Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozważania 30latki.....

Nie chcę nigdy mieć męża i dzieci

Polecane posty

Gość rozważania 30latki.....

Mam prawie 30 lat. Dzieci to ja nigdy nie chciałam mieć. Co do facetów natomiast to jak widzę co się dzieje, czyli zdrady, znudzenie kobietą po iluś tam latach i oglądanie się za innymi... to też mi się odechciewa związków. Zresztą każdy facet praktycznie chce mieć dziecko, a ja nie chcę. I te żałosne posty takich 30paroletnich ruchaczy na forach typu: żona mi się znudziła, podoba mi się koleżanka z pracy itp... rzygać mi się chce jak to czytam. Postanowiłam, że chyba nie będę szukać żadnego faceta i żyć sobie sama. Bo wolę być sama niż z takim gównem co i tak za 10 lat się mną znudzi i będzie zakładać debilne tematy na forach. Czy ktoś tak żyje i jak sobie radzi, jak spędza wolny czas? Czy życie w pojedynkę może się udać? Bo jak pisałam wyżej i tak nie chcę rodziny, a jeśli chodzi o seks to też w ogóle nie mam aż takich potrzeb, że koniecznie muszę to robić, mogę żyć bez tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperados.
1. Nie każdy facet chce mieć dziecko. 2. Nie każdy facet znudzi się swoją żoną po x latach związku. Znam przedstawicieli i pierwszej i drugiej grupy, a nawet należących do obu z nich. Jeżeli prowadzisz życie zbliżone do tego, jakie ma Dzikowska, Pawlikowska, czy Wojciechowska, to naprawdę może być fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaaa0604
Ja mam 26 lat i po 5 latach tez sie mna facet znudzil... Szuka pretekstu do klotni, gdy tylko sie napije wyzywa mnie jak leci a gdy powiem cos w swojej obronie to sie usmiecha i mowi ze juz tak dalej byc nie moze, ze wychodzi do kolegow, albo ze sie wyprowadza bo ma dosc 'mojego ujadania', ktore jest po prostu samoobrona, bo ile mam sluchac ze jestem np kur**a :-/ A najgorsze jest to, ze z nim szmat czasu przezylam i juz chyba nie bede umiala sie przyzwyczaic do nikogo innego. Wypalilam dzisiaj paczke fajek. Wiem ze jestem zalosna, pluje mi w twarz a ja twierdze ze deszcz pada :( Nie wiem co ze soba zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilo
Czego się spodziewać po facecie, który z tobą jest bo robisz mu loda i obiady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważania 30latki.....
Niestety raczej nie będę żyć jak Pawlikowska czy Wojciechowska bo nie mam pieniędzy na podróże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np. nie wyobrazam sobie zycia w pojedynkę. ok, chwile bycie singlem moze i jest super. mozna zajac sie soba, ale na dłuzsza metę mnie by przytłaczało. nie chcesz aby ktos cie wieczorem po pracy przytulał, zrobił kawę w niedzielny poranek? co do dzieci - no tu wiem ze jest różnie, są ludzie którzy nie chcą mieć dzieci, ale ludzi którzy chca spedzić zycie solo - nigdy nie zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperados.
@ Olkaaa To chyba oczywiste, co masz zrobić. @ Autorka Beata zaczynała totalnie od zera, zera absolutnego, ma nawet za sobą próbę samobójczą. Na szczęście nieudaną. Polecam jej spowiedź. Da się podróżować po świecie bez kasy, czego przykładem mogę być ja :-) hehe. Gdy zaczynałem (a miałem naście lat) było jeszcze trudniej, bo jeszcze obowiązywał podział paszportów na KS i WKŚ. Albo Mietek Bieniek (hajer, nie generał), lub Magda i Tomek -> http://magda-tomek.com/ Fakt - języki warto znać. Życie zawsze można i warto zmieniać na lepsze. Zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik82 Ja wyobrażam sobie życie w pojedynkę, za to nie wyobrażam sobie, że kiedykolwiek z kimś będę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że tu życie dojrzałe, a ja gówniara lat 21 :D... Ale powiem ci, nie łam sie. Wiem po sobie, że chłopaka/faceta który nie chcie miec dzieci można spotkać. My z moim od zawsze wyznajemy taka zasade... On ma swoje hobby, ktoremu poświeca duzo czasu, a ten ktory zostaje to praca/nauka i oczywiscie wyjścia ze znajomymi. Wiec jestem spokojna. Czy mu sie nie znudze za 10 lat? Nie wiem. Na razie jestesmy razem 5 i ja bym juz chetnie razem zamieszkała, on też... Może jeszcze nie poznałaś faceta odpowiadającego twoim wymaganiom, ale nie rezygnuj. Nie mów, że na pewno nigdy- a nóż się taki pojawi w twoim życiu? Ja ci życze przede wszystkim szczęscia czy zostaniesz w pojedynke, czy znajdziesz sobie partnera :). A co do facetów nie chcących miec dziecka... No to JEST problem.. Ja znam niewielu. Dokladnie poza moim facetem jeszcze 1, a dodam, że właściwie przez całe moje życie obok mnie miałam tylko kumpli, koleżanek o wiele mniej. Nawet ci w moim wieku, czy 2-4 lata starsi zawsze sie dziwili ze ja nie lubie dzieci, a oni to najchetniej duży dom na wsi zdala od miasta, żona i w ogóle pełna rodzina. Dla mnie życie jak z koszmaru :D... Wiec to jakiś mit cholerny, że to kobiety ciągnie do dziecka i rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dep EyElinear
Boisz sie tego ,że facet by Cie zostawił dla innej, że by sie Tobą znudził ? Rozumiem to jak najbardziej ale z drugiej strony...będąc w pojedynkę całe życie bo "obawiasz sie zranienia" i tak nie będziesz do końca szczęśliwa. Nawet jeśli coś później nie wyjdzie moim zdaniem warto zaryzykować choćby po to by nawet chwile być szczęśliwym i mieć co wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamotnikXI a może nie spotkałeś jeszcze Tej bez której nie bedzie mogł wyobrazic sobie zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysl w inny sposób o sobie - terrorysta = bad boy. kobiety lubią facetów spod ciemnej gwiazdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ich wiele, chociażby niski wzrost albo głowa w kształcie czaszki neandertalczyka, ogólnie wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jestes niski to znajdziesz sobie niską i filigranową dziewczynę. Mam kolegę, który sięgał mi do brody, a ma tak ładną dziewczynę że niejeden brunet 180 cm dałby sie za nią zabić. także głowa do góry, kompeksy schowaj głeboko do kieszeni (kazdy je gdzies tam w sobie ma) i do przodu - gwarantuję Ci że poznasz dziewczynę bez której nie bedziesz mógł życ. sprawy czaszki nawet nie skomentuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodo
Dnia 21.09.2012 o 12:23, Gość rozważania 30latki..... napisał:

