Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakniejajakja

Jastrzębie Wodzisław Rybnik Żory: Jaki zespół na wesele?

Polecane posty

Gość gość
wejdz sobie na ich stronkę mają teraz promocję-utwory tylko w języku polskim co już świadczy o nich po prosto takie marne disko-polo coś za coś co chcesz za 1000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół Savoy
Widzę konkurencja nie śpi ... :) Oczywiście zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. www.savoy.rybnik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie gracie Sylwestra -przyjedziemy posłuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół SAVOY
A zapraszamy ... Restauracja Zamkowa w Raciborzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jakniejajakja witaj - sale masz extra - przestronna z dużym parkingiem - obejściem - smaczne jedzonko - a co do foto-video to najlepiej poświęcić ze 2 popołudnia i spotkać się z kilkoma firmami i zobaczyć co i za ile oferują - bowiem tu z poleceń to jak wiadomo - jeden lubi blondynki a inny brunetki - ktoś może być zachwycony swoim filmem i zdjęciami a Wam niekoniecznie musi przypaść to do gustu - pozdrawiam życząc dobrego wyboru Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe w której sali panu Krzysiowi jedzonko nie smakowało co czytam jego samoreklamę to jedzonko pyszne a co z zdjęciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw jedzonko a nie praca nie ładnie tak podchodzić do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespół Brygada Pracująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Medium z Pszowa pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile bierze Helikopter za wesele i jak grają może ktoś coś wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salę weselną KARINA w Pszowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFOTO
Witam, zespół Medium http://www.medium.entro.pl/strona_glowna-2-s.html to strzał w dziesiątkę, rozkręcą każdą imprezę, grają coś dla starszych i dla młodszych :) I wiadomość z innej beczki - możliwość zorganizowania darmowej SESJI ŚLUBNEJ nad MORZEM w dniach 12-20 lipca, chętnych zapraszam do kontaktu: kpfoto@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podzielam tę opinię byłam na weselu w Anielskim Młynie gdzie bawił zespół Medium było super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam salę Leśny Park u Kaczyny w Rogowie świetne obejście i jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś bawił się na weselu z zespołem SONET- 3 mężczyzn śpiewają tylko po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co powiecie na temat fire voice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fire voice fajnie grają ale mają w ofercie tylko instrumenty klawiszowe... Osobiście uważam, że jest wiele innych fajnych zespołów, które w podobnej cenie oferują prócz takich intrumentów chociażby perkusję, gitarę czy chociażby saksofon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem o wiele lepiej brzmi muzyka grana za pomocą intrumentów niż przy użyciu keybordu... Ale to kwestia gustu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beehoney
Na naszym weselu mieliśmy MENski zespół z Raciborza ;p grali naprawdę świetnie. Dużo, różnego różnego rodzaju muzyki i z klasą prowadzili całość wesela. Goście (w różnym wieku) byli bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixband
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego zespołu na stronie internetowej: www.mixbandlublin.pl Mamy nadzieję, że nasza oferta przypadnie Państwu do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zespół Medium podzielam powyższą opinię są świetni godni polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanetta1
Na naszym weselu w zeszłym tygodniu grał zespół Sweet Song i było naprawdę super. Byliśmy na weselu w zeszłym roku posłuchać ich na żywo i bardzo nam się spodobało, dodatkowo przekonały nas opinie na ich profilu na FB. Wszystkim szukającym profesjonalnego zespołu, niepijącego i grającego bardzo dużo z krótkimi przerwami polecamy Sweet Song.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się zastanawiam między Caro z Gołkowic (byłam z nimi na dwóch weselach i mają super repertuar- szkoda że tylko męski wokal) a Sami Swoi I - piękny wokal ale dużo utworów jest takich raczej do słuchania.... nie wiem co wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym jakieś informacje na temat zespołu ragtime z Żor. Jest godny polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z Was był na weselu z zespołem Ravers z Rybnika lub Medium z Pszowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Dina 123. Nie byłam na weselu żadnego z tych zespołów, ale z tego co widzę siedząc dużo tu na forum, to zespół medium bardzo aktywnie się tu na całym forum promuje (anonimowo), co na przykład nie ma żadnego odzwierciedlenia na Facebooku, gdzie jest tylko jedna opinia konkretnej osoby. Zespół Ravers jest na pewno bardziej doświadczonym zespołem, a z tego co wiem organizują co roku ravers party, gdzie jest niezła zabawa (grają też tam inni). Co do kwestii muzycznych wysłuchanych w necie - obydwa zespoły grają z gotowych podkładów :( i jak przejrzysz strony www zespołów to niestety 90 % dokładnie tak samo gra, bo ma te same podkłady mp3 lub midi - w zależności kot ma jaki sprzęt do odtwarzania :) osobiście poszukałabym czegoś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A który zespół byś poleciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×