Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

Gość masterklepka1978
cześć cream

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masterklepka1978
wszyscy siedza na topiku loooosera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paralaxxa
blon a prawicz aim schnie i moga z nia umrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paralaxxa
z kims mnie mylisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paralaxxa
ile lat ma najstarszy prawik w polsce - 80 -90? moz e ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"facet w kuchni jest sexy. facet który lubi majsterkować, zna się na motoryzacji również." facet w kuchni jest tak samo "sexy" jak w każdym innym miejscu. jak jest "sexy" to jest i tyle. a jak nie jest to nie będzie i w kuchni i w łazience i w piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frohia
ale moz e jakis prawik mial odwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frohia
moz e ktos zrobi komingałt w tivi -mma 50 -60 itp lat i jestem prawikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejtytam
no ja sie przyznałem. mam 29 lat i co? kobiety zaczęły się na mnie dziwnie patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio sie zastanawiałem czy lepiej miec płaski brzuch czy boiler , ponoc na boiler leci wiekszosc dziewczyn ale ja siebie nie widze z takim brzuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frohia
ten tylko dobrze rucha kto nie ma brzucha -29 lat prawictwa to mało-kto da wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
offerma - nie, każda kobieta chce mieć faceta, który potrafi zrobić wokół siebie i nie jest życiową kaleką. więc umiejętność gotowania u faceta to wielka zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fulvia
prawiki to żalosn e pierdoły -czesto bezrobotne , co wyludzja kase od matki lub babci na piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sranie w banie. przestań opowiadać te banialuki. na umiejętność gotowania i inne takie (uczciwość, solidność, wiarygodność) to "lecą" co najwyżej matki lasek ale na pewno nie one same. i one stręczą tej panie takiego "uczciwego, dobrego chłopaka" ale panna woli kogoś zupełnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fulvia
najwieksz e wziecie mja faceci z podniesionym interesem -biznesmeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fulvia
prawiki to glupie sa -burdli jak nasrał a oni nie idą zmoczyc kuktasa a podobno faceci odzielaja seks od uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fulvia
nudzę się i sama nie wiem co piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fulvvvia
zdechnij podszywie smieicu jebany-zeby wydłubali ci oczy łuzeczkąjak jajeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygnajcie tą babę
brawo podszywy! tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
offerma - do związku bierze się kogoś stabilnego i zaradnego, na jakieś bad boye i inne cudaki lecą młode panny niestabilne emocjonalnie, które jeszcze nie wiedzą czego chcą, a taki to wiadomo, że zapewni emocje, które każda z nas lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fulvvvia
jak myslicie, czemu zostalam stara panna? ze wzgledu na wielki bebzon czy zjebany mozg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"premierem jest donald" tytuł premiera przysługuje DOŻYWOTNIO i tak jak mówi się "premier miller, premier buzek czy premier oleksy" tak samo powinno mówić się "premier kaczyński". oczywiście banda medialnych manipulatorów tego nie zrobi bo ten tytuł nobilituje osobę a ich celem jest ciągne gnojenie kaczyńskiego więc jakakolwiek nobilitacja jego osoby jest wykluczona choćby mu się słusznie należała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do związku bierze się kogoś stabilnego i zaradnego" 123 jak już się panna "wyszaleje" to tak. wtedy bierze sobie "stabilnego" ale na zasadzie że są 3 ulubione zwierzęta kobiety: 1. jaguar w garażu 2. norki w szafie i 3. osioł który na to wszystko zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"facet powinien mieć: szyk, klasę, być elokwentny i zaradny" ­ A kobieta powinna mieć 90-60-90 bo co to za kobieta jak nawet tego nie spełnia? No i powinna dobrze obciągać to to najważniejsze aby swego mężczyznę zadowolić kilka razy dziennie. ­ "nie trzeba szastać kasą, wystarczy pokazać kobiecie, że ma się swoje pasje" ­ Taa sami pasjonaci w związkach :D Od podstawówki począwszy. Ciekawe jakie można mieć pasje w liceum? Jaranie szlugów za śmietnikiem i skakanie na dyskotece? Pasjonujące ... ­ "że jest się aktywnym i się do czegoś dąży." ­ To, że nie rozgłaszam tego na wszystkie strony nie oznacza, że do czegoś nie dążę. Nie od dziś wiadomo, że im kto głośniejszy tym bardziej przykuwa uwagę. Nawet jeśli jego celem będzie zalać się co wieczór. A że wy jesteście idiotki i na takich lecicie to juz nie moja wina. ­ "nie trzeba być jakimś super przystojniakiem, jeśli uda Ci się Jej zaimponować swoimi cechami charakteru" ­ To jest bardzo ciekawy fragment bo po pierwsze; banał w którego dziewczyny nie potrafią rozwinąć w argumenty (i dlatego cały czas jest powtarzany w tej wersji) a po drugie; można go streścić pisząc jedynie: /bądź fajny/. Przykro mi, nie jestem. Ty też nie. Poza tym aby stwierdzić jaki kto ma charakter to trzeba człowieka trochę poznać a nie skreślać bo nie przypomina pajaców na których lecisz. ­ "kobiety, zwłaszcza w dzisiejszych czasach bardzo sobie cenią umiejętność gotowania u facetów" ­ No... już lecę do garów i będę gotował dla obcej dziewuchy. Kanapkę sobie zrób. Może jeszcze jej pożyczkę na studia w banku spłacę? Dopiero udowodnię jakim zaradny bęcwał. A poza tym to no problem. Potrafię przygotować każdą chińską zupkę :D ­ " facet który lubi majsterkować, zna się na motoryzacji również. bo to męskie." ­ Jesteś kobietą więc nie masz pojęcia co jest męskie. Nie znam się na motoryzacji ale znam się na lingwistyce o czym większość tych - ze smarem za paznokciami i ty pustaku - nie macie fioletowego pojęcia. Rozbieranie i ponowne składanie rzeczy godzinami w garażu... fascynujące. ­ "kobiety lubią komplementy, prezenty, np. kwiaty. wtedy czujemy, że dalej Wam się podobamy" ­ Syndrom dziwki - wiadomo. Z prezentem do obcej panny podejdę... cennik sobie zawieście na szyi abym wiedział w jaki przedział celować. Głupia jesteś. Bardzo głupia. A najgorsze to, że nie zmądrzejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
offerma - już wiem gdzie Cię boli. ubzdurałeś sobie, że kobiety chcą tylko faceta wykorzystać, zaciągnąć przed ołtarz, a później na nim żerować. otóż nie każda jest naciągaczka i nie każda idzie na łatwiznę, niektóre (większość) jest bardziej ambitna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkjhuHDkuhwd
premierem jest sie dozywotnio , ! aleś wymyslił, to jakjaś taka polska tytułomania , dożywotnio to można być profesorem na przykład a funkcje publiczne są chwilowe a nawet czasem można sięich wstydzić , co zresztą w przypadku pana kaczyńskiego akurat wystepuje a tak ppoza tym to ciekawe że panie i panowie z pisu nie zapominają ,że kaczyński kiedyś był premierem ale zapominają kto jest obecnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×