie pozwól mi wątpić w Twoją Obecność. Pomóż mi przyjąć Cię w Ciele i Duszy, i aby przez Świętą Eucharystię udzielone mi łaski pomogły mi głosić chwałę Pana Naszego, Jezusa Chrystusa. Oczyść moje serce. Otwórz moją duszę i uświęć mnie kiedy otrzymuję ten wielki Dar Świętej Eucharystii. Udziel mi łask i osłony jakie, ona przynosi wszystkim dzieciom Bożym i uwolnij mnie od płomieni Czyśćca. Amen. Moje dzieci, musicie się modlić, aby wszyscy chrześcijanie przyjęli i zrozumieli Moc Świętej Eucharystii. To jest niezbędna zbroja do ratowanie dusz wszystkich Moich dzieci. Przyjmijcie ją z dobrymi łaskami i hojnością serca. Wasza Matka Najświętsza Matka Zbawienia tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
20.10.2012, 22:30 - Żydzi w końcu uznają fakt, że prawdziwy Mesjasz przyszedł tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, Moje Powtórne Przyjście będzie ostatnim rozdziałem w wypełnieniu Mojego Przymierza. To Przymierze ujrzy narodziny Nowej Jerozolimy. Ta Nowa Jerozolima będzie oznaczać zjednoczenie wszystkich dzieci Bożych, które akceptują Słowo Pana. Żydzi w końcu uznają fakt, że Prawdziwy Mesjasz przyszedł, aby przynieść im zbawienie, którego pragnęli. Ja, Jezus Chrystus z Domu Dawida, przyjdę jako Zbawiciel, zgodnie ze Świętą Wolą jedynego, Prawdziwego Boga. Odrzucili Mnie, Syna Bożego, który przyszedł w ciele, za pierwszym razem. Tym razem przyjdę z Niebios i obejmę Mój Naród Wybrany darem Mojego Nowego Królestwa. W końcu osiągną pokój, gdyż zobaczą Prawdę i zaakceptują istnienie Boga w Trójcy Jedynego. Jest tylko jeden Bóg. I nie ma więcej. Jednak jestem w jedności z Moim Ojcem. Ja jestem Bogiem. Przyszedłem w ciele, aby okazać ludzkości Moje Miłosierdzie i ocalić ją od ostatecznego potępienia. Mój Duch Święty jest także w jedności z jednym Bogiem, jak to objawia w duszach proroków i rozpala dusze dzieci Bożych. Tak wiele osób będzie zaciekle walczyć przeciwko Mojemu Powtórnemu Przyjściu, także ci, którzy wierzą w jedynego Prawdziwego Boga. Nie przyjmą Słowa Bożego objawionego przez proroków tak, jak to miało miejsce w przeszłości. Wielu dobrych i pobożnych chrześcijan nadal będzie odrzucać Moje Słowo, aż do końca. Moje Słowo zostanie podważone i rozdarte, w szczególności przez Kościół katolicki. Ale pamiętajcie o tym. Czas na Moje Powtórne Przyjście jest bliski i ci, którzy nadal odrzucają zarówno Mnie jak i obietnicę, którą złożyłem Ojcu, by Stworzyć Jego Królestwo na ziemi, zostaną na pewien czas pozostawieni na boku. Po objawieniu Mojego Wielkiego Miłosierdzia i kiedy ci wszyscy, którzy nie akceptują Prawdy, otrzymają już wszelką możliwość, by przyjąć Prawdę, wtedy dopiero Moja cierpliwość się wyczerpie. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
20.10.2012, 23:20 - Miliardy dusz, które są już w piekle to ci, którzy zuchwale odrzucili Mnie w trakcie swojego życia tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, zeszłej nocy pozwoliłem, abyś doświadczyła tej wizji po to, by wzmocnić twoją duchowość i aby pokazać ci Prawdę o życiu po śmierci. W ciągu pierwszych godzin po śmierci szatan wysyła swoje demony, aby kusiły dusze - nawet na tym etapie. On kusi je, aby odrzuciły stan Czyśćca. On robi to samo tym, którzy umarli w stanie łaski, a którzy są przeznaczeni do Nieba. Pokazałem ci szybkość z jaką dusze zanurzają się w piekle i przerażające prześladowania przed jakimi stają, aby ostrzec tych, którzy nie wierzą, że ono istnieje. Są tam już miliardy dusz i tak wielu tam wchodzi w każdej sekundzie, że postrzegasz to jak deszcz spadających gwiazd, jak burza gradowa spadająca do jeziora ognia. Pokazałem ci także szok i radość na twarzach tych dusz, kiedy zostają one wyrwane w ostatniej chwili i uratowane. To za sprawą przyjęcia cierpienia przez