Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakniejajakja

Jastrzębie Wodzisław Rybnik Żory: Jaki zespół na wesele?

Polecane posty

Gość gość
Znalazłam fajny zespół Fire z Raciborza(Kobyla) czy ktoś się bawił przy tym zespole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry wybór siedmio osobowy skład razy 200zł konsumpcjaplus zapłata daje razem tylko ok 6-7 tyś polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może też 100% Live ale skład 5 osobowy www.sektor4.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam z całego serca zespół InPlus, grali u nas na weselu i było rewelacyjnie. Panie mają przepiękne głosy i potrafią w fajny, kulturalny sposób zachęcić gości do zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Marysia
Witam. Wybierając zespół osobiście zrobiliśmy tak że dzwonilismy i umawialiśmy się na słuchanie zespołów na.żywo. Przesluchalismy kilka chyba 7 zespołów jeśli dobrze liczę.,ale zespół Sektor 4 Band z Bytomia jest poza konkurencją. Panowie przystojni,uśmiechnięci ubrani w stylu The Beatles :-) muzyka na poziomie. Nawet stare kawałki są zrobione w dobrych,porywających aranżacjach pod nogę do tańca. Szczerze polecam. Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Marysia
Witam. Wybierając zespół osobiście zrobiliśmy tak że dzwonilismy i umawialiśmy się na słuchanie zespołów na.żywo. Przesluchalismy kilka chyba 7 zespołów jeśli dobrze liczę.,ale zespół Sektor 4 Band z Bytomia jest poza konkurencją. Panowie przystojni,uśmiechnięci ubrani w stylu The Beatles :-) muzyka na poziomie. Nawet stare kawałki są zrobione w dobrych,porywających aranżacjach pod nogę do tańca. Szczerze polecam. Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Kilka dni temu byłam na weselu, na którym grał zespół "Gramofon " chyba z Wodzisławia, ale nie jestem pewna. W każdym bądź razie rewelacja, gdybym dwa lata temu przed moim ślubem o nich wiedziała, nie wzielabym żadnego innego. Po prostu rewelacja. Laska śpiewa z taką energią, że aż się tańczyć chce ;-) pełna profeska. Myślę że można coś znaleźć na YouTube :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na weselu w domu weselnym Pradziad świetna sala jedzenie smaczne a bawił nas zespół Medium z Pszowa a bawił naprawdę dobrze można zobaczyć filmik z tego wesela https://www.youtube.com/watch?v=gMi9Wl88hBQ polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny filmik ładnie grają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam z wielką przyjemnością zespół muzyczny Magnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten zespół Magnes skąd jest? Rybnik ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Magnes jest właśnie z Rybnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka tygodni temu bawiłam się na weselu przy zespole New Transformation, oni chyba są z Katowic. Świetny repertuar, muza na topie, świetny wokalista. Byliśmy ubawieni po pachy, prowadzą imprezę z wielkim poczuciem humoru ale wszystko z wielką klasą. Fajny, ciekawy zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×