Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość drpsychologii

Byłem na wizaż.pl żeby sprawdzić swoją teorię że baby to żmije i rzeczywiście

Polecane posty

Gość gość
Wizaz to portal dla debilek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafe jest lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....bo w dzisiejszych czasach za atake można łatwiej iść do pierdla? 😴:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wizazu przynajmniej nie ma takiego chamstwa i zerowego piziomu i obelg jak tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madix65443
Wizaż jest fajny pod tym względem, że jest tam bardzo dużo miłych, uczynnych i mądrych osób, które udzielają konkretnych odpowiedzi na problemy. Można się wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć, ale też poplotkować kulturalnie i to jest fajne. Fajne jest też to, że dba się tam o kulturę słowa pisanego (ortografia, interpunkcja, te rzeczy). Fajnych jest wiele odpowiedzi, konkretnych, na temat, ale też z jajem. Niefajne natomiast jest to, że dziewczyny z Wizażu faktycznie potrafią się zachować jak jędze, zwłaszcza, jeśli cudze poglądy są dla nich nie do przyjęcia. Zaczyna się "wbijanie szpil" i ogólnie bardzo nieprzyjemne, wredne i chamskie komentowanie, chociaż pozbawione wulgaryzmów i w sumie zgodne z regulaminem, co jest jeszcze bardziej frustrujące dla atakowanego. Bo jak atakowany odpisze: "a wypchaj się z tymi swoimi atakami i daj mi mieć swoje zdanie" to już dostanie punkty karne za to, a jakże - doświadczone użytkowniczki, jak ktoś wkurzy je swoimi poglądami lub insynuacjami, specjalnie podjudzają taką osobę i tylko czekają na mniej regulaminowy wpis, by go zgłosić i bach! Ostrzeżenie. A jak popłyniesz: bach! Kolejne. Kilka ostrzeżeń pod rząd i ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wizaż forum dla lasek o niskim iq, które bez porady, mamy , babci i tabuna koleżanek, nie potrafią podjąć decyzji w żadnej dziedzinie.Ot takie forum dla podcierania tyłkow, noskow księzniczek pokroju Jenny.A teraz się napnijcie panny z wizażu jak balon i pokłusujcie z płaczem do Tz, że dostałyście kopa w swoje zapasione , rózowe o***ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twardy cham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo od dawna że babska są wredne interesowne zazdrosne i egoistyczne pomijając miłe wyjątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk1113
ja muszę przyznać , że kobiety to żmije. Specjalnie coś komplementują np. kolor włosów , a tak naprawdę cieszą się , bo koleżanka wygląda w nim paskudnie. No po prostu zazdrosne żmije. Nienawidzą pięknych kobiet. Sama jestem kobietą ,ale staram się nie być zazdrosna, ale mimo wszystko i tak czasem jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba wejdę na Wizaz i sobie porobię jaja z nich ;) Ale będzie ubaw :D Ciekawe czy mnie też zbanują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinera
Zupełnie jakby tutaj nie było od groma głupich, pustych szmat, które wyzywają każdego za wszystko. Normalnie krystalicznie czyste forum, nie to co ten wizaż. Weźcie się puknijcie, idiotki, i spójrzcie lepiej na siebie, bo od wizażowskich żmij praktycznie się nie różnicie. Żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie i kafe i wizaż,jednak jakoś częściej bywam tu. Każde forum ma swoje wady ale ma też zalety. Na pewno tam nie ma większego jadu niż tu..to nie zależy od forum ale po prostu niestety dużo ludzi pluje jadem i jest złośliwych z tego co widze to raczej tu jest ich więcej..a tematy o aborcji czy zdradzie wiadomo,że będą zawsze pełne krytyki i kłótni,niezależnie od tego gdzie sie pojawią,po prostu kobieta,która usunęła ciąże raczej sie nie spotka z przyjaznym nastawieniem a zdrajca też poklasku nie znajdzie. To nie wina forum. Pamiętam jednak temat,który pojawił się i tu i na wizażu..była to prowokacja zapewne. Facet pisał o tym jak nienawidzi kobiet i jakie one są głupie...na kafe od razu go wulgarnie zwyzywano,pojawiło się dużo postów o tym,ze to faceci są godni pogardy a nie kobiety. A na wizażu? od razu sie zorientowały,że to prowokacja i potraktowały temat z dystansem i humorem - żartowały sobie,śmiały się,nikt nie bluzgał. WIzaż wypadł tu zdecydowanie lepiej,zaprezentował wyższy poziom. Dla porównania chętnie dałabym tu ten temat ale nie znalazłam go niestety..zresztą więcej było tematów pojawiających sie i tu i tam i to one najlepiej pokazywały które forum wypada lepiej..i w większości przypadków to wizaż wygrywa,to właśnie tam mają większy dystans bo tutaj zawsze tematy damsko męskie przeradzają się w wojne płci a tam niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to nie ilość przekleństw pokazuje kto ma więcej luzu i dystansu -ale nastawienie. ludzi negatywnie nastawionych do świata tutaj jest więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam tamten temat na wizażu o kafeterii i znowu wizaż wygrał. Dziewczyny z poczuciem humoru,dystansem do siebie,właściwie prawie cały temat został obrócony w żart. I to mi się podoba. Nie to co tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak jest na wizaż bo tam rzadko zagladam ale za to tu jestem od roku i takiego skupowiska podłości, nienawiści, pogardy i glupoty nigdy nie widzialam a trochę juz żyję na tym świecie. Czasami pojawiają się normalni ludzie ale to są krople w morzu. Na Kafe każdy może być anonimowy ma to wady i zalety, czasami jedna osoba robi tłum, śmiesznie to wygląda jak sama siebie popiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem na tym forum tylko raz - przez przypadek. Czytanie tych wypocin na wizaz zajęło mi wiele godzin. Umierałem ze śmiechu i przerażenia bo osobiście bardzo cenię kobiety, moja żona z którą żyję już od kilkunastu lat jest inteligentna i miła, większość moich koleżanek również mądre i życzliwe osoby. Ale gdybym w młodości o psychice kobiet uczył się z tego żenującego pseudo forum wizaz.pl to z cała pewności zostałbym gejem:) Takiej ilości jadu ,debilizmu, pustoty i kompleksów nie widziałem jeszcze nigdy wcześniej ani później. Po prostu żal. A to ciekawe bo kafeteria też jest forum kobiecym a poziom wypowiedzi tutaj jest zazwyczaj wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafeteria też jest forum kobiecym a poziom wypowiedzi tutaj jest zazwyczaj wysoki. x Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie dział o sexie. Opisują swoje przygody z obcymi ludźmi. 20 latki piszą i chwalą jak to fajnie uprawiać sex w trójkącie z kolegami :) że w d**e jest spoko i nie należy przejmować się efektami ubocznym (np nie trzymanie kału). Jedna taka pisze że bzyka się z kim popadnie a jej mąż robi to samo i nikt nie widzi w tym nic dziwnego. Potępiają sex z miłości itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Dnia 12.06.2016 o 23:47, Gość gość napisał:

Poczytajcie dział o sexie. Opisują swoje przygody z obcymi ludźmi. 20 latki piszą i chwalą jak to fajnie uprawiać sex w trójkącie z kolegami 🙂 że w d**e jest spoko i nie należy przejmować się efektami ubocznym (np nie trzymanie kału). Jedna taka pisze że bzyka się z kim popadnie a jej mąż robi to samo i nikt nie widzi w tym nic dziwnego. Potępiają sex z miłości itp

potwierdzam , najbardziej śmiać mi się chciało jak pisały że są niesamowicie dumne że udało się jej całego fiuta w tyłek wsadzić. Widocznie innych powodów do dumy nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 23:09, Gość kattowa napisał:

Na wizaż założyłam konto mimo iż słyszałam, że są tam nie miłe babki. No i co? Prawda! Nie myślałam tak jak one, wyraziłam swoje zdanie i swój światopogląd i zostałam zbesztana. Ponadto, wmawiano mi słowa, których nie powiedziałam i traktowano jak kompletną ...kę. Szczerze? To one żyją chyba w swoim własnym bajkowym świecie i jak coś jest inaczej niż one sobie wymyślą, to zabiją człowieka. Popier*olone są.

Oj tak z tym wmawianiem rzeczy których się nie powiedziało to w samo sedno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weszłam raz i żałuję co tam się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie! Wyraziłam swoją opinię że mało mnie rusza że mój mąż mówi że jego ex była kiepska...w wielu rzeczach to mój mąż został nazwany dupkiem i bucem bo niby mnie porównywał do swojej ex?! Potem pojawila się prostytutka i kolezanka ojca Bóg wie kogo bo niby ja powiedziałam że mój mąż robił takie rzeczy🤦 to wmawianie jest najgorsze bo jak siądą na kimś to uparcie kleją takie historie że szok. Później się dowiedziałam że ex mojego męża była ,,kocicą,, dobra w te klocki gdzie ja nic takiego nie pisałam a wręcz przeciwnie. Pod koniec dialogu już sama się mieszalam w tym co pisze czy czytam... jedno zdanie do którego dobudowano resztę całkiem z kosmosu. Chore toksyczne towarzystwo i tyle w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Titi napisał:

Weszłam raz i żałuję co tam się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie! Wyraziłam swoją opinię że mało mnie rusza że mój mąż mówi że jego ex była kiepska...w wielu rzeczach to mój mąż został nazwany dupkiem i bucem bo niby mnie porównywał do swojej ex?! Potem pojawila się prostytutka i kolezanka ojca Bóg wie kogo bo niby ja powiedziałam że mój mąż robił takie rzeczy🤦 to wmawianie jest najgorsze bo jak siądą na kimś to uparcie kleją takie historie że szok. Później się dowiedziałam że ex mojego męża była ,,kocicą,, dobra w te klocki gdzie ja nic takiego nie pisałam a wręcz przeciwnie. Pod koniec dialogu już sama się mieszalam w tym co pisze czy czytam... jedno zdanie do którego dobudowano resztę całkiem z kosmosu. Chore toksyczne towarzystwo i tyle w temacie...i jeszcze na końcu usłyszałam że to ja i mąż nie przekonujemy towarzystwa do siebie i stąd taka reakcja WHAT!! Najpierw zjechali nas z błotem i wyzywali od dupków itp a na końcu wyszło że to nasza wina 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam bawi nagminne używanie stwierdzeń ,,żenujące,, no jak tylko coś się nie podoba to od razu że jest żenujące. Gościu obalił argument i przyznał się że całe życie czekał na taką kobietę jak jego żona i że nie mówił i nie czuł nigdy wcześniej tego co czuje przy niej i nie ma zamiaru już innej tego powiedzieć w skrucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 10:52, wincentykarol napisał:

Taka specyfika tego forum. Kiedyś czytałam, że jakaś laska napisała o swojej chorobie nie znam się więc nie będę pisac dokładnie żeby głupot nie wypisywać ale napisała, że przez tą chorobe nie może mieć dzieci i też nie chce ich mieć. A laska jej odpisała, że się nie musi martwić bo w tej chorobie można mieć dzieci. Laska wogóle nie zrozumiła, że ona kategorycznie pisała we wcześniejszym poście, że nie chce mieć dzieci a laska ją pociesza, że napewno będzie mogła je mieć. Generalnie nawet nie potrafią rozumieć tego co czytają a jak się zwróci uwagę to by każdego pozabijały. Nie rozumieja tekstu pisanego i są zarozumiałe.

Oj tak z tym czytaniem ze zrozumieniem to kuleje laska opisała jasno że jej ex zrobił coś a jej mąż tego nie zrobił...to przez dwie strony dostawała odp.typu ,,ja bym nie mogła być żoną kogoś takiego... Albo taki facet to dla mnie dno... Ta biedna próbowała tłumaczyć że mylą jej ex z jej mężem ale jak grochem o ścianę na każdą odp była odp gdzie znów myliły ex z mężem. One tam są tak tępe że szok i jeszcze cb nazywają ograniczoną itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×