Mam prawie 30 lat. Dzieci to ja nigdy nie chciałam mieć. Co do facetów natomiast to jak widzę co się dzieje, czyli zdrady, znudzenie kobietą po iluś tam latach i oglądanie się za innymi... to też mi się odechciewa związków. Zresztą każdy facet praktycznie chce mieć dziecko, a ja nie chcę. I te żałosne posty takich 30paroletnich ruchaczy na forach typu: żona mi się znudziła, podoba mi się koleżanka z pracy itp... rzygać mi się chce jak to czytam. Postanowiłam, że chyba nie będę szukać żadnego faceta i żyć sobie sama. Bo wolę być sama niż z takim gównem co i tak za 10 lat się mną znudzi i będzie zakładać ...ne tematy na forach. Czy ktoś tak żyje i jak sobie radzi, jak spędza wolny czas? Czy życie w pojedynkę może się udać? Bo jak pisałam wyżej i tak nie chcę rodziny, a jeśli chodzi o seks to też w ogóle nie mam aż takich potrzeb, że koniecznie muszę to robić, mogę żyć bez tego.

Masz calkowita racje, malzenstwo i dzieci to wiezienie dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mając tyle lat zadajesz takie pytania może oznaczać, że nie jesteś pewna swoich racji. Prawdopodobnie uwierzyłaś w feministtczną propagandę odnośnie toksycznej męskości, którą się wyolbrzymia. Przestań spoglądać na patologię a zacznij patrzeć na mężczyzn, którzy zostali wychowani i dopiero potem podejmij samodzielnie jakąś decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jeżeli ona by nie chciała nawet z fajnym facetem, to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×