ofiarne dusze, dla ocalenia takich dusz od piekła. Najpierw widziałaś przerażenie, a potem strach na ich twarzach, gdy zaświtała im Prawda o ich ostatecznym miejscu spoczynku. Potem pokazano ci radość na ich twarzach, gdy uświadomiły sobie, że zostały oszczędzone. Miliardy dusz, które są już w piekle to ci, którzy zuchwale odrzucili Mnie w trakcie swojego życia. Wielu z nich było mądrymi, inteligentnymi ludźmi na wpływowych stanowiskach na świecie, którzy zadali sobie wiele trudu, aby zapewnić, aby Słowo Boże nie zostało usłyszane. Wielu było odpowiedzialnych za zlecanie zabójstw tysięcy niewinnych ludzi. Wykonywali egzekucje na dzieciach Bożych bez odrobiny skruchy w swoich sercach. Dopuszczali się ohydnych aktów, obejmujących seksualne perwersje, które obrażają Boga i którymi On się brzydzi. Wielu spowodowało prześladowania Kościołów Boga przez świeckie działania, a w niektórych przypadkach przyłączyli się do wroga odprawiając czarne msze, gdzie oddawali pokłon bestii. Są to dusze, które ocalasz, Moja córko. Osoby z poczerniałymi duszami i kamiennymi sercami. W Piekle jest dziesięć razy więcej dusz niż w Czyśćcu. Miliardy dusz w Piekle, wszystkie na różnych poziomach, przewyższają liczebnie te, które w są Niebie, trzydzieści trzy przypadają na każdą jedną duszę w Niebie. Nie jest łatwo pójść do Nieba, musicie się mocno poświęcić, aby przygotować wasze dusze do wejścia przez jego bramy. Jest to czas Prawdy. Prawda nie zawsze jest przyjemna, ale konieczne jest, aby wszystkie dzieci Boże ją zrozumiały. Moje Miłosierdzie jest jednak wielkie. Kiedy będziecie prosić o nie dla siebie, wasze modlitwy zostaną wysłuchane. Kiedy będziecie prosić za inne dusze, aby zostały zbawione, zwłaszcza w chwili śmierci, wasze wołanie zostanie wysłuchane. Jeśli nie będziecie prosić o Moje Miłosierdzie, nie będzie mogło być udzielone. W czasie Ostrzeżenia, Moje Miłosierdzie zostanie wylane na całą ziemię. Wtedy musicie prosić Mnie o Moje Wielkie Miłosierdzie, aby was chronić. Ci, którzy odrzucą Moje Miłosierdzie, uczynią to ze swojej własnej woli. Moje Miłosierdzie jest obfite, a jednak tak niewielu o nie prosi. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
21.10.2012, 10:05 - Kiedy będą próbowali utworzyć Sakrament w Moich Kościołach z obrzydliwości, powiedzą, że to z powodu praw dla par tej samej płci tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, wizje dusz wpadających do piekła, które pozwoliłem ci pokazać, nie były po to, aby cię przestraszyć. Miały natomiast ukazać ci rzeczywistość. W ten sposób zrozumiesz teraz jak cierpię każdego dnia, gdy patrzę jak dusze pogrążają się w głębinach Piekła. O, jeśli ludzie by tylko znali grozę Piekła i sposób w jaki bestia pożera takie dusze, unikaliby grzechu za wszelką cenę. Te same dusze można jeszcze uratować, Moja córko, przez modlitwę o Łaskę Uwolnienia. W ten sposób wy, Moi uczniowie, przyniesiecie Mi ulgę od tego strasznego i rozdzierającego biczowania. Ci, którzy umierają w stanie grzechu śmiertelnego są przeznaczeni do ognia Piekła. Wielu ludzi popełnia te grzechy w przekonaniu, że jeśli naprawdę jest Bóg, to jest On miłosierny. I tak grzeszą nadal, aż przez usprawiedliwianie swoich grzechów stają się one w końcu w ich oczach bez znaczenia. Mówią, że nie mają wyboru, ponieważ ich grzech był konieczny, bo przyniósł innym korzyść. O grzechu zabójstwa powiedzą, że był po to, aby pomścić śmierć innego. O grzechu prostytucji powiedzą, że był po to, aby pomóc wyżywić swoją rodzinę. O grzechu aborcji powiedzą, że to było z korzyścią dla życia matki i aby ułatwić jej życie. W przypadku dewiacji seksualnych powiedzą, że to była przecież rzecz naturalna. W przypadku tych, którzy uczestniczą w praktykach okultystycznych powiedzą, że to jest nieszkodliwa zabawa, a przecież gdy to robią, oddają cześć bestii. Kiedy prześladują innych i niszczą nie tylko ich dobre imię, ale ich środki utrzymania powiedzą, że to było konieczną karą za ich grzechy. Kiedy zniszczą inną osobę na umyśle, ciele i duszy poprzez dyktaturę powiedzą, że to dla jej własnego dobra. Kiedy będą próbowali utworzyć Sakrament z obrzydliwości w Moich Kościołach, powiedzą, że to z powodu praw dla par tej samej płci, którzy mają takie same prawa jak inni. Kiedy będą niszczyć Mój Kościół od wewnątrz powiedzą, że wszystkie kościoły są równe. Użyją wymówki, że jest tylko jeden Bóg, więc mogą wprowadzić kościół pogański. Ci grzesznicy to właśnie te zagubione dusze, o których mówię. Aby im pomóc, musicie przede wszystkim spojrzeć im w oczy. Myślcie o nich jak o swoich dzieciach lub swoich braciach czy siostrach. Popatrzcie na nich Oczami Boga. Wtedy odczujecie miłość. Ale odczujecie też trwogę, bo poznacie w swoich sercach to przerażenie, które ich czeka. Jak bardzo musicie się modlić, aby wkrótce ujrzeli Prawdę. Jak bardzo musicie się modlić o zbawienie tych dusz. Każde dziecko Boże jest kochane, łącznie z tymi, których dusze są czarne. Ich grzechy muszą być zniszczone, zanim wszystkie dzieci Boże zjednoczą się w jedną rodzinę w Moim Nowym Królestwie. Ty, Moja córko, otrzymałaś wszystkie łaski i amunicję, aby zniszczyć grzech i uratować nie tylko własną, ale także dusze innych. Dziękuję ci, Moja córko, że odpowiedziałaś na Moje Wołanie. Masz wiele do zrobienia. Twój Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
24.10.2012, 21:11 - Nigdy nie wolno odrzucać prywatnych objawień bez wymaganych umiejętności ani też bez pokory tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, ważne jest, abyś nie słuchała tych, którzy atakują Moje Święte Słowo. Zatkajcie uszy na próby, które będą teraz dokonywane, zwłaszcza przez tych, którzy twierdzą, że są teologami katolickimi, aby odrzucić Moje Przenajświętsze orędzia. Jak już mówiłem, największe ataki będą od tych w Kościele katolickim, którzy twierdzą, że Mnie znają, ale którzy nie rozumieją Księgi Apokalipsy ani zawartych w niej tajemnic. Nie mogą tego znać, gdyż Ja, Baranek Boży, jeszcze nie objawiłem im wszystkiego. Jak wielki sprawiają Mi zawód. Jak bardzo Mnie ranią. Z każdym okrutnym przeciwstawieniem się Moim orędziom wbijają kolejny gwóźdź w Moje Ciało. Z każdym poleceniem jakie daję dla dobra wszystkich dusz, a które zaciekle odrzucają, krzyżują Mnie ponownie. Jednak nie ma znaczenia w jaki sposób Mnie krzywdzą, gdyż umarłbym tysiąc razy, gdyby tylko mogło to uratować jeszcze jedną duszę. Mogą odwoływać Moje orędzia; wyśmiewać cię, Moja córko i odrzucać Mnie, lecz nie powstrzymają Woli Mojego Ojca, aby w końcu została wypełniona. Te biedne dusze czasem wierzą, że zachowują się odpowiedzialnie, gdy mówią ludziom, żeby nie przyjmowali Moich orędzi. Uniemożliwiają przekazywania Słowa Bożego dzieciom Bożym. Gdy będą tak nadal czynić, zostaną uciszeni Ręką Mojego Ojca. Nikt nie powstrzyma Mnie w Moim dążeniu do ratowania dusz. Wy, wyświęceni słudzy, którzy uparcie nie dopuszczacie, by słuchano Mojego Słowa, pamiętajcie o tym. Wasze słowa i wasze bluźniercze oskarżenia pozbawią was łask udzielanych wam w waszym powołaniu. Jeśli nie zawołacie Mnie przez modlitwę, aby otrzymać odpowiedź, której potrzebujecie, nie będę w stanie wam pomóc. Nigdy nie wolno odrzucać prywatnych objawień bez wymaganych umiejętności ani też bez pokory. Nawet gdy je posiadacie nigdy nie wolno wam wydawać takich osądów. Zamilczcie. W każdej chwili módlcie się o dar rozeznania. W przeciwnym wypadku będziecie winni najgorszej zbrodni w Oczach Mojego Ojca - zbrodni powstrzymania Go przed zbawieniem dusz poprzez Święte Słowo Jego Syna. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
25.10.2012, 21:50 - Pragnę, aby Moja armia odmawiała tę Modlitwę Krucjaty za Zwycięstwo Reszty Kościoła tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, trzeba zachęcać wszystkich Moich wyznawców, aby dalej zakładali wszędzie grupy modlitewne. Nadszedł czas, abym wołał i zbierał was wszystkich, tworząc Moją armię, aby marsz do wiecznego zwycięstwa mógł rozpocząć się już dziś. 9 listopada 2012 r., w drugą rocznicę Mojego pierwszego wezwania ciebie, Moja córko, pragnę, aby Moja armia odmawiała tę Modlitwę Krucjaty za Zwycięstwo Reszty Kościoła. Modlitwa Krucjaty (82) Za Zwycięstwo Reszty Kościoła Jezu, Królu i Zbawicielu świata, ślubujemy Tobie naszą czcią, naszą wiernością i czynami głosić wszystkim Twoją Chwałę. Pomóż nam zyskać siłę i zaufanie, aby powstać i w każdej chwili głosić Prawdę. Nigdy nie pozwól nam się potknąć ani opóźnić w marszu do zwycięstwa i w naszym planie ratowania dusz. Ślubujemy nasze oddanie, nasze serca i wszystko, co posiadamy, abyśmy byli wolni od przeszkód, gdy będziemy postępować ciernistą drogą do bram Nowego Raju. Kochamy Cię, najdroższy Jezu, nasz ukochany Zbawicielu i Odkupicielu. Łączymy się w ciele, umyśle i duchu z Twoim Najświętszym Sercem. Wylej na nas Twoją Łaskę Ochrony. Osłoń nas Twoją Najdroższą Krwią, abyśmy zostali wypełnieni odwagą i miłością, aby powstać i głosić Prawdę o Twoim Nowym Królestwie. Amen. Proszę was, Moi drodzy wyznawcy, zbierzcie się, wzrastajcie i rozpowszechniajcie Moje Święte Słowo do każdego narodu. Proszę, abyście zawsze skupiali się na Mnie i pracowali ze Mną na drodze do ostatecznego zwycięstwa zbawienia. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkurwa
przestan jeńczyć kurwa jaki jezus, masz schizofrenie co to za guwna pierdolone i chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
25.10.2012, 07:30 - Maryja Panna: Reszta Kościoła Mojego Syna będzie się nadal powiększać tekst oryginalny Moje dziecko, te Święte Orędzia dla całego świata, przyciągają coraz więcej ludzi, więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Wielu nie rozumie prawdziwego celu tych orędzi. Muszą wiedzieć, że są one Darem dla ludzkości, aby ją doprowadzić do nawrócenia. Są one przekazywane światu, aby zaszczepić w duszach zwyczaj modlitwy i aby uczestniczyły one w Świętych Sakramentach. Te orędzia są przede wszystkim po to, aby zapewnić duszom rodzaj wyciszenia i pokoju, aby więcej dzieci Bożych stało się godnych wejścia do Nowego Raju. Ponieważ owoce tych orędzi będą widoczne w postaci wiary dzieci Bożych. Reszta Kościoła Mojego Syna będzie się nadal powiększać z powodu tych i innych świętych orędzi przekazywanych prawdziwym wizjonerom na całym świecie. Bóg kocha Swoje dzieci tak bardzo, że zrobi wszystko, aby zapewnić osiągnięcie zbawienia wszystkim duszom. Mój Syn jest dobrze przygotowany i wszystkie Jego plany, które mają być zrealizowane dzięki tym orędziom wypełnią się. Dlatego nigdy nie wolno wam odczuwać rozpaczy. Najważniejsza jest nadzieja. Ufajcie Mojemu Synowi, gdyż całkowite oddanie się Jemu będzie oznaczało, że może On zakończyć Swoje plany ratowania każdego grzesznika, poprzez wasze przywiązanie do Niego. Dzieci, musicie obiecać, że przyjmiecie Jego polecenia, a Jego miłość otoczy was, abyście stały się silne. Wasza Matka Matka Zbawienia tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Każdy kto chcę bym modliła się w jego sprawie niech się wpisze wraz z intencją o którą mam się modlić. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
25.10.2012, 21:50 - Pragnę, aby Moja armia odmawiała tę Modlitwę Krucjaty za Zwycięstwo Kościoła Reszty tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, trzeba zachęcać wszystkich Moich wyznawców, aby dalej zakładali wszędzie grupy modlitewne. Nadszedł czas, abym wołał i zbierał was wszystkich, tworząc Moją armię, aby marsz do wiecznego zwycięstwa mógł rozpocząć się już dziś. 9 listopada 2012 r., w drugą rocznicę Mojego pierwszego wezwania ciebie, Moja córko, pragnę, aby Moja armia odmawiała tę Modlitwę Krucjaty za Zwycięstwo Kościoła Reszty. Modlitwa Krucjaty (82) Za Zwycięstwo Kościoła Reszty Jezu, Królu i Zbawicielu świata, ślubujemy Tobie naszą czcią, naszą wiernością i czynami głosić wszystkim Twoją Chwałę. Pomóż nam zyskać siłę i zaufanie, aby powstać i w każdej chwili głosić Prawdę. Nigdy nie pozwól nam się potknąć ani opóźnić w marszu do zwycięstwa i w naszym planie ratowania dusz. Ślubujemy nasze oddanie, nasze serca i wszystko, co posiadamy, abyśmy byli wolni od przeszkód, gdy będziemy postępować ciernistą drogą do bram Nowego Raju. Kochamy Cię, najdroższy Jezu, nasz ukochany Zbawicielu i Odkupicielu. Łączymy się w ciele, umyśle i duchu z Twoim Najświętszym Sercem. Wylej na nas Twoją Łaskę Ochrony. Osłoń nas Twoją Najdroższą Krwią, abyśmy zostali wypełnieni odwagą i miłością, aby powstać i głosić Prawdę o Twoim Nowym Królestwie. Amen. Proszę was, Moi drodzy wyznawcy, zbierzcie się, wzrastajcie i rozpowszechniajcie Moje Święte Słowo do każdego narodu. Proszę, abyście zawsze skupiali się na Mnie i pracowali ze Mną na drodze do ostatecznego zwycięstwa zbawienia. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ld;hj
Znacie modlitwę o pogodę ducha? Bardzo mi pomaga. Boże użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym czego nie mogę zmienić. Odwagi, abym zmieniał to co mogę zmienić. I miłości, abym odróżniał jedno od drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
26.10.2012, 11:06 - Będą poddawać w wątpliwość i analizować Moje Słowo z obawy przed popełnieniem strasznego błędu tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, tak dużo pracy muszą wykonać Moi wyznawcy, aby oczyścić ziemię ze skażenia, które okrywa jak kocem wielu ludzi niewierzących w Boga. Tak wielu błąka się po świecie bez celu. Są wyjałowieni z duchowych uczuć i nie mają pojęcia o miłości Boga. Są to dusze, za którymi tęsknię i których pragnę objąć Prawdą. Wy, Moi wyznawcy, musicie iść do nich i powiedzieć im, że Ja, Jezus Chrystus, Syn Człowieczy, Mesjasz, wkrótce przyjdę. Muszą wiedzieć, że nie zostaną odrzuceni, bo to właśnie z powodu was, waszego pokolenia, teraz przychodzę. Wielu innych, którzy są duchowo świadomi istnienia Boga będzie ciekawych, ale będą się zastanawiać czy przyjąć Moje orędzia. Inni, którzy głoszą Moje Słowo i którzy są pobożnymi chrześcijanami będą ostrożni i z opóźnieniem będą przyjmować wszystko, co wam mówię. Będą poddawać w wątpliwość i analizować Moje Słowo z obawy przed popełnieniem strasznego błędu. Obawiają się, aby nie zostać okłamanymi. Wtedy duchowni w kościołach chrześcijańskich powstaną i odpowiedzą na Moje Wezwanie. Niektórzy zareagują szybko, bo będą czuć przypływ Mojej miłości w swoich żyłach, gdy będą czytać Moje orędzia. Inni poczują natychmiastowe powołanie przez Mój Dar Ducha Świętego zawarty w Moim Świętym Słowie. Niektórzy z nich będą bardziej ostrożni niż inni, ale z czasem ich liczba wzrośnie do milionów. To dlatego, Moi wyznawcy, musicie wytrwać. Z początku wielu będzie was odrzucać w Moje Imię, ale to się zmieni. Kiedy prawda będzie powszechnie znana i przyjmowana z zadowoleniem, będziecie poszukiwani. Moje Słowo będzie traktowane z miłością i szacunkiem, chociaż z tego powodu dusze te będą cierpieć. Nie ma znaczenia, jak wielu będzie przeciwko Mnie, gdyż ta misja się powiedzie. Znoście taki sprzeciw. Zaakceptujcie fakt, że z powodu tych Orędzi będą was spotykać zniewagi. Tego należy się spodziewać, kiedy Słowo Boże wylewa się na ziemię. Ci, którzy są w ciemności nie przyjmą Mojego Słowa, gdyż to pokrzyżuje im życie. To przewartościuje ich przekonania, ale oni nie chcą poczuć się zmuszeni, aby stawić temu czoła. Aby przyjąć Moje Słowo musieliby zmienić swoje drogi. Niestety, nie chcą zmienić swojego postępowania, bo to ich nie interesuje. Nie spocznę, dopóki nie otworzę ich oczu na Prawdę. Nie spodziewam się też po was, Moi uczniowie, że ustaniecie, dopóki tak wielu ludzi jak to tylko możliwe, nie połączy się w jedno w Oczach Boga. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginekolog-tapicer pan Tadeusz
pomódl sie by mi kutas stawał na rozkaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
26.10.2012, 18:00 - Ci, którzy poniżają Moje Słowo, przekazywane tobie, Moja córko, ranią Mnie aż do kości w przejmującym bólu tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, Moje Królestwo na ziemi ma się stać rzeczywistością. Od tak dawna obiecane przez Mojego umiłowanego Ojca Przedwiecznego, Nowe Królestwo, Nowy Raj jest największym darem. Tajemnica zrozumienia Mojego Nowego Królestwa zawarta jest w misterium Mojego cierpienia w Ogrodzie Getsemani. Kiedy upadłem wyczerpany przed Moim Ojcem, płacząc z żalu z powodu utraty dusz w przyszłości, które będą płonąć w ogniu piekła, pomimo Mojej Ofiary na Krzyżu. Moje upokorzenie z ręki Poncjusza Piłata nie było dla Mnie bolesne z powodu publicznej pogardy, ale dlatego, że wiedziałem, iż te dusze będą dla Mnie utracone. Tak więc płakałem łzami smutku, kiedy oglądałem je oszukane przez szatana, siłę zła, której nie mogli zobaczyć, ale która opanowała każde włókno ich istoty. Kiedy widzisz Mnie, Moja córko zmartwionego, to mam do tego powód. Płaczę także z powodu tych dusz, które pogardzają tymi orędziami. One nie są w pełnej jedności ze Mną. Z powodu ich grzechu pychy, arogancji, braku wiedzy i pokory obrażają Moje słowo. Następnie będą próbowali powstrzymać od przyjęcia Mojego Świętego Słowa serca tych, do których pragnę dotrzeć. Płaczę nad nimi, bo nie znają oni poważnych konsekwencji swoich działań, gdy zdradzają Moje Prawdziwe Słowo, przekazywane każdemu dziecku Bożemu w tym czasie. Tak wiele dusz pozbawionych Mojego Słowa z powodu działań tych, którzy mówią, że reprezentują Mnie na świecie, zostanie u traconych. Tak jak cierpiałem straszne męki stawiając czoła szyderstwom tych, którzy stali przy złotym tronie Poncjusza Piłata, tak samo cierpię i dzisiaj. Ból, który znoszę z waszego powodu, Moja córko, dziś jest ten sam, jak wtedy. Ci, którzy poniżają Moje Słowo, przekazywane tobie, Moja córko, ranią Mnie aż do kości w przejmującym bólu. Przebili ostatnimi gwoździami Moją cierpiącą duszę, gdy jeszcze raz próbuję uratować ludzkość przed zagładą. Módlcie się, aby Mój Ojciec w Swoim miłosierdziu był wyrozumiały dla tych dusz, które starają się pod wpływem oszusta, uczynić Słowo Boże bezsilnym. Moje dzieci, strzeżcie się tych, którzy zaciekle sprzeciwiają Mojemu Słowu w tych orędziach. Musicie modlić się za ich dusze. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiadz Heniek z kotłowni
prosze, o modlitwę o mokrą piczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
27.10.2012, 21:35 - To z ich powodu pioruny, trzęsienia ziemi i tsunami uderzą w ziemię tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, powstał plan rozpoczęcia intensywnego powszechnego nauczania. To nauczanie nie będzie pochodziło od Boga. Będzie to natomiast propagowanie kłamstwa głoszącego, że Boga nie ma i być nie może. Powołując się na ludzki rozum i naukową ocenę będą twierdzić, że Bóg jest tylko wytworem ludzkiej wyobraźni. To nauczanie nie jest przypadkowe, lecz jest to dobrze zaplanowana i skoordynowana kampania obmyślona przez tych ateistów, którzy są lojalni wobec złego ducha. Ich serca, umysły i dusze zostały skradzione przez szatana, który wykorzystuje pychę ich ludzkiego rozumu do bezczelnego głoszenia kłamstw, aby zablokować Prawdę. Jest to plan przemienienia ludzkich serc w serca kamienne, zimne i niezdolne do miłości, takie jakie są ich własne serca. Wtedy ogłoszą, że nowa namiastka religii zostanie wprowadzona prawnie. Ta jedna światowa religia odda hołd bestii, ponieważ ta ohyda dokona się przez ręce niewolników króla ciemności. Ateiści, którzy będą kierować z ukrycia tym planem są gorliwymi wyznawcami szatana. Nie dajcie się oszukać - oni ubóstwiają bestię i mają za nic ból i cierpienie, które ich działania sprowadzą na ludzi. Ich zadaniem jest zniesienie wierności jednemu Prawdziwemu Bogu, Bogu, który kocha wszystkie dzieci, które stworzył. Odrzucą oni wysiłki podejmowane teraz z Nieba, aby uratować ludzkość od ostatecznego zniszczenia. To z ich powodu pioruny, trzęsienia ziemi i tsunami uderzą w ziemię. Zostaną oni powstrzymani. Będą strasznie cierpieć, a ich bolesny koniec został przepowiedziany. Bitwa Armagedonu będzie zacięta, bo Bóg już dłużej nie będzie pozostawał na uboczu i nie pozwoli na taką inwazję zła. Straszne kary ogromnych rozmiarów zgładzą tych pogan, którzy odrzucają Słowo Boże. Modlitwa do Boga błagająca o Miłosierdzie jest jedynym sposobem na złagodzenie takich kar. Wasze modlitwy, wypraszające im przebaczenie za grzechy są jedynym sposobem, dzięki któremu te dusze będą mogły być zbawione. Moja córko, wiele zniszczeń będzie wynikiem niegodziwego działania, które te grupy ateistów zamierzają przeforsować na ziemi. Wielu z nich nie zdaje sobie sprawy z wagi swoich działań. Ale jest wielu, którzy dokładnie wiedzą co robią, jednak są to kłamcy. Oni z całą pewnością wierzą w Boga, bo przecież wybrali Jego nieprzejednanego wroga diabła, jako swojego boga ze swojego wolnego wyboru. Chcą tylko kraść dusze. Bóg, Mój Ojciec zainterweniuje Swoją Mocą nie tylko po to, aby ich ukarać, ale także, by ocalić dusze zanim zostaną Mu skradzione. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
28.10.2012, 18:00 - Bóg Ojciec: Karzę niegodziwych, aby uratować niewinne dusze, zainfekowane przez kłamców tekst oryginalny Moja najdroższa córko, Bożą Wiedzę pojmuje tylko niewiele z Moich dzieci, ale nawet w takim przypadku, tylko tyle pozwalam im wiedzieć. Zrozumienie Mojego Świętego Słowa dla wielu jest trudne, choć jest bardzo proste. Kocham Moje dzieci, ale zostały Mi porwane, kiedy Adam i Ewa stracili prawo do Mojego Boskiego Królestwa. Kuszone przez zazdrosnego węża - tego, któremu dano wszelką godność i łaskę - Moje dzieci odwróciły się od Chwały Królestwa na ziemi. Odwróciły się plecami do życia wiecznego i z tego powodu cierpiały wszystkie ich dzieci, pokolenie po pokoleniu. Mój Syn został następnie wysłany, aby ocalić Moje dzieci przed wiecznym Piekłem przez uwolnienie ich od Grzechu. Teraz przyjdzie zaszczepić na ziemi ten pierwotny Raj, który miał być ich udziałem. Moja córko, obecnie czynione są przygotowania, aby rozpocząć walkę o dusze. Powiedz Moim dzieciom, że obdarzam ich szczególnymi łaskami. Te łaski dadzą im dodatkową siłę, gdy będą się modlić o złagodzenie kar. Dzięki modlitwom i prośbom Moich dzieci, mogą one nie tylko uratować dusze pogan, którzy Mnie obrażają, ale mogą także powstrzymać Moją Rękę, która opadnie, aby zatrzymać tych, którzy mówią w imieniu bestii. Karzę Moje dzieci z ciężkim sercem. Robię to nie tylko po to, by ukarać tych, którzy powodują straszliwe zło, ale, aby powstrzymać ich od kradzieży dusz z powodu ich kłamstw. Karzę niegodziwych, aby uratować niewinne dusze, zainfekowane przez kłamców. Moje dzieci muszą być silne dla dobra wszystkich. Modlitwa będzie bronią, która zabije bestię. Zatrzymanie skażenia nie nastąpi w wyniku wojen, czy przez moc osób wybieranych na wysokich stanowiskach lub tych, którzy prowadzą Moje kościoły na ziemi. Świat zostanie zbawiony przez wiarę tych, którzy są wierni Mnie, Bogu Najwyższemu i przez tych, którzy przyjmują Mojego Syna Jezusa Chrystusa, jako Zbawiciela. Wy, Moje wierne dzieci, będziecie kluczem do zbawienia wszystkich Moich dzieci. Wasze modlitwy zostaną wysłuchane. Wasze prośby o zbawienie grzeszników zostaną wysłuchane. Kocham was. Dziękuję wam za miłość, którą okazujecie Mojemu Synowi i błogosławię was. Wasz kochający Ojciec Bóg Najwyższy tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Zapraszam wszystkich do wpisywania się. Wierze, że w ten mały sposób jestem w stanie wam pomóc :) Pozdrawiam wszystkich ;) Niech każdy z nas na swój sposób pomaga innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja historia 28
Proszę o modlitwę w intencjach Maryji ponieważ prosiła o to w orędziu niedawno , za moja rodzine i za biednych,cierpiących ludzi i niewinne dzieci również te zagrożone aborcja.Ja również będę się w waszych intencjach modliła.Bóg zapłać.Pozdrawiam Maryjo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrytykujsprawdz
Bardzo się ciesze, że odpowiadacie :) Módlmy się również za tych którzy bluźnią przeciw Bogu na tym forum i nie tylko, bo oni kiedyś będą bardzo potrzebowali naszych modlitw. Nie bójmy się mówić otwarcie, że kochamy Boga, że się modlimy na różańcu. NIE Wiara, jest w naszych czasach modna, dlatego przemawia do młodych. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29.10.2012, 15:30 - Jego wielkie kary o rozmiarach jakich świat dotąd nie widział, mogą zostać złagodzone tekst oryginalny Moja najukochańsza córko, jak już powiedziałem fala zmian się rozpoczęła, gdy ręka Mojego Ojca teraz opadła zsyłając kary nie tylko na USA, ale na inne kraje. Wszystkie te ekologiczne zawirowania będą dalej wszędzie występować, aż ludzkość nie zostanie oczyszczona. Musicie się modlić, aby te dusze, które odrzucają Boga, mogły być uratowane od ognia piekielnego, dzięki hojności innych, poprzez ich modlitwy. Znaki te mają ukazać ludzkości, że czasy rzeczywiście się zmieniły. Nic nie może, ani nie będzie takie samo, aż ziemia nie zostanie oczyszczona, aby mogło nastąpić Powtórne Przyjście. W tej chwili, gdy grzech pustoszy ziemię nie jest ona godna przyjąć Mesjasza. To są znaki końca czasów, Moi wyznawcy i musicie przygotować swoje dusze. Wkrótce pozostanie niewielu, w tym ci ateiści, co mają serca z kamienia, którzy będą w stanie zignorować rękę Mojego Ojca. Jednak Jego wielkie kary o rozmiarach jakich świat dotąd nie widział, mogą zostać złagodzone i osłabione dzięki waszym modlitwom. Niemniej jednak, nadal będą one występowały, aż ludzkość nie zaakceptuje Prawdy. Dzień Pański, dzień Powtórnego Przyjścia zbliża się, chociaż najpierw wiele musi się wydarzyć. To będzie trudny okres dla wszystkich dzieci Bożych, w tym tych, którzy mają silną wiarę. Jednak wielu z tych, którzy okazują miłość i wierność Mnie, ich Jezusowi, zachowa spokój, gdyż wiedzą oni, że przyszedłem, aby zabrać ich do Mojego Nowego Raju. Szczęście tego Nowego Królestwa musi być upragnione i wytęsknione, bo jest to wielki Dar. Bądźcie silni i zaufajcie Mi. Musicie zrozumieć, że Mój Ojciec musi ukarać tych, którzy planują straszne czyny. On obiecał zatrzymać ich działania i zostaną oni zmieceni. Te znaki będą teraz widoczne w każdym zakątku ziemi, aby ludzkość nie miała wątpliwości czyja władza decyduje o wszystkim. Tylko Bóg dowodzi taką mocą. Każda inna moc będzie krótkotrwała. Moc Boga jest wszechmocna i żaden człowiek nigdy nie pokona Stwórcy i Sprawcy wszystkich rzeczy widzialnych i niewidzialnych. Wasz Jezus tekst oